0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #380 -: Март 19, 2009, 14:41:01 pm »
Гледам, че Пуфа ще е изкъпана, а аз за да изкъпя Симба, ще ми трябват Дарк и Бруно на вратата на банята за пазачи, тогава котака може и сам да си пусне душа ;)

Ооо, незнам незнам - щот Дарки като види вода и откача, та мож да измести Симба от банята  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #381 -: Март 19, 2009, 20:58:28 pm »
Еха,sixsens,все едно гледам моя Сириус :) Сега се сещам,че и аз не съм се отчитала скоро със снимчици  :oops:
Най-хубавото нещо е,че имали животинка в къщи и ние ставаме по-добри-само като ги погледнеш в муцунката и направо ти се разтопява сърчицето :)
А сега малка фотосесия и на нашия палавник-
при нас е фразата "Ех,сняг-Ех,кеф!"  :lol:


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #382 -: Март 20, 2009, 00:42:55 am »
Еха,sixsens,все едно гледам моя Сириус :)
 
Нали :DАз като видя черно-бяло хъски и все си мисля, че е моето!Толкова си приличат.Много величествена стойка имат...като не се лигавят.И винаги са им вирнати опашките :)Вашия е голям красавец, колко е голям?Бруно е на 10 месеца.
Вие Сириус къде го гледате?Прави ли бели?
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #383 -: Март 20, 2009, 13:14:16 pm »
Нашия шишко е на 2 години и е по-скоро зайче,отколкото куче :( Още,когато го взехме от развъдника си беше много страхлив и такъв си остана.Не дава никой да го пипа,като се звънне на врата не може да го намериш-веднага се скрива,но за сметка на това е много любвеобвилен към нас и е просто незаменимо гушанче  :bighug: :dogrun: А за бели-не питай  :lol: Щом си е в къщи-това е неговия рай и прави каквото си иска  :lol: Вече втора маса сменяме в кухнята,3 пъти ни е късал кабела за интернета и като звъннехме и кажем,че ни е прекъснат кабела-"Аааааа,вие сте тези с кучето!"  :lol: Голям е бандит и с тази черна шарка на очите е точно като Зоро-скрит талант в белите :) Ние го гледаме в апартамент и всички ни казват,че го мъчим,но той толкова си е свикнал-има си негов фотьойл,има си място за хранене,но като се замисля май апартаментът е по-скоро негов,от колкото наш  :lol: А за Бруно си представям какви бели прави като е още бебе.Сигурна съм,че си си помисляла-"Леле,какъв трън в гащите си сложих",но като поотраснат стават по-спокойни ;)
Да го намачкаш хубаво!  :bighug:

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #384 -: Март 20, 2009, 20:12:48 pm »
Нашия шишко е на 2 години и е по-скоро зайче,отколкото куче :( Още,когато го взехме от развъдника си беше много страхлив и такъв си остана.Не дава никой да го пипа,като се звънне на врата не може да го намериш-веднага се скрива
Нашия е точно обратното - човек да не види - откача, ма то е скачане, ама махане с опашка, лигавене, няма да го остави на мира.А като се звънне на вратата - пръв е там нареден.Че ако се забавя да отворя - скимти се не трае.

Цитат
А за бели-не питай  :lol: .... Ние го гледаме в апартамент и всички ни казват,че го мъчим,но той толкова си е свикнал...,но като се замисля май апартаментът е по-скоро негов,от колкото наш  :lol: А за Бруно си представям какви бели прави като е още бебе.Сигурна съм,че си си помисляла-"Леле,какъв трън в гащите си сложих",но като поотраснат стават по-спокойни ;)
И ние в апартамента го гледаме, голяма лудница.В началото на терасата, докато се научи да ходи вън до тоалетна, ама много скимтеше и виеше.Накрая си го пуснахме вкъщи и тва беше.Голяма наглост, голямо чудо бе, не дай боже да седнеш да ядеш, не се трае.Иначе, да чукам на дърво, нито гризе, нито драска.Мебели не ми е съсипал, само свали половината тапети в коридора :lol: и сега милото ще го облицова с камък :lol:
Иначе е много любвеобвилен, навън децата го мачкат, скубят, дърпат го за опашката, бъркат му в устата, а той трае, радва им се :D
Обаче сега си сменя козината...няма да ти казвам какво чудо е вкъщи, ти знаеш 8OЩе откача.Викам на мъжо, край, тоз апартамент вече не е наш, направо като на квартира сме :lol:
Няколко пъти обаче се изпишкваше на диваните и на пода, ама го правеше напук :xНаправо откачахме с мъжо, ама каво да го правим, такава душичка е, голям манипулатор, като ме погледне с тез сини очи с един влажен кравешки поглед.... :D
Цитат
Да го намачкаш хубаво!  :bighug:

Непременно!И ти да намачкаш Сириус!
В момента мъжо го разхожда Бруно с бъдещата му жена :lol:Вече сме го сватосали с една кафява женска, много красива.Ще я снимам и ще ти пратя снимка!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #385 -: Март 21, 2009, 10:38:08 am »
Божееее, каква красота в тази тема:):):)
Момичета страхотни са ви животните:)
Аз видях кръстоска между хъски и лабрадор. Немога с думи да ви опиша но се нядвам някой ден да ви покажа:)Влюбена съм :)Следващия животински пришълец в дома ни ще е такъв:)

Ето малко фотосесия и от нас:)Откакто времето започна да се стопля и да прекарваме с Бари по цял ден на вилата, той е много наперен и щастлив:)


Тук позира за снимката:) :wink:

А тук както винаги нахалния Додо е отгоре му:)

Когато се карам на малкото животно, разбира се се крие зад голямото животно:)
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #386 -: Март 30, 2009, 16:27:19 pm »
Пете, обичам го твоят Бари....  :lol:
Помниш ли в Сф как беше "изял" леглото ти  :lol: :lol: :lol: и как "минираше" навсякъде .... и колко бой ядеше миличкия  :lol: :lol: :lol:
Тези дни нещо се сетих за софийската ти къща... и за Бари като малък .....

Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #387 -: Март 30, 2009, 16:41:53 pm »

Една снимка и от нас!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #388 -: Март 31, 2009, 00:06:24 am »
Ох не мога да не ви покажа тия сладки космати топки :D
Снимах ги докато си бяхме на село  :D
Да не си помислите, че ги гледат у дома, аз ги замъкнах дотам  :lol:




« Последна редакция: Март 31, 2009, 00:10:58 am от Eли :) »
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #389 -: Март 31, 2009, 02:33:28 am »
 Хайде и от нас нова снимка  :D

*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #390 -: Март 31, 2009, 12:36:52 pm »
Елфи много сте порастнали :) на колко станахте вече? а къде е моят любимец Цанко?
Ели зайчетата са мнооооого сладички, наистина топки :)
alia_alia твоят хубавец да не гледа някоя котка, много му са наострени ушите :)
Lisko много ме радват твоите животинки :)
plamitoto тези пленителни хъски очииииии :)
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #391 -: Март 31, 2009, 12:53:30 pm »
 Дар вече е на 5 месеца, направо не ми се мисли колко ще е голям на 1 година  :lol:

Ето и Цанко, прави бели на любимата ми покривка, цялата е надърпана вече. Пухкава е и често е обект на неговите желания  8)

Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #392 -: Март 31, 2009, 16:20:03 pm »
 :jump12: :jump12:Жеееее,ама много сте порастнали,пък на Ели зайчетата са страхотни,да ги мачкаш,мачкаш :lol: :lol:
Да ви се оплача от моето диване-писанка.Най-новата деволия е че прелита от шкаф на шкаф в кухнята,ама тези горните,ужас! 8O 8O 8Oлетяща котка :lol:
Да видим докога ще я изтрая,то ако беше като Додо или Цанко да кротува,пък тя беля,след беля!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #393 -: Март 31, 2009, 16:59:10 pm »
Петкилограмовите котки отдавна не практикуват безмоторно летене  :lol: :lol: :lol:
Поне този проблем нямаме.
*

    Tarja

  • *
  • 520
  • \m/ metal inside \m/
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #394 -: Март 31, 2009, 18:04:49 pm »
Леле, как искам да гушкам и да мачкам, и да гушкам, и да мачкам всичките ви добитъчета!!!

На мен нещо все не ми остава време да кача нови снимки да видите моите маймунки, но скоро ще поправя тази несправедливост.
Нашата Сара е малко болничка. Повече от месец е на какви ли не лекарства и сме луднали вече. Измъчи се животинката, а и ние покрай нея. Сега, от 2 дни прави номера с яденето, защото знае, че с храната се дават и хаповете.

Искам да питам д-р Рич нещо:
В неделя, при поредното ни посещение при вета, прекарахме доста дълго време в чакалнята с едно куче, за което в последствие разбрахме, че е с демодекоза втора степен, пък аз знам, че демодекозата е вид краста  :?
Моля те д-р Рич, кажи ми, заразна ли е демодекозата?
Направо съм се побъркала от притеснение. Видях му огромните рани на, но някак си не вярвах, че може заразно куче да е в общата чакалня. А то (кучето) се тръскаше там, душеше нашата мушморочка и т.н.
         Equally Destructive
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #395 -: Март 31, 2009, 18:48:43 pm »
Titkata,точно срещу клетката с пауните сме, но е по-впечатлен от каракачанката на пазача. :lol:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #396 -: Март 31, 2009, 19:00:26 pm »
Личи си по наострените уши  :D
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #397 -: Април 01, 2009, 13:38:39 pm »
Лелее,Елфи,невероятен е този пухкавелко!Аз много исках такъв,но наистина са доста големички,а за космите да не говорим....Не,че и Сириус не се скубе,но той и не е толкова пухкав :D Наистина е голям сладурко! :bighug:
А зайчетата-само да ги мачкаш,мачкаш,мачкаш  :bighug: Аз много обичам като с ходя при баба и почвам да ги разнасям из къщата-малки пухкави топчици :)

*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #398 -: Април 02, 2009, 12:27:53 pm »
 Благодаря, plamitoto! Каракачанките наистина стават доста големи. За нас не е проблем, де, той е дворно куче, вътре не го пускам, а и той не изявява желание.
 Предвидливо му направихме голяма къща, няма опасност да му отеснее  :lol: :lol: :lol:

 Сега му гледам бебешките снимки, и аз не мога да повярвам колко е пораснал за толкова малко време.

Дар на 40 дни:



И сега:

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #399 -: Април 02, 2009, 16:48:32 pm »
Елфи, голям е пухчо твоя Дар, направо да го мачкаш, мачкаш, мачкаш....Много е сладък.
Ели, тия зайчета са супер сладки.И аз като малка като ходехме на село, разнасях зайците на баба из цялата къща да ги мачкам :lol:
Лиско, тоя твоя Бари така ми влезе под кожата, че всеки път като пуснеш снимка и викам мъжо да гледа и му се радваме.Много красиво куче, има страшно интелигентен вид!
Въобще момичета, животинките ви са страхотни!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!