0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #180 -: Ноември 12, 2008, 16:32:42 pm »
big_eyes твоят Роши е заел странна поза, как си е скрил муцунката  :lol: :lol: :lol:

ами той спинка бе, пречи му светлината  :lol: :lol: :lol:
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #181 -: Ноември 12, 2008, 18:05:05 pm »
Моля те кажи ми как се справяш с белите косми?
Ми то няма как да се справиш с космите. Ама на излизане от къщи се обработваме с ей такова нещо.
Иначе, тупам чаршафи, одеала и завивки всеки ден. Досадно е, но се свиква. :D
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #182 -: Ноември 13, 2008, 13:31:41 pm »
Иначе, тупам чаршафи, одеала и завивки всеки ден. Досадно е, но се свиква. :D
И аз така, ама си помислих че има и друг начин. :lol: :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #183 -: Ноември 13, 2008, 13:46:54 pm »
Иначе, тупам чаршафи, одеала и завивки всеки ден. Досадно е, но се свиква. :D
И аз така, ама си помислих че има и друг начин. :lol: :lol: :lol:
Оф и у дома е някакъв ад с тези косми,всеки ден с прахосмукачката се движа,ама какво да се прави :)
Милото не ми дава да му купувам тъмни блузи :D

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #184 -: Ноември 13, 2008, 14:23:59 pm »
Един тъжен нос:)
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #185 -: Ноември 13, 2008, 15:11:18 pm »
тъжен, ама хубав  :pipy_longstocking:
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #186 -: Ноември 13, 2008, 16:42:09 pm »
Лиско, Бари защо такъв тъжен? Да го цункаш по сладката лабромуцунка и да му намачкаш плюшените уши от мен :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #187 -: Ноември 13, 2008, 16:45:18 pm »
Лиско дори и тъжен е толкова хубав тоя твоя Бари!Голям сладур :D

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #188 -: Ноември 13, 2008, 16:55:07 pm »
Красавец си е той Бари!
Нищо не му е тъжно, кучетата са с такива ... миловидни погледи... :lol:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #189 -: Ноември 13, 2008, 17:32:19 pm »
Лиско, Бари защо такъв тъжен? Да го цункаш по сладката лабромуцунка и да му намачкаш плюшените уши от мен :lol:

Той много ти благодари за намачканите уши:):)Това му е любимото:)

Красавец си е той Бари!
Нищо не му е тъжно, кучетата са с такива ... миловидни погледи... :lol:

абсолютно:)като малък докато му свикна, че така си гледа все исках да го водя на лекар мислейки, че нещо не му е наред.Може би съм очаквала да ми се усмихва:) :D

big_eyes, благодаря ти:)
Хриска и на теб...ти докара ли преговорите за малък бари до успешен край:):):)
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #190 -: Ноември 13, 2008, 19:01:46 pm »
Хриска и на теб...ти докара ли преговорите за малък бари до успешен край:):):)
Абсолютно ми отказва :( ама като се прибера с едно такова миловидно сладурче не виждам къде ще отиде :)

Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #191 -: Ноември 14, 2008, 10:13:55 am »
Мацки, утре ще кастрираме кученцето ни. Много сме притеснени и все още не можем да вземем решение. Моля ви, посъветвайте ме нещо. Тя е почти на 6 г., не е раждала.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #192 -: Ноември 14, 2008, 20:19:56 pm »
При условие че кучето е на толкова години и не е раждало,то решението което сте взели е много добро.Аз имах пит булка която я кастрирах на 10г. оказа се че е малко късно,но пак добре защото с този ход се избягва много гадна болест при женските кучета-пеометра.Мойта Тинка я е изкарала 2 пъти и едвам я спасих,като втория път медикаментите не помогнаха и направо я кастрираха.Учудудващо бързо се възтонови,като се има впредвид усложненията които имаше.Така че при вас би трябвало всичко да мине много по леко.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #193 -: Ноември 15, 2008, 14:13:36 pm »
Мацки, утре ще кастрираме кученцето ни. Много сме притеснени и все още не можем да вземем решение. Моля ви, посъветвайте ме нещо. Тя е почти на 6 г., не е раждала.
Идеята ти е добра, с тази крачка можеш да избегнеш разгонването и доста болести като пиометрата. Смятам че кастрацията ще е пълна т.е. с премахване на матката и яйчините, а не само на яйчниците. Възрастта не е пречка, важно е кучето да е в общо добро състояние.
« Последна редакция: Ноември 15, 2008, 14:23:15 pm от rich »
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #194 -: Ноември 16, 2008, 21:42:36 pm »
Благодаря ви за подкрепата. Всичко е минало бързо и лесно (според докторите), само дето аз щях да вксплоадирам докато траеше операцията. Сега тя се възстановява и ни е малко сърдита. Измислям какви ли не методи, за да й препазя раната, защото с ЯКАТА драмата е пълна. Ако имате идеи - давайте. Иначе - махнаха й яйчниците и матката.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #195 -: Ноември 16, 2008, 22:06:29 pm »
Ами аз бях взела по дълги кърпи които дупчех на 4 места- 2 ПО 2 .Омотавах кучето и връзвах с връзки промъкнати през дупките горе на гърба, за да не се смъква,това е за разходките навън за да не се цапа раната.А за вкъщи и слагах един сцепен чаршаф който така бях изрязала че имаше 2 дупки за предните лапи и по 2 връзки за задните лапи, и тези връзки и ги връзвах отзад на лапите.Нямаше мърдане.Дано да съм ти била полезна и се надявам че ще разбереш моето малко неясно обяснение.Бързо възтоновяване ви  желая!
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #196 -: Ноември 17, 2008, 10:23:29 am »
мила, много ти благодаря. Не се бях сетила за този вариант. Снощи й обух крачол от стар памучен клин, обаче като не е захванат на предните крака, през нощта й се беше смъкнал. Сутринта го заших за каишката, но довечера ще майсторя нещо с вързанки на гърба.мерси :)
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #197 -: Ноември 18, 2008, 22:53:17 pm »
Реших и аз да се представя в любимата ми тема. Ще ви представя моето папагалче Рокси и котката Принцеса. Принцесата не живее при нас, тъй като ние се преместихме, а тя си остана при свеки, но докато живеехме там си спеше при нас. На едната снимка е като бебе  :) и е по-малка от ръката на мъжа ми  :D На Рокси пък любимо й е да крещи  :D





P.S. харесала съм си Цанко за зет, но не знам как ще го разделим с Кари  :D
« Последна редакция: Ноември 18, 2008, 22:58:28 pm от Roxy »
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #198 -: Ноември 19, 2008, 08:20:07 am »
Roxy твоята писанка Принцеса е голяма кипра :) и е пухкаваааааа, да си заровиш носа в козинката й  :lol: :lol: :lol:  Рокси и тя е грация голяма, с модерна прическа - на бодлички  :lol: :lol: :lol:
П.С. Ще го делим Цанко няма да сме егоисти :) той е толкова хубав зетко, че и това бихме му простили - да си има и други маценцаа....мяуууу  :lol: :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие-продължението
« Отговор #199 -: Ноември 19, 2008, 09:07:29 am »
Ох, големи муцунки си имате момичета. Да са ви живи и здрави.