0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #320 -: Август 21, 2008, 11:47:49 am »
Шуши,
Ти си направи най-прекрасния подарък! Да сте живи и здрави ти и цялото ти семейство, да се радвате на щастието си!
Марина, :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:, ще стискам всички видове палци и на първи септември ще чакаме добрата новина.
Любенце, ще ни липсваш...
Don't worry, be hippy
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #321 -: Август 21, 2008, 11:49:49 am »
Хей ама къде сте бе мацки  :?

 
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #322 -: Август 21, 2008, 11:51:20 am »
    Шуши ЧРД!Желая ти много здраве,щастие,късмет и най сладкото бебче на финала!


      

*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #323 -: Август 21, 2008, 11:52:41 am »
Шуши,
Ти си направи най-прекрасния подарък! Да сте живи и здрави ти и цялото ти семейство, да се радвате на щастието си!
Марина, :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:, ще стискам всички видове палци и на първи септември ще чакаме добрата новина.
Любенце, ще ни липсваш...

Що бе слава богу на Любето нищо не й се е случило 8O

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #324 -: Август 21, 2008, 11:59:50 am »
И аз да кажа здравейте! Така нахъсана влезнах в темата, а то...
Викс, мила, знаеш, че теб много те обичам! Даже вчера си преравях телефона да не би да съм ти записала номера, щото исках да те чуя, ама... нямам го. Миличка, ти си силна, ще намериш сили да излезнеш от състоянието. Знам, че думите няма да те успокоят достатъчно, но знай, че винаги можеш да разчиташ на нас! Прегръщам те!
Шуши, муцка, ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕН ДЕН! Пожелава ми весел празник! Да се пазиш и да си изкарате страхотно!
Смайл_бейби, честита ви годишнина! Пожелавам ви дълъг семеен живот, изпълнен с много любов и детски смях!
Марина, и от мен имаш много стиснати палци!
Тан_че, добре дошла в бандата! Тук е весело, ще видиш!
Мацки, днес ще ви наглеждам колкото мога, щото имам да домакинствам и да събирам багаж. Утре тръгваме на моренце. Ще ми липсвате ... На линия ще съм следващия петък - 29.08.

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #325 -: Август 21, 2008, 12:21:01 pm »
Хей, момичета привет!
Шуши , честит рожден ден!
Смайли, на теб честита годишнина мила.
Аз пак набърз, че да отивам да шетам.
После ще намина.
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #326 -: Август 21, 2008, 12:24:47 pm »
Момичета никой ли незнае къде да ровя да търся нещо  - умирам вече от страх.
Знам, че не съм стара и не ме познавате ама имам нужда от малко помощ  :oops:

 
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #327 -: Август 21, 2008, 12:25:05 pm »
Що бе слава богу на Любето нищо не й се е случило 8O

Да, така е, слава Богу. И, дай Боже, само хубави неща да й се случват! Ама говорих за това:
Но лека полека ще се отдръпвам от форума :) Все пак на всички ,които уважавам имам контактите,така че с вас ще се виждаме и чуваме :)

и това:
Момичета,много ви обичам,но разбирате ли ,че ме дразни мисълта,че без форума не мога..Нямам нет в нас и повредата не е в доставчика.. Нещо с нашия комп се случи и не можем сами да го оправим.. Това ме съсипва и ме накара да се замисля че все пак май не е много добре да съм толкова зависима..
Don't worry, be hippy
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #328 -: Август 21, 2008, 12:29:40 pm »
Дими, пробвай в Гугъл.Аз не съм я чувала и не съм я ползвала.Дано някой, който е ползвал да се включи.
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #329 -: Август 21, 2008, 12:34:47 pm »
Светле стига шета душко.Я като си набрала скорост мини и през нас че така ме помръзква :)

*

    Pipi_M

  • **
  • 148
  • Няма невъзможни неща!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #330 -: Август 21, 2008, 12:35:27 pm »
Дими,просто напиши Метотрексат в Гугъл,има доста инфо.Успех!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #331 -: Август 21, 2008, 12:36:47 pm »
Да търсих, ама понеже това е лакрство на рак и си пише основно за това - пише че не се препоръчва прибременност защото убива плода ама нищо повече.
Извинявам се ако ви досаждам, ама от тука е много трудно да намериш отговори на въпросите - говорим на английски с гинеколожката и нали се сещате,ч е не всички медицински термини знаем.
Много се шашкам вече, не може да усещам постоянно болка - не е много остра но я има постоянно и особенно при движение.
Пак се извинявам, ще потърся нешо из др форуми.

 
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #332 -: Август 21, 2008, 12:42:15 pm »
Да търсих, ама понеже това е лакрство на рак и си пише основно за това - пише че не се препоръчва прибременност защото убива плода ама нищо повече.
Извинявам се ако ви досаждам, ама от тука е много трудно да намериш отговори на въпросите - говорим на английски с гинеколожката и нали се сещате,ч е не всички медицински термини знаем.
Много се шашкам вече, не може да усещам постоянно болка - не е много остра но я има постоянно и особенно при движение.
Пак се извинявам, ще потърся нешо из др форуми.

http://health.yahoo.com/other-other/methotrexate/healthwise--d00060a1.html

Намерих го в Yahoo, но е на английски. Ако не можеш да го използваш, трябва да ми кажеш какво точно те интересува и ще ти го преведа.
 :oops:Опс, после видях, че ще се справиш. Извинете моля :)
« Последна редакция: Август 21, 2008, 12:56:10 pm от Бубе »
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #333 -: Август 21, 2008, 13:16:28 pm »
Хайде сега и по нещо разхладително и аз отивам да дремна :D


*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #334 -: Август 21, 2008, 13:32:38 pm »
Здравейте, кукли!
Шуши - Честито мила, аз залисана в моите проблеми, вчера не ти честитих новината - а днес има още една - Желая ти всичко най-хубаво, здраве и най-сладкото бебче на финала!!!
Момичета благодаря ви, на всички за подкрепата, вече сигурно се повтарям, ама пак ще ви кажа, че без вас нямаше да се справя и наполовина така добре :)
Не мисля да се отказвам от вас, просто ще си дам малко почивка и физически и психически. Ако съм добре с милото ще отскочим до морето другата седмица за няколко дни.
Хубав ден ви желая и много усмивки!!
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #335 -: Август 21, 2008, 13:40:01 pm »
Виксънче, няма де се отказваш от нас, щото няама да ти позволим. Ние си те обичаме и си те искаме.Идете на море и се радвайте един на друг и си починете хубаво.
ПАрси, мила, казвай адреса.Вече съм спец, чудя се дали да не отворя фирма дори. Дими, дано си намерила инфто, което ти трябва.
Любче, Миме, Бубе,Меги, Ииииииииииииии  всички остналаи- цунки засега и до после.
Виле, не са ли наспа вече ма рожбо?
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #336 -: Август 21, 2008, 13:57:55 pm »
Oфф, ходих до болницата - нормално било  8O те по болката ми слагали диагнозата.
Не издържам ако е извънматочна - симптомите са такива, не е шега работа  :?
Незнам, намерих инфо - благодаря ти Бубе

 
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #337 -: Август 21, 2008, 14:28:40 pm »
Здравейте, момичета!

Честит рожден ден, Шуше!Много здраве, късмет  и щастие!

Виксън, силно те  :bighug:. Много тежка седмица си преживяла, тежки думи от лекаря, надявам се и вярвам, че след изясняване на проблемите ще дойдат и решенията.Почивай си.

Съжалявам ако съм изпуснала нещо важно, но вчера и днес не се чувствам много добре, постоянно ми се гади и не мога да се събудя, постонно спя.
Лек ден на всички!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #338 -: Август 21, 2008, 14:30:43 pm »
момичета, не искам да се намесвам в личните ви разговори, но просто днес ми направи нещо впечатление ... а именно това, че особенно много сме се пристрастили с компютрите си  :D
и това:
Момичета,много ви обичам,но разбирате ли ,че ме дразни мисълта,че без форума не мога..Нямам нет в нас и повредата не е в доставчика.. Нещо с нашия комп се случи и не можем сами да го оправим.. Това ме съсипва и ме накара да се замисля че все пак май не е много добре да съм толкова зависима..
Ние също сме така ... понякога когато нямаме нет или компютъра се е развалил, просто незнаем какво да правим и как да прекарваме времетоси. По стечение на обстоятелствата по цял ден съм пред компютъра, просто работата ми е такава и вечер като се прибера въобще не го поглеждам. Но ме шокира как племеника, на моетот мъжле, който скоро стана на 2 годинки сам си пуска компютъра, намира си игрите и си играе, пуска си музика, даже понякога ми пише по скайпа  :lol:
И се замислих дали наистина е толкова хубаво това, живот и здраве, някога ако си имаме детенце ... не мисля че е редно на 2 годинки да прекарва толкова време пред компютъра...  а представяте ли си като порасне

Май пак стана дългичко  :oops:
 :balk_121:
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #339 -: Август 21, 2008, 14:33:39 pm »
Още съм нова и не съм много сигурна какви теми обсъждате в седмичната си темичка ... ако не е на мястото може да я махнете  :balk_600: