0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #240 -: Август 20, 2008, 14:09:16 pm »
Ейййййй,момичета ,сега се сетих да ви кажа.Утре имам час при д-р Мечкаров,ако случайно и някоя друга ще ходи да казва.Да не стане да седим на един диван,да се познаваме,пък дане знаем! :D
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #241 -: Август 20, 2008, 14:10:04 pm »
Вики и Меги какво са пили тия ваши мъже, че така са подобрили резултатите ?
*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #242 -: Август 20, 2008, 14:10:32 pm »
Честито Шушенце!Много спокойни и щастливи 9 месеца ти желая!Трябваше да има добра новина..много се радвам!

Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #243 -: Август 20, 2008, 14:12:52 pm »
Шуши, честити ти 2 чертички, мила! Имахме нужда от добра новина, че темата взе да става много войнствена Лека бременност и здраво ревящо мъниче след 9 месеца! И поплюй малко, не се скръндзи  :wink:
Хриска, и нашето време ще дойде, на всички момичета във форума.
на новите момичета и успех!
Хубав ден на всички и повече усмивки!!!
Don't worry, be hippy
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #244 -: Август 20, 2008, 14:15:11 pm »
Благодаря ви момичета :bighug:Виленце мен за това си ми е яд на мен,че много добре знам,че самонавиването не е най-хубавото ама като ми се иска вече да стане.
Шушенце,браво,искрено се радвам за теб и успешни 9месеца,а финала им да е най-успешния  с едно(две)здрави бебенца
« Последна редакция: Август 20, 2008, 14:17:44 pm от hriska »

*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #245 -: Август 20, 2008, 14:15:24 pm »
Шуши честито мила - лека и безпроблемна бременност!
За Ивето не знам какво да кажа - ще ни липсва, но всеки има право на избор!
Хриска не се тормози - горе главата и с нови сили към другия месец!!!
Аз днес съм бясна - ходихме на ендокринолог с направление да ни изпишат хормони - да ама не!!!!Първо ни взе 40 лева, а после ни даде само листче - да си ги плащаме!!!
Е питам аз - ЗАЩО ТРЯБВА ДА ПЛАЩАМ ЗДРАВНИ ОСИГУРОВКИ????? - и когато ми се наложи да плащам дори и за това което ми се полага!!!
Плаках от яд - тези хора се подиграват с проблемите и мъката ни!!!На никой не му пука!!!А са положили Хипократова клетва - ЗА????Да лекуваме пияници и просяци!!!
Е да и те са хора, ама................ние какво сме тогава - бракувани ли, негодни ли - ми да ни заточат някъде!!!
Съжалявам ама съм бясна!!!!!!!!
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #246 -: Август 20, 2008, 14:17:42 pm »
Цитат
ходихме на ендокринолог с направление да ни изпишат хормони - да ама не!!!!Първо ни взе 40 лева, а после ни даде само листче - да си ги плащаме!!!
Защо платихте като сте били с направление.
Лекаря не работеше с ЗК ли?
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #247 -: Август 20, 2008, 14:18:41 pm »
Вики,няма кво да съжаляваш,просто ни е адски факана държавата!И мен много ме е яд!Дето трябва на ръце да ни носят,че искаме да раждаме деца и да се чудят какво да направят,за да ни помогнат,то сякаш всичко е срещу нас и всички правят и невъзможното,за да ни пречат!Ядосвай си се,права си!
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #248 -: Август 20, 2008, 14:19:40 pm »
Вики и Меги какво са пили тия ваши мъже, че така са подобрили резултатите ?
При нас все още няма подобрение мила!!!
Затова питам Меги - да сподели!
Иначе от този месец пие трибестан, Л-карнитин и витамините на Допел херц - С+Цинк+Е.
Ще видим дали ще помогнат нещо!!!
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #249 -: Август 20, 2008, 14:24:15 pm »
Цитат
ходихме на ендокринолог с направление да ни изпишат хормони - да ама не!!!!Първо ни взе 40 лева, а после ни даде само листче - да си ги плащаме!!!
Защо платихте като сте били с направление.
Лекаря не работеше с ЗК ли?
Ами казва ли ти някой?!Не ми отговори на въпроса дали работи със ЗК и за 5 мин. празни приказки ни взе 40 лв. И ни взе парите там - без касов бон!!!!После и на регистратурата питах и те - ами питайте него дали работи със ЗК!!!!А това е болница - център по ендокринология - Медицински университет - София- доц Куманов
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #250 -: Август 20, 2008, 14:24:38 pm »
Шуши честито мила - лека и безпроблемна бременност!
За Ивето не знам какво да кажа - ще ни липсва, но всеки има право на избор!
Хриска не се тормози - горе главата и с нови сили към другия месец!!!
Аз днес съм бясна - ходихме на ендокринолог с направление да ни изпишат хормони - да ама не!!!!Първо ни взе 40 лева, а после ни даде само листче - да си ги плащаме!!!
Е питам аз - ЗАЩО ТРЯБВА ДА ПЛАЩАМ ЗДРАВНИ ОСИГУРОВКИ????? - и когато ми се наложи да плащам дори и за това което ми се полага!!!
Плаках от яд - тези хора се подиграват с проблемите и мъката ни!!!На никой не му пука!!!А са положили Хипократова клетва - ЗА????Да лекуваме пияници и просяци!!!
Е да и те са хора, ама................ние какво сме тогава - бракувани ли, негодни ли - ми да ни заточат някъде!!!
Вики и аз бях при ендокринолог с направление,платих при нея 2.20 потребителска такса ,а после за изследването на хормоните от които 2 бяха по здравна каса (TSH и FT4)и платих си около 30 лева заедно с тези които не са по здравна такса..
Съжалявам ама съм бясна!!!!!!!!

*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #251 -: Август 20, 2008, 14:25:14 pm »
Моят мъж след три месечния курс на лечение още не е ходил на спермограма, но не залагам големи надежди, сега в Тутракан преди да насрочат инсеминацията сигурно ще му направят и ще видя дали изобщо има разлика след лечението ! Но по резултатите до момента сигурно - не !
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #252 -: Август 20, 2008, 14:26:02 pm »
Шуши честито мила - лека и безпроблемна бременност!
За Ивето не знам какво да кажа - ще ни липсва, но всеки има право на избор!
Хриска не се тормози - горе главата и с нови сили към другия месец!!!
Аз днес съм бясна - ходихме на ендокринолог с направление да ни изпишат хормони - да ама не!!!!Първо ни взе 40 лева, а после ни даде само листче - да си ги плащаме!!!
Е питам аз - ЗАЩО ТРЯБВА ДА ПЛАЩАМ ЗДРАВНИ ОСИГУРОВКИ????? - и когато ми се наложи да плащам дори и за това което ми се полага!!!
Плаках от яд - тези хора се подиграват с проблемите и мъката ни!!!На никой не му пука!!!А са положили Хипократова клетва - ЗА????Да лекуваме пияници и просяци!!!
Е да и те са хора, ама................ние какво сме тогава - бракувани ли, негодни ли - ми да ни заточат някъде!!!

Вики и аз бях при ендокринолог с направление,платих при нея 2.20 потребителска такса ,а после за изследването на хормоните от които 2 бяха по здравна каса (TSH и FT4)и платих си около 30 лева заедно с тези които не са по здравна такса..

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #253 -: Август 20, 2008, 14:44:10 pm »
Здравейте момичета, дълго ме нямаше и ви държах в напрежение, за което ви се извинявам. Просто нещата при мен яко се объркаха и едно не ми се пишеше нищо, второ - изпитвах затруднения със седенето на стол.
Операцията мина миналия понеделник, и до вторник на обяд си мислех че всичко е вече зад гърба ми и сега предстоят само хубави неща. Тогава дойде доктора да ми махне дренажа и да ми каже как е минала операцията, какво е положението и т.н. Трудно са ме събудили от упойката и докато дойда в съзнание док си беше тръгнал... та трябваше да чакам до следващия ден за да говоря с него.
Дойде той, и като започна да говори... Каза че операцията ми е била много тежка, доста по-дълга от предвиденото и положението е много зле. Имам ендометриоза, явно в много тежка вече фаза, по неговите думи за да се стигне до това състояние я имам от около 4-5 години. Всичко в корема ми е обхванато от нея, сраснало и слепнато - Каза "все едно някой ти е изсипал кофа с лепило в корема". В дясно е изчистил срастванията от матка, тръба, яйчник (от който е премахмал една част - не е могло да се направи нищо) и черва. От ляво обаче каза че от сраствания и слепвания въобще не е видял яйчника. Много силно са засегнати червата и не е посмял да пипа, все пак лапароскопията го ограничава. А риска от перитонит е бил голям. Каза че ако беше пипал и не дай си боже нарани черво, е трябвало по спешност да свиква екип от хирурзи които да правят голям разрез.... да вадят всичко.... да пренареждат и шият. И така, към този момент не ми дава никакви прогнози нито надежди. Каза че ще чакаме изследванията от хистологията, после ще реши какви и колко инжекции да ми изпише, какво ще правим от тук нататък... Много вероятно е обаче да се наложи втора операция, този път коремна. Целия процес вероятно ще отнеме от година до две, в зависимост как ще се повлияя от лечението и т.н.  Каза още че той всеки ден оперира по няколко жени... но такава тежка операция я му се случи веднъж годишно я не. Беше потресен... за момент си помислих че ако е знаел предварително, можеби нямаше да иска да се захване. После осъзнах, че не е така, но просто ако е знаел, щеше да напарви операцията в Шейново, с голям екип от хирурзи, и щеше директро да прави коремна, а не лапаро.
Ами това е сега, още чакам хистологията. Вече съм по-добре, ставам и ходя, но състоянието ми беше много тежко първите 4-5 дни, възстановяването също ще е по-дълго от очакваното.
Не знам дали ще ви навестявам така често както до сега, но ще гледам да съм с вас. Сега определено нямам много желание за каквото и да било. А както изглежда няма и да ловувам в близко бъдеще.
Не съм чела назад, за това ако има нови бременилки, честито, на останалите късмет. Обичам ви и ми липсвате, но имам нужда от почивка и промяна.
Извинете ме за дългия пост.
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #254 -: Август 20, 2008, 14:47:35 pm »
Цитат
ходихме на ендокринолог с направление да ни изпишат хормони - да ама не!!!!Първо ни взе 40 лева, а после ни даде само листче - да си ги плащаме!!!
Защо платихте като сте били с направление.
Лекаря не работеше с ЗК ли?
Ами казва ли ти някой?!Не ми отговори на въпроса дали работи със ЗК и за 5 мин. празни приказки ни взе 40 лв. И ни взе парите там - без касов бон!!!!После и на регистратурата питах и те - ами питайте него дали работи със ЗК!!!!А това е болница - център по ендокринология - Медицински университет - София- доц Куманов
Дано поне не сте му оставили направлението.
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #255 -: Август 20, 2008, 14:51:14 pm »
Вики, не знам какво да ти кажа - това е жестоко :bighug: :balk_144: :balk_145: Чудя се какво толкова сме направили, че да ни се случват такива неща. За мен няма Господ. :grouphug:Много те обичаме да знаеш.
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #256 -: Август 20, 2008, 15:00:19 pm »
Викенце :bighug:просто не знам какво да ти кажа.Ние сме с теб :grouphug:
сега само се оправяй,Прегръщам те силно!

Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #257 -: Август 20, 2008, 15:13:44 pm »
Вики, знам че каквто и да кажем, няма да намалее болката ти.
Ние сме тук и сме с теб! Прегръщам те силно и ти давам всичката сила за да се бориш!

Аз качих снимки в албумчето.

 
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #258 -: Август 20, 2008, 15:32:51 pm »
Вики, миличко, просто незнам какво да кажа..... :balk_144:
Така искам това да не се случва и просто да е лош сън.....
Въпреки всичко, колкото и притеснителна и черногледа да звуча винаги, когато ми се случи нещо лошо(когато съм сигерна, че е така, а не да съм само със симптоми) аз не искам да го допусна и не искам да повервам, че се случва. Вярвам, че ще се оправят нещата и няма начин да е истина. Искрено се надявам да мислиш така, миличка, да си силна и съм сигурна, че само така ти скоро ще се похвалиш с най-прекрасното истинско чудо! Защото нали знаеш, миличка - след най-голямата и лоша буря изгрява най-прекрасното слънце. От сърце ти желая твоето слънце да изгрее съвсем скоро, миличка, въпреки всичко.
Толкова много те обичам!
 :bighug: Знам, че имаш нужда да помислиш, да си починеш от форума и от всичко и страшно много ще ми липсваш.
Искрено се надявам все пак да не ни забравяш и да ни пишеш, миличка, защото те обичам толкова много!
Толкова, толкова силно те прегръщам! :bighug:
Бъди силна!


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #259 -: Август 20, 2008, 15:37:34 pm »
О Виксънче, нямам думи.Плача за теб миличка. Не знам какв друго да кажа....Липсваш ни