0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #160 -: Август 19, 2008, 16:02:06 pm »
Роси,следващия път идваме на среща по черноморието,тръгваме от Пловдив,през теб,после във Варна при светлето и накрая завършваме в Русе при Дани и Меги :) Ще бъде доста добре нали ?! :)

Чакаме си ние тук с Дани :-)

Айде, здравейте, сега имам малко време да драсна някой ред, че се гледаме с майка ми у тях и не съм си вкъщи, че у нас все има нещо за правене и не ми остава много време.
Първо на новодошлите Добро дошли, но само за малко. Ние си имаме план тук и приемаме гости, но за малко, че по-бързо да ходят в по-хубавите теми.
Миналата седмица малко тежка не само тук във форума, ами и на мен. Първо ни блъснаха нашата кола, сегя цялата е със смачакна предница и естествено е на сервиз за доста ремонт и пребоядисване. Добре, че има автокаско, че по-бързо стават нещата, вместо да чакаме от гражданската отговорност на виновния шофьор. После на колата на свекъра, която карам аз, ми се скапа клиамтика или там някакъв вентилатор и сега я карам без климатик, а нали знаете какви са температурите в Русе :-). И като за капак на всичко една вечер падна една тухла на климатика от комшията на последния етаж и проби дупка. Поне излезе разбран и веднага взе да го направи, но за снощи така го бях увила климатика, че направо за смях работата. Абе такива перипетии, вярно нищо не са в сравнение с тези на Светълчи, но всичко като става в един ден, ми идва малко повече.
Та това горе-долу за мен. А, освен това ни дойдоха почти всички изследвания от Плевен. Новата СГ е почти супер. Подвижността сме я вдигнали от 30-40 % на различните СГ, до 66 % сега. Чак не мога да повярвам. За сметка на това пък морфологията в паднала от 12,45 на 10 и нещо, но все пак е сравнително добре. СДИ теста е със заключение висока оплодителна способност, а микробиологията е както се очакваше не чак толкова добре, но се надявам да изтрепем гадините с антибиотика. Докторът каза, че ако са малко завишени бактериите ще правим инвитро, така че се надявам скоро да започвам противозачатъчните. Иначе изписал един антибиотик, който струва 7 хапчета, 70 лв., а моя мъж трябва да пие 28 дни, така че представете си как трябваше да дадем 280 лв. за антибиотик. Затова ходих тази сутрин при личната и и занесох антибиограмата и да ми каже дали може да го заменя с малко по-евтин. Тя говори с един уролог и той й кажа по възможност да не го сменя, защото освен за гадините подобрявал и подвижността на сперматозоидите (а пък все пак и с това се борим), но пък ми уреди от аптеката да ги взема на цена 7 хапчета за 47 лв и така ще да дем "само" 200 лв, но и това все пак е нещо.
Айде стига съм писала,ч е стане един дъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъълъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъггггггггггггггггг пост, да не ви занимавам само с мен.
Целувам ви всички, много ми липсвате, но ви чета редовно, така че знам всичко, което става. И много ви завиждам за срещата, така да знаете.
 
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #161 -: Август 19, 2008, 16:03:23 pm »
и мен сте ме изтрили :(, но аз ще се добавя в ловуващи
ОЧАКВАЩИ     

  hriska                   20.08
  shu6enceto                21.08                       
  mikivl                    24.08
  bobi 2                   25.08
  Smile_baby               25.08
  nimika
  parsi                    27.08
  Meggy                    27-28.08.
  viki_vat                 28.08
  daninaa                  03.09

ЛОВУВАЩИ   
 
   megis     
   rossy*
   еvita1717
   djina76
   eli_v
   anastacia682
   vulpecula_m
   tangra
   hriska
   rositka13
   desita77
   krassita
   luba_boiko
   svetal4y
   Jojo
   saraapl
   Tanita13
   muca82
   mimcheto_85
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #162 -: Август 19, 2008, 16:07:20 pm »
Здравей Meggy, освен, че сме адашки сме и от един град. Радвам се за Вас и положителната спермограма,при кого я  правихте в Плевен, при Конова ли ?
*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #163 -: Август 19, 2008, 16:11:21 pm »
и мен сте ме изтрили :(, но аз ще се добавя в ловуващи
ОЧАКВАЩИ     

  hriska                   20.08
  shu6enceto                21.08                       
  mikivl                    24.08
  bobi 2                   25.08
  Smile_baby               25.08
  parsi                    27.08
  Meggy                    27-28.08.
  viki_vat                 28.08
  daninaa                  03.09

ЛОВУВАЩИ   
 
   megis     
   rossy*
   еvita1717
   djina76
   eli_v
   anastacia682
   vulpecula_m
   tangra
   hriska
   rositka13
   desita77
   krassita
   luba_boiko
   svetal4y
   Jojo
   saraapl
   Tanita13
   tancheto
   muca82
   mimcheto_85
и мен за втори път днес :(

*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #164 -: Август 19, 2008, 16:58:38 pm »
ОЧАКВАЩИ       :bfp:

  hriska                   20.08
  shu6enceto                21.08                       
  mikivl                    24.08
  bobi 2                   25.08
  Smile_baby               25.08
  parsi                    27.08
  Meggy                    27-28.08.
  viki_vat                 28.08
  daninaa                  03.09

ЛОВУВАЩИ   
 
   megis     
   rossy*
   еvita1717
   djina76
   eli_v
   anastacia682
   vulpecula_m
   tangra
   hriska
   rositka13
   desita77
   krassita
   luba_boiko
   svetal4y
   Jojo
   saraapl
   Tanita13
   tancheto
   muca82
   mimcheto_85

Надявам се не съм изтрила никой :)

Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #165 -: Август 19, 2008, 17:10:07 pm »
ОЧАКВАЩИ       :bfp:

  hriska                   20.08
  shu6enceto                21.08                       
  mikivl                    24.08
  bobi 2                   25.08
  Smile_baby               25.08
  parsi                    27.08
  Meggy                    27-28.08.
  viki_vat                 28.08
  daninaa                  03.09

ЛОВУВАЩИ   
 
   megis     
   rossy*
   еvita1717
   djina76
   eli_v
   anastacia682
   vulpecula_m
   tangra
   hriska
   rositka13
   desita77
   krassita
   luba_boiko
   svetal4y
   Jojo
   saraapl
   Tanita13
   tancheto
   muca82
   mimcheto_85

Надявам се не съм изтрила никой :)

 :lol: :D :D :D :D :D
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #166 -: Август 19, 2008, 17:23:53 pm »
А добре дошли на новите мацки.Предвид полусъненото ми състояние, няма да цитирам имена, че не ги запомних.Утре на свежа глава ще прочета пак да се ориентирам.
Меги, много се радвам за теб и за подвижността на вашите човечета. Айде на сексаааааааа!!!!
Колкото до моите перипетии, сравнени с твойте според мен и твойте си ги бива.Аз ако беше станало така с колата ми, щях да съм бясна наистина.
А за това сега не съм изобщо.Т сичко е вили на могили тука, така че едно повече или п-малко.....Оправят се нещата, след време ще се смеем.Не че сега плачем де.
Абе вие що ви няма никакви мацки?Къде сте се покрили.
Вилето я знаем-тя работна, ами другите????
Аре пак цунки и до после
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #167 -: Август 19, 2008, 17:55:50 pm »
чао от мен
до утре, надявам се
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #168 -: Август 19, 2008, 17:59:50 pm »
muca82,Smile_baby,megis  :welcome3: и да не се задържите дълго във тази тема. :D
Меги,радвам се ,че резултатите са добри. И твойте премеждия не отстъпват на Светълчето.
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #169 -: Август 19, 2008, 18:07:58 pm »
Здравей Meggy, освен, че сме адашки сме и от един град. Радвам се за Вас и положителната спермограма,при кого я  правихте в Плевен, при Конова ли ?

Почти адашки :-), на галени имена, аз съм Магдалена, но това е най-малкия проблем. Много се радвам да се запознаем поне задочно  :lol:
 
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #170 -: Август 19, 2008, 18:45:55 pm »
ОЧАКВАЩИ       :bfp:

  hriska                   20.08
  shu6enceto                21.08                       
  mikivl                    24.08
  bobi 2                   25.08
  Smile_baby               25.08
  parsi                    27.08
  Meggy                    27-28.08.
  viki_vat                 28.08
  daninaa                  03.09

ЛОВУВАЩИ   
 
   megis     
   rossy*
   еvita1717
   djina76
   eli_v
   anastacia682
   vulpecula_m
   tangra
   hriska
   rositka13
   desita77
   krassita
   luba_boiko
   svetal4y
   saraapl
   Tanita13
   tancheto
   muca82
   mimcheto_85

Махам се от ловуващи, мъжо замина командировка а и температурата ми е една никаква,а док е сигурна, че съм имала ову, май взе да ми писва рано сутрин да захапвам термометъра и нищо :( :balk_144:


Момичета опитвам се да си спомня къде четох един разказ "Пожелавам ти достатъчно", но втори ден само ръчкам из форума и нищо не мога да намеря :ask:, моля ако някой знае къде е да ми пише, прадварително благодаря.
 :thankyousign:
« Последна редакция: Август 19, 2008, 18:56:50 pm от Jojo »


Това, което не ме убива, ме прави по - силна.
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #171 -: Август 19, 2008, 19:22:57 pm »
Aз токущо се връщам от тъпия гинеколог и нямам нерви вече.Иде ми да си купя билет до БГ само за да ме прегледа някой свястен.Според въпросния ,така наричащ се лекар,много било нормално това,че менструацията ми се удължила с два дни,щом била до 10 дни нямало проблем.А колкото до болките,протичащи от овулация до началото на лелката,каквито не съм имала преди,пак били ОК,това че ме боляло при сексулен контакт,пак било нормално,същото важи и за това,защото неговото заключение е обърната матка,ама без да ме прегледа.И сега другия месец като съм на цитонамазка,сестрата ,която ми я прави щяла да види дали ми е нормална матката или обърната.Изказах съмнения за кисти,на които той ми отговори с ''НЯМА ТАКИВА РАБОТИ''а пък като казах и за ендометриозата ми каза ,че там симптомите изобщо не били такива и скоро да не съм го посещавала.Нямам думи вече.Единствения вариант е да пробвам да сменя клиниката,което  ще отнеме време...Това е от мен за сега!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #172 -: Август 19, 2008, 19:46:39 pm »
Момичета здравейте!
Нели не се притеснявай излишно, Мими правилно ти е писала, че тези симптоми може да са за много други неща, не непременно ендометриоза. При ендометриозата може би най-основния признак е сииилно болезнената менструация, макар и това да не е на 100% гаранция, че я имаш.
Меги, пу пу за новите резултати, дано още да се подобряват! Къв е тоя антибиотик, дето освен да трепе бактерии, "забързва" войниците /така им вика моя: войниците атакуват крепостта, ама тя нещо не се дава  :x/
Ей много очакващи за към края на месеца - дано почнат да гърмят един по един ++++ тестове!!!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #173 -: Август 19, 2008, 20:18:04 pm »
Ех бе, мацкииии! Писали, писали... света изписали! Тва кога намерихте време за 4 страници!
Първо да кажа ДОБРЕ ДОШЛИ на новите момичета! Тази седмица бая нови попълнения! Хайде, дано сте ни на късмет! Както казва Румен Луканов в "Сделката" - "Нова булка - нов късмет" - при нас нови - дал Господ! Което май, май хич не е хубаво, от гледна точка на статистиките!
Аз днес не съм се прибрала цял ден, чак ме е срам от мене си!  :oops: То маникюр, педикюр... малиии, утре пък ще съм на обезкосмяване... Ааааа, да ви се похваля - махнаха ми гипса! Като излезнах от болницата една усмивка бях разпънала... Такава радост скоро не бях изживявала!
Меггинце, ама муцка, ми тва много сте препатили миналата седмица! Айде да се разминава всичко! Ей на, спермограмата на мъжо се е подобрила! Преборете всички видове гадини и смело към последната права до бебо!
Затъжвам се за вас така като не ви чета цял ден!
Айде, хубава вечер ви желая!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #174 -: Август 19, 2008, 20:26:14 pm »
Соф браво ,най-после си се оттървала от гадния гипс.Как е сега ръчичката?И да се пазиш сега.
Нели,наистина не ми харесва подхода на лекаря ти,той да не е медиум или нещо врачка :)?
Абе мацки видяхте ли това?И какво  е провокирало Ивето да пише това?
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=29701.0[/img]
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #175 -: Август 19, 2008, 20:31:34 pm »
Aз токущо се връщам от тъпия гинеколог и нямам нерви вече.Иде ми да си купя билет до БГ само за да ме прегледа някой свястен.Според въпросния ,така наричащ се лекар,много било нормално това,че менструацията ми се удължила с два дни,щом била до 10 дни нямало проблем.А колкото до болките,протичащи от овулация до началото на лелката,каквито не съм имала преди,пак били ОК,това че ме боляло при сексулен контакт,пак било нормално,същото важи и за това,защото неговото заключение е обърната матка,ама без да ме прегледа.И сега другия месец като съм на цитонамазка,сестрата ,която ми я прави щяла да види дали ми е нормална матката или обърната.Изказах съмнения за кисти,на които той ми отговори с ''НЯМА ТАКИВА РАБОТИ''а пък като казах и за ендометриозата ми каза ,че там симптомите изобщо не били такива и скоро да не съм го посещавала.Нямам думи вече.Единствения вариант е да пробвам да сменя клиниката,което  ще отнеме време...Това е от мен за сега!
Сменяй и доктора и клиниката щом трябва.
В тази само си губиш времето.
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #176 -: Август 19, 2008, 20:40:27 pm »
Цитат
Момичета опитвам се да си спомня къде четох един разказ "Пожелавам ти достатъчно", но втори ден само ръчкам из форума и нищо не мога да намеря , моля ако някой знае къде е да ми пише, прадварително благодаря.
 
Това ли търсиш :wink:
ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДОСТАТЪЧНО!!!

Неотдавна, на летището дочух баща и дъщеря да си говорят, преди да се разделят завинаги. Нейния полет беше обявен и приканваха пътниците към самолета. Стоейки близо до входната врата, тя каза: "Татко, съвместния ни живот беше повече от достатъчно. Обичта ти е всичко, от kоето имах нужда. Желая и на теб достатъчно, татко". Целунаха се за довиждане и тя тръгна. Той се приближи до прозореца, до който бях седнал и аз. Видях, че той искаше и имаше нужда да поплаче. Опитах се да не го безпокоя, но той ме попита:
- Казвали ли сте довиждане на някой, знаейки че е завинаги?
- Да, казвал съм - и с това нахлуха спомените за времето, когато изразих моята любов и признателност към баща си и това, което беше направил за мен.
Съзнавайки че дните му са преброени направих всичко възможно да му кажа лице в лице колко много той значи за мен. Така, че знаех какво изживяваше човека, с когото говорех.
- Извинете ме, но по какъв случай е това сбогуване? - попитах аз.
- Стар съм, а тя живее много далече. Има да премина през някои предизвикателства и съзнавам, че всъщност следващото й идване ще е за погребението ми - отговори той.
- Докато се сбогувахте, дочух че каза 'Желая ти достатъчно'. Мога ли да попитам, какво означава това?
Той се усмихна.
- Това е пожелание, което се е предавало с поколенията. Родителите ми го казваха на всеки.
Мъжът замълча, погледна нагоре, като че ли се опитваше да си спомни подробности и се усмихна още повече.
- Когато си казахме 'Желая ти достатъчно', ние пожелахме на другия достатъчно хубави неща в живота, които да му помагат. Той се обърна към мен и продължи като че ли рецитираше нещо: Желая ти достатъчно слънце, за да запазиш мирогледа си светъл Желая ти достатъчно дъжд, за да оцениш слънцето още повече. Желая ти достатъчно щастие, за да запазиш духа си жив. Желая ти достатъчно болка, така че и най-малките радости в живота да изглеждат много по-големи. Желая ти да получиш достатъчно, за да задоволиш желанията си. Желая ти да загубиш достатъчно, за да оцениш това, което имаш. Желая ти достатъчно 'Здравей!', за да ти дадат сили за последното
'Довиждане!' Той се просълзи и се отдалечи.
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #177 -: Август 19, 2008, 21:19:18 pm »
Здравейте,момичета!!!
Аз се наработих най-накрая.
Мегииииии,така се радвам за добрите резултати!Дано вече все така да ви вървят нещата.Колко струваха изследванията на Веско в Плевен?
Соф,радвам се че си разкарала гипса,виж колко бързо минаха 20 дена,нали!Все едно беше вчера.И вече да внимаваш повече като зяпаш по магазините!
А за темата пусната от Новилка-не знам.Явно нещо ни се е разсърдила,но според мен няма право.Зашо да се сърди?Защото искаме да знаем как е?И защото задаваме правилните въпроси,на които и тя,ако е заблудена от докторите тарябва да търси отговор ли?Не мисля,че има място за сърдене!!!!!!!

А на новите момичета,освен че ще кажа ДОБРЕ ДОШЛИ,ще ги помоля,всяка идвайки в тази тема,да разкаже по нещо за себе си.Така хем ще ви приемем по-лесно,хем ще можем да даваме адекватни отговори на въпросите,които задавате,като знаем какви са проблемите ви(ако имате такива).
За сега това от мен,но съм на линия,така че давайте да даваме с мохабета! :D
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #178 -: Август 19, 2008, 21:31:58 pm »
Благодаря mpia! Точно това е.

Добре дошли на новите момичета и хайде докато се ориентирате кой кой е тук да сте вече в другата тема!

Току що разбрах, че моя добра приятелка е родила момченце. Много им се радвам, да са живи и здрави, тя си поръча да им направим снаха. Ох, нахилила съм се като зелка, отивам да поздравя щастливия татко :balk_5:.

Пожелавам на всички много сбъднати мечти!!!



Това, което не ме убива, ме прави по - силна.
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #179 -: Август 19, 2008, 21:50:23 pm »
ОЧАКВАЩИ       :bfp:

  hriska                   20.08
  shu6enceto                21.08                       
  mikivl                    24.08
  bobi 2                   25.08
  Smile_baby               25.08
  parsi                    27.08
  Meggy                    27-28.08.
  viki_vat                 28.08
  daninaa                  03.09

  anjela80                 24.08
ЛОВУВАЩИ   
 
   megis     
   rossy*
   еvita1717
   djina76
   eli_v
   anastacia682
   vulpecula_m
   tangra
   hriska
   rositka13
   desita77
   krassita
   luba_boiko
   svetal4y
   saraapl
   Tanita13
   tancheto
   muca82
   mimcheto_85



и аз да се добавя пак кьм чакащите и успех на всички!
« Последна редакция: Август 19, 2008, 21:52:56 pm от anjela80 »
http: