0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #80 -: Август 18, 2008, 20:11:05 pm »
Шшшшшшшшш , не ме изолирайте така ,ако обичате ;) Парси,борбата мила ,не се измерва във време ,а в изхабени емоции.. тук всички много сме се борили и продължаваме да го правимм..Знаете че скоро ще приключи нали ?! :) Много ви обичам!
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #81 -: Август 18, 2008, 20:20:32 pm »
Дано борбите ни престанат по-скоро,че аман вече,то бива,бива,ама то нашето... :x
искрено се надявам до края на годината никой да не остане в тая темичка!
п.п.Оф аз как умирам за шоколад-един ми е до никъде! :D

*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #82 -: Август 18, 2008, 20:21:36 pm »
Шшшшшшшшш , не ме изолирайте така ,ако обичате ;) Парси,борбата мила ,не се измерва във време ,а в изхабени емоции.. тук всички много сме се борили и продължаваме да го правимм..Знаете че скоро ще приключи нали ?! :) Много ви обичам!
Ама как ще те изолираме-точно теб душата на компанията никога :D.Е сега Боби ми прати снимките та съм се хилила кат луда-отбор юнаци :D

*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #83 -: Август 18, 2008, 20:23:34 pm »
Мани че ме е срам, тва със смъркането...,като истинско ми е и ми се гади чак.. Най съм мразила алкохол и опиати в тоя живот.. Ма карай нали е за майтапа..
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #84 -: Август 18, 2008, 20:26:13 pm »
Ааааааааа,Любе,теб е невъзможно човек да те изолира :wink:
А иначе като излязох от магазина,от който си купих шоколада,такъв дъжд запраска,че ме намокри до кокал.Отдавна не ми се беше случвало,всъщност ми беше приятно.А и отдавна не бях тичала(щото пусти мързел),а сега чак си удрях петите в задника от бързане. :D

Майтап,ама да кажа на хората че ти даде идеята,да не си мислят че съм аз :lol:Аз само участвах,щото не мога да не взема участие в която и да е простотия :lol:

Аз пък снимките си ги свалих направо от Снимката,даже ги показвах на мъж ми.Той ви одобри и е доволен,че съм била в сигурни ръце.Обаче не знае за плануваното отвличане на Парси и приготвените чували за разфасоване на Любето. :lol:
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #85 -: Август 18, 2008, 20:31:24 pm »
Ааааааааа,Любе,теб е невъзможно човек да те изолира :wink:
А иначе като излязох от магазина,от който си купих шоколада,такъв дъжд запраска,че ме намокри до кокал.Отдавна не ми се беше случвало,всъщност ми беше приятно.А и отдавна не бях тичала(щото пусти мързел),а сега чак си удрях петите в задника от бързане. :D

Майтап,ама да кажа на хората че ти даде идеята,да не си мислят че съм аз :lol:Аз само участвах,щото не мога да не взема участие в която и да е простотия :lol:

Аз пък снимките си ги свалих направо от Снимката,даже ги показвах на мъж ми.Той ви одобри и е доволен,че съм била в сигурни ръце.Обаче не знае за плануваното отвличане на Парси и приготвените чували за разфасоване на Любето. :lol:

*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #86 -: Август 18, 2008, 20:33:51 pm »
Бившия ми приятел би казал " Ора свинйе у човешки дрей " :) А бойко вика ,те тва е жена ,яко пиячка ,маса ,е тва е живот :)
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #87 -: Август 18, 2008, 20:35:58 pm »
Покажете снимки и ние да ви видим,какви сте ни хубавки :D

Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #88 -: Август 18, 2008, 20:39:37 pm »
Здравейте и честита нова темичка!!!
Аз за малко в старата да пиша нали съм нова и неорентирана.
Та да кажа, че с мен положението не е по-различно от вчера : изследвахме наново ЧХГ - и какво - сщите стойности като в събота - ни надолу, ни нагоре.
Доки предложи инжекция, но тъй като немкже да е сигурна че бременността е извънматочна ще чакаме до сряда - отновао ЧХГ и преглед щателен на ехографа.
Аз да ви кажа усещам че нещата бият към инжекцията.
Имам от много дни кафяво цапане, а в някой дни съвсем малко кръв -та това не е добре, но се чувствам добре и ще почакам два дни.
Всяко зло за добро!!!
На всички много +++++++++++++ резултати!
По едно гуш на всички  :D :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

 
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #89 -: Август 18, 2008, 20:41:24 pm »
Покажете снимки и ние да ви видим,какви сте ни хубавки :D
снимки има в албумчето ни.То е в Снимка.бг-парола зачатие(на латиница,че ся ме мързи да го напиша,щот търся буквите по 5 минути едната)и парола 2008.Там е цялата тайфа от пишещи,барабар и ние на срещата,че има и такива дет не си и чувала за тях :lol:
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #90 -: Август 18, 2008, 20:41:48 pm »
Покажете снимки и ние да ви видим,какви сте ни хубавки :D
Хриска снимки има в snimka bg.Може да ни видиш в цялата ни прелест :D

*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #91 -: Август 18, 2008, 20:42:48 pm »
Бившия ми приятел би казал " Ора свинйе у човешки дрей " :) А бойко вика ,те тва е жена ,яко пиячка ,маса ,е тва е живот :)
И тук таме някоя магистралка... :D

Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #92 -: Август 18, 2008, 20:45:02 pm »
Ми кво пък-сега поне простотиите ни отиват,щот кът надуем томбаците няма да върви такъв вид шега.Направо ще ни приберат от Нравствена полиция.
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #93 -: Август 18, 2008, 20:45:33 pm »
Мацке айде в чата за малко :wink:

*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #94 -: Август 18, 2008, 20:46:01 pm »
Нека да ни приберат,ние да ги надуем ,па ще му мислим :)
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #95 -: Август 18, 2008, 20:57:23 pm »
Ох,аз каквато съм смотана  :Dнищо не намерих :(

*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #96 -: Август 19, 2008, 07:10:13 am »
Добро утро мили дами! Пожелавам ви един много хубав и усмихнат ден :)

 Аз днес е събудих нервна ,защото Бт ме ядоса..Вече е 24 ден а тя си седи долу под земята .. :( По- добре да си бях като последните месеци,когато тези неща ги правех просто по навик и не ми дремеше какво показва термометъра.. Май ще взема и аз да спра с графиките..

Оплаках ви се ..Сега ви цункам :)
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #97 -: Август 19, 2008, 07:11:24 am »
Добро утро мацки!Пожелавам на всички ви ден,изпълнен с много и хубави емоции!!!
Миме, душо е много те любим да знаеш! :balk_21:
Момичета с тия стихове ме накарахте направо да настръхна-супер сте!
Дими :crossfingers:
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #98 -: Август 19, 2008, 07:12:46 am »

Добро утро дами!
На мен днешния ден ми започна по тъмно- в 4 без десет.Тук във Варна се изля такъв порой дето не бях виждала от...предния път като валя май...Трещя , святка...Но най-лошото е, че ние както споделих със вас правим ремонт и нямаме покрив. От 4 и 20 събираме вода .Падна едно огромно парче от мазилката на тавана върху клетките с птичките ми. Горе на покрива имаше 20см море.Мятахме яко с метлите сички без зетя. В кенефа заваля яко по едн време щото има дупка за тръбите на новия бойлер.Щяхме да го удавим зетя докато спи, че неговата стая е до кенефа...Абе ужас.
От 6 месеца сефте пих кафе преди малко, черпя и вас.
Птичките са в депресия, Зълвата е в депресия, че правиха ремонт на етажа под нас преди да почнем ние.И сега ще трябва пак като свършим ние.Аз съм в депресия, а ме чака ужасно дълъг ден-то няма изчистване сега долу-имаме си варов разтвор цимент и мазилка колкото щеш.
Сори за дългия пост , ама трябваше да споделя , че да не се чувствам съвсем сама в мъката си.. :lol:
Аре хубав ден на всички пожелавам, моя ще е тежък. Ако ми остане време ще намина.
А и на всичкото отгоре се наводни мястото , където минава тока за бойлера и е спрян.Може да се наложи и да посмърдим малко..уф.
« Последна редакция: Август 19, 2008, 07:14:45 am от svetal4y »
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #99 -: Август 19, 2008, 07:13:59 am »
Шуше,графиката ти е просто приказна.. Дано не ти е уроки,но мисля че това е твоя месец :)