0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #400 -: Август 22, 2008, 10:48:33 am »
Мимче,не ни притесняваш, но най-добре изчакай да се прибере довечера твоя, сипете си по едно и го накарай да си поговорите на 4 очи и тогава вече решавайте, незнам какво е станало, но ти си знаеш как стоят нещата най-добре...мисля, че това е най- добрият вариант :wink:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #401 -: Август 22, 2008, 10:49:26 am »
А,вече съм доволна,благодаля ви,а ти Мимче,не се отчайвай,както ти е казала Вики,сподели ако ти се говори,не занимаваш никого с глупости,ще видиш че всичко ще се оправи,искренно ти го желая,всеки има труден период ,явно това е вашия.Дано всичко да се оправи.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #402 -: Август 22, 2008, 10:50:49 am »
Мимче, незнам каква е била ситуацията, но хората понасят напреженито по различен начин. По-късно поговорете може да му е минало.
Ние такива проблеми имахме порай нашата свтба, че в един момент се чудех ... наистина ли с такъв човек ще прекарам живота си, но явно и на него самата подготовка му е дошла в повече. Сега всичко е наред. Стискам палци и при вас да се наредят нещата, не се отчайвай.
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #403 -: Август 22, 2008, 11:28:46 am »
Викенце това твоето ми намирисва само на ++++,дано да е така :crossfingers:
Дяволче,честит дом-нека само хубави неща ви се случват там!
Мименце,не знам какво да ти кажа,най-добре си поговорете и се разберете,нека той да ти каже своите мотиви и ти кажи своите и дано се разберете!
Айде мацки,дайте някоя хубава новина++++++++++!

Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #404 -: Август 22, 2008, 11:35:51 am »
На Малкото дяволче да му е честита новата къща! Да и се радвате и с обич да си я обзаведете.
Аз ще обърна внимание на Бейлис-а. Може после още да доставиш от него :D
Наздраве!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #405 -: Август 22, 2008, 11:41:28 am »
viki_vat,тази температура ако не е от някой климатик дано да подгрява втората чертичка на теста , дето ще го направиш тези дни :crossfingers: :D
« Последна редакция: Август 22, 2008, 11:44:08 am от Бубе »
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #406 -: Август 22, 2008, 12:17:16 pm »
Здрасти момичета
Мимче, ако не ти се говори недей, но ако имаш нужда да споделиш можеш да го направиш тук.Мжеш и в ЕМоционални. Не прибързвайте с раздяла.3 години не са малко.Доскоро правехте деца.Не знам какво толкова би могло да се случи , което да ви доведе до раздяла....Стискай зъби и претегли всички за и против душицо.И напраи възмжното да говорите.
Дяволче, честит ви апартамент.Ай ся да видиш и ти хубаво ли е да ходиш по майстори и да обзавеждате.Хихихи, ама да си го направите приказка и да трополят краченца догодина там.
Вики, стискаме палци дружн за твя плюс.Гледай да се изложиш.
Аре от мен засега чао,- ще ви наблюдавам
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #407 -: Август 22, 2008, 12:29:30 pm »
Здравейте и от мен! Аз рядко се включвам, ама на работа е лудница, а като се върна у нас компютър не искам да виждам. Ама всеки ден си ви наглеждам как сте.  :wink:

Мимче, не може така да не ти говори, поне едно обяснение ти дължи. То много лесно така да си мълчиш и нищо да не казваш, ама май не се осъзнава колко много те наранява с мълчанието си. Така че, подкрепям и другите момичета - накарай го по някакъв начин да поговорите, естествено, без да си викате. Пращам ти прегръдки! :bighug:

Аз днес съм последно на работа и излизам в едноседмичен отпуск с мъжо. И вместо да си почиваме, ние ще използваме почивката за ходене в клиниката за нови изследвания и прегледи. Ама...какво да направя. Поне ще започнем да вършим нещо.
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #408 -: Август 22, 2008, 13:28:02 pm »
viki_vat,тази температура ако не е от някой климатик дано да подгрява втората чертичка на теста , дето ще го направиш тези дни :crossfingers: :D
хубавото е, че не е от климатик - нито в къщи, нито на работа имаме!!!Дано само да не  е поредната напразна надежда!!! :roll:
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #409 -: Август 22, 2008, 13:32:20 pm »
Вики стискам палци с всичка сила за  :bfp: :bfp:
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #410 -: Август 22, 2008, 15:53:38 pm »
Дано,Вики,дано.Айде да отсрамиш малко положението :D

*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #411 -: Август 22, 2008, 16:53:22 pm »
Вики, стискам и аз палци да е за хубаво.
Мимче, поговорете като големи хора и дано всичко се оправи.
Дяволче, честито и от мен и скоро да го напълните с много деца :-)

Само с клиниката на Владимиров се свързах - там казаха че те не правят СДИ, а някакъв друг - SCD - уж било същото!!! 8O
Или нещо не си разбрала или нещо не каквото трябва си попитала. SDI правят при Владимиров.Това е тест за днк фрагментации.Ние сме го правили преди 2 месеца при Владимиров.Прави се на място и не се израща в Плевен,откъде имате такаво инфо просто ми е ми е чудно.Цената е 185 лв. и става за няколко дни.Защо не си го направиш в клиниката в която ще правиш инвитрото?
Благодаря за инфото!!!
Попитах правите ли СДИ-тест и каква му е цената!!!Отговориха ми, че не се казвало при тях така, но било същото!!!
Аз съм в клиника Щерев - но доста ме разочароват напоследък - никой никакви изследвания не иска, никой нищо не ти обяснява...!!!
При моя позната след 4 инвитро и казали да направи СДИ и се оказало, че няма добра оплодителна способност - предложили и донор!!!
Е питам аз, трябва ли да чакам 5 години и да ми вземат и парите и нервите?!?!?!  :(

Правилно си решила. СДИ теста в Плевен е 160 лв., ако ти трябва като инфо.
 
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #412 -: Август 22, 2008, 17:03:40 pm »
Пак ви няма цял ден!!!
Ей, ще ви се карам!!!
Аз тръгвам вече!!!Стига за днес.
Приятен уикенд.
И в понеделник да сте си починали и да пишете и да ни зарадвате с мнооооогггггггоооооооо +++++++
Обичам ви и ви прегръщам!
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #413 -: Август 22, 2008, 18:16:27 pm »
Мале, малееееееееее, то бива да няма никой, ама това на нищо не прилича.
То бива да сте на почивка, ама такива като мене, дето все още не са почивали, какво да правят, а? :lol:
 
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #414 -: Август 22, 2008, 21:37:13 pm »
Ооо,скивах Вилето.Станах днеска като некоя хиена :D.Виле къде си ма душо :D

Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #415 -: Август 22, 2008, 21:40:19 pm »
Ааааааааааааа,то бомба паднала тука,бе хора?!?!
Дяволче,честито ви апартаментче или апартаменище,квото е там :D
Айде,Вики,ти си момиче,в теб са ни най-скорошните надежди.
Аз да ви се оплача днес на работата се беше прецакал климатика и направо се стопих от жега.Не стига,че си беше по принцип топло,ами и печката дето печем баничките е точно зад гърба ми и направо си бях хем на работа,хем на сауна.И те така.
Днеска ми се губят нещо Любето,Боби,Мими и още няколко други.Бибица трябва и тя да не се е върнала още от морето.Абе много момичета ги няма напоследък,дано като се появят да ни зарадват.
Аз утре май ще отскоча до лабораторията за още изследвания и после ще ви пиша резултатите.Това е за сега.
Рапорт даден-рапорт приет!

 :DПарси-хиената хихиххихихи!!!
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #416 -: Август 22, 2008, 21:46:14 pm »
Вилке,ша та утрепам да знаеш.Ми не се оплаквай за сауната щот си стопила некое килце,макар да нямаш нужда/нали знаеш че ще те крадна/ :D :D :D

*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #417 -: Август 22, 2008, 21:47:10 pm »
Айде стига глупости за днеска-утре дано да не съм такава лигла.Лека и ползотворна нощ! :)

Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #418 -: Август 22, 2008, 21:49:03 pm »
Еми айде лека ти нощ,щом си рекла.
А кво като ти е лигаво,то и аз така.Днеска явно на мен освен някое килце,ми се е стопила и част от мозъка :lol:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #419 -: Август 23, 2008, 06:54:57 am »
Добро утро,пак съм първа,нещо май ме гони безсънието,остарявам ли що ли ама ставам в 6ч.всяка сутрин като бабичките.Ами така и така съм тук да ви направя по едно кафенце поне,желая на всички приятен уикенд,а който работи днес-по-полека не се преуморявайте.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"