0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #280 -: Август 20, 2008, 22:01:10 pm »
Момичета,да ви питам нещо.
Сега пак си разглеждах снимката от ехографа от последния път като бях при д-р Даскалов.Снимал ми е двата яйчника и матката.Виждам,че има измерено нещо на самите снимки,предполагам са размерите на фоликулите.Обаче са дадени с по две пресечени прави и съответно 2 размера.Имате ли някаква представа как да определя колко ми е бил голям фоликула.Ей така,за статистиката ми е любопитно.

По мои наблюдения, вземат тези две измервания и се смята средна стойност. Питах как става, но аритметиката ми нещо куца-например 26/20 става 23.
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #281 -: Август 20, 2008, 22:01:21 pm »
IZVINQVAM SE ZA LATINECA , NO V MOMENTA NQMAM KIRILICA!!! SHTE se opitam da sam kratka!
Vikson4e ne priemai dumite na dok. absolutno bukvalno t.e. kogato 4etoh tova koeto si pisala ., proso se varnah edna godina nazad  na sa6toto mqsto pred sa6tia 4owek! Mnogo dobar doktor e , no i na men mi kaza po4ti sa6tite dumi (bez towa s lepiloto i koremntata operaciq) Ne se razstroivai dopalnitelno! towa 4e e otstranil 4ast ot qi4nika ne e problem za6toto towa e takan koqto se vazstanoviava(az samata sam taka ) ! Vqrvai 4e vinagi ima nadejda! Akoi ma ne6to koeto te valnuva mi pi6i - minala sam po tozi truden , naistina  mnogo truden pat , prodaljavam da varvia i viarwam 4e si zaslujawa! Pregra6tam te!
*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #282 -: Август 20, 2008, 22:07:51 pm »
Здравейте, момичета.
Шушенце, честито мила, леко бременеене и живо и здраво мъниче накрая.
Ели, сигурно е страхотно изживяване да чуеш сърчицето на бебчо. Нямам търпение да ми се случи.
Хриска, я горе главата.
Виксън, мила, желая ти съвсем скоро всичко това да е забравено и изместено от едно невероятно събитие, като например появата на мъничко човече. Желая ти да имаш достатъчно смелост и търпение. А съм сигурна, че имаш. По-скоро по-лесно да го изживееш този труден момент.
Любе, ако имаш нужда малко да се оттърсиш и починеш - добре, ама иначе поне от време на време се отбивай да ни виждаш и да кажеш как си, пък и да ни зарадваш с присъствието си.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #283 -: Август 20, 2008, 22:21:53 pm »
Момичета, благодаря за за топлото посрещане.

Шуши, честито,желая ти лека бременност и едно прекрасно детенце!

Виксън, дано скоро се възстановиш, физически и психически. Сигурна съм, че болката и усилията ти ще бъдат възнаградени.   :crossfingers:

И понеже и мен са ме изтрили, да се запиша пак.И отивам да ловувам :bed:
ОЧАКВАЩИ       bfp
                       
  mikivl                    24.08
  bobi 2                   25.08
  Smile_baby               25.08
  parsi                    27.08
  Meggy                    27-28.08.
  viki_vat                 28.08
  daninaa                  03.09
  anjela80                 24.08
 

ЛОВУВАЩИ   
 
   megis     
   rossy*
   еvita1717
   djina76
   eli_v
   anastacia682
   vulpecula_m
   tangra
   hriska
   rositka13
   desita77
   krassita
   luba_boiko
   svetal4y
   saraapl
   Tanita13
   tancheto
   muca82
   mimcheto_85
   malkoto_dqvolche
   Джиджи-биджи


Успех на всички
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #284 -: Август 20, 2008, 22:54:22 pm »
здравейте пак, ние пък днес имаме годишнина от сватбата и досега  :drunk:
така ми се искаше да му подаря   :bfp:, но май ще е за някакъв дръг повод. Предния път като бях бременна му подарих теста за нова година...До скоро си мислех, 4е този месец ще е моят, но вече си мисля, че май няма да е...е след някй друг ден ще се разбере със сигурност
Лека нощ и да сънувате само хубави неща!!!

*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #285 -: Август 20, 2008, 23:07:13 pm »
Smile_baby  честита ви годишнина!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #286 -: Август 20, 2008, 23:08:23 pm »
Smile_baby,честита годишнина.Бъдете много щастливи и все така влюбени.
А за тестчето не е късно :)не се знае.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #287 -: Август 20, 2008, 23:31:41 pm »
Виксънче-съжалявам мила-и дано бързо се възстановиш ,а  хистологията да покаже някакви по-добри резултати и да се намери най-адекватното за теб лечение.

Smile_baby  -честита годишнина-ама много да се обичате и радвате  един друг много години ,но вече трима ,четирима...колкото дойде -нали така!!!!


Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #288 -: Август 21, 2008, 06:57:57 am »
Добро утро,мили мои!!!
 Мимеееееееее:bighug: ако знаеш колко си ми мила  :balk_21: ще видиш ,че няма да се забавиш след мен, скоро и ти ще видиш двете черти, Сигурна съм!
Викссъжалявам за това,което е трябвало до изтърпиш!Всички сме с теб и те подкрепяме.Ще видиш,че всичко ще си дойде на мястото много скоро. :grouphug:
На ловуващите -успешен и приятен улов!
На очакващите -да дочакат само  :bfp: Рано или късно ще се случи при всяка!!!
А и не съм стисната на плюнки ето много ПУ-ПУ-ПУ-ПУ-ПУ  :blowingdust: :blowingdust2: :bfp: preggo :stroller: :babyflips:
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #289 -: Август 21, 2008, 08:30:21 am »
Добро утро сладурки.Нещо против кафенцето да е от мен. :P


*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #290 -: Август 21, 2008, 08:47:43 am »
Мимеееееееее:bighug: ако знаеш колко си ми мила 
Миличко, ако знаеш колко и ти на мен! :bighug:
Честит рожден ден, миличка моя!
(подарявам ти цветенце от моята градинка с много обич)
Не мога да ти опиша колко щастлива съм, че за пръв път пожеланията ми за рожден ден няма да са скоро да получиш най-прекрасния подарък, защото ти вече го имаш, миличка! :bighug:
Много, много те прегръщам и ти желая страхотен празник, миличка!
Няма как да не е такъв - с най-прекрасния подарък, с най-скъпия човек и разбира се и с нашите прегръдки! :grouphug:
Обичкам те, миличка!
Бъди ми много спокойна и щастлива, за да дадеш на-доброто на така чаканото си бебче.
Целувам те, мила! :balk_21:
Желая ти слънчев и усмихнат ден
! :sunshine: new_birthday :sunshine: :dance2:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #291 -: Август 21, 2008, 08:52:41 am »
Добро утро, момичета  :D Отдавна чета форумчето ви, но вчера се престраших да пиша за пръв път, и днес да се запиша и аз в седмичната ви темичка. Всички сте страхотни ...

Много усмихнат и успешен ден, сладурки  :bighug:
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #292 -: Август 21, 2008, 08:57:30 am »
Добро утро и от мен!

Smile_baby Честита ви годишнина ! ДА се обичате винаги и бъдете много , много щастливи!

Шушенце , честит рожден ден и от мен! ДА ми жива и здрава и най-засмяната мама!


*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #293 -: Август 21, 2008, 08:57:48 am »
Добре дошла tan_4e!Успешен улов :)

*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #294 -: Август 21, 2008, 09:00:44 am »
tan_4e  :welcome3: Добре дошла и  съвсем скоро да се преместиш в друга темичка! Приятно прикарване  в компанията ни!
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #295 -: Август 21, 2008, 09:01:04 am »
Добро утро момичета - слънчев и усмихнат ден ви желая!
Парси благодаря за кафенцето - ама голям майстор си ей  :D
Шушенце  :happy_birthday_1: - желая ти щастие, здраве, много усмивки и сбъдване на всичките ти мечти!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #296 -: Август 21, 2008, 09:04:02 am »
сутрешно малко вирусчета от мене  :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:



Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #297 -: Август 21, 2008, 09:04:16 am »
Честит рожден ден Шушенце.Желая ти много късмет .Леки 9м.
Танче :welcome3:
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #298 -: Август 21, 2008, 09:11:39 am »
Добро утро и от мен.. Шуши,честит празник и да бъдеш най-красивата и весела бъдеща мама днес ! Желая ти много здраве и щастливи мигове !

На усмихнатото бебе,пожелавам на следващата годишнина вече да бутат количката и да се радват на първо зъбче и.т.н :)

Момичета,много ви обичам,но разбирате ли ,че ме дразни мисълта,че без форума не мога..Нямам нет в нас и повредата не е в доставчика.. Нещо с нашия комп се случи и не можем сами да го оправим.. Това ме съсипва и ме накара да се замисля че все пак май не е много добре да съм толкова зависима.. В крайна сметка май ще се примиря с факта,и поне през деня ще съм с вас.. Целувам ви и ви пожелавам хубав ден..

Вики,знаеш че много те обичам и ти желая най-доброто.. Пожелавам ти много бързо възвръщане на силите и тогава ще се радвам много на щастието ти..
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #299 -: Август 21, 2008, 09:16:46 am »
Добро утро и от мен,престраших се и аз да помоля да ми стискате палци,че като ви чета разбирам че ефекта от стиснатите ви палци е мноооооого голям.Накратко,този цикъл трябваше да правя инсеминация,но цикълът ми дойде по-рано и док.беше в отпуск,отидах на преглед,но ми беше 6-ти ден от цикъла и вече имах фоликул 10 мм.и док.ми обясни,че няма смисъл да започваме стимулация,а да опитаме на естествен цикъл.На 9-тия ден фол.беше станал 18мм.и на следващия ден сложих Прегнил,и както му е реда-секс по схема.На 1 септември трябва да направя тест.Според док.има голям шанс да стане,но ако ли не е другия мес.инсеминация.Аз разбира се предпочитам да е станоло,за което ви моля-стискайте палци.Успех желая на всички и дано скоро да сме в темата на бременните.
« Последна редакция: Август 21, 2008, 09:19:15 am от marina75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"