0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #260 -: Август 20, 2008, 16:03:06 pm »
Виксън, мила, наистина страшно много съжалявам! Сега се оправяй и бъди силна! После нещата лека полека ще се наредят...ние сме с теб
  :grouphug2:
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #261 -: Август 20, 2008, 17:12:02 pm »
Виксънче,  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #262 -: Август 20, 2008, 17:25:06 pm »
Благодаря ви милички, не исках да ви разстройвам или да ви притеснявам, но ви бях обещала да ви информирам какво се случва. Надявам се да се оправя - духовно, защото знам че раните ще заздравеят. Просто за сега няма да съм с вас всеки ден.
Обичам ви, подкрепата ви е безценна за мен!!!
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #263 -: Август 20, 2008, 17:29:34 pm »
Виксън, вероятно няма да ти е до успокоителни думи и все пак си позволявам да ти кажа няколко от опит и натрупани много знания по отношение на ендометриозата и стерилитета, за съжаление. Първо да кажа, че аз самата съм оперирана, чрез лапаротомия за отстраняване на две огромни ендометриозни кисти от двата яйчника. Преди самата операция чух невероятни неща, от рода на "може би е рак", "ячниците са изчерпани", "най-вероятно тръбите са запушени" и т. н. и т. н., които са абсолютно излишни! Ясно ми е, че при лапароскопията се виждат много неща, но не и всичко специално в случая при теб. Щом си си имала редовен менструален цикъл, означава, че яйчниците ти си функционират и си имаш здрава яйчникова тъкан, а това е изключително хубаво. При една отворена операция може да ти се отстранят срастванията и да се възстанови целия репродуктивен апарат. Видях в предишните ти постове, че си имала успешна и болезнена хидротубация, което означава, че за тръбите ти определено има надежда, стига да си избереш наистина добър хирург. Препоръчвам ти да насочиш вниманието си именно в тази посока, ако се наложи. Мога да ти препоръчам двама, наистина виртуози в областта на лапаротомиите. Ако прочетеш това и се интересуваш ще ти пиша естествено. Незнам как при тези болки и по време на секс и менструация и извън менструално кървене , никой не се е досетил за ендометриоза. Не съм лекар и може би звуча неточно и не на място, но след като прочетох поста ти, исках да ти кажа, че както от една страна имаш място за притеснения, от друга нещата имат доста добра перспектива при правилно проведено лечение!!! от компетентен лекар!!! Гадно ми е че те усещам в същото състояние в каквото съм била и аз многократно и затова не се стърпях да ти пиша. Аз не съм успяла да се справя с проблема, но хора с по-тежки перспективи вече забравиха за него. Много мога да кажа, да напиша, но мисля не е тук мястото. Възстановявай се и не се притеснявай ИЗЛИШНО!
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #264 -: Август 20, 2008, 17:29:44 pm »
Виксънче - думите са излишни!!! :bighug:
Само искам да вярваш, че всичко ще приключи с един красив край!!!
Вярвай мила!!!Ние сме с теб и ще вярваме и ще се молим заедно с теб!!!
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #265 -: Август 20, 2008, 17:33:06 pm »
Цитат
ходихме на ендокринолог с направление да ни изпишат хормони - да ама не!!!!Първо ни взе 40 лева, а после ни даде само листче - да си ги плащаме!!!
Защо платихте като сте били с направление.
Лекаря не работеше с ЗК ли?
Ами казва ли ти някой?!Не ми отговори на въпроса дали работи със ЗК и за 5 мин. празни приказки ни взе 40 лв. И ни взе парите там - без касов бон!!!!После и на регистратурата питах и те - ами питайте него дали работи със ЗК!!!!А това е болница - център по ендокринология - Медицински университет - София- доц Куманов
Дано поне не сте му оставили направлението.
Не сме го оставили!!!За радост!Ще се опитаме да го използваме при друг, но бързаме, защото от 28.08 започвам да пия Регулон за подготовка за Инвитро и искам да сме наясно предварително!!!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #266 -: Август 20, 2008, 17:37:27 pm »
Викс,не мога да си представя даже колко дълбока е дупката,в която си изпаднала в момента.Когато дойде момента и намериш сили в себе си,за да излезеш,да пожелаеш да излезеш ще ти е нужна не една приятелска ръка,за да те издърпа на светлото.Знаеш,че тук има много такива приятелки,които са готови да ти помогнат.Сърцето ме боли за теб,миличка.Почивай си,възстанови се и започни да чертаеш нови планове за бъдещето.
С много,много обич: Вили
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #267 -: Август 20, 2008, 17:49:04 pm »
Момичета,току що се върнах от пътешествие по Софето.Ходих до работата,а после на китайски и си изкарах екстра-абе ударих го на живот :D
Вики,много съжалявам мило че това се е случело.Много се притеснявах като не писа толкова време,надявах се всичко да е минало благопулучно...прегръщам те :bighug:

Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #268 -: Август 20, 2008, 18:08:51 pm »
Момичета,да ви питам нещо.
Сега пак си разглеждах снимката от ехографа от последния път като бях при д-р Даскалов.Снимал ми е двата яйчника и матката.Виждам,че има измерено нещо на самите снимки,предполагам са размерите на фоликулите.Обаче са дадени с по две пресечени прави и съответно 2 размера.Имате ли някаква представа как да определя колко ми е бил голям фоликула.Ей така,за статистиката ми е любопитно.
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #269 -: Август 20, 2008, 18:15:13 pm »
Вики, нямам думи, мила, толкова много съжалявам...  :bighug:
Мен ккк29 успя поне малко да ме успокои, дано наистина е права и не всичко е загубено!!!
Ще се моля за теб...
Don't worry, be hippy
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #270 -: Август 20, 2008, 18:15:56 pm »
Здравейте момичета! ЧЕСТИТО Шуши, пожелавам ти най-леките 9 месеца и на финала едно прекрасно бебче!
На новите момичета добре дошли и да не се задържате дълго тук!
Момичета, от 2 дена не съм влизала във форума и какво да видя сега?
Вики, пожелавам ти бързо възстановяване и да си почиваш. Както ти самата каза, раните ще заздравеят, но по-важно е емоционално да преминеш през всичко това! Знай, че сме тук и ако имаш нужда от подкрепа, готови сме да ти помогнем! Гушкам те силно и те обичкам!
А с Ивето какво е станало? И Любето нещо ще се отдръпва от форума...
Момичета, бъдете силни и както съм казвала и преди: Трябва да сме щастливи с това, което имаме, докато се борим за това, което желаем, каквото и да ни коства!
Много ви обичкам всички и силно ви гушкам  :bighug: :bighug: :bighug:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #271 -: Август 20, 2008, 18:20:22 pm »
ОЧАКВАЩИ       :bfp:
                       
  mikivl                    24.08
  bobi 2                   25.08
  Smile_baby               25.08
  parsi                    27.08
  Meggy                    27-28.08.
  viki_vat                 28.08
  daninaa                  03.09
  anjela80                 24.08

 

ЛОВУВАЩИ   
 
   megis     
   rossy*
   еvita1717
   djina76
   eli_v
   anastacia682
   vulpecula_m
   tangra
   hriska
   rositka13
   desita77
   krassita
   luba_boiko
   svetal4y
   saraapl
   Tanita13
   tancheto
   muca82
   mimcheto_85
   malkoto_dqvolche

   


Изгоних лелката и се почва лова пак!
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #272 -: Август 20, 2008, 19:30:23 pm »
Vickson  :bighug:
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #273 -: Август 20, 2008, 19:41:45 pm »
Виксън, искам да знаеш, че сме с теб и вярвам с цялото си сърце, че някой прекрасен ден ще имаш твоя тема с най-хубавата новина!!! Важното е да не се отказваш!!!!  :bighug: :bighug:
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #274 -: Август 20, 2008, 19:45:21 pm »
Виксънче :bighug:не всичко е загубено.Бъди силна.Ние сме с теб.
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #275 -: Август 20, 2008, 19:48:35 pm »
Виксън, днес прочетох една мисъл която си сложих и в подписа - Дори да си на верен път, ако просто седнеш на пътя ще те прегазят ! Не се отказвай  :)

 
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #276 -: Август 20, 2008, 20:05:49 pm »
Виксън много съжалявам за тези резултати  :( Дали ще те утешат нашите думи не знам, ама важното е, че имаш подкрепата и духовната опора на всички момичета тук! Дано това е било най-лошото, през което е трябвало да минеш и оттук нататък всичко да бъде наред!
Вики, понеже Меги не се е включила, аз мога да ти кажа за СДИ-теста - може да се направи в Плевен, ние другия месец ще ходим там да го правим, заедно с мои имунологични. Мисля, че и в някои клиники по стерилитет в София го правят.
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #277 -: Август 20, 2008, 20:47:21 pm »
Здравейте момичета, виждам много емоции е имало днес.
Първо ЧЕСТИТО !!!!!!! на Шуши, здраве и леко бременеене и накрая прекрасно бебче /или две/, пази се, глези се,  сега ти и точката в теб сте най - важни.

На Виксън голяма :bighug:, знам, че си силна и с помощта на човека до теб ще се справиш. Знай че чудеса се случват всеки ден, стига да вярваш.

Мила Новилка, разбирам, че в страданието си, си като ранено животинче, от болка хапеш всички, които се опитват да ти помогнат, това е личен избор, но знай, че тук имаш много приятели, които ще те приемат с отворени обятия когато и ако решиш да се върнеш тук.
Сигурна съм, че всяка една от нас - висока, ниска, слаба, по - пухена /като мен/, с права или къдрава коса, със светли или тъмни очи, и т. н. и т. н., има една мечта - да види заветните две черти и да износи и роди здраво дете. Аз лично не знам какво е. Ако бях открила Зачатие по - навреме щях да си спестя много отрицателни емоции от лутане по лекари, болници, много пари за прегледи и изследвания/а работя без прекъсване вече 12 години и съм здравно осигурена/ и всеки път разочарована да започвам наново борбата. Благодаря на всички, които са ми помогнали без да знаят, стоделяйки опит и преживявания.
Живота е прекалено кратък, радрвайте му се, обичайте близките си и вярвайте в чудеса, те се случват навсякъде и по всяко време. :balk_602:



 
« Последна редакция: Август 20, 2008, 20:49:25 pm от Jojo »


Това, което не ме убива, ме прави по - силна.
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #278 -: Август 20, 2008, 21:36:12 pm »
здравейте,момичета!

Аз отдавна не съм писала- напоследък съм много заета ,а като се прибера не искам да погледна компютър.

Шуши,честито и леки 9 месеца!

Вики,много съжалявам за резултатите- ще стискам палци всичко да се оправи!

С Ивето не разбрах какво е станало и защо така се е ядосала,че чак се отказва от форума,ама сега ще се върна да чета ,че да влезна в час.


Много ви обичам  :bighug:
07.10.2009
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #279 -: Август 20, 2008, 21:54:26 pm »
Виксънче, пожелавам ти много търпение, късмет и смелост. Много ми се иска да се надяваам, че все пак картинаата при теб може и да не е толковаа мрачна. :bighug: