0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #220 -: Август 20, 2008, 12:05:29 pm »
НАЙ ОФИЦИАЛНО НА ВСИЧКИ КАЗВАМ ИЗВИНЯВАЙТЕ.
Благадаря ви за помощта.Сбогом.
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #221 -: Август 20, 2008, 12:08:23 pm »
Разбрах, че има албумче. Явно съм много смотана, защото не мога да се оправя с него. как да кача моя снимка?
А вие сте  изключителни. :P
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #222 -: Август 20, 2008, 12:14:44 pm »
Новилка, сигурна бях че ще се извиниш за това че си ме занимавала.Не това имах предвид.Всяко момиче , което се оплаква от нещо и има някакви проблеми тук , после разказва в темата за това какво се е случило и какви са последствията. Не на лични с едно момиче самоо. Ти си помисли дали постъпи редно или не. Това че отказваш да споделиш и ни нападаш на мен лично ми гвори само едно-наистина не си била искрена. Ако искаш и на лични можеш да ми пишеш.Тук няма повече да говоря, защото явно каза сбоогом и няма да отговриш на това, а не е честно спрямо теб.
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #223 -: Август 20, 2008, 12:24:05 pm »
Новилка, съжалявам за всичко, което ти се е случило и от сърце ти желая в най-скоро време да гушнеш своето детенце!
Не мога, обаче да разбера защо насочваш гнева си към момиче от форума - прегледах много внимателно всички мнения около твоя проблем и не виждам някой, който е искал да те засегне. Вероятно сега емоциите при теб са в повече, но тук няма някой, който да ти мисли лошото, така че наистина правилно е да се извиниш и не обвинявай повече никого тук за нещата, които преживяваш.
Желая ти късмет!
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #224 -: Август 20, 2008, 12:31:49 pm »
Здравейте, милички!
Ей, ама не могада ви изчета!
От онзи ден от бурята нямаме нет вкъщи и съм като луда без вас. :(
Сега и на работата страшво много хора, че не мога да смогна да вляза при вас и да ви чета.
Първо - въпреки всичко много ми е мъчно за Ивето, не й се сърдя, малко ми стана мъчно, но...
Иве - незнам защо така си решила, че всички сме ти се присмивали и подигравали? Как може да допуснеш такива неща? Изобщо, понякога съм забелязвала ( в други теми) нападки от "по-старите" момичета към така наречените "бисери" от момичета, които не са били изцяло наясно с нещата, но нито за момент не съм си и помисляла, че го правят с лоша умисъл или да се подиграват. НИКОГА! Тук сме се събрали толкова момичета, събрала ни е общата болка и ВИНАГИ се опитваме да помогнем на другия, защото малко или много една е минала преди това по пъта на другата, опитва се да я предпази да не прави нейните грешки и така... При теб беше същото, миличка! Може би ти не се опита да го разбереш. Незнам защо! От последните ти постове, мила, лъха толкова злоба, че просто не мога д пвярвам, че това си ти! Надявам се наистина да не мислиш такива неща, защото ако е така - значи не си била искрена в обичта си към нас или си мислиш, че от наша страна е било така, което е много лошо... Искрено се надявам да си казала тези неща, без да ги мислиш наистина, и да се завърнеш при нас - сигурна съм, че въпреки всичко всички момичета те обичат много и винаги ще те приемат. Прегръщам те, дори и да не искаш моята прегръдка! :bighug: Ще те чакам!
« Последна редакция: Август 20, 2008, 12:46:37 pm от naskomimi »


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #225 -: Август 20, 2008, 12:45:35 pm »
Шушенце, миличко!!!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Ако знаеш как от вчера ме е яд за този нет - затова, че не мога да видя твоите две чертички. Сигурна бях в това. Толкова много се радвам, миличка! Не мога да ти опиша колко щастлива ме направи заради твоята радост! Бъди ни живичка и здравичка, желая ти успех на прегледа, как искам да усетя чрез теб трепета, когато чуеш сърчицето и видиш мъничката точица!!!! Прегръщам те тоооолкова силно! Ще чакам да се похвалиш с точицата!


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #226 -: Август 20, 2008, 12:47:17 pm »
Здравейте момичета  :D
Гледам днес чудесна новина - ЧЕстито Шуше!!! Безпроблемна бременност и едно здраво и красиво беебче на края ти желая.
Аз съм абсолютен новак - пиша само в тази тема все още и не искам да се бъркам, но не разбирам какъв е проблема  :(
Само искам да кажа на NOWILKA - мила,личи си че хората тук са свикнали с теб и те харесват , ако не беше така никой нямаше да обърне внимание на постовете ти.
Недейте така момичета - тук сме се събрали да се подкрепяме една друга  :)
Извинявам се предварително ако някой реши, че си вра носа където трябва, а пиша от вчера.

 
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #227 -: Август 20, 2008, 12:59:41 pm »
Момичета извинявам се за тъпия въпрос, ама явно аз не съм разбрала  :oops:
Сега разглеждам албумчето - всички големи сладурки сте ей -все красавици.
Та питанката ми е мога ли да кача снимка и аз?
Ако някъде пише пък аз не съм видяла извинявам се ама..........  :oops: :oops: :oops:

 
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #228 -: Август 20, 2008, 13:02:55 pm »
естествено че можеш Дими. Има си бутон за това.Хайде чакаме!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #229 -: Август 20, 2008, 13:12:24 pm »
Добър деееееееееен!
ЧЕСТИТО ШУШЕНЦЕ!!!!!!!!!!!!!!!Много,ама много се радвам за теб!Айде момичета и нашия ред наближава,усещам го!
Аз си записах час за ендокринолога за утре преди обед.Лошото е,че ще отида там направо от работа и няма да съм спала,но това е малка жертва.Важното е човека да каже какво ще правим и да дава да лапам хапчетата,та да се оправят вече нещата :D
Светле,тва ващо край няма.Май преди да изградите къщата нагоре,парво ще се порути отдолу. :wink:Ма кво ти пука,вие ще живеете на новопостроеното. :D
Но новото Меги,благодаря ти,че сподели историята си с нас.Помолих те за товя,защото понякога пишат момичета,които нямат реални проблеми в забременяването,а ние си мислим,че имат.Та по-добре е да знаем,за да можем да помогнем,ако можем и има нужда.Надявам се скоро да се преборите с вашия проблем и да станете притежатели на чудо!
А за поста на Новилка-не знам какво да кажа,освен че съм възмутена,затова повече няма да коментирам.
Любе,и ти моля ти се не го приемай толкова навътре,че щъ смачкам.Каквото било-било,ние си продължаваме напред,с едно наум,и няма да позволим случилото се да се отрази на отношенията ни в темата.
А на новите момичета,няма правила и разделяне какво пишат и правят по-старите и по-новите в темата!Всички тук сме равни!И в болката и в борбата си,по същия начин и в постовете си.
Ей,понякога така яхам метлата,че......... :D
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #230 -: Август 20, 2008, 13:12:54 pm »
Извинявайте, къде е това албумче ?  8O
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #231 -: Август 20, 2008, 13:18:14 pm »
Честито на Шушенцето!! Много да се пазиш сега!!!
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #232 -: Август 20, 2008, 13:20:39 pm »
Извинявайте, къде е това албумче ?  8O
Ето го :)
НАШЕТО АЛБУМЧЕ  www.snimka.bg

Потребителско име:zachatie2008

Парола: 2008
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #233 -: Август 20, 2008, 13:35:06 pm »
Здравейте момичета, благодаря ви за топлото посрещане :bighug:
Честито на Шуши! Лека и безпроблемна бременност й желая! И дано всеки ден да има някой да се похвали с  :bfp:
Да ви кажа и за мен: мисля, че не съм тежък случай...имам едно момченце на 2 год. и от 8 месеца опитваме за второ ама нещо не става! Преди да забременея първия път бях изчела форума, мерех БТ, ползвах тестове за овулация и благодарение на всичко това, което бях научила от тук имах късмет и чудото стана. С две думи това е...пък сега да видим колко ще почакаме...
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #234 -: Август 20, 2008, 13:39:56 pm »
Ами това е,свърши с моето очакване :?.Пак няма бебе,не знам защо си помислих,че този път ще е различно.Яд ме е сама на себе си,че някак си самонавих,че може би ще се получи,с тая хубава температура,обаче не1 :bonk: :balk_146:

Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #235 -: Август 20, 2008, 13:41:45 pm »
Няма да е много,Смайл бейби!!!Спокойно само,следете си там нещата и резултата няма да закъснее!Дано!

Хриска,спокойно,момиче!!!Това му е лошото на самонавиването.Дано да не ти се налага да свикваш,като мен например.Всичко с времето си!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #236 -: Август 20, 2008, 13:45:56 pm »
Хриси, не се отчайвай!!!
Вярвай и ще стане! С теб сме!
Прегръщам те силно!

 
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #237 -: Август 20, 2008, 13:54:51 pm »
А, освен това ни дойдоха почти всички изследвания от Плевен. Новата СГ е почти супер. Подвижността сме я вдигнали от 30-40 % на различните СГ, до 66 % сега. Чак не мога да повярвам. За сметка на това пък морфологията в паднала от 12,45 на 10 и нещо, но все пак е сравнително добре. СДИ теста е със заключение висока оплодителна способност, а микробиологията е както се очакваше не чак толкова добре, но се надявам да изтрепем гадините с антибиотика.
[/quote]
Меги би ли ми казала моля те как вдигнахте процента на 60%. И ние сме с 30-40%. Също за този СДИ-тест - искам да го направим, но никой лекар не може /или не иска/ да ми каже къде, как, кога. Кажи ми моля те може ли без лекарско предписание да отидем и да го направим и колко струва?!
Подготвяме се за инвитро през октомври и искам да съм наясно!
Предварително ти благодаря!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #238 -: Август 20, 2008, 14:04:55 pm »
Шуши,честити две чертички.Дано е заразно и ние прихванем :)Леки 9 .
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #239 -: Август 20, 2008, 14:06:17 pm »
Еееееее на това му се казва мацки на куп, много сте готини  :wink:!!!! Ще се опитам и аз да си кача снимка ! Благодаря за адреса на албумчето