0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #200 -: Август 20, 2008, 09:30:52 am »
На Шушенцето честит положителен резултат! Попътен вятър към                 
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #201 -: Август 20, 2008, 09:39:05 am »
Добро утро!
Шуши, честити две чертички! Леко бременеене ти пожелавам! Радвай се на следващите девет месеца и ни плюй на воля!
Любе, Любе, що така бе, моме! Какво е това отдръпване, за което говориш! Аааааа! И ти ли ще ни изоставяш! Е тва няма да мога да го понеса, да знаеш! Имам ти номера и ще те тормозя! :lol:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #202 -: Август 20, 2008, 09:46:41 am »
ей сладуранки, ЗДРАВЕЙТЕ
Шуши - честито, леки 9 месеца и да си лежиш много през първите 3. Може да те боли понякога, но не се шашкай, болката е сладка.
На новите девойки - добре дошли и бързо да ви няма от тук
Парси - силно ти стискам палци да те боли, защото си бременна (мен такав началото ме боля)
На всички чакщи - лелката чак след 9 месеца
На ловуващите - вдигайте краката и успех

сега да ви се похваля малко - вчера чухме сърчицето на бебо, а тоткото даже го видя как пулсира и е супер щастлив.
Стягаме се за сватба през октомври



*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #203 -: Август 20, 2008, 09:55:34 am »
Преди пет години започнахме опитите за бебче. Първата година не предприехме нищо , а само изчаквахме. След това започнах вече да се съмнявам, че може би имаме проблем. Тръгнах по доктори, изследвания прегледи и т.н. Бях сигурна, че проблема е в мен. И така докато не отидохме при един русенски доктор, който честно казано аз много не уважавам, та той каза докато ми следи овулацията мъжока да си направи спермограма. И така аз казах на моя съпруг, че трябва да се изследва при което той го прие доста зле. Почти се скарахме, защото аз исках час по-скоро да се изследва, а той все отлагаше. Може би гое било страх, не знам ! С триста зора си направи спермограма в една русенска известна лаборатория и трябваше аз да отида да взема изследванията - бяха катастрофални ! 20 % живи от които половината бавни. Докторката завеждаща лабораторията ми каза, че нямам шансове да забременея от съпруга си и направо реши да ми дава телефони за инвитро. Щях да припадна ! И така стана много дълго, дано не отегча някого, но ще продължа.
Открих клиниката на д-р Конова в Плевен, която ми направи на мен всички изследвания, за да сме сигурни, че при мен нещата са добре и ни изпрати при д-р Кацаров в София за съпруга ми. Там той трябваше да си направи спермограма, която също беше много лоша, но сега не е пред мен и няма да я цитирам, защото няма да съм точна. Кацаров каза, че има варикоцеле и трябва да се оперира. И това направихме преди две години, но бебето така и не идваше. Тази година най-накрая го накарах да отиде на контролен преглед и да си направи нова спермограма. Подобрението беше само с 10 %, изписа му да пие три месеца оксиборн форте, клостин бегит и спимен /дано съм ги изписала правилно/ Изпи ги отдавна и отново нищо. За това сега реших да минем на инсеминация в Тутракан, а ако не стане чета хубави неща за Плевен за ИКСИ. А .. да... и между-временно докато на мен нищо ми нямаше преди два месеца ми откриха киста 4 см. Която уж вече я нямало, но аз все още имам големи болки !
Моля да ме извините, ако има правописни грешки, но бързам!
« Последна редакция: Август 20, 2008, 09:57:24 am от megis »
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #204 -: Август 20, 2008, 09:57:03 am »
Добро утро,момичета!
Честито на Шуши-да си жива и здрава,лека бременност и едно прекрасно бебенце на финала :)
Приятен ден на всички и поне още една хубава новина до края на деня :)
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #205 -: Август 20, 2008, 10:04:49 am »
Честито Шуши!Лека и спокойна бременност!
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #206 -: Август 20, 2008, 10:21:50 am »
Нимика,съжалявам за леката ти..

Смайл бейби,при бременност температурата е по-висока и е постоянна ,поне до 3-4 месец.. А тази която мериш през деня не е много достоверна,защото се движиш,мислиш и правиш хиляди неща ,които и влияят.. Опитай сутрин преди да станеш от леглото да я измериш няколко дни и ако държи висока е добър знак.. И друго нещо.Телесната температура рядко може да е по- висока от базалната температура,да не кажа че никога..

Ще ти дам пример,ако сутрин ТТ ми е 36.3,базалната ми е поне 36.6..Тази сутрин например Бт ми беше 36.3,станах сипах си кафе и пишках,след 10 мин, пак я премерих и беше 36.8..Прави си изводи как се влияе от всичко температурата..Дано това е твоя месец все пак..

Роси,следващия път идваме на среща по черноморието,тръгваме от Пловдив,през теб,после във Варна при светлето и накрая завършваме в Русе при Дани и Меги :) Ще бъде доста добре нали ?! :)
хаха супер - ТУРНЕ зачатие !!!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #207 -: Август 20, 2008, 10:24:26 am »
Shu6ence, ЧЕСТИТО за радостната вест!!!
Пожелавам ти спокойна и безпроблемна бременност и здраво хубаво бебче на финала :babyflips: 

На всички очакващи и ловуващи пожелавам мноооого късмет и любов и скоро на всяка от вас да се случи щастливото събитие на бременността !!!

~ ~ ~
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #208 -: Август 20, 2008, 10:37:07 am »
здрасти мацки
Шушееееееееееее, честито миличка , жива и здрава и много да се пазиш.Леки девет месеца и най-прекраснот бебче ти пжелавам.
Любе, ща бия.Не дрънкай гллупсти и пиши щот идвам!
Виленце, ша почиваме ли неска слънце.
Мацки през нощта пак ни е паднал таван ама в днневната тоз път , така че тая къща треди ден подред ще я ближа.
Ивето не и прави чест по този начин да постъпва спооред мен, защото това , че нещоо звучи смешно като обяснение , не е подигравка от наша страна. Тук всички разказват подробно за състоянието си, а не чрез театралничене.Така че не мисля , Иве че трябва да се сърдиш. Първо ни занимаваш със себе си, после се звериш и се обръщаш на другата страна. Дори Парси ти предложи помощ като служител на Пирогов. Така че извини ме , ама не ни биждай за пореден път.Пише канкретно до теб, защто съм сигурна , че ще го прочетеш.
Мацки това е от мен.
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #209 -: Август 20, 2008, 10:40:13 am »
Здравейте!
Шушиииииии честито и леки 9 месеца!
На новодошлите - дано да сте за малко !  :D

Адашке и на мен ми е много странно това ,което се случва с Ивето! Ще ни липсва много! Но решението си е нейно и тя си знае какво става...Дано скоро само да намине и да ни зарадва с някоя добра новина! ПОжелавам и много щастие!

На мен днес ми дойде лелката - по график ! Другата седмица съм на хидротубация!

Лек ден на всикчи!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #210 -: Август 20, 2008, 10:56:35 am »
И аз прочетох ... как да го кажа... гневния пост на Ивето... Стана ми болно! Никой тук не се е подигравал! Само това мога да кажа! Казахме това, което щеше да каже всяка една добра приятелка! Поне моите приятелки биха постъпили така!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #211 -: Август 20, 2008, 11:00:39 am »
Момичета,не се чудете на Новилка,аз я обвиних косвено в лъжа! Последния и пост в темата ,също беше за мне адресиран..Така че не гадайте.. ;)
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #212 -: Август 20, 2008, 11:01:20 am »
Гневния пост е насочен към едно лице. Не към вас мацки. Бях сигурна,че тази особа ще го прочете. Но,майната му,има Господ.
ЧЕСТИТО на Шуши.
Добре дошли новобранки и ,както винаги казвам, бързо да бягате в другата тема.
светалчу- с Парси вече лично сме се разбрали. Тя знае вече това което не ми изясниха онзи път лекарите.Извинявай, че съм те занимавала с моите проблеми.
Хубав ден мацки.
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #213 -: Август 20, 2008, 11:02:33 am »
Още държа на тезата си ! И с Господ не ме заплашвай миличка :)
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #214 -: Август 20, 2008, 11:03:33 am »
Още държа на тезата си ! И с Господ не ме заплашвай миличка :)

Нещо си в грешка, не се отнася за теб.
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #215 -: Август 20, 2008, 11:08:44 am »
"Но,майната му,има Господ."

Има-да, ама на него едва ли ще му хареса изречението, в  което намесваш името му.
Предложи ти се помощ, която не прие.
Ако имаш да разказваш нещо по твоя случай в Пирогов, давай, сигурно ще е от полза за много момичета тук. В противен случай, не хули и кълни по адрес на хора, които с престоя си тук са били безкрайно полезни със знанията си.
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #216 -: Август 20, 2008, 11:16:41 am »
До сега четох всичко. Извинявам се-нова съм- но мога ли да попитам нещо? За новилка? Как сте я издържали с това хленчене? Наистина тук се споделят истории и резултати от най-различни процедури. И изобщо защо се връзвате на такива неща?
Има хора и хора. Осатвете момичето. Иска да е сама- ами добре.

Кажете добър гинеколог от Сливен?! :)
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #217 -: Август 20, 2008, 11:24:46 am »
В Сливен търсиш гинеколог или специалист по стерилитет?ще ти пратя име и телефон на личния.
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #218 -: Август 20, 2008, 11:34:38 am »
Честито Шуши - лека и спокойна бременност ти желая и здраво бебче на финала!!!  :goodluck: ylinfant
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #219 -: Август 20, 2008, 11:35:05 am »
В Сливен търсиш гинеколог или специалист по стерилитет?ще ти пратя име и телефон на личния.

Извинявай- вече съм за специалист по стерилитет. благодаря ти много предварително. :P