0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #100 -: Август 19, 2008, 07:16:19 am »
Светле,искам да дойда да ти помагам..Хем няма да мисля за глупости,хем доста работа ще ти отметна.. Честно ти казвам.. Мисля че ти дойде в повечко последните два три месеца..
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #101 -: Август 19, 2008, 07:17:26 am »
Добро ви утро!!!
Тая сутрин бях пример за думите-гъз се дига,глава се не вдига.Но вече всичко е извън леглото :D
Айде,хубав и спорен ден ви пожелавам!

П.П.Светле,това е била една много дълга нощ май!!!Сори за мъките и дано да ви върви по вода :wink:Ааааааа,и мерси за кафенцето.
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #102 -: Август 19, 2008, 07:19:27 am »
Любе, не пвечко, ами направо повечко.Ама поне преди да легнем сварихме да се отбележим с моя, че ако и тва не беше станало щях вече яко да съм в дупка. Божкееее а по стълбите кви реки текоха-е те тва няма да има изчистване цял ден.Сичкот кал и мръстия ся са долу пред вратата-неска просто от цялата къща бликаше вода.
Обаче първото което направих беше да изляза с фотото щот да се документира ситуацията. И мъжо и зълвата щяха да ма метнат с метлите ама после се ухилиха...
*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #103 -: Август 19, 2008, 07:28:43 am »
Добро утро.
Светле, страхотно кафенце мила. Ама сте имали незабравима нощ. Ужасно, ама дето вика Вили пък да ви върви по вода.
Любе не я мисли много тази БТ. Знаеш ли какво хубаво може да те изненада.
:welcome_1:на Smile_baby и Djinis. И да сте замалко. Пък и ние.
А на daninna много :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.
Дими - всичко ще е наред. Само вярвай.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #104 -: Август 19, 2008, 07:52:00 am »
Мишанче ,така съм и се ядосала на Бт ( от зимата не ми се е случвало да се вглъбявам така), че направо мисля повече да не меря.. И без това от по- следващия цикъл почваме процедутите една по една ,та за какво ли верно съм се заядосвала ?! Хайде лек ден и цунки :)

Виле,лека работа мила и много недей се претоварва..
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #105 -: Август 19, 2008, 08:29:55 am »
Добро утро и от мен.Аз съм махмурлия от снощи :D.
Любе я верно не й се връзвай на тая БТ толко.А аз като по принцип не меря...да не ми се ядосваш,че си ми душичка.
Светле,мерси за кафето и искрено ти съчувствам за тая работа с дъжда.Ние миналата година така махахме целия покрив и наново и се скъсаха мъжете от бързане именно за да не завали.Слава богу за 2 седмици нито веднъж.
Айде са да ида да пия кафе наистина .,че то се не издържа.

Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #106 -: Август 19, 2008, 08:42:21 am »
Добро утро момичета :)Прекрасен прохладен денви желая!Дано днес се сбъдне поне една мечта :crossfingers:
 Аз от сутринта бягам по задачки,че моя утре е рожденник и има цял куп глупости още за довършване.Ще гледам и да се измъкна днес,да приготва туй онуй,че утре още като се прибера от работа и ще ми довтасат гостите :) Аз и подаръка още не съм довършила...
 Утре кафето е от мен,пък ако прескочите насам може и биричка да пийнем :D
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #107 -: Август 19, 2008, 09:01:00 am »
Ох,аз каквато съм смотана  :Dнищо не намерих :(
Пробвай от тук :)
НАШЕТО АЛБУМЧЕ  www.snimka.bg

Потребителско име:zachatie2008

Парола: 2008

*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #108 -: Август 19, 2008, 09:04:13 am »
Ураааааааааааа, несъм самаааа.Свекито дойде да види пораженията и каза че няма д аходи на работя а ша помага.Как да не я обичам!!!!
Аре мацки, че парцала ме чака...
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #109 -: Август 19, 2008, 09:18:41 am »
Добро утро ! Абе много от рано пишете  :lol: , а аз си  мисля че съм станала рано!

Свтличи благодаря ти за кафенцето ! Съжалявам за нощната бригада! И при нас много валя , даже май градушка , но днес слънцето си грее !

Вили , Боби , Любекс , Парси и Биби - ами кефите ме много ! Как ви завиждам да срещичката ако знаете...Сигурно е било многооооооооо хубаво 9 така като гледам по снимките)
Прегръщам всички и ви пожелавам лек ден!

п.п. Парси много яки емотинки от къде ги измъкваш?????? а?
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #110 -: Август 19, 2008, 09:29:25 am »
Добро утро ! Абе много от рано пишете  :lol: , а аз си  мисля че съм станала рано!

Свтличи благодаря ти за кафенцето ! Съжалявам за нощната бригада! И при нас много валя , даже май градушка , но днес слънцето си грее !

Вили , Боби , Любекс , Парси и Биби - ами кефите ме много ! Как ви завиждам да срещичката ако знаете...Сигурно е било многооооооооо хубаво 9 така като гледам по снимките)
Прегръщам всички и ви пожелавам лек ден!

п.п. Парси много яки емотинки от къде ги измъкваш?????? а?

оттук http://www.bghelp.net/forums/misc.php

Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #111 -: Август 19, 2008, 09:39:18 am »
Добро утро момичета!
Светле, много добре те разбирам, защото ние 2 пъти сме се наводнявали и после с мъжа ми по цял ден сме изгребвали вода от стаите..., но после като се сещаме голям смях пада :D
Аз имам едно въпросче: температурата задължително ли се покачва ако жената е бременна, защото аз така се надявам тоя месец да е станало най- накрая, а температурата ми даже ниска ми се вижда :? Меря я през деня, защото сутрин нямам възможност, но в такъв случай би трябвало да е даже по- висока от базалната :balk_138:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #112 -: Август 19, 2008, 09:48:13 am »
ОЧАКВАЩИ

  hriska                   20.08
  shu6enceto          21.08                                 
  mikivl                    24.08
  bobi 2                   25.08


   ЛОВУВАЩИ
 
       
   rossy*
   еvita1717
   djina76
   eli_v
   anastacia682
   vulpecula_m
   viki_vat
   tangra
   hriska
   rositka13
   desita77
   krassita
   Meggy
   Parsi
   luba_boiko
   svetal4y
   Jojo
   saraapl
   Tanita13
   tancheto

Привет Момичета-аз вчера се сложих в очкаващи ,ама днес  ми дойде-дано само на мен  да  е -а при  hriska  ,shu6enceto ,mikivl  и  bobi 2   -не допускам да идва  !!!!!!!!!!!!!
Хубав и усмихнат ден от мен !!!                 


*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #113 -: Август 19, 2008, 09:56:53 am »
Нимика,съжалявам за леката ти..

Смайл бейби,при бременност температурата е по-висока и е постоянна ,поне до 3-4 месец.. А тази която мериш през деня не е много достоверна,защото се движиш,мислиш и правиш хиляди неща ,които и влияят.. Опитай сутрин преди да станеш от леглото да я измериш няколко дни и ако държи висока е добър знак.. И друго нещо.Телесната температура рядко може да е по- висока от базалната температура,да не кажа че никога..

Ще ти дам пример,ако сутрин ТТ ми е 36.3,базалната ми е поне 36.6..Тази сутрин например Бт ми беше 36.3,станах сипах си кафе и пишках,след 10 мин, пак я премерих и беше 36.8..Прави си изводи как се влияе от всичко температурата..Дано това е твоя месец все пак..

Роси,следващия път идваме на среща по черноморието,тръгваме от Пловдив,през теб,после във Варна при светлето и накрая завършваме в Русе при Дани и Меги :) Ще бъде доста добре нали ?! :)
« Последна редакция: Август 19, 2008, 09:59:22 am от luba_boiko »
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #114 -: Август 19, 2008, 10:02:15 am »
Любе благодаря за подкрепата и 4акам с нетарпение да разбера дали се е полу4ило.Ще рпчакам още малко и ще видим. :bighug:
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #115 -: Август 19, 2008, 10:11:08 am »
Утре ще си премеря БТ пък да видим, знам, че температурата не се мери през деня, но тъй като не съм мерила цял месец и реших тук преди 2 дена да я премеря ориентировъчно. Този месец все си откривам някакви симптоми за евентуална бременност, но май вече взех да си внушавам :? Каквото и да е станало на 25-26 ще си покаже!
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #116 -: Август 19, 2008, 10:14:39 am »
Вили,чудесно боравиш с думите ;) Без думи ме остави..
Любе,в тая връзка се сетих,че преди време бях писала 1 стихотворение,което за съжаление почти е все още актуално.Писала съм го 2000 година.Навремето много пишех стихотворения,а става въпрос за най-добрата ми приятелка,която по настоящем ми е кума.Та ето го и него:

Мойта приятелка
е вече голяма.
Твърде голяма-
семейна жена.
И макар,че не вярвам-
чудото стана,
мойта приятелка
е майка сега.
Дали и утре на мен
същото ще се случи,
дали ще е подобна
и мойта съдба?
Не знам дали ще е утре
или след време,
но искам това чудо
и с мен да се случи-
да стана майка,
да бъда семейна жена!
Браво ,Вили :balk_602:Сигурна съм че чудото ще стане ,ако силно го искаме ще стане  :grouphug:

*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #117 -: Август 19, 2008, 10:42:38 am »
ЗДравейте, милички!
Как сте?
Светле, миличка, съжалявам за това, което ти се е случило. Страшно много ми е познато, защото преди да направим малко зидария на горния етаж и при нас беше така. Ужас . Тече по стените, през дупките по плочата за ВИК - как сме събирали вода и кал нямам думи. И цяла зима сме завивали едни найлони, едни чудесии - напълно те разбирам. Радвам се, че все пак свекърва ти е решила да ти помогне, защото на теб наистина много ти се събра напоследък. Ще ми се да можеше да ти помогна. :bighug:
Шуши, миличка, страхотна графика - ох, дано, миличка, дано. Напълно те разбирам - последните 2 месеца и моите графики бяха от страхотни по-страхотни и колко надежди само ми дадоха.. Дано твоите и нашите надежди за теб се увенчаят с успех, миличка - истински ти го желая. :bighug:
Нимика:bighug: съжалявам, миличка! Искрено ти желая другия месец да е вече Твоят! :bighug:
Роси, как си, миличка, липсваш ми! :( :bighug:
Прегръщам ви всички много силно, милички и ви желая прекрасен и усмихнат слънчев ден!
:grouphug2:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #118 -: Август 19, 2008, 10:48:51 am »
 :hello2:
Любе,мила аз спрях да меря БТ много отдавна.
Нимика  :bighug:
Smile_baby , Djinis  :welcome_1: и да не се задържите дълго във тази тема.
Светълче, мерси за кафето.Дано по-бързо се оправите от наводнението.
Бисерче,мерси за бацилите и дано скоро се видим във темата на preggo.
Миминце,миличка и мен от няколко месеца ме болят яйчниците при овулация.Така ,че споко. :bighug:
*
Re: В очакване на ++++! (18.08 - 24.08)
« Отговор #119 -: Август 19, 2008, 11:03:11 am »
 ОЧАКВАЩИ    :bfp:

  hriska                   20.08
  shu6enceto             21.08                         
  mikivl                    24.08
  bobi 2                   25.08
  nimika
  parsi                    27.08
 
ЛОВУВАЩИ 
   
         
   rossy*
   еvita1717
   djina76
   eli_v
   anastacia682
   vulpecula_m
   viki_vat
   tangra
   hriska
   rositka13
   desita77
   krassita
   Meggy
   luba_boiko
   svetal4y
   Jojo
   saraapl
   Tanita13