0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #100 -: Август 12, 2008, 08:42:31 am »
Добро утро и от мен! Къде сте изчезнали всички?
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #101 -: Август 12, 2008, 09:04:25 am »
Добро утро.
Любе,много се радвам че си решила да спреш цигарите.И аз така сега след лапарото да ви призная реших ,но понеже неможах да ги спра съвсем/заради кафенцето сутрин/ги докарах до 3 на ден.Похвалете ме деее :D.
Елфи,с тия подпухнали устни сигурно си много секси  :)
Светалче,много бачкаш бе мило,намали темпото малко.Така като те слушам си като малко багерче :D
Какво ли е положението при Вики???Кога ли ще я изпишат???

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #102 -: Август 12, 2008, 09:05:22 am »
Добро утро  :D :D :D !
Дали от времето или от сезона , ама тук е доста тихоооо !Надявам се да е за добро и след малко всички мълчаливки да се похвалят с добри новини -  :bfp: !!!
Настроена съм вече отпускарски и едвам ме свърта на работа!Чакам да дойде Събота и да отиваме на моренцето , че от кога го чакам ...
Иве , никаква не пишеш , какво става с теб ?!?
Викс , надявам се всичко да е минало както трябва и да се възстановяваш бързо !
Роси , гъбичките ще ги оправиш , но от къде се появиха , какво казва докторът /питам , защото и мен понякога ме навестяват,за съжаление   :( /

Днес никой ли няма да се похвали ... ?!?
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #103 -: Август 12, 2008, 09:06:44 am »
добро утро от мен
как сте с днешна дата?
аз днес за малко съм на работа, че имам разни неща за вършене. Вече ме разглеждат като полезно изкопаемо, понеже никой нищо не знае



*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #104 -: Август 12, 2008, 09:11:41 am »
Добро утро! Туук сме! :D

Адашке,наистина преди хидрото излекувай гъбите.А не приема ли нещо противогъбино с АБ?
Аз също се лекувам и не мога да направя ЦС заради гъбички разни.[/color]

Започнах да пия едновременно Флажил и Панацеф , като към тези двечките пия и нестатин ( винаги ми е действал много добре против гъбички) Гъбичките не ми ги е открил доктор ,ами аз сама разбрах ( к`во няма да разбера то е един сърбеж....) ама няма просто от какво друго да е - много рядко имам гъбикчи , ама много рядко. Купих си един Ломексин (мисля че беше) , дето е за еднократна доза - дано да ми помогне. Днес ще си взема Лкатофем и ще видим ккакво ще стане! Надявам се да се получи , защото нямам вече време за губене :?
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #105 -: Август 12, 2008, 09:18:39 am »
Добро утроооооооо!
Как сте днес. Аз както обикновено съм в страхотно настроение. Айде давайте с още някой +++ резултат, че да имаме малко стимул.
Чакам Вики да я изпишат и да пише как е минало.

Ивееееееееееее, фейкооооооооо, :-)???

Айде приятен ден и лека работа на всички. Аз след малко зачезвам у нашите да се гледаме с майка ми и да я тормозя да ходи с патерици. Голям екшън е, но поне вече си е вкъщи и ще ми е по-спокойно. Ако имам възможност оттам ще ви наглеждам как сте.
 
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #106 -: Август 12, 2008, 09:20:32 am »
Роси,на теб пък каво почна да ти минава през главата.. Голяма каръщина братче.., Дано поне резултата накрая си заслужава..
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #107 -: Август 12, 2008, 09:22:34 am »
Добро утро! Туук сме! :D

Адашке,наистина преди хидрото излекувай гъбите.А не приема ли нещо противогъбино с АБ?
Аз също се лекувам и не мога да направя ЦС заради гъбички разни.[/color]

Започнах да пия едновременно Флажил и Панацеф , като към тези двечките пия и нестатин ( винаги ми е действал много добре против гъбички) Гъбичките не ми ги е открил доктор ,ами аз сама разбрах ( к`во няма да разбера то е един сърбеж....) ама няма просто от какво друго да е - много рядко имам гъбикчи , ама много рядко. Купих си един Ломексин (мисля че беше) , дето е за еднократна доза - дано да ми помогне. Днес ще си взема Лкатофем и ще видим ккакво ще стане! Надявам се да се получи , защото нямам вече време за губене :?

Росицоооо, какво време за губене, какви пет лева ма жена  8O
На 24 години си, цялото време е пред теб!
Алоууууу я се стегни!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #108 -: Август 12, 2008, 09:23:36 am »
Дани, видях те, че четеш, а нищо не пишеш как си вече доста време :-)
 
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #109 -: Август 12, 2008, 09:30:06 am »
Добро утооооо! Ставайте!
Викс, айде да те изписват вече, а?!Добре ли си, как мина операцията?! Какво каза доктора? Уффф, много въпроси напират вътре в мен, ама кво да правя - любопитна гарга съм си!  :lol:
Иве, кво стана, душа с твоите болежки и напъни?! В болнични ли си?! Спотайваш се нещо! Лошо ли ти е?
Ле-ле! Вече може да ми викате Соф-питанката!  :lol:
Нещо в добро настроение го раздавам от рано сутринта, та да видим къде ще му излезе края!!!
Меггс, мила, юркай майка си да се разхожда, че като свали гипса ще се схване завалийката! Гипсирания крайник изглежда ужасно! Аз като си развих ръчичката и като я видях... Малиии, ще се наложи да си купя поне 3 дебели гривни, за да прикрия дефекта на първо време! Една ми е кльощава милата...
Роси, преди ХТ трябва да си изчистила насажденията. Що не идеш за една контролна МБ да ти изпишат нещо? Аз така на своя глава хич не обичам да пия каквото и да е!
Елфи, да ти имам силиконовата устичка, мила! Пу-пу-пу, дано се случи на всички тука!
Любекс, ако устискаш да откажеш цигарите, казвай после рецептата, че съм ядосана на себе си! Брей, не мога да ги откажа тея гадове!
Хубав ден ви желяа на всички!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #110 -: Август 12, 2008, 09:33:53 am »
Добро утро и от мен!!!
Малко сте живнали днес!Браво бе!
Ще може ли някой да ми погледне графиката?! 8O Мисля, че утре ще ми е ову - довечера ще направя тестче!!!
И ако някой знае какви са нормалните стойности на мъжкия тестостерон да ми каже?!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #111 -: Август 12, 2008, 09:35:28 am »
Добро утро! Туук сме! :D

Адашке,наистина преди хидрото излекувай гъбите.А не приема ли нещо противогъбино с АБ?
Аз също се лекувам и не мога да направя ЦС заради гъбички разни.[/color]

Започнах да пия едновременно Флажил и Панацеф , като към тези двечките пия и нестатин ( винаги ми е действал много добре против гъбички) Гъбичките не ми ги е открил доктор ,ами аз сама разбрах ( к`во няма да разбера то е един сърбеж....) ама няма просто от какво друго да е - много рядко имам гъбикчи , ама много рядко. Купих си един Ломексин (мисля че беше) , дето е за еднократна доза - дано да ми помогне. Днес ще си взема Лкатофем и ще видим ккакво ще стане! Надявам се да се получи , защото нямам вече време за губене :?

Росицоооо, какво време за губене, какви пет лева ма жена  8O
На 24 години си, цялото време е пред теб!
Алоууууу я се стегни!

От гледна точка на това че от операцията е минало вече година и малко , а още сме до никъде - даже тръбите незнам дали са проходими!

Роси, преди ХТ трябва да си изчистила насажденията. Що не идеш за една контролна МБ да ти изпишат нещо? Аз така на своя глава хич не обичам да пия каквото и да е!
color]
МБ трябва да пусна тук или в Б-с ( няма как да отскоча на 400 км до СФ за една МБ) , а на тези тук хич не им вярвам , ама хич!!!!!!  Аз не пия лекарства , а си взех само някакви вагинални глобули , за да облекчат симптомите на гадините! Ама май е по-добре да  пусна и една МБ   :?
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #112 -: Август 12, 2008, 09:37:46 am »
Хахах, Соф, така ми се иска да успея..Адски пристрастена съм.. Почти съм сигурна ,че няма да мога,но ще дам всичко от себе си..И на фитнес мисля да тръгна.. Много са ми задачките за работа върху себе си,ма да видим как точно ще ми стигне волята.. Истината е че ми се гади от цигарите,но имам навик да са ми между пръстите и нещо да стърчи от устата ми..За това реших че с близалки може да излъжем психиката.. Табекс и лепенки не става,защото с тях съм пробвала милион пъти..Ефекта е нулев.. Шефа има електронна цигара и като се върне ще му я искам на заем..
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #113 -: Август 12, 2008, 09:39:32 am »
Момичета, аз се извинявам малко за невежеството, ама да попитам, че като чета какво ви предстои да знам за какво става дума - каква е разликата между ин-витро и икси, че всички казвате, че икси ще правите, а аз незнам какво е :oops:
[/quote]
И ние ще правим ИКСИ през октомври!!!
Разликата е, че при Инвитро яйцеклетката и сперматозоидите се слагат в една среда и трябва сами да се оплодят!!!Инвитро се прави при женски фактор - липса на тръби....
При ИКСИ се вкарва сперматозоид в яйцеклетката, тоест насилствено оплождане /както му викам аз/ и после само трябва да задържиш плода!!!ИКСИ се прави при мъжки фактор - лоша спермограма
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #114 -: Август 12, 2008, 09:42:19 am »
Ей, девеойки хубави, да отказвате цигарите, че ще ви се карам. Ама на мен ми е лесно като не пуша, нали, но имам едно чудо тук вкъщи дето все му се карам за тези цигари, но знам, че е много трудно. Опитва се да ги намали, да пуши по-леки, но все пак са си цигари.
Соф, тя мама няма гипсче, защото си счупи таза и сега има само превръзка от операцията, но не трябва да стъпва на него и е голям екшън с гимнастиката, че и дребничка и пълничка е.
 
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #115 -: Август 12, 2008, 09:45:51 am »
Момичета, отивам да поработя малко. Като се върна от работа да има поне 1  :bfp:
Айде чао от мен и лек ден!
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #116 -: Август 12, 2008, 09:49:25 am »
Любекс, щом с лепенки и Табекс, не става, хич недей да се пробваш с електронната цигара! Гадост голяма! Ние имаме в офиса една оборотна, щото сме много пушачите! Дърпаш нищо, пък изкарваш облаче! Мен ме обзема една ярост като се пробвам с тая цигара и пак си паля... От лепенките имаше някакъв ефект - в устата си имах едни метален гаден вкус. Задържах на тях 2 месеца, ама милото се тръшна с 40 градуса температура и от нерви и шубе запалих. Табекса пък ми действа стимулиращо - като го пиех ме обземаше един голям мерак да пуша!  :lol: Май воля му е майката! Като бях студентка, от липса на пари държах няколко месеца незапалена цигара в ръката... точно заради навика! Сега може пак да пробвам! Опитай така, може и при тебе да проработи  :lol:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #117 -: Август 12, 2008, 09:51:23 am »
Дани, видях те, че четеш, а нищо не пишеш как си вече доста време :-)

:wink: :lol: Ами здрасти!
Може да не пиша, ама яко плюя и влача крачКа от леглото до компа и пак до леглото.
Бях ви обещала да ви чета постоянно, та да не се чудите ако ме засечете.
Малко със закъснение, но да пожелая успешна нова седмица на всички и много  :bfp: новинки във форума.
Приятен ден на всички!

п.п. Браво на софиянки, които се оказаха много сериозни и си организират толкова приятна срещичка с толкова блогородна мисия! Радвам ви се много момичета.  :youwoman: :youwoman: :youwoman:
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #118 -: Август 12, 2008, 09:56:50 am »
Ааа,ако ни хареса и до Русе ще дойдем :) Трябва да се поотъркаме в тумбачетата ;) то това с плюнките е бош лаф работа :)
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #119 -: Август 12, 2008, 09:58:30 am »
Момичета- минавам на бързо. Много съм зле. С 39 градуса съм- на антибиотик. За капак имам почти всички симптоми на бебок в шкембето. Лекаря вчера ми каза че е много рано да разбере има ли нещо. От сутринта кръста ме стяга ама зверски,циците си ме болят,гади ми се- то от грипа. Вие ми се свят и не мога да стоя права. Отивам да легна. Извинете ме,но ще ви наглеждам и ще пиша като събера сили. Целувки.