0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #80 -: Август 11, 2008, 19:56:50 pm »
   
    ОЧАКВАЩИ

    jesari                  10.07                                       
    malkoto_dqvolche     14.08
    NOWILKA            18-19.08
    mikivl                   24.08
   

   
ЛОВУВАЩИ :00001754:
     
   

   nimika         
   rossy*
   еvita1717
   djina76
   eli_v
   biby21
   anastacia682
   vulpecula_m
   bobi2
   viki_vat
   tangra
   hriska
   rositka13
   desita77
   krassita

Отпадам момичета, така ми се щеше..даже за първи път си поплаках:balk_146:, милото разбра защо..и така ме гушна..Продължаваме да се борим за нашата рожба..Скоро видяхме падащи звезди..пожелахме си нещо хубаво :) Очакваме да се сбъдне!Пожелавам го и на всички вас - съвсем тайно:)

Меги стискам палци всичко да се нареди при вас и на есен ..с песен и тумбаче.

*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #81 -: Август 11, 2008, 20:13:01 pm »
Танче, съжалявам толкова много, миличка! :bighug:
Но знам, че ти си силна и търпелива и скоро ( след има-няма 9 месеца) ще гушнеш своята рожба. Хубавото е, че не сме сами в тази битка, миличка! Най-скъпите ни хора, които искаме да дарим с детенце и да бъдат бащи на нашите дечица са до нас и от нашата любов ще се роди най-прекрасното чудо! Сигурна съм в това! Гушни го силно твоето мъжле, поплачи си, че ще ти е за последно  - от мъка - вече ще плачеш само от радост! А и не си самичка в своята мъка - всички сме с теб и много те обичкаме! :grouphug: :grouphug: :grouphug:
Прегръщам те, миличка!
Поплачи си, за да отхвърлиш лошата енергия и тъжните мисли, вдигни глава и погледни своето бебче - то те чака с мъничките си ръчички!
Ако знаеш само как плача и аз - за тебе, за мене, за всички нас - ама си обещавам, че вече няма да плачем, нали? Вече само от радост!
Целувам те, миличка!
:balk_21:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #82 -: Август 11, 2008, 20:17:09 pm »
Здравейте момичета!
Честита нова темичка, нека се напълни с много положителни резултати.
Мисля за Вики, дано всичко е наред с нея и още утре да е изписана.
Соф, не съм писала тези дни, няма да се карам ама недей сваля гипсчето.Знам, че е неприятно, аз като дете имах гипс на ръката за 2 месеца, ама трябва, че иначе да не стане крива.
Иве, какво стана при доки?Дано не е нещо серизоно.
Меги, много се радвам, че всичко при теб е о'к.Дано иксито наесен мине по план и бъде последното.
tancheto, съжалявам за лелката.
*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #83 -: Август 11, 2008, 20:29:44 pm »
Танче, съжалявам толкова много, миличка! :bighug:
Но знам, че ти си силна и търпелива и скоро ( след има-няма 9 месеца) ще гушнеш своята рожба. Хубавото е, че не сме сами в тази битка, миличка! Най-скъпите ни хора, които искаме да дарим с детенце и да бъдат бащи на нашите дечица са до нас и от нашата любов ще се роди най-прекрасното чудо! Сигурна съм в това! Гушни го силно твоето мъжле, поплачи си, че ще ти е за последно  - от мъка - вече ще плачеш само от радост! А и не си самичка в своята мъка - всички сме с теб и много те обичкаме! :grouphug: :grouphug: :grouphug:
Прегръщам те, миличка!
Поплачи си, за да отхвърлиш лошата енергия и тъжните мисли, вдигни глава и погледни своето бебче - то те чака с мъничките си ръчички!
Ако знаеш само как плача и аз - за тебе, за мене, за всички нас - ама си обещавам, че вече няма да плачем, нали? Вече само от радост!
Целувам те, миличка!
:balk_21:

 :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #84 -: Август 11, 2008, 20:40:30 pm »

   
    ОЧАКВАЩИ

    jesari                  10.07                                       
    malkoto_dqvolche     14.08
    NOWILKA            18-19.08
    mikivl                   24.08
   

   
    ЛОВУВАЩИ :00001754:
     
   

   nimika         
   rossy*
   еvita1717
   djina76
   eli_v
   biby21
   anastacia682
   vulpecula_m
   bobi2
   viki_vat
   tangra
   hriska
   rositka13
   desita77
   krassita
   Meggy

 
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #85 -: Август 11, 2008, 20:45:49 pm »
Да се включа и аз в ловуващите, че днес - утре чакам да ми се пукне фоликулчето. Не че се надявам на нещо, но пък знае ли човек  :D

Танче, съжалявам мила, но не се отчайвай, наистина ако ти се плаче - поплачи си да ти олекне малко, но най-важното е както казва "нашето" Мимче, че най-близките ни хора са до нас и скоро и ние ще ги зарадваме с новината, че ще стават бащи.

Елфи
, как си, как се чувстваш, усещаш ли вече "неприятните" моменти. Надявам се, че си добре. Как се чувстваш със "силиконовите" устни  :lol: :lol: :lol:?
 
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #86 -: Август 11, 2008, 20:46:48 pm »
    ОЧАКВАЩИ

    jesari                  10.07                                       
    malkoto_dqvolche     14.08
    NOWILKA            18-19.08
    mikivl                   24.08
    bobi 2                   25.08
   

   
    ЛОВУВАЩИ :00001754:
     
   

   nimika         
   rossy*
   еvita1717
   djina76
   eli_v
   biby21
   anastacia682
   vulpecula_m
   viki_vat
   tangra
   hriska
   rositka13
   desita77
   krassita
   Meggy


*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #87 -: Август 11, 2008, 21:41:58 pm »
Меги радвам се слънце ,че всичко е минало ок! Имаш една голяма прегръдка от мен!

Меги,радвам се,че всичко е на ред при теб.Аз се присъединявам към теб октомври месец съм на ИКСИ. :D
и аз ние сме натам....дано поне да е по-скоро че запоява да ми писва!
Да ви се оплача ,че от коктейла от антибиотици се сдобих с гъби  :? Направооооооо  нямам думи! Предстои ми хидротубация , дано да ми дойде скоро , че поне това да мине...оф извинявам се че ви натоварвам с размишления...
Лека нощ мацки!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #88 -: Август 11, 2008, 21:47:33 pm »
Цитат
Да ви се оплача ,че от коктейла от антибиотици се сдобих с гъби   Направооооооо  нямам думи! Предстои ми хидротубация
rossy * преди хидротубацията е добре да излекуваш гъбичките.
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #89 -: Август 11, 2008, 21:47:43 pm »
Меги радвам се слънце ,че всичко е минало ок! Имаш една голяма прегръдка от мен!

Меги,радвам се,че всичко е на ред при теб.Аз се присъединявам към теб октомври месец съм на ИКСИ. :D
и аз ние сме натам....дано поне да е по-скоро че запоява да ми писва!
Да ви се оплача ,че от коктейла от антибиотици се сдобих с гъби  :? Направооооооо  нямам думи! Предстои ми хидротубация , дано да ми дойде скоро , че поне това да мине...оф извинявам се че ви натоварвам с размишления...
Лека нощ мацки!

 


Е, да, гадните антибиотици до това водят. Дано по-бързо се оправиш. А пък може и да не дочакаш да стигнеш до икси :-)
 
*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #90 -: Август 11, 2008, 22:21:49 pm »
Здравейте.
Танче, поплачи си мила, изживей го и продължавай с нови сили. Ще стане. Вярвай.
Роси, съжалявам за гъбичките. Но ще ги оправите. А че ти е писнало те разбирам. Ама няма начин. Малко остана.
Меги, чудесно. Сега и бебчо да идва скоро-скоро, даже и преди инвитрото.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #91 -: Август 11, 2008, 22:52:21 pm »
Здравейтеееее
Забравихте ли ме?
То аз се забравих, какво остава за вас?
Ако можете само да ме видите ще припаднете.Търча цял ден насам натам с някви боклуци да хвърлям-щот за друго не ставам- няма да помъкна керемиди и тухли я!Или съм с метлата или съм с черпака!Не знам къде ми е четката за зъби, та си купих нова!Парфюмите ги измъкнах от една торба дет си мислех че ссъм сложила перпаратите за миене на разни неща.Те пък къде ли са?Абе- мойта е сложна , ама нали е за хубав-трае се!
Минавам когат успея, не ме забравяйте.
Вики дано всичко е наред.
Мацки, черна завист ме гризе за срещичката ви в Софето.
На всички много целувки.Утре сутринта ще гледам да намина по-на спокойствие да кажа повече неща.
Любе, Вили, Соф, Меги ,Виксън, Вики, Боби, Иве-и всички останали-целувкииииииииииииииииии
*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #92 -: Август 11, 2008, 23:18:28 pm »
Оооооо Светалчееее, стига с тоя ремонт бе. Липсваш нш тука. А за срещичката и аз им завиждам. Дано и в П-в се организираме.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #93 -: Август 11, 2008, 23:23:40 pm »
Светулчице,по полека с ремонта да не се преумориш :lol:
Адашке,наистина преди хидрото излекувай гъбите.А не приема ли нещо противогъбино с АБ?
Аз също се лекувам и не мога да направя ЦС заради гъбички разни.
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #94 -: Август 11, 2008, 23:30:54 pm »
Елфи,как си, как се чувстваш, усещаш ли вече "неприятните" моменти. Надявам се, че си добре. Как се чувстваш със "силиконовите" устни  :lol: :lol: :lol:?
Добре съм, неприятни моменти още нямам, или поне са много леки.
Все едно ми е много ниско кръвното, пък то винаги е ниско, тъй че.. :D, бивам.
Само дето като видя възглавница и заспивам :lol:
А за устните наистина са набъбнали, честно, като сложа и млако гланц  :wink:
Лека от мен!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #95 -: Август 12, 2008, 07:13:12 am »
Добро утро мили дами :) Вчера не писах ,защото ми беше много зле.. Гадене жестоко и разстройство.. Направо ме съсипа.. След това започна главоболие леко и малко кашлица се опитва да излезе.. Мисля от днес да откажа цигарките и да ги замествам с близалки.. Незнам дали ще ми е възможно,но мога да опитам нали.. Снощи имах много учестени удари на сърцето,та чак трудно дишах..Реших че е време да започна да спортувам и да спра цигарите..

Меги,така ме зарадва..Най-важното е че за сега са добри резултатите.. Аз също се надявам за Ноември месец..Как ще се трае до тогава незнам.. :) Ние също ще сме Икси!

Вики,чакаме те мила.Днес да те изписват и да си седиш у дома при нас ;) Дано всичко е минало о'к.

Елфи,искам и аз такива устни по същия повод :) Също така напоследък страдам от безсъние и нямам нищо против от малко поспаливост :) Така ти се радвам :)

Това бяха кратките сутрешни новини от мен Люба-Бойко! Пожелавам ви страхотен ден ! :)
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #96 -: Август 12, 2008, 07:41:12 am »
Добро утро, милички!
Наспахте ли се? Ако не сте защо не ме послушахте да си вземете приспивателното снощи :wink: :bed:
Любе, миличка, и аз бях така вчера - чувствах се по същия начин - разстройство, гадене, дори в автобуса щях да повърна и едва се прибрах до вкъщи. Незнам това какво е - летен вирус или от топлото - сигерно второто. И аз като тебе не мога да спя напоследък, ама хубаво че с новата колежка се редуваме да закъсняваме ( нали нямаме шефове) та малко да поспя някой ден повечко.
Те така.
Викс, миличка, с теб сме, мила - дано всичко е наред и тези дни да те изпишета, че много ни липсваш и се притесняваме за тебе. Ама съм сигурна, че всичко ще е наред и ще видиш, че последната крачка към твоето бебче.
Иве, ти също ме притесни вчера и никаква не писа. Дано не ти е зле, че нали беше болничка. Моля те, пиши, че се притеснявам за теб.

Момичета, аз се извинявам малко за невежеството, ама да попитам, че като чета какво ви предстои да знам за какво става дума - каква е разликата между ин-витро и икси, че всички казвате, че икси ще правите, а аз незнам какво е :oops:
Гушкам ви, милички и ви желая прекрасен и усмихнат ден!


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #97 -: Август 12, 2008, 08:19:42 am »
Цитат
Момичета, аз се извинявам малко за невежеството, ама да попитам, че като чета какво ви предстои да знам за какво става дума - каква е разликата между ин-витро и икси, че всички казвате, че икси ще правите, а аз незнам какво е

Цитат
Провеждането на ICSI в сравнение с IVF се състои в директното въвеждане на един сперматозоид в яйцеклетката. Манипулацията се извършва с помощта на микроигла (представлява микропипета, чрез която се улавя и засмуква единичен добре оформен и витален сперматозоид) под микроскопски контрол с помощта на управляван от ембриолог - микроманипулатор.
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #98 -: Август 12, 2008, 08:21:35 am »
Цитат
Само дето като видя възглавница и заспивам
Спи докато ти се спи,че ще дойде време ,когато ще се чудиш какво да правиш по цяла нощ :wink:
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #99 -: Август 12, 2008, 08:23:17 am »
Цитат
Мисля от днес да откажа цигарките и да ги замествам с близалки.. Незнам дали ще ми е възможно,но мога да опитам нали.. Снощи имах много учестени удари на сърцето,та чак трудно дишах..Реших че е време да започна да спортувам и да спра цигарите..

Любе много добро решение си взела.
Стискаме палци да го изпълниш и ще те държим под контрол. :wink: