0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #60 -: Август 11, 2008, 12:48:13 pm »
Здравейте на всички  :)
Аз сам савсем нова-сигурно ще си кажете "Още еднаааа!" Е,да така е!
Тези дни,прочетах някой неща,по темата:инсеминация!
Да речем че повечето неща са ми ясни!
Но имам едно въпрозче,може би малко странно,но си имам причина за да го задам!
 При инс.колко % от жените раждат близнаци и колко от останалите едничко бебче?
Много ви благодаря,ако ми отг.на този въпрос,спрямо вашите наблюдения!
Добре дошла и бързо да си ходиш!!!
Аз лично не знам такава статистика при инсеминация!!!
За Инвитро да - често има близнаци и тризнаци /зависи колко оплодени яйцеклетки връщат!!!/
При инсето - просто преодоляват тръбите /ако е вътрематочно/ и увеличават шанса за бременност, но все едно си е нормално оплождане - а там проценти няма дали ще е едно или две!!! :D
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #61 -: Август 11, 2008, 12:51:30 pm »
Абе,по принцип,ако е стимулирана инсеминацията и жената е пила примерно клостил,то ще има повече яйцеклетки годни за оплождане.Съответно вероятността да са близнаци е по-голяма,но всичко това са предположения.И въпрос на късмет и съдба!!!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #62 -: Август 11, 2008, 12:52:56 pm »
Среща в София на 15.08 от 19,30 на пилоните пред НДК
Боби1
Боби2
Вили
Любето
Бибица

Вики - viki_vat


[/quote]
И аз се прибавих!
Дано мога да дойда /ако не ме вкарат в болница със сигурност сам там!!!/ :D
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #63 -: Август 11, 2008, 12:58:50 pm »
 :DНякоя бременна софиянка няма ли да дойде на срещата?Краси,ти миналия път беше навита,а сега???
Вики,според мен едва ли щете приемат в петък,събота и неделя най-вероятно сана дежурства.Най-вероятно е да е в понеделник,но то ще се чуе!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #64 -: Август 11, 2008, 13:17:08 pm »
Благодаря, че ме вкарахте в списъците, момичета!
За срещата още не знам - може и да дойда, ще пиша допълнително.


*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #65 -: Август 11, 2008, 13:50:48 pm »
:DНякоя бременна софиянка няма ли да дойде на срещата?Краси,ти миналия път беше навита,а сега???
Вики,според мен едва ли щете приемат в петък,събота и неделя най-вероятно сана дежурства.Най-вероятно е да е в понеделник,но то ще се чуе!
И аз така си мисля, но и за лежане в болница не бях чувала!!!! 8O 8O 8O
Все пак отивам да ми направят изследвания за щитовидната жлеза!!!За първи път!А личната вика, приготви се да те приемат в болница!!! 8O 8O 8O
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #66 -: Август 11, 2008, 14:11:05 pm »
Вики,ще те приемат,за да могат да ти направят повече изследвания по ЗК.То така е и по-добре,мен ако питаш.Мими скоро беше по тоя повод в болницата.
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #67 -: Август 11, 2008, 14:15:20 pm »
Вики,ще те приемат,за да могат да ти направят повече изследвания по ЗК.То така е и по-добре,мен ако питаш.Мими скоро беше по тоя повод в болницата.
Не знаех!
Мерси за успокоението!!! :bighug:
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #68 -: Август 11, 2008, 15:22:06 pm »
Здравейте момичета най накрая и от мен.Аз ходих при доки,махнаха ми конците,пък после попаднах в задръстване и така...да не ви занимавам с глупости.А да не забравя:
Среща в София на 15.08 от 19,30 на пилоните пред НДК
Боби1
Боби2
Вили
Любето
Бибица
Вики - viki_vat
Стаси

Между другото може и една приятелка да взема,която знае какви сме готини и тя иска да се запознае с вас. :)

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #69 -: Август 11, 2008, 15:30:50 pm »
Ееееееееееее, направо сте за завиждане с тази срещичка, но да се сетите да вземете фотоапарат да се снимате и да ни качите снимчици и ние да ви видим.

Та така, завърнахме се от Плевен, направихме нова спермограма, SDI тест и микробилогия и другия понеделник си чакаме резултатите, моите имунологични изсл-я са в норма, всичко за сега при мен е ОК. Ако имаме късмет с микробиологията като ми дойде крайа на месеца почвам регулона и октомври инвитро (икси). Това е плана засега, но има време да се промени, дано и генетичните са добре, иначе доктора е доволен от това, че поне при мен всичко е ОК. Голям преглед ми направи, пробва да направи пробен трянсфер без материал, да види само как са нещата, имам си и фол-л 22 мм и лигавица 13,7 мм. Абе всичко е наред, сега остава да докараме резултатите на мъжа ми както искат и да почваме.

Вики, днес най-много стискам палци на теб, дано всичко е минало добре и утре да се похвалиш с добри резултати.

Иве, мерси за молитвичката. Виж Бисерче колко време ходеше тя и виждаш какъв е резултата, дано и теб те споходи същото.

Соф, внимавай с гипсчето. Как ми се иска да ти дам автографче на него, ако си събираш  :lol: :lol: :lol:.
Айде чао за сега, ако мога довечера пак ще пиша.
 
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #70 -: Август 11, 2008, 15:40:38 pm »
Ама много сте малчаливи днес!!!
Никой ли няма?!?!?!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #71 -: Август 11, 2008, 15:48:07 pm »
Има,ама май дамо зяпаме :) Аз едва се движа и ме мързи и пръстите да си мърдам даже.Така ме болят бъбреците,че нямям сили за нищо :( Не стига това,ами и повръщам.Нещо не е наред с мен,ама не мога да си тръгна сега от работа :(
Още повече ме разстроихте с вашата срещичка-така ви завиждам!Искам  и аз :(
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #72 -: Август 11, 2008, 15:50:07 pm »
Меги,много се радвам че нещата  се развиват в положителна насока.Дано и при половинката така,и това да ти е първото и последното ин витро и да ни зарадваш.Аз се надявам да дойдат повече мацки на срещата,че такъв купон ще се заформи

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #73 -: Август 11, 2008, 15:51:18 pm »
ей сладуранки и на мен ми се идва на срещата, ама на 17 сме на сванба и на 15 и 16 ще дооправяме последно с булката разни неща и незнам дали ще успея. Но ви знам, че ще сте там и ако успея ще мина да се видим.
Стискам палци Ивето с този списък да ви е на късмет и скоро да сте с тумбачете всичките.



Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #74 -: Август 11, 2008, 16:50:56 pm »
Меги,радвам се ,че при теб всичко е наред,дано и останалите изследвания са добри и октомври да заформиш коремче :D preggo :crossfingers:
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #75 -: Август 11, 2008, 17:03:37 pm »
Днес сте много пасивни!!!Така не е било!!!
Утре ви искам всички на линия!!!
Чао от мен! До утре и да се наспите добре, да не ми дремуцате пак цял ден!!! :lol:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #76 -: Август 11, 2008, 17:08:59 pm »
Привет и от мен в новата бременна темичка ПУ-ПУ-ПУ  :lol:
Уви, няма да мога да дойда на срещичката, нали трябва да "мътя" в леглото  :lol:
   С нетърпение чакам новини от Виксън, дано всичко да е наред.
 Вики, изследванията на щитовидната не са нищо страшно и може и да не те вземат в болница,че то в тая жега..., а и болницата по ендокринология тъне в мизерия, още не се е преместила в ремонтираното крило на Майчин дом - там ще е по-добре, хем отсреща са бременелките и ще има да плюят и те здраво по всеки желаещ :lol:
 Меги, радвам се за добрите ви изследвания, дано продължат така нещата и наесен да се пъчиш с бременно коремче!!!
555  :welcome_1: във форумчето! Пожелавам ти скоро да те посрещнем в "бременните" теми!!! Колкото до инсето и близнаците - наистина има някаква вероятност за близнаци когато е направено на стимулиран цикъл и са узрели повече яйцеклетки, иначе си е все едно нормално забременяване и вероятността за близнаци е както и без инсето.
 Хайде компания, тази седмица ви пожелавам поне 3-4  :bfp: :bfp: :bfp:  :bfp:  :bfp:!!!
Иве, БЛАГОДАРЯ за молитвата, естествено бях с теб  :balk_21:
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #77 -: Август 11, 2008, 17:11:55 pm »
Меги,радвам се,че всичко е на ред при теб.Аз се присъединявам към теб октомври месец съм на ИКСИ. :D
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #78 -: Август 11, 2008, 18:46:20 pm »
Малко късно, но здравейте и от мен днес! Честита нова темичка - да е много слънчева  :sunshine: късметлийска и успешна!  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Така ми се искаше и аз да се включа в списъчето за Руската църква, ама на - като влизам толкоз късно във форума  :(
Меги ти в Плевен ли ще правиш инвитрото? Радвам се, че резултатите при теб са добри, дано и при мъжото са така  :crossfingers:
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #79 -: Август 11, 2008, 19:11:08 pm »
parsi, Роси,  mikivl, snejka_7, Бисерче (специално  :)), благодаря ви много за подкрепата.
Да, Снежка, в Плевен ще правим инвитрото при Емин, ако не ни мине котка път.
Мики, а ти къде ще го правиш, то и нашето най-вероятно икси ще бъде, дано само да е октомври?