0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #460 -: Август 17, 2008, 13:03:53 pm »
Момичета преди 2 часа ми се обади моя колежка и близка приятелка че е подарила на приятеля си страхотен подарък за рожденния му ден (30.08)Днес след 1 ден закъснение има положителен тест за бременност и са на море :) Голям кеф нали? Искам и ние скоро да сме с такава радост..
Привет !
Дано тази новина слага началото на само хубави подобни такива !!!!


*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #461 -: Август 17, 2008, 13:19:25 pm »
Любе-страхотна новина.Надявам се и ние скоро да направим по-един такъв подарък първо на себе си,а после и на половинките. :)

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #462 -: Август 17, 2008, 13:54:49 pm »
Момичета,лошо ли е това че ми се къса сърцето?! Кога и ние така..Защо толкова трябва да чакаме..Тя беше предпоследната от всички колежки.. Остана само една жена на 43 и нея ли трябва да изчакам та да дойде моя ред?! Ма много ми е гадно.. А толкова се радвам за нея.Тя преди 3 месеца преживя спонтанен аборт..Заслужава си новината и цялото щастие,но подяволите искам и аз.. :(
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #463 -: Август 17, 2008, 14:20:51 pm »
Оф,Любенце,така е.С какво ние не го заслужаваме,сериозно започвам да се запитвам ами ако никога не усетя какво е да ритка бебо в теб,какво е щастието от болката при раждането,и ако никога не видя радостта в очите на мъжа си че е станал накрая баща!Постоянно се питамЗАЩО,но никога не получавам отговор!

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #464 -: Август 17, 2008, 14:24:14 pm »
Люба, миличка, на мен всяка Коледа или семеен празник (все така се получаваше) ми съобщаваха за очаквано бебе - я на брат ми, я на първата ми братовчедка (която съм гледала като бебе и съм и сменяла пелените)или на другата, с която сме отраснали. Много се радвах, но и толкова много ме болеше...Нормално е. За съжаление не знаем какъв е Планът за нас. Нещата идват, когато им дойде времето. Остава ни само да се молим да дойдат, пък дано е на време, за да можем да им се порадваме.
« Последна редакция: Август 17, 2008, 14:26:57 pm от Бубе »
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #465 -: Август 17, 2008, 14:44:51 pm »
Нещата идват, когато им дойде времето.

Е от това ми става гадно,защото незнам кога ще дойде моето време..Ако знаех че нямаме проблеми с репродукцията,нямаше да ми пука,но като знам че не е така, направо се побърквам.. Както и да е,знам че ще се справя с нещата,но има и такива моменти дето малко ме разсейват и събаря..Ще стана и ще се стегна..
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #466 -: Август 17, 2008, 15:20:53 pm »
Нещата идват, когато им дойде времето.

Е от това ми става гадно,защото незнам кога ще дойде моето време..Ако знаех че нямаме проблеми с репродукцията,нямаше да ми пука,но като знам че не е така, направо се побърквам.. Както и да е,знам че ще се справя с нещата,но има и такива моменти дето малко ме разсейват и събаря..Ще стана и ще се стегна..
Може да е трудно,но ще го направиш.Знам го защото те видях и също знам че ще се бориш.Не го казвам просто така,за да те успокоя.Много е кофти когато видиш поредната бременелка.Не защото завиждаш,ти всъщност се радваш,просто ти е кофти защото искаш и ти да го изпиташ.Аз пък да ти кажа че ще стане именно защото сте открили къде е проблема и ще го преборите.Малко ми е объркан поста,но се надявам да се разбере какво имам впредвид.  :bighug:

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #467 -: Август 17, 2008, 15:35:22 pm »
Е от това ми става гадно,защото незнам кога ще дойде моето време..Ако знаех че нямаме проблеми с репродукцията,нямаше да ми пука,но като знам че не е така, направо се побърквам..

Имах го пред вид като ти го писах, но ми се искаше да мога да те поуспокоя, а не да те обезкуражавам. Дано огорченията ви подминат за в бъдеще и получите шанса за една чиста и всеобемаща радост. :bighug:
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #468 -: Август 17, 2008, 16:05:59 pm »
Най-големия проблем при всички чакащи е че това е губене на време в надежди и пропаднали мечти.. Това време може да се използва за отглеждане на дете или за градене на други мечти.. А веднъж стане ли ясно че има проблем,само това е в главата но човек..Все едно да ти кажат че имаш кариес и да седиш и да не помислиш че може да стане пулпит и да се наложи изваждане на зъба..Невъзможно е.. И най-лошото е че за всяко лечение се изисква много време,не е от днес за утре..

Аз съм по- добре,бързо се изправям по принцип,а и сгънах Бойко на бързо преди малко,та малко ми е по- добре :) Секса лекува всички душевни терзания :)
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #469 -: Август 17, 2008, 16:56:37 pm »
Най-големия проблем при всички чакащи е че това е губене на време в надежди и пропаднали мечти.. Това време може да се използва за отглеждане на дете или за градене на други мечти.. А веднъж стане ли ясно че има проблем,само това е в главата но човек..Все едно да ти кажат че имаш кариес и да седиш и да не помислиш че може да стане пулпит и да се наложи изваждане на зъба..Невъзможно е.. И най-лошото е че за всяко лечение се изисква много време,не е от днес за утре..

Аз съм по- добре,бързо се изправям по принцип,а и сгънах Бойко на бързо преди малко,та малко ми е по- добре :) Секса лекува всички душевни терзания :)
Миличката ми тя. Много те обичкам - да знаеш. Много ми става мъчно като говориш така с толкова болка в гласа, но и толкова верни думи. Усещам смисъла им, мсе едно са изречени и от мен, и от моята болка. Но знам, че ти си НАШЕТО силно Любе и Бог ще те възнагради за търпението и страданието. Знам го, защото го доказваш - след толкова тежки моменти ти се изправяш по най-прекрасния и оптимистичен начин. "Сгъването" е пресен пример.
Само така - ние в тая жега нещем и да се сгъваме. :D
Целувам те и те прегръщам силно!
:bighug: :balk_21:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #470 -: Август 17, 2008, 17:05:40 pm »
Момичета, аз да ви питам нещо, че много се притеснявам и ме е страх.
Знам, че ще ми кажете да ходя на лекар и той да ми обясни, ама..
Днес ми е 12-ти ден, но откакто изгоних лелката съм със страшно разстройство и болки в корема. Онзи ден бях при хомеопатката, дето нали ви разправях, че ме лекува, и й казах за това и тя ми каза, че има летен вирус сега и ми даде някакви лекарства за това. Пих ги вчера и в петък и от два дни нямам уж разстройство, но ме болят яйчниците.
Нямам течение или кървене, но ме е страх...Незнам дали е от разстройството или незнам...
Много ме е страх да не е киста или де да знам - чела съм за задържан фоликул..Ама сега като не меря температури незнам и дали не ми е висока и нищо незнам..
Пък не искам да ходя на гинеколог - какво да му казвам, че имам е-коли, но не искам да ме лекува, че се лекувам с хомеопатия?!?!? Пък и нали уж смятах да си почина от графики, лекари и от всичко...
Кажете ми какво да правя? Възможно ли е да е киста и задължително ли е да имам кървене ако е така? Незнам - дали не се шашкам допълнително и от това да ми се засилват още повече болките.. Незнам.. Ако можете дайте ми съвет..


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #471 -: Август 17, 2008, 17:08:44 pm »
Най-големия проблем при всички чакащи е че това е губене на време в надежди и пропаднали мечти.. Това време може да се използва за отглеждане на дете или за градене на други мечти.. А веднъж стане ли ясно че има проблем,само това е в главата но човек..Все едно да ти кажат че имаш кариес и да седиш и да не помислиш че може да стане пулпит и да се наложи изваждане на зъба..Невъзможно е.. И най-лошото е че за всяко лечение се изисква много време,не е от днес за утре..

Аз съм по- добре,бързо се изправям по принцип,а и сгънах Бойко на бързо преди малко,та малко ми е по- добре :) Секса лекува всички душевни терзания :)
Е така ми харесваш вече

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #472 -: Август 17, 2008, 17:17:04 pm »
Най-големия проблем при всички чакащи е че това е губене на време в надежди и пропаднали мечти.. Това време може да се използва за отглеждане на дете или за градене на други мечти.. А веднъж стане ли ясно че има проблем,само това е в главата но човек..Все едно да ти кажат че имаш кариес и да седиш и да не помислиш че може да стане пулпит и да се наложи изваждане на зъба..Невъзможно е.. И най-лошото е че за всяко лечение се изисква много време,не е от днес за утре..

Аз съм по- добре,бързо се изправям по принцип,а и сгънах Бойко на бързо преди малко,та малко ми е по- добре :) Секса лекува всички душевни терзания :)
Това със сгъването звучи добре,да можех и аз така.Пък то вече ме е яд и на секса като цяло :x,но май трабва да взема пример от теб :)

*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #473 -: Август 17, 2008, 17:44:28 pm »
Момичета, аз да ви питам нещо, че много се притеснявам и ме е страх.
Знам, че ще ми кажете да ходя на лекар и той да ми обясни, ама..
Днес ми е 12-ти ден, но откакто изгоних лелката съм със страшно разстройство и болки в корема. Онзи ден бях при хомеопатката, дето нали ви разправях, че ме лекува, и й казах за това и тя ми каза, че има летен вирус сега и ми даде някакви лекарства за това. Пих ги вчера и в петък и от два дни нямам уж разстройство, но ме болят яйчниците.
Нямам течение или кървене, но ме е страх...Незнам дали е от разстройството или незнам...
Много ме е страх да не е киста или де да знам - чела съм за задържан фоликул..Ама сега като не меря температури незнам и дали не ми е висока и нищо незнам..
Пък не искам да ходя на гинеколог - какво да му казвам, че имам е-коли, но не искам да ме лекува, че се лекувам с хомеопатия?!?!? Пък и нали уж смятах да си почина от графики, лекари и от всичко...
Кажете ми какво да правя? Възможно ли е да е киста и задължително ли е да имам кървене ако е така? Незнам - дали не се шашкам допълнително и от това да ми се засилват още повече болките.. Незнам.. Ако можете дайте ми съвет..

Сигурно ти наближава овулацията, според мен най-вероятно е това. Преди време питах Вили за задържаните фоликули и тя ми каза, че при задържан фоликул температурата остава над 37 градуса. Премери я утре за всеки случай :P
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #474 -: Август 17, 2008, 18:08:28 pm »
Сигурно ти наближава овулацията, според мен най-вероятно е това. Преди време питах Вили за задържаните фоликули и тя ми каза, че при задържан фоликул температурата остава над 37 градуса. Премери я утре за всеки случай :P
Благодаря ти, миличка за отговора. Ама не вярвам да ми наближава ову, е на мен ми е късна - 17-18-ти ден. А сега ми е още 12-ти, пък от вчера ме болят по-силно. Незнам, преди малко си измерих температярута - телесната ми беше 36.80, а иначе 37.35, ама дали е достоверна като е така по обяд и както бях права с термометъра в д.то, пък и то ми е загряло от тая жега. незнам.. По принцип предпоследния ден от предния цикъл ми беше 37.00, падна ми на 36.75 и ми дойде. Така че все пак ми е пазнала, нали? Ама утре суринта ще си я измеря преди да стана.. Чудя се дали итази хомеопатка не ми е направила нещо. Защото в четвъртък като бях още в кабинета ми даде под езика едно, дето му каза - фоликулин, че било за овулация и тогава ми беше  9-ти ден и било подходящо да ми го даде.. да не ми е предизвикала по-рано ову, незнам..Малко в сферата на фантастиката звучи, ама.. И все пак ако утре температурата ми е висако как ще разбера като не съм мерила, дали може да е от задържан фоликул или пък да е минала толкова рано ову...


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #475 -: Август 17, 2008, 19:24:53 pm »
Здръвейте,момичета!
Първо да кажа,че на Сделката се "офлляках" яко,но пък иначе играта беше един път,само дето не си тръгнах със свестни пари,но аз продължавам да си повтарям "А нима това е най-важното......?" :DЗдраве да е,пък и не това е най-голямата ми мечта,както ви е известно.Дано Бог не ми позвали да спечеля,за да ми покаже,че е са верни думите "Внимавай какво си пожелаваш" ,а аз желая само едно единствено нещо-да стана майка!
И сега това,което най-искам да ви споделя е,че съм невероятно щастлива от срещата!!!Аз имах подозрения,че ще е приятно,но то беше просто страхотно.Всички момичета,които бяха там-Боби,Парси,Биби и Любето са просто невероятни!!!Повярвайте ми това са жени,които с гордост бих наредила сред най-добрите си приятелки.Радвам се,че видях пламъкът в очите им на живо.Момичета,благодаря ви на всички,че ме посрещнахте така мило в Софето и ме накарахте да се чувствам като у дома си.
И друго да ви кажа,тъй като Любето ме взе от хотела по-рано,двете заедно отидохме до Руската църква.Та,тя пусна листче с молба за всички от Зачатие.
Любе,Господ възнаграждава хората,които имат добро сърце като твоето!!!

Извинете за дългия пост,но имам да наваксвам за 2 дни :oops: :DУтре ще се пробвам да ида на ендокринолог,дано като звънна сутринта да има час,стискайте палци.Да отивам и да казва какви хапченца да пия,щото Банкера не го надхитрих,но на гадния пролактин съм решена да му видя сметката!! :x
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #476 -: Август 17, 2008, 19:28:06 pm »
Миме,ама ти верно много се шашкаш,укроти малко боата,че ще те пляскам. :) Нищо ти няма и престани да мислиш за болести и кахъри защото в един момент всички те ще ти дойдат на главата.. Как можеш да си губиш времето с гадни мисли незнам.. Аз ще взема да ти изпратя моята МП3-ка,пълна е с яка музика.. Винаги когато ме обземе лошо предчувствие или вкарам някой лош диск в главата си ,слагам слушалките,пускам волумето на макс и света е в краката ми .. Дори и нито едно желание да не ти се сбъдне ,времето което прекарваш така ще ти спести много помийски мисли..
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #477 -: Август 17, 2008, 19:33:00 pm »
Вилии,много си мила ,а аз не спрях да мисля за теб и колко съм тъпа че не те поканих в нас,докато дойде време за влака.. Много невъзпитано от моя страна,а хем ми каза че има закъснение.. Както и да ,дано не си си извадила лошо мнение..

Искам да ти кажа че чувствата са ни взаимни и аз също смятам че сте страхотни. Чувствам се супер  сега ,като видя че сте писали и усмивката ми не слиза докато съм пред монитора..
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #478 -: Август 17, 2008, 19:37:37 pm »
Миме,ама ти верно много се шашкаш,укроти малко боата,че ще те пляскам. :) Нищо ти няма и престани да мислиш за болести и кахъри защото в един момент всички те ще ти дойдат на главата.. Как можеш да си губиш времето с гадни мисли незнам.. Аз ще взема да ти изпратя моята МП3-ка,пълна е с яка музика.. Винаги когато ме обземе лошо предчувствие или вкарам някой лош диск в главата си ,слагам слушалките,пускам волумето на макс и света е в краката ми .. Дори и нито едно желание да не ти се сбъдне ,времето което прекарваш така ще ти спести много помийски мисли..
Ох, милата ми, ако знаеш как имам нужда от такива думи.
Ама наистина съм шаш и паника - Наско с право сигурно ми се ядосва всеки път когато ме обземе параноята. Не мога да си обясня защо съм такава - винаги, когато се случи така си мисля з анай-лошото...Може би, за да бъда после приятно изненадана, незнам... Като бях малка бях певица :D Когато започнах да се явявам на конкурси и получих първата си първа награда, след това още една и още една и так асвикнах да съм все на първо място и винаги го очаквах. На един конкурс във Варна както си очаквах пак така да ме кажат на класирането те не ми произнесоха името нито за поощрителна награда..Направо бях съкрушена и не знаех къде съм..Оттогава реших да приемам само лошото, а когато очаквам лошо, а дойде добро - да бъда приятно изненадана..Незнам.. Знам, че не трябва да се притеснявам толкова много, но ме е страх от неизвесното, от това, което става вътре в мен..
Ама наистина много ме болят яйчниците и се притеснявам много...
Но както и да е - ще се оправя...
Съжалявам, че разводнявам темата..
Съжалявам за лошото настроение и може би за досаждането...


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #479 -: Август 17, 2008, 19:46:49 pm »
Вили, :bighug: :bighug: :balk_21: Просто нямам думи - чувствата са взаимни. :D
Аз пък съм си сложила снимката на цялата компания на компютъра и като ни видя ми става едно ведро и усмихнато. Самият факт, че мъжът ми още не е направил опит да я смени, значи осъзнава какви ще са последствията :lol: :bighug:всички