0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #380 -: Август 15, 2008, 17:43:15 pm »
Здравейте. Виждам че вие сте толкова объркани,колкото и аз. Но.... Люба-аз казах че незнам какво е станало. Ако бях лекар щях да разбера какво става с мен и сега нямаше да чакам писмено становище.На какво ви намирисва-не ми пука изобщо.
на всички тук пожелавам това да не им се случва никога-пазете се и скоро ви пожелавам да ви се сбъдне най-мечтаното от вас.Живи и здрави.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #381 -: Август 15, 2008, 19:26:48 pm »
Иве, споко, бе човек! Никой в нищо не те обвинява. Просто до толкова сме свикнали с тебе, веселото ти настроение и борбения ти дух, че те чувстваме много близка. Кахърим се за теб и за това, което преживяваш. Доста момичета тук са претърпели ранен аборт и предполагам те разбират много по-добре от други, като мен, които още не са виждали две чертички. Просто всяка се мъчи да се добере до някакво адекватно обяснение. Наистина не сме лекари и не знаем какво е станало. Опитай се да се успокоиш, знам, че е лесно да го кажа, но... опитай! И не смей да се отказваш! От нищо - нито от доброто си настроение, нито от кучето си, нито от плановете си за бебе, нито от форума! Ако искаш почивка - дай си я! Прегръщам те! Бъди силна!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #382 -: Август 15, 2008, 21:38:01 pm »
Ивее, миличка, не се ядосвай. Но донякъде те разбирам - не се знае какво се е случило, но определено е много болно. Ние сме с теб и те подкрепяме. Желая ти лошото съвсем скоро да е забравено и да дойде най-очкаваното.
Честито на всички именници и много хубав празник.
Софиянки вече сигурно си пийват. Супер. После ще разказват.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #383 -: Август 15, 2008, 23:19:40 pm »
Госпожи и госпожици - можете да разгледате снимки от срещата в София. Относно това как сме си прекарали - думите са излишни :lol:
« Последна редакция: Август 15, 2008, 23:25:09 pm от bobi 2 »
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #384 -: Август 15, 2008, 23:38:06 pm »
Ехааа, завиждам ви! Сега ще ме извините, ама разпознавам медийната ни звезда и прясната булка! Някой да напише описание на снимките! Искам да знам коя коя е, като Вили и Любекс не моа ги сбъркам! Вили, моме, тая усмивка събираш ли я някога! Ама сте ми сладуркииии! Ша ви изям!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #385 -: Август 16, 2008, 00:15:49 am »
Хихихихихи, аз им се обадих на мацонките докато бяха заедно- само Парси и Вили са пили алкохол-другите -трезвенички!!!Чуда се кво беше ухилена Вили, ама от снимките ми стана ясно.Доста завиждам , ама другия път ще отпътувам и аз към Софето...Ся само ша зяпам снимки.Боби бравос, мерси че си толкоз бърза!
Иве, недей скача така отгоре ни, моля те. ТДста момичета се включиха неразбиращо относно твойта история.Никой от нас не е лекар, ама все сме чували това онова.Никой не е имал намерение да те държи отговорна за това , което си преживяла, камо ли точно сега.Не се настройвай излишно моля те!Изчакай си писменото становище и ...не знам, аз ако съм на теб и са ми снесли тая бълвоч, ще иада и ще ги разпердушиня.Ти се успокой и ела на себе си на първо време.И не си го изкарвай на кучето!
Надявам се всичко да свърши добре! Пожелавам ти го от сърце, както и на всич
ки тук. Но живеейки със проблемите на всяка от нас, не мисля, че това изказване , че не ти пука го заслужаа, която и да е от нас.Не сме те обидили с нищо надявам се, за да рипаш така отгоре ни.Айде стига вече- оправяй се и дано скоро се върне усмивката ти!
Аре мацки - лека нощ от мен. И вече само хубави новини в тая тема поне два месеца без прекъсване!!! Дай Боже!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #386 -: Август 16, 2008, 00:18:14 am »
Боби,само ние си останахме в темата а какче :)

Новилке,ще се направя че не съм прочела този ти пост ;)

Едно лирично отклонение.. Тази вечер влезе в майчин дом да ражда наша приятелка..Утре се надявам да е родила,но още не е сигурно,само част от водите са и изтекли,но няма контракции.Мъжа и е страшно притеснен-нормално,но се надявам тези дни да има още една българка на тая земя :) Лека вечер на всички!
« Последна редакция: Август 16, 2008, 00:22:04 am от luba_boiko »
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #387 -: Август 16, 2008, 00:25:19 am »
И аз съм тук още.Любе, не ме отписвай.
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #388 -: Август 16, 2008, 00:30:51 am »
Цунки Светле,видя ли какви кокошки сме :) Еле я :) Аз доста се лигавих,дано момичетата не са се изплашили..
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #389 -: Август 16, 2008, 07:33:10 am »
Добро утро-ранобудна в събота по принуда съм-кашлица  -та не мога да спя-предните леко ме наболяваще  гърлото ,малко покашлях ,
но днес  едвам дишам и едни  полипи /храчки/ и ме дере  гърлото- нон стоп кашлям.
Дайте съвети-все пак макар и минимален, има шанс да съм бременна/нали надеждата не бива да я  оставяме/ :wink:
Не сме я да пия нищо -смуча само хапчета за гърло -лекар къде  да търся в събота-ккаво да пия ?


*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #390 -: Август 16, 2008, 07:55:49 am »
Добро утро.Направо си изкарах страхотно вчера.Любе,душичке другия път пак така да ни плашиш,щото то иначе представяш ли си пък обстановката.Абе с две думи...вие сте сладурки. :)Отивам да пия кафе че така ме цепи тиквата...

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #391 -: Август 16, 2008, 08:00:52 am »
Сега видях снимките...без коментар

*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #392 -: Август 16, 2008, 08:34:59 am »
Добро утро. И аз съм ранобудна, че днес съм на работа. Ей сега гледах снимките. Големи сте скици и много ви се радвах.
Nimika, отиди в някоя аптека и си вземи някакви хомеопатични - там за кашлица, за гърло. Пък ако не се пооправиш - в понеделник вече на доктор.
И мисля че наесен като свършат отпуските можем да се посъберем в П-в.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #393 -: Август 16, 2008, 08:40:59 am »
Добро утро, милички!
Първо - Иве, много ми стана мъчно като прочетох постинга ти. :( Знам, че ти е много тежко и си много объркана, но все пак...
Както казва Светлето - никоя от нас не заслужава израза "..не ми пука..", ама ти си знаеш - на мен лично ми стана много мъчно, но се надявам от мъката, неизвестността и отчаянието си казала неща, които не мислиш. Ние всички много те обичаме, миличка! Имено за това ти говорихме така - за да те накараме да не вярваш безпреколсовно на тези "лекари" и да потърсиш истински адекватен отговор за нещата, които са ти се случили.. Аз много се радвам, когато момичетата, които са минали по път, по който аз тепърва вървя, през лекари и т.н. ми дадат насока, отворят ми очите и ме посъветват да не се доверя на този или онзи.. Защото се убедих, че всички лекари са до известна степен шарлатани и трябва да си много внимателна, когато се оставиш в техни ръце, защото се касае за ТВОЯТ ЖИВОТ и ТВОЕТО ЗДРАВЕ. Много те обичам и те прегръщам силно! Моля те потърси адекватно и истинско обяснение на нещата, защото аз не съм забраменявала, не съм губила плод, но думите на момичетата ми звучат много правдоподобно и логично и ме карат да се ядосвам на лекарите, които са ти казали всички тези неща. Моля те, почини си, вземи се в ръце и излез от дупката, в която може би си попаднала, защото всички много те обичаме, притесняваме се за теб и те искаме пак при нас. Целувам те!


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #394 -: Август 16, 2008, 09:00:31 am »
Ей, хубавици хубави!
Ама сте ми големи сладуранки на срещата!
Така ви се радвам!
Яд ме е, че все пак не успях да дойда, че от вчера сме скарани с Наско и ми беше много криво, трябваше да го моля да ми донесе багаж на работата, че нали трябваше да оставам да спя у кака.Ама нищо де, на третия път вече ще съм на линия :D :D :D.
Така искам да ви видя и да ви прегърна, ама всичките. :bighug: :hug2: :bighug:
Прегръщам ви от компютъра и ви желая един невероятен и усмихнат слънчев съботен ден!
Целувам ви! :balk_21:

Нимика - пази се, миличка, аз в последно време се лекувам само с хомеопатия и съм доволна - наистина щом имаш съмнения за бременност не си прави експерименти. Ама да те питам - защо не си направиш видима графиката, че винаги като се сетя за теб и искам да ти стискам палци, отварям графиката ти да видя къде си, ама нъцки :(
Прегръщам те и се пази.
:bighug:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #395 -: Август 16, 2008, 09:11:34 am »
Добро утро и весел уикенд!

Мацки, снимките от срещичката в София са жестоки! Браво! много ви се радвам, дано догодина да сте още повече и вместо в ресторант,  :wink: смъркащи, всички да сте в парк, бутащи колички!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #396 -: Август 16, 2008, 09:37:35 am »
Добро утро-ранобудна в събота по принуда съм-кашлица  -та не мога да спя-предните леко ме наболяваще  гърлото ,малко покашлях ,
но днес  едвам дишам и едни  полипи /храчки/ и ме дере  гърлото- нон стоп кашлям.
Дайте съвети-все пак макар и минимален, има шанс да съм бременна/нали надеждата не бива да я  оставяме/ :wink:
Не сме я да пия нищо -смуча само хапчета за гърло -лекар къде  да търся в събота-ккаво да пия ?

Стрепсилс и прополки ( и двете се смучат) може за кашлицата при съмнение, че си бременна. Vit C също, за да подсилиш имунната система - еднократно ударна доза 2 мг.-някъде около 20 витаминчета са- (за възрастни това е дозата), а после по 3-4 витаминчета някоко пъти през деня. Топъл чай с мед, но не много горещ, че ако има бебе високите температури не са препоръчителни :wink:. Не допускай температурата ти да се качи над 38 градуса и да се задържи така. И се приготви за по-дълга борба с кашлицата, че с тези средства не минава бързо, но поне е безопасно.
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #397 -: Август 16, 2008, 09:48:27 am »
Може и Осцилококцинум(също е хомеопатично) да вземеш по 1 на всеки 6 часа,пила  съм го, помага, но трябва поне 2 опаковки да си вземеш. и както казва Бубето - важното е да няма висока температура!!! Успех!!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #398 -: Август 16, 2008, 09:49:04 am »
Дяволче -какво става с теб?Прави ли тест?

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #399 -: Август 16, 2008, 09:51:14 am »
Здравейте. Виждам че вие сте толкова объркани,колкото и аз. Но.... Люба-аз казах че незнам какво е станало. Ако бях лекар щях да разбера какво става с мен и сега нямаше да чакам писмено становище.На какво ви намирисва-не ми пука изобщо.
на всички тук пожелавам това да не им се случва никога-пазете се и скоро ви пожелавам да ви се сбъдне най-мечтаното от вас.Живи и здрави.
Защо бе Иве така с рогцата напред?Ти знаеш ли кой лекар те е поел?Защото аз работя в Пирогов и ако ми кажеш имената ще разуча всъщност какво е станало.