0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #320 -: Август 15, 2008, 09:13:28 am »
Добро утро момичета! Честит празник на всички именнички, да са живи и здрави, много късмет и успехи им желая и най-важното - сбъдване на съкровените им мечти! Същото пожелавам и на всички останали, дето нямаме имен ден днес, дано Богородичка чуе нашите молитви за бебета и има много  :bfp: preggo stork-boy ylinfant
Днес моята майка има имен ден!  :balk_14:
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #321 -: Август 15, 2008, 09:18:35 am »
Добро утро момичета! Пожелавам на всички именници много здраве, щастие и сбъдване на най-съкровените мечти!!!
И аз съм Мария и да почерпя:
                  
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #322 -: Август 15, 2008, 09:20:17 am »
Честито на всички именници и дано този ден ви донесе край на пречките за сбъдване на мечтите ви!

Виле ще те чакаме душата :) ;)
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #323 -: Август 15, 2008, 09:25:04 am »
Здравейте момичета,
Добро утро и от мен.
Честит имен ден на всички празнуващи!
Да сте живи и здрави! :balk_9: :wave:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #324 -: Август 15, 2008, 09:25:35 am »
А така,браво на именничките!
Днеска яко ще се хапва и пийва в темата!Ей,само да не ви унесе на дрямка от толкова лапване! :DАз в 11,30 фащам влака и ще има три часа и половина ту-дуф-ту-дуф,така че след малко ви напускам и ще се мярна пак чак в понеделник тука.Ама докато ме няма-умната,да не се гледаме с наведени глави после! :DИ вижте там постарайте се моля ви с добрите новини,че яко я закъсахме.
Ааааааа и стискайте ми палци събота и неделя,че определено ще имам голяма нужда.
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #325 -: Август 15, 2008, 09:29:16 am »

Момичета,мойто идване в Софето,стана голямо шоу.Вчера в 21,00 ми се обадиха,че снимките се отлагат,а вечерта в 23,30 получих СМС от организаторката,че уговорката остава.Ей,ся докато пишех поста пак се обади да потвърди!Ще се пътува!

Днес в 19,30 на пилоните пред НДК!!!
Софияяяяяяяяя  идваааааааааааааааааам!!!


Eй супер. Вчера като прочетох ми стана едно гадно, ей такива изненади искам :D
Честито именнички, да сте живи и здрави, и много щастливи :)
Компанията хайде до довечера :D
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #326 -: Август 15, 2008, 09:29:35 am »
100 000 -те бона са твои нали знаеш ?! ;)
*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #327 -: Август 15, 2008, 09:35:03 am »
Хей,добро утро и от мен !!!Аз добре се почерпих от всички именници,на които пожелавам весел празник,хубави емоций,сила,търпение и мноооого успех в бебеправенето ,мили момичета!!! :cheerleader:  :party:
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #328 -: Август 15, 2008, 09:36:09 am »
Момичета,
имам въпросче.
Понеже имам зацапване вече 12 ден от кюретажа,лекаря ми предписа прумолут.
Каза ми също така ,че не трябва да забременявам този и следващия цикъл.
От това което разбрах от листовката на лекарството обаче,то подтиска овулацията и такава не настъпва.
Т.Е. аз така или иначе не бих могла да забременея докато го пия,нали?
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #329 -: Август 15, 2008, 09:37:52 am »
Здравейте момичета.
Честит имен ден на всички :blowingdust2:
И аз имам имен ден и искам да си извиня ,че несъм ви почерпила ,но незнам как да сложа картинки :oops:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #330 -: Август 15, 2008, 09:40:07 am »
Момичета,
имам въпросче.
Понеже имам зацапване вече 12 ден от кюретажа,лекаря ми предписа прумолут.
Каза ми също така ,че не трябва да забременявам този и следващия цикъл.
От това което разбрах от листовката на лекарството обаче,то подтиска овулацията и такава не настъпва.
Т.Е. аз така или иначе не бих могла да забременея докато го пия,нали?
То така или инче подтиска,но не ти дава 100% гаранция,че няма да има ову.За да се подсигури,той ти е казал да се пазите.Послушай го!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #331 -: Август 15, 2008, 09:41:28 am »



Добро утро! Честит празник на всики именници ! ПОжелавам ви много здраве и сбъднати мечти!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #332 -: Август 15, 2008, 09:44:07 am »
Момичета, имам едно въпросче :) Да изчакам ли още няколко дена или да направя едно тестче сега? По принцип трябваше да ми дойде вчера, но досега няма лелка и дано не се и появява :) Вие какво мислите?
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #333 -: Август 15, 2008, 09:53:34 am »
Момичета, имам едно въпросче :) Да изчакам ли още няколко дена или да направя едно тестче сега? По принцип трябваше да ми дойде вчера, но досега няма лелка и дано не се и появява :) Вие какво мислите?
Според мен,изчакай още 2 дни и на 3тия сутринта действай!Дано!!!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #334 -: Август 15, 2008, 09:54:25 am »
Направи едно тестче и ни зарадвай !!!
Стискам  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: !!!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #335 -: Август 15, 2008, 09:55:22 am »
Дяволче,вече са минали 14 дни от овуто и според мен можеш да направиш подарък за празника си.. Успех!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #336 -: Август 15, 2008, 09:59:21 am »
Момичета, имам едно въпросче :) Да изчакам ли още няколко дена или да направя едно тестче сега? По принцип трябваше да ми дойде вчера, но досега няма лелка и дано не се и появява :) Вие какво мислите?
ОХ-Дано ни зарадваш с  хубава новина preggo-много искам да чуя такава-и то   на днешения ден -дано Богородица бди над всички !!!!
Честит празник на всички-празнуващи именници и на всички тук-защото днешния ден е най светия празник за нас ,очакващите и надяващите се!!!
Запалих свещичка  специално за вики от Зачатие  и за  всички чакащи и искащи рожба :balk_22:


*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #337 -: Август 15, 2008, 10:11:27 am »
Добро утро, милички!
Пожелавамм ви прекрасен и изпълнен с много положителни емоции и усмивки празничен ден!
Един от най-святите празници - замислих се днес колко е прекрасно името Мария - на най-святата жена, покровителка на майчинството и оттам и женствеността. Да сте ми живи и здрави всички, които носите това прекрасно име. И нека св. Богородица - вашата покровителка чуе молитвите ви и ви донесе едно мъничко сърчице под вашето сърчице.
Роситка, благодаря ти за милите думи, но аз не празнувам днес :oops: имен ден. Аз съм Дими по-скоро, но от малка най-близките ми викат Мими, както на Димитър-Митко :D Иначе приятели и познати ми викат Дими, ама най-близките - мама, Наско - моето семейство ми викат Мими. Радвам се, че така ми викате и вие - това значи, че сте ми най-близките и моето семейство. ОБИЧАМ ВИ! :grouphug: :grouphug2: :grouphug:
Ех, ако знаете от кога ме задразнили с тази среща! И от няколко дни все се чудя дали да не ви изненадам и да дойда, ама ... Незнам.... Мислех тъкмо да остана при сестра ми, ама тя ще си идва утре чак и незнам... Батко ми е тук, ама неядобно така :D Че нали знаете приказката за балдъзата... :D :D :D
Ама ще видим де, може от работа да скоча на влака и хоп - на пилоните на НДК-то :D
Прегръщам ви, милички и ви желая страхотно слънчево настроение!
И нека на днешния хубав празник вече получим най-прекрасната новина! :blowingdust: :bfp1:

 


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #338 -: Август 15, 2008, 10:17:35 am »
Добро утро. На диаксид съм и в момента ми е по-добре.
Ами как стана. \\\\\\\инфото в графиката не е много точна. Направих кръвен и излезе положителен. Нали така ме посъветвахте. Веднага спрях антибиотика,но...незнам какво стана. Мъжо каза че ще изхвърли кучето,тъй като Ричи постоянно скачаше отгоре ми. А кюртажа се наложи,защото нали знаете и за кистата ми-тя е паднала ниско долу и я махнаха. Днес продължава да си ми кърви.
Силна съм.Така е трябвало да стане,но забелязах и други неща след случката- в отношението на мъжо,но това си е тема за емиционални.
Тази вечер няма да мога да дойда-простете. Но след 3-4 месеца пак ще ловувам с пълна сила- така ми каза доки-да се изчистя хууубавоо.
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #339 -: Август 15, 2008, 10:23:48 am »
Иве  :bighug: :bighug: :bighug:
Щом веднъж е станало, пак ще стане мила! Имай силата и вярата, които са нужни в този момент и знай, че всички тука много, ама много си те обичкаме! Да се оправиш бързо!
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...