0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #300 -: Август 14, 2008, 20:20:38 pm »
Ле-ле, момичета, днес никакви ни няма! Тука вече стана традиция - едната седмица е взрив от положителни резултат, а на следващата избухва атомна бома и се скапваме! Е, честно си казвам - писна ми! Не може все на свястните хора да се случват гадости! До кога, мамка му! Извинявам се за лиричното отклонение и нецензурирания език!
Дими, така е, миличка, август месец навсякъде са в отпуска! Аз също чакам септември, за да почна на нова ръка с изследванията!
Иве, наплачи се хубаво, но се замисли и над думите на Saule_Nova. Да не би това ново експиремантално лечение да е провокирало кръвоизлива?! Гадната киста може да си е отишла вече ... знам ли, лаик съм в тази област, но според мен изчистването от кистата би трябвало да прилича като парчета лигавица... да не би това да са сбъркали докторите... Уффф, наистина в страшен филм си, миличка!
Викс, мацко, кво стана с тебе? Всичко наред ли е?
Милички, пожелавам ви приятна и спокойна вечер на всички!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #301 -: Август 14, 2008, 21:08:51 pm »
Иве, пишикак си да не се чудим.Каза че тивяш да легнеш и от тогава ни вест ни кост.
Пиши добре ли си вече? Сега е важно да се почувстваш добре, после ще му мислиш откъде какв ти е дошло....
Аре мацки и аз ви казвам лека вечер че съм полузаспала.Тоя ремоонт ми взе всичкото здраве.
Да си призная, поне нямам време да мисля за глупости по нашия проблем...Сам кат вляза тук, щот без вас не мога, тогава се сещам....
Целувки на всички.
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #302 -: Август 14, 2008, 21:12:25 pm »
Оказа се че септември ще се прибирам за изледванията  :(, докторката излизала в отпуск.
Искам по-бързо да се почва, че така като не правя нищо и си мисля само за глупости  :?
Ами тя на мен затова ми каза сигурно че ми отпуска 2 месеца бебеправене без "вманиачаване" и чак октомври да ида.

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #303 -: Август 14, 2008, 21:13:37 pm »
Светълче,да се наспинкаш добре ,че пак работа те чака..

Saule_Nova, аз цял ден се опитвам по един или друг начин да обясня същото нещо..Някак си невероятно ми звучи това нещо .. Както и да е ..Дано се оправи бързо и отново да разведрява обстановката ;)
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #304 -: Август 14, 2008, 21:58:40 pm »
Добър вечер,дами!
На един дъх прочетох какво сте изписали днеска и честно казано нищичко не разбрах.Изумена съм какво се е случило с Новилка 8OВсъщност и нищо не разбрах от поста и!Къв кръвоизлив,къв Пирогов,къв кюретаж.Съжалявам за болката,която си изпитала,но ти дане би като Дани да си криела нещичко от нас от известно време,това би обяснило всичко. :?Надявам се когато се пооправиш да пишеш какво става и какво е станало,защото май всички сме в недоумение,а знаеш тук всички сме толкова задружни,че е нормално да не можем да подминем случилото се просто така.Та,ще сме ти благодарни за някакво разяснение.И още веднъж много съжалявам за болката,която си изпитала.

Момичета,Софиянки,лошата новина,която аз имам е,че преди час ми се обадиха от Сделката,че пак променят датата на снимките и няма да е тази събота и неделя.Така че моето пътуване до София се отлага.НЕ СЕ ОТМЕНЯ,просто се отлага за другата или по другата седмица,не се знае още кога точно.МНого ме е яд в момента,направо съм супер възмутена и огорчена,че няма да дойда на срещата,която аз предизвиках.
НО вие се срещнете,снимайте се,пък когато накрая все пак дойда,ще си направим друга среща.То няма нищо лошо в честите срещички.Ох,още съм ядосана.
И те така,това е за сега от мен!

П.П.Всички ли спите вече?!?
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #305 -: Август 14, 2008, 22:33:48 pm »
Ей,Виленце-голяма гадост че неможеш да дойдеш.Така исках да се видим.М...а му ще те трепкам.Другия път няма измъкване да знаеш.Направо ше дойда да те отвлека от бензиностанцията :D

*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #306 -: Август 14, 2008, 22:41:38 pm »
Здравейте, момичета!
Аз тези дни спя много и не мога да прочета всичко, сега преминах няколко страници напред, защото прочетох поста на Вили.
Аз работя в системата на ЗК от 2000г., ако ти трябва ендокринолог, който да ти пусне изследвания аз бих ти предложила Д-р Зюмбюлева (Сонел фарма на автогара Юг) или Д-р Георгиев 2-ро ДКЦ.Повечето ендокринолози се занимават основно с диабет.
Професора го остави, преподавал ми  и още тогава не беше сам, а оттогава доста време мина.
Сега ще се върна да попрочета.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #307 -: Август 14, 2008, 22:50:15 pm »
Елфита,то аз повечето изследвания така или иначе вече си ги направих иси ги платих като поп.Въпроса е сега някой да ги разтълкува както трябва и да назначи адекватно и резултатано лечение.Може да ми потрябва направление единствено евентуално за ЯМР,заради високия пролактин,да се види дали няма аденом на хипофизата.
Така че ми трябва ендокринолог разбирач! :D
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #308 -: Август 14, 2008, 23:02:07 pm »
Да ти кажа за "разбирач" едва ли и най-големия специалист може да се нарече, но тези  които ти споменах може да свършат работа според мои наблюдения.Другия момент е , че направо трябва да питаш ще ти пуснат ли ЯМР, имат ли лимит?Все пак висок пролактин или аденом се лекуват с малко лекарсва регистрирани в БГ.Няма как да измислят топлата вода.
Ние миналата седмица трябваше да намерим Парлодел за една пацентка, защото има непоносимост към другия вариант Бромокриптин.Няма внос, и от Германия и излезе 32 лв. за 20 таблетки.А за аденом се изписват и лекарства по каса, така че питаш направо каквото ти трябва.
Сега се сетих, че има още една ендокриноложка дето става, ама не и помня името.Утре ми е последен ден преди отпуска дано да не забравя, ще погледна консултация на една наша пациентка, която ходи при нея.
ПП.Сори за дългия пост
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #309 -: Август 14, 2008, 23:29:19 pm »
Днес беше доста емоционален ден и смятам да го завърша вече.. Лека нощ момичета,дано утре е по- добър ден!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #310 -: Август 14, 2008, 23:33:15 pm »
И аз смятам да сложа точката на този черен четвъртък! Утре свекървата ще идва на гости, така че не знам дали ще имам време за нета, но... поне сутрешното си кафе ще пия с вас! Лека нощ, момичета!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #311 -: Август 15, 2008, 07:19:57 am »
Добро утро!
Тази сутрин кафето е от мен!
На всички именници пожелавам много здраве, щастие и късмет! Нека мечтите най-накрая започват да стават реалност! Хубав ден, момичета!
Нека днес сме всички в добро настроение!
Аз да ви почерпя и за друго! Моето момче днес има имен ден!




Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #312 -: Август 15, 2008, 07:40:13 am »
Добро утро и от мен! Аз днес се успах и ще закъснея за работа..А някак си не мога да бързам напоследък..Нещо като мърда май съм станала :)

Соф,поздрави твоето момче и посрещни добре майка му( че после зле работата) Бъдете живи ,здрави,сплотени и много щастливи :)

Момичета,аз още се надявам днешния ден да е по- хубав от вчера и го пожелавам на всичи ви :) Спорен ден!
*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #313 -: Август 15, 2008, 07:57:51 am »
Добро утро, момичета и дано наистина днес да е по-успешен ден, както казва Любчето. И ще е.
Соф, страхотно кафенце и почерпка.
Да ти е жив и здрав именника, много да се обичате и да сте щастливи и съвсем скоро да ви буди детски глъч.
Днес е страхотен празник. Да е честито на всички именници.
Тр. да взема да ида на църква.
Усмихнат ден ви желая.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #314 -: Август 15, 2008, 08:00:26 am »
Честито на всички празнуващи днес!
Ето и малка почерпка от мен!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #315 -: Август 15, 2008, 08:05:13 am »
Ооооооооо,добро утрооооооо!Още не съм отворила очи както трябва и се лепнах за компютъра.То пък тва на нищо не прилича!Пожелавам ви един прекрасен,свят ден!
Честито на именниците!
Соф,честит да ти е рожденника,много здраве и щастие да го сполетят,и едно бебче за капак.

Момичета,мойто идване в Софето,стана голямо шоу.Вчера в 21,00 ми се обадиха,че снимките се отлагат,а вечерта в 23,30 получих СМС от организаторката,че уговорката остава.Ей,ся докато пишех поста пак се обади да потвърди!Ще се пътува!

Днес в 19,30 на пилоните пред НДК!!!
Софияяяяяяяяя  идваааааааааааааааааам!!!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #316 -: Август 15, 2008, 08:33:11 am »
Добро утро!Честит празник на всички!На naskomimi,пжелавам цялото щастие на света.Със здраве да си носи името и догодина но този ден да си дундурка бебчето :) Ако има други празнуващи,честито и на тях!
 Не ка всички да отправим днес своите молитви към Богородица.Да се помолим за себе си,за тези които обичаме и за всички хора по света!
Чудесата се случват и са навсякъде около нас-просто трябва да повярваме,че ги има :)
Усмихнат ден на всички и приятно изкарване на празника :)
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #317 -: Август 15, 2008, 08:54:37 am »
Добро утро !
Първо честито на именниците и нека да са живи , здрави , много да ви радват и много късмет във всяко начинание !
Днес е Богородица и съм решила да посетим с милото ми , храма с чудотворната икона в с.Арбанаси .Ще се помоля за всички нас , които толкова силно искаме бебче , а то не става по едни или други причини !!!
Желая прекрасен уикенд на всички , а на отпускарите като мен  :lol: приятна почивка през следващите дни !

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #318 -: Август 15, 2008, 08:57:16 am »
ДЗобро утр мацки.
Мимета,честит ви имен ден!
Мале Сф кат каза че има именици и такова чудене му дръпнах кои ще са те....Хич ме няма с главата. А днес на БЛогородица Варна има празник на града и кмета го обяви за официален неработен ден. Но майсторите ни са от Добрич....и бичат здраво горе!
Отивам да си измия очите
после ще ви навестя пак.
Много усмивки на всичкииииииииииииииииииииии
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #319 -: Август 15, 2008, 09:10:54 am »
Добро утро мили момичета.Честит имен ден на всички които празнуват днес с пожелания всичките им мечти да станат реалност!
Соф честит ти именник,да ти е жив и здрав и да сте много много щастливи!
Вили,ей тва е приказка душата.Ще те чакаме с нетърпеж :D