0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #180 -: Август 13, 2008, 11:34:06 am »
Добър ден от -докато се наработя  и станало време за обяд - а аз  не съм хвърлила поглед тук  :wink:
Да благодаря първо на всики за  отговорите на вчерашните ми питания :balk_104:
Да пожеляя успех н аКйали и вскичко да мине възможно най леко  и безпроблемно yahoo_17
Дано поне седмицата завърши с по- готини новинки !!!

Ново питане-в София при Владимиров не правят ли имунологични и генетични изследвания ?Че там съм започнала...Ако ги направя  в Плевен-/ама за там ми е мн неудобен транспорта/ -д-р Владимиров приема ли ги?


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #181 -: Август 13, 2008, 12:03:59 pm »
Bibica, чудесна новина! Щом кистата намалява с хапчета, значи е функционална. Страхотно е, че ще избегнеш операцията.  :bighug:


*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #182 -: Август 13, 2008, 12:07:55 pm »
Бибика,много се радвам.Още малко и кистата хич няма да я има ,а ти ще се похвалиш скоро след това.
Иве,какво става с теб?Помина ли ти малко?

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #183 -: Август 13, 2008, 12:32:05 pm »
Кайли,много съжалявам миличка :bighug:
Иве - как си?Обади се,че хем ми е притеснено,хем :crossfingers: за  :babyflips:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #184 -: Август 13, 2008, 12:43:04 pm »
Здравейте,момичета!
Днес представете си не съм на работа,не че няма такава вкъщи ,но тя не се брои нали!Вчера бях на доктор,който лекинко ме претупа,но това е друга тема.Пуснах нови изследвания на токсоплазмозата,в няква национална лаборатория за токсоплазмоза.Резултатите от там били най-достоверни.Ако някой ще пуска ще ви дам адреса,да не си губите времето и парите по други.Щото аз сега плащам за едно и също изследване на 2 места в рамките на 1 седмица.
Доктора нищо не ми каза за моите хормони,просто ме прати на ендокринолог и каза,че докато не се нормализира пролактина,нищо не може да се направи.Прегледа ме,взеха ми 125 лв и толкоз.
Още съм малко възмутена,но ще ми мине.Та това е за сега от мен.

Кайли,миличка,много съжалявам и аз.И не знам какво да кажа.
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #185 -: Август 13, 2008, 12:55:16 pm »
Момичета вече имам 4 независими мения и те са мисед  :(
Утре до 11 всичко ще е приключило ....
Много съжалявам, че ви разстройвам и благодаря на всичи за подкрепата  :bighug:
P.S. Моля ако някой е наясно с имунологични и генетични изследвания да ми метне инфо на лични. Благодаря.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #186 -: Август 13, 2008, 13:16:51 pm »
Кайли :bighug: :(съжалявам миличка.
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #187 -: Август 13, 2008, 13:37:02 pm »
Здравейте и от мен,
С лоши новини за съжаление започва днешния ден!!! :balk_133: Кайли съжалявам мила!!!
аз днес бях на док!!!Вчера съм овулирала - днес бил моя ден да съм действала /ама не с моят мъж/ 8O
лигавица - 7 - това нормално ли е?
каза че не иска никакви изследвания преди Инвитрото или ИКСИ - била съм млада и не съм болна!!! 8O 8O 8O Той щтял да реши дали ще правим нещо като почнем!!!
Дали ще е ИКСИ или Инвитро се решавало, като вземат материала от мъжо!!! 8O 8O 8O
Общо взето нищо конкретно не ми каза!!!
И макар че трябваше това да ми е вторичен преглед през ЗК си платих - много ме е яд - имам право на вторичен до 45 дни - днес е 45 ден!!!!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #188 -: Август 13, 2008, 13:44:26 pm »
Здравейте и от мен,
С лоши новини за съжаление започва днешния ден!!! :balk_133: Кайли съжалявам мила!!!
аз днес бях на док!!!Вчера съм овулирала - днес бил моя ден да съм действала /ама не с моят мъж/ 8O
лигавица - 7 - това нормално ли е?
каза че не иска никакви изследвания преди Инвитрото или ИКСИ - била съм млада и не съм болна!!! 8O 8O 8O Той щтял да реши дали ще правим нещо като почнем!!!
Дали ще е ИКСИ или Инвитро се решавало, като вземат материала от мъжо!!! 8O 8O 8O
Общо взето нищо конкретно не ми каза!!!
И макар че трябваше това да ми е вторичен преглед през ЗК си платих - много ме е яд - имам право на вторичен до 45 дни - днес е 45 ден!!!!
При кой лекар ходиш?
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #189 -: Август 13, 2008, 13:47:21 pm »
Здравейте и от мен! Аз днес не съм много във върхова форма, ама какво да се прави.
Кайли, миличка, съжалявам много. Не знам какво друго да ти кажа, просто  :bighug:
Вики, време е вече да се появиш! Притеснявам се за теб! СТискам палци да докладваш само хубави неща!
Иве, мацко, как си днес?! Минаха ли неразположенията?
Хубав ден ви пожелавам!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #190 -: Август 13, 2008, 14:47:20 pm »
Вили,разбрах на кой си ядосана.Но щом те е пратил на ендокринолог значи е преценил че нещо не е наред.Ти питай винаги,аз така правя ,никога не отказва да обясни.
Соф,защо така скофтено настроението днес?
Вики,кой ти е доктора?Странен метод на работа има човека 8O
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #191 -: Август 13, 2008, 15:57:51 pm »
Нещо не ми харесва тая тема..Много кофти настроение нещо.. Дайте дружно да си повдигаме духа ,че незнам какво ще ви правя.. Искам усмивки..Не давайте на проблемите да ви обсебват.. Чухте ли ме?!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #192 -: Август 13, 2008, 15:58:28 pm »
Здравейте и от мен,
С лоши новини за съжаление започва днешния ден!!! :balk_133: Кайли съжалявам мила!!!
аз днес бях на док!!!Вчера съм овулирала - днес бил моя ден да съм действала /ама не с моят мъж/ 8O
лигавица - 7 - това нормално ли е?
каза че не иска никакви изследвания преди Инвитрото или ИКСИ - била съм млада и не съм болна!!! 8O 8O 8O Той щтял да реши дали ще правим нещо като почнем!!!
Дали ще е ИКСИ или Инвитро се решавало, като вземат материала от мъжо!!! 8O 8O 8O
Общо взето нищо конкретно не ми каза!!!
И макар че трябваше това да ми е вторичен преглед през ЗК си платих - много ме е яд - имам право на вторичен до 45 дни - днес е 45 ден!!!!

Аз от един такъв съмнителен избягах. По-други ги говореше, но си звучеше доста смущаващо. Този тук май няма да стане за консумация :wink:

Ивето го няма и ме тревожи.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #193 -: Август 13, 2008, 16:26:57 pm »
Какво ви става днеска, бе хора?! На мен ми омръзна вече да мързелувам - искам да ходя на работа! То хубаво да спиш до късно, ама после... Пих кафета с всичките си приятлки, ама и те ходят на работа и не могат постоянно да са с мене! Мъжо взе, че драсна за София на мач! Представяте ли си! Оставил ми колата... ама като съм неспособна да я карам точно сега! Имам излизане по женски довечера, ама ще изпаткам до тогава! Ле-ле! Аз станах направо за "Емоционални" Ако ви писне от моето ши...но настроение, просто ме изгонете за малко... докато се върнете нормалната София де!
А ето ви и нещо пикантно! Снощи с милия докато ...е, не бъркахме кекс... без да искам го халосах по главата с гипса! Ужас! Правихме си там каквото беше и като приключихме, и се успокоихме го гледам един такъв умислен и гледа тавана! Като го питах кво прави той знаете ли какво ми отговори! "Скъпа, ще пиша книга! Безопасен секс с жена в гипс!"

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #194 -: Август 13, 2008, 16:34:04 pm »
Иве-то я няма нещо ми намирисва , че не е наред - дано греша !!!
 :( :( :(
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #195 -: Август 13, 2008, 16:41:51 pm »
Благодаря Красита, Парси,  :bighug: :bighug:да означава че кистата се влияе от хаповете и дано следващият месец вече да я няма за да мога да се запиша в списъка на ловуващите, че нещо доста дълго ни нямаше там  :P
Соф, сигурно съм мила, че ние от форум зачатие ще стме първите фенове на книгата  :wink: :lol: не се съмнявай. А ти си почивай защото благородно ти завиждам.
Момичета в петък несъм на работа какво щастие, а в понеделник живи и здрави към морето.
Само дето утре ще ми гледат бъбреците, пък небило хубаво с болни бъбреци на море, ама то веднъж се живее.
Кайли мила :bighug: :bighug:

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #196 -: Август 13, 2008, 16:42:31 pm »
Соф,твоя е гледал тавана и е мислел да пише книга,а моя го гледаше и се чудеше как да пусне въжета и да се върже че съм искала да го правим "във въздуха".Ами,че аз кво съм виновна кат ме е страх да не ме натисне по дупчиците :D.Пусто хормони...не чакат :D.

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #197 -: Август 13, 2008, 16:50:07 pm »
Оф,момичета,тоя летен вирус направо ми взе акъла :(
Вече стана няколко дни повръщам,кихам(и разстройство ме хвана :oops:)...
Нито ми се ловува,нито ми се говори,абе направо ужас :(
Аз така като гледам май всички сте се одрямали.Ми то егати и тъпата седмица-като е тръгнала да върви на криво че...
На всичкото отгоре са ме засипали с работа.Не мога да си взцема болничен,щото всички са в отпуски :( 
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #198 -: Август 13, 2008, 17:01:20 pm »
Кайли, съжалявам мила  :bighug: :bighug: :bighug:
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #199 -: Август 13, 2008, 17:21:28 pm »
Прегледа ме,взеха ми 125 лв и толкоз.
Още съм малко възмутена,но ще ми мине.Та това е за сега от мен.

Вили какъв е този лекар, егати кожодера :fighting:
Нормално е в темата да не цари обичайното оживление, като повечето момичета не чакат  :bfp: тази седмица или пък са към ловуващите. Шансът е да се появи някоя спотаила се маминка, която да хвърли бомба :D