0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #160 -: Август 12, 2008, 22:00:41 pm »
 :hello2: момичета!
Кайли миличко, много съжалявам  :( Напълно те разбирам и много ти съчувствам! Дано съвсем скоро успееш пак и всичко вече да бъде наред! Голямо гуш!  :hug2:
Нимика ако искаш си пусни едни имунологични и генетични /в Плевен има пакет изследвания при предстоящо инвитро/ за да си по-спокойна, пък и ако има нещо /дано няма!/ навреме да се вземат мерки. Аз преди инвитрото си на есен ще пускам, барабар с разширена СГ и SDI тест на мъжо.
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #161 -: Август 12, 2008, 22:14:43 pm »
Цитат
хашимото(тук и аз да се сложа при невежите,не зная какво е
Заболяване на щитовидната жлеза.
А има ли някакви симтоми и какви са?
При някои може да има ,при други не-сърцебиене, изпотяване и т.н.
Затова се правят изследвания на антителата-ТАТ и МАТ и ехография на щитовидната жлеза.
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #162 -: Август 12, 2008, 22:29:08 pm »
Кайли, много съжалявам, мила, потърси все пак второ мнение и дано повече не ти се случват подобни неща.

Аз съм твърдо за изследвания преди инвитро (икси). Нашето най-вероятно ще е ИКСИ, но вече пуснахме моите имунологичните, чакам си резултата от генетичните и новата спермограма и СДИ тест на мъжа ми. В Плевен ги правихме, утре ще ги въведа в графиката ми, ако някой се интересува какви точно са. Едната част е правена на 01.07, а сега новите са от 01.08. Това са всички, които искат там преди инвитро (икси).
 
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #163 -: Август 13, 2008, 07:20:46 am »
Добро утро момичета ! Честно казано даже не ми се пише... Стана ми гадно  за Кайли.. Кайли ,ти ходи ли при ендокринолог и той предприе ли нещо за ТСХ, ТАТ и МАТ ? Аз си спомням че ти бяха страховити,а това не е добре за бременност..

Мегс,ще следя изследванията ти,защото аз незнам какво освен СДИ да пускаме преди нашето.. Д-р не иска да пускам генетични и имунологични,каза че много чета и ми е рано за такива грижи,но аз не искам да стрелям на сляпо..

Момичеат въпреки всичко ви пожелавам много щастлив ден и се моля всички грижи да останат зад гърба ни.. Лек ден!
*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #164 -: Август 13, 2008, 07:35:28 am »
Добро утро, милички. Как сте? Никакви ви няма. Да не спинкате още.
Ох Кайли, мила, много ми е мъчно. Не знам какво да ти кажа.
А за изследванията наистина е хубаво да се направят. Ние още не знаем след снимката на тръбата какво ще правим - дали инсеминации, дали инвитро, ама доки ни е пуснал всякакви вкл. имунологични и генетични.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #165 -: Август 13, 2008, 07:53:30 am »
Добро утро, банда!
Как сме днес, надявам се, че днес ще има само положителни новини.

Любче, и аз съм на мнение, както вече писах, че е желателно да се направят имонологични и генетични. Сега ще въведа данните в графиката, не са всички имонологични, че като гледаа какъв им е дълъг списъка на бланката и да искам няма да мога да ги направя всички, но това са основните преди инвитро, както ми обясниха. Сега ми остават само изследванията за ХИВ, Хепатит, Васерман и общите кръвни и кръвна група. Но те важат три месеца със задна дата.

Айде лек и успешен ден на всички и чакам добри новини от Викито и Ивето. Целувки.
 
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #166 -: Август 13, 2008, 08:29:15 am »
Добро утро.Желая ви лек и прекрасен ден!



Хайде да пием по кафе :)

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #167 -: Август 13, 2008, 08:54:08 am »
Привет момичета,
Не съм си оправила профила, защото си махнах лентичката.
Утре съм на кюртаж, днес ще чуя едно последно мнение и това е ...
Аз съм с Хашимото и май това си изигра ролята  :balk_145: :balk_144:
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #168 -: Август 13, 2008, 09:02:11 am »
Привет момичета,
Не съм си оправила профила, защото си махнах лентичката.
Утре съм на кюртаж, днес ще чуя едно последно мнение и това е ...
Аз съм с Хашимото и май това си изигра ролята  :balk_145: :balk_144:
:balk_144: :balk_145: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #169 -: Август 13, 2008, 09:06:39 am »
Съжалявам Кайли дано нещата стоят различно днес и предните пъти лекарите да са сбъркали , искрено се надявам да е така !Стискам ти палци мила и бъди силна !!! :bighug: :balk_146: :balk_145: :balk_146:

Иве , какво става с теб , как си ?Надявам се , че вече си по - добре и си се преборила с температурата !
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #170 -: Август 13, 2008, 09:51:41 am »
Абе, хора, къде сте всички, много работите, недейте така, починете си малко :-)
 
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #171 -: Август 13, 2008, 09:53:35 am »
Добро утро !

КАйли , много , ама много съжалявам миличка! Прегръщам те силно и се моля да преодолееш болката и да гледаш напред ...нямам думи! :bighug: :bighug:

Виксънчето днес ми се струва ,ч е трябва да се включи с добри резултати ! Днес най-късно трябва да са я  изписали!


Парси благодаря за кафенцето ...изглежда доста съблазнително , а не като моето в момента ..в тази ПВЦ чаша  :lol:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #172 -: Август 13, 2008, 09:56:38 am »
Добро утро! Айде вече някой да се хвали, че тая седмица кофти почна! Аз от оня ден съм тръгнала на физиотерапия да си постабилизирам малко тръбичката, докторката като ме разбра и почна да ми обяснява какви чудни процедурки имали за забременяване, две нейни пациентки вече били родили хубави бебета след процедурите.... А да видим дали и при нас ще стане, аз не вярвам, ама пустата надежда не ме оставя на мира  :(
Искам да питам момичетата, които са правили изследвания в Плевен - като се обадиш за след колко време дават час, чака ли се много, аз се чудя кога да се обадя
Лек ден на всички!  :rainbow:
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #173 -: Август 13, 2008, 10:02:24 am »
Снежка,аз също за това се чудя..Казаха ми че дават от днес за след 1 или 2 седмици,затова се помотавам още,иска ми се да ида началото на септември ,като взема заплатка..
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #174 -: Август 13, 2008, 10:04:08 am »
Здравейте мацки
Как сте днес?
Аз днес ще ви следя изкъсо за сефте от сума ти време, защто съм вкъщи , а няма да имамм много задачки.
Желая на всички усмихнат ден!
Вили, губиш ми се нещо.Що така?
Иве, какво стана с теб в крайна сметка..
Момичета целувам ви засега.
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #175 -: Август 13, 2008, 10:13:02 am »
Снежка,аз също за това се чудя..Казаха ми че дават от днес за след 1 или 2 седмици,затова се помотавам още,иска ми се да ида началото на септември ,като взема заплатка..

Любче, обади се сега, защото края на седмицата някой лекари излизат отпуска и тъкмо ще можеш да си запазиш час за началото на септември. Те не се бавят много напред с часовете.
 
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #176 -: Август 13, 2008, 10:18:59 am »
Роси,това с ПВЦ чашата ми хареса :D
Меги,аз съм тука ама трябва да ходя да окося тревата че вече не се виждаме-то срамота :D
Вики,веднага щом можеш да пишеш че те мислиме много душичке :)

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #177 -: Август 13, 2008, 10:59:22 am »
Вики,чакаме те душата.. Дано  всичко е наред!
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #178 -: Август 13, 2008, 11:18:42 am »
Здравейте и от мен Красавици!!!
Вчера нямах време нито да чета нито да ви пиша.
Кайли мила много съжалявам, бъди много силна и  :crossfingers: и дано второто мнение е различно от първото  :bighug:
Парси супер е кафето имах нужда от едно такова.:balk_21:
Вики чакаме само хубави новини от теб, всички мислим за теб и варваме че си добре.:bighug:
Аз да се отчета, нали в понеделник бях да док, кистата от 36мм е стана 12мм, супер, ама трябва още един месец хапчета, това означава че няма да има операция - малко щастие и при мен, така се бях шашнала.
Чакам с нетърпение петък.
Днес нещо са ме стегнали моите приятелки - бъбреците, та ми е кофти но ще се оправя пия хапчетата редовно.
Иве душа кво стана с теб, свали ли температурата. Хайде оправай се бързо.
Целувки на всички от мен и лек ден.

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #179 -: Август 13, 2008, 11:23:14 am »
Кайли, миличка, много съжалявам  :bighug:... просто нямам думи  :balk_145:
Вики, вярвам, че всичко е минало добре. Чакаме добрите новини!
Иве, надявам се вече да си по-добре и неразположението ти да се дължи на растящото в теб малко човече   :crossfingers:
Don't worry, be hippy