0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #120 -: Август 12, 2008, 09:58:58 am »
Ааа,ако ни хареса и до Русе ще дойдем :) Трябва да се поотъркаме в тумбачетата ;) то това с плюнките е бош лаф работа :)

Ами айде пристигайте тогава, чакаме ви  :lol:
 
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #121 -: Август 12, 2008, 10:00:11 am »
Даниии, как си, душицо?! Я кажи, имаш ли си всички екстри по бременеенето, или вече отдавна минаха и сега само се радваш на тумбачето!? И недей се престарава чак толкова с компа! Можеш да влачиш крачета и като ходиш до WC - ние ще си знаем, че за нас го правиш! :bighug:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #122 -: Август 12, 2008, 10:01:21 am »
Момичета- минавам на бързо. Много съм зле. С 39 градуса съм- на антибиотик. За капак имам почти всички симптоми на бебок в шкембето. Лекаря вчера ми каза че е много рано да разбере има ли нещо. От сутринта кръста ме стяга ама зверски,циците си ме болят,гади ми се- то от грипа. Вие ми се свят и не мога да стоя права. Отивам да легна. Извинете ме,но ще ви наглеждам и ще пиша като събера сили. Целувки.

Иве, оправяй се по-бързо, че тук много ни липсваш. И внимавай с лекарствата.
 
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #123 -: Август 12, 2008, 10:03:45 am »
Момичета- минавам на бързо. Много съм зле. С 39 градуса съм- на антибиотик. За капак имам почти всички симптоми на бебок в шкембето. Лекаря вчера ми каза че е много рано да разбере има ли нещо. От сутринта кръста ме стяга ама зверски,циците си ме болят,гади ми се- то от грипа. Вие ми се свят и не мога да стоя права. Отивам да легна. Извинете ме,но ще ви наглеждам и ще пиша като събера сили. Целувки.
Иве, тва лоша работа, мила! Що за всеки случай като ти светне пред очите не идеш да ти дръпнат мало кръв и да си направиш кръвен!? Надявам се, че не са ти изписали някакви много силни АБ. Снаха ми пи антибиотици по време на бременноста и нищо и няма, нито пък на бебо. Бързо оздравяване, миличка!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #124 -: Август 12, 2008, 10:05:10 am »
Да, наистина, ако имаш сили, върви за един кръвен, защото шега с АБ не бива.
 
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #125 -: Август 12, 2008, 10:05:51 am »
Иве,направи един кръвен тест за всеки случай и тогава пий антибиотици..

Меги аз одавна съм го замислила,ма хайде да видим кога ще ви звъня от гарата :)
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #126 -: Август 12, 2008, 10:06:16 am »
Иве оправяй се бързо и дано усещането ти да е истинско и всичко да е ОК!!!
Търся и нищо не намирам за тоя тестостерон!!!!
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #127 -: Август 12, 2008, 10:09:47 am »
Ааа,ако ни хареса и до Русе ще дойдем :) Трябва да се поотъркаме в тумбачетата ;) то това с плюнките е бош лаф работа :)

Ауууууу, че се уплашиххххх. Ти, куче с кокал ли плашиш  :lol: :wink: Аз от кога чакам. Имам нещо обещано, помниш ли? Преди време не стана, ама вече може  :wink:
Тиииии, не пренебрегвай толкова плюнките. Може да не действат на момента, но действат безотказно.
Я, виж и Мегито чака заедно с мен да се сетите за Русе. То аз вече не мога да пътувам, така, че- планината при Мохамед, нали?  :wink: :lol:
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #128 -: Август 12, 2008, 10:11:30 am »
Иве , оправяй се бързо мила , защото ми липсват историйките ти  :wink: !Тая висока температура от къде те тръшна сега , сигурно някое лятно вирусче ... дръж се и дано има бебок в корема и част от неразположението да се дължи на него ...

Внимавай с антибиотиците !

 :D :D :D :D :D
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #129 -: Август 12, 2008, 10:26:56 am »
Добро утро момичета :)
Любе успех с отказването на цигарите,дано не се откажеш като мен-8 месеца не пушех и сега нещо пак почнах да паля :oops: Ма няма,пак ще ги отказвам!Да ге ... в гадните цигари!
Иве,има някакъв вирус явно.Аз трети ден съм полужива.Особено вчера ми беше много лошо-така от кръст не съм ревала.Гадене и температура също имам.Уви,при мен не може да има бебок,още ми е рано.Пожелавам ти от цялото си сърце при теб да е станало!Внимавай с антибиотика-аз само с чайчета и витаминчета се лекувам,че достатъчно са ме тровили с хапчета :(
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #130 -: Август 12, 2008, 12:25:39 pm »
Какво става бря ?! Къде сте всички ?!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #131 -: Август 12, 2008, 12:39:11 pm »
Иве! Ако има надежда за бебе, не е ли по-добре да пробваш да свалиш температурата с Парацетамол. Аз се разболях-температура над 38 и силна кашлица още в самото начало на бременността. Дори и от Парацетамола се притеснявах, но той е единствения вариант при бременност. Високата температура и стягането на коремните мускули при кашляне са най-големия риск за бебето в самото начало. Смуках какво ли не-Осцилококцинум, Прополис....но всичко беше съобразено с факта, че съм бременна. Антибиотикът е рисков в такива случаи. Обърни се към лекар и кажи, че имаш съмнения за бременност!
А и при вирус за какъв дявол са ти дали да пиеш антибиотик 8O-той не помага. Само при усложнения след това се предписва.
Прескочих всички коментари до тук, че се притесних и нямам време да ги чета, но от графиката и бележките ти нещата май наистина вървят към бебе. Късмет :crossfingers:
« Последна редакция: Август 12, 2008, 13:28:27 pm от Бубе »
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #132 -: Август 12, 2008, 14:06:57 pm »
Привет момичета,
ПАрси, душо, не съм от най-малките багерчета ша знайш-голям ми е калибъра, ама правилно си разбрала ситуацията :lol:
Любе, давай, намали ги поне доста тия гадни цигари.Ние сме с теб.Да докладваш по колко пушиш, ама да не лъжеш!!!!
Вили мааааа, ти пак ли са трудиш.Обречени сме да се разминаваме с тебе.
Аз днес краднах малко време за компа, че така ми залипсва форумчето.
Виксънче, кво става с тебе мила!
Иве от бележките в графиката ти верно намирисваш, по- добре помисли малко трезво и спри антибиотика.И иди си легни.По-важно от теб и здравет ти и здравето на малчо евентуално не мисля , че има.
Мацки, ритнаха ме в г..ъ и трябва да изчезвам.
До довечерааааааааааааааааааа
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #133 -: Август 12, 2008, 14:08:16 pm »
Здравейте и от мен :D
Меги, ИКСИ-то ще го правим при д-р.Стаменов,а ти директно на ИКСИ или ще правиш първо ИН ВИТРО.
Роси,мила тези гадни гъбички винаги се появяват като пиеш АБ.
Иве,оправяй се по-бързо и дано си се консолтирала със док. за АБ,след като имаш съмнение за бебо.
Вики,дано всичко е минало както трябва при теб.Надявам се скоро да ни пишеш как си.
Дани,много се радвам за теб.Аз малко със закъснение ,но извесно време не бях влизала във форума. Затова ти пожелавам леки :cloud9: и на финала едно ,а защо не и две здрави и сладички бебока :D
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #134 -: Август 12, 2008, 14:12:22 pm »
Иве , как си , смъкна ли температурата , надявам се вече си по - добре ...

Стискам палци бързо да пребориш вируса !!!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #135 -: Август 12, 2008, 14:34:24 pm »
Привет момичета,
Включвам се само за да ви помоля да ме махнете от списъка на успелите мами в четвъртък съм на кюртаж ...... за съжаление плода няма сърдечна дейност  :(
Благодаря за подкрепата на всички и дано скоро се включа в редиците ви отново с нови сили и нови надежди ...
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #136 -: Август 12, 2008, 14:35:54 pm »
 Kylie  :(
Консултира ли се и с втори лекар.
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #137 -: Август 12, 2008, 14:43:32 pm »
Kylie,мила,много съжелявам :bighug: :balk_144:

*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #138 -: Август 12, 2008, 14:47:30 pm »
Kylie, защо в четвъртък не отидеш на друг лекар да погледне и той.  :balk_144: много съжалявам :bighug: :bighug:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 11.08 - 17.08 )
« Отговор #139 -: Август 12, 2008, 15:04:58 pm »
Kylie, много съжалявам, че така се е получило при теб. Да наистина защо не искаш мнение и на втори лекар.  :bighug:

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!