0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Велико Търново
« Отговор #40 -: Юли 11, 2009, 08:58:53 am »
ха....къде съм зяпала толкова време ...

Здравейте момичета !  :bighug:
Приятно ми е да се запознаем , как имам нужда на живо да си коментирам по въпроси , които ме вълнуват , с хора , които знаят и разбират....
Радвам се , че ви има , бройте и мен за срещи , редовно ще следя темата.
За протокола - на 40г , още се въртим в цикъла на предварителните изследвания и процедури , предстои ми лапаро за ликвидиране на киста в началото на септември. Всичко , за сега , лекувам в Плевен , пациентка на д-р Алкан Емин.
« Последна редакция: Юли 11, 2009, 09:01:17 am от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Велико Търново
« Отговор #41 -: Юли 13, 2009, 11:56:23 am »
Момичета хайде да се организираме вече за среща.Дайте предложения къде и кога да я направим.И нека в тази тема всяка да споделя до къде е стигнала.Ето и моя отчет.На 08.07.2009 си взех заповедта ,занесох я в клиниката и с д-р Владимиров се разбрахме Септември подготовка , Октомври ако всичко е ОК стартираме съществената част от програмата  :D


*
Re: Велико Търново
« Отговор #42 -: Юли 13, 2009, 13:41:43 pm »
Ами
Момичета хайде да се организираме вече за среща.Дайте предложения къде и кога да я направим.
Ами хайде де! Ние ще сме във В. Търново от 20.07 някъде до края на месеца! Чакам оферти за кафе :D Много ще се радвам да се запознаем!
Re: Велико Търново
« Отговор #43 -: Юли 13, 2009, 14:39:26 pm »
И аз след 20.07.2009 съм в Търново , предлагам някоя вечер след 18:00 ,например  в Кладенеца там е приятно и хубаво.


*
Re: Велико Търново
« Отговор #44 -: Юли 13, 2009, 16:22:56 pm »
Кладенеца е супер!
Re: Велико Търново
« Отговор #45 -: Юли 13, 2009, 17:46:13 pm »
Аз съм от Велико Търново и ще се радвам новите момичета , които са се включили в темата да споделят малко повече за себе си ?!?
А за среща съм - за !
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Велико Търново
« Отговор #46 -: Юли 14, 2009, 00:02:14 am »
И аз стига да не съм втора смяна съм на линия за срещата-Кладенеца е добра идея!!!
Re: Велико Търново
« Отговор #47 -: Юли 14, 2009, 21:23:01 pm »
Аз съм свободна, момичета, само да не е в неделя , защото ще прескоча до Плевен да пусна щитовидни хормони и после да ги види д-рТодорова.Не съм сигурна,че знам къде е "Кладенеца", моля някой да ми подскаже.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Велико Търново
« Отговор #48 -: Юли 15, 2009, 18:33:39 pm »
Аз съм свободна, момичета, само да не е в неделя , защото ще прескоча до Плевен да пусна щитовидни хормони и после да ги види д-рТодорова.Не съм сигурна,че знам къде е "Кладенеца", моля някой да ми подскаже.

Кладенеца е малко по - нагоре от Полицията , на срещуположният тротоар, с-у ПИБ и Pireusbank/не съм сигурна, че точно така се пише банката/!
Мъже ще вземате ли  :wink: ?
*
Re: Велико Търново
« Отговор #49 -: Юли 15, 2009, 20:28:18 pm »
Ами аз ще съм без мъж - най-много да взема детето, но и то е от женски пол :lol:
Re: Велико Търново
« Отговор #50 -: Юли 16, 2009, 02:27:07 am »
evita1717 - мисля , че се сетих . Не съм го посещавала , нещо като къща с двор беше , нали - виждала съм го , мдаа...
Аз мисля без мъж , че то с него хилядо салтанати...все бърза , все работа има , скучно му...по-добре без :) На тоз етап... по на там може и тях да съберем :) нека първо консолидираме и сплотим женската група :)
« Последна редакция: Юли 16, 2009, 02:28:45 am от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Велико Търново
« Отговор #51 -: Юли 16, 2009, 16:11:38 pm »
Кои ще дойдат и за коя дата да решим последно ...

Аз без милото не ходя по принцип , така че сигурно ще си го взема с мен - той ще си мълчи , аз съм бъбривата по принцип  :lol: !
Re: Велико Търново
« Отговор #52 -: Юли 17, 2009, 12:17:33 pm »
И аз ще дойда, само кажете кога.
Re: Велико Търново
« Отговор #53 -: Юли 17, 2009, 20:05:15 pm »
Здравейте,аз май ще изпусна купона! От вторник 14.07 съм в София и започнах стимулацията, едва ли ще приключим преди края на месеца. И малко отчет на 4-ти ден от стимулацията имам само 5 малки фуликола :( за пръв път ми е и не знам дали е добре като чета че другите споменават за 10-15.

Весело изкарване на купона  :blowingdust:
Re: Велико Търново
« Отговор #54 -: Юли 18, 2009, 19:30:35 pm »
silvia__s  - Браво , браво , мила ...какво като са само 5 , може пък да са най-прекрасните и най- жизнените...ти не се отчайвай , а си мисли само хубави неща - Успех !!! Време за срещи винаги ще има , ти измъти яйчицата качествено :)
Айде и да се похвалиш като свърши всичко !
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Велико Търново
« Отговор #55 -: Юли 19, 2009, 19:05:36 pm »
Благодара ти,напременно ще ви пиша какво е станало. :balk_600:
Re: Велико Търново
« Отговор #56 -: Юли 20, 2009, 00:55:36 am »
Здравейте момичета,
тъкмо се връщам от море и първата ми работа беше да вляза тук и да видя как се развива темата.Да "Кладенеца" е къщата със двора ,аз също мисля да съм без половинка ,тъй като утре ми е първия работен ден след отпуската , предлагам вторник или сряда , а може и четвъртък да направим срещата, например в 18:00 .Ако искате направо там , а може и да се изчакаме някъде.Също така може да си запазим маса, аз мога да поема този ангажимент.Пишете в кой ден точно искате .И кои ще може да дойдете.
silvia__s ,а на теб ти пожелавам успешна процедура и накрая  :bfp:


Re: Велико Търново
« Отговор #57 -: Юли 20, 2009, 11:36:45 am »
galian_75  , момичета -  аз вече съм свободна като волна птичка :) и съм на ваше разположение когато и където кажете . Който и да е деня за мен е без значение само вие да сте свободни - чакам сигнал !  :wink: :D
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Велико Търново
« Отговор #58 -: Юли 20, 2009, 13:36:22 pm »
Ние с милото също сме на линия , на така и не уточнихме ден ...Нека да определим дата и така !
Само че ми се иска в тези жеги срещата да не е в 18 ч., а малко по - късно , за да се е поразхладило поне мъничко ...не знам вие кажете !
Re: Велико Търново
« Отговор #59 -: Юли 20, 2009, 15:50:12 pm »
Хайде заковаваме дата за срещата 22.07.2009г. /сряда / "Кладенеца" казвайте час .