0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Велико Търново
« Отговор #20 -: Септември 03, 2008, 11:24:44 am »
Този уикенд ми е зает , съжалявам , няма да съм в Търново , но към края на Септември става ! :D
Re: Велико Търново
« Отговор #21 -: Април 21, 2009, 00:38:39 am »
Айде да се преброим , искате ли ...  :wink:!?!

Кой до къде е стигнал в борбата и какво му предстои ?!?...
« Последна редакция: Април 21, 2009, 00:43:34 am от evita1717 »
Re: Велико Търново
« Отговор #22 -: Април 21, 2009, 19:24:24 pm »
Това е добра идея ще започна аз.

до къде стигнахе - два неуспешни опита - 1 ИКСИ и един трансфер на замразени.
какво ни предстои - подадени документи във фонда и чакане на резолтат , ако ни одобрят второ ИКСИ ако ли не опит със замразените септември - октомври /имаме още 11/.

Момичета от Търново дайте и ние да си направим среща. :)


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Велико Търново
« Отговор #23 -: Април 21, 2009, 20:39:36 pm »
Няма лошо и аз съм по пътя на опитите, ама веднъж се получи, за втори път не знам.... сега ще се мъча, ама защо имам чувството, че търновките се броим на пръсти..... :balk_50:
Re: Велико Търново
« Отговор #24 -: Април 21, 2009, 21:19:10 pm »
Правим опити от 2 г.и 2 месеца .Аз съм минала през ЦС , изследване хормони и спермограма.При д-р Персенска съм!
Имам двустранно запушени тръби и затова решението е единствено инвитро .Тази седмица подавам документи по фонда и ще видим какво ще стане !
За среща няма проблем стига да съм в града !
Коя клиника посещавате ?
От кога опитвате и какви са диагнозите ви ?
*
Re: Велико Търново
« Отговор #25 -: Април 21, 2009, 23:52:06 pm »
Момичета, ще ми кажете ли каква е идеята на темата, за да знам къде да я преместя?
Понеже в началото говорите за среща, а в последните постове се коментират процедури...
Re: Велико Търново
« Отговор #26 -: Април 22, 2009, 00:04:49 am »
Момичета, ще ми кажете ли каква е идеята на темата, за да знам къде да я преместя?
Понеже в началото говорите за среща, а в последните постове се коментират процедури...


Идеята е да се запознаем , срещнем и да си помагаме взаимно , тъй като е съвсем различно , когато знаеш , че има и други от твоят град и някак се чувстваш малко по - силен може би ..., защото едва ли всички ще разберат , но освен всички останали проблеми , които срещаме както останалите момичета с нашите проблеми , то ние имаме и още един /както и др.момичета от др.градове,разбира се !/и той е свързан с постоянните пътувания до клиниките/тъй като за съжаление в нашият град нямаме такива специалисти !!!/,допълнителните средства , които отделяме за пътуване , хотел ..., а да не казвам , че в повечето случаи  оставаме без работа , тъй като няма работодател , който да ми влезе в положението и да търпи честите ми отсъствия ...!!!
Не знам дали ме разбра Елфи и нямам претенции за това къде ще е темата , но моля да остане отделна и да се вижда , че в нея сме момичета от Велико Търново , естествено ще се радвам като се включват и всички останали съфорумки  :)!
*
Re: Велико Търново
« Отговор #27 -: Април 22, 2009, 00:11:01 am »
Идеята ти е най-близо до Споделено - текущи процедури, затова я местя там.
Re: Велико Търново
« Отговор #28 -: Април 22, 2009, 00:14:43 am »
Идеята ти е най-близо до Споделено - текущи процедури, затова я местя там.

ОК! Благодаря Елфи!Май наистина мястото и е тук ... :balk_47:
Re: Велико Търново
« Отговор #29 -: Април 24, 2009, 13:19:08 pm »
Търновкиии , много сме пасивни нещо ... Толкова ли сме малко или има друга причина ...
Re: Велико Търново
« Отговор #30 -: Април 24, 2009, 13:28:55 pm »
Търновкиии , много сме пасивни нещо ... Толкова ли сме малко или има друга причина ...
Изпревари ме ,и аз немога да разбера защо никой не се включва.
Аз сам при д-р Владимиров.
Хубав и слънчев ден на всички


Re: Велико Търново
« Отговор #31 -: Април 24, 2009, 15:13:07 pm »
 :DАми момичета и аз да се включа щом сте казали :lol:, въпреки, че напоследък не ми остава много време за това.
 Благодарение на д-р Владимиров вече се радвам няколко месеца на едно прекрасно слънчице, пожелавам ви го от сърце на всички ви това щастие!!! :lol:
Re: Велико Търново
« Отговор #32 -: Юни 10, 2009, 00:52:12 am »
Здравейте момичетаднес имах време да разгледам опстойно зачатие и стигнах до вас.Реших да се вкюча,аз ходя при доктор Владимиров.Одобриха ме от фонда и от юни започвам подготовка,а юли процедурата. :balk_103: 
*
Re: Велико Търново
« Отговор #33 -: Юни 11, 2009, 10:22:41 am »
Здравейте, момичета! И аз съм от В. Търново, макар че в момента живеем в София. Като гледам повечето сме пациентки на д-р Владимиров :D На нас той също много помогна да сбъднем най-голямата си мечта, макар че не забременях чрез АРТ. Ние ще бъдем в Търново някъде от 15-ти до 21-ви, така че ако някой има желание за среща да ми пише на лични :D
Re: Велико Търново
« Отговор #34 -: Юни 11, 2009, 11:44:41 am »
Здравейте момичетаднес имах време да разгледам опстойно зачатие и стигнах до вас.Реших да се вкюча,аз ходя при доктор Владимиров.Одобриха ме от фонда и от юни започвам подготовка,а юли процедурата. :balk_103: 
Пожелавам ти успех, аз все още очаквам обаждането от фонда.Също съм при Владимиров.Хайде да си спретнем една среща на Болярките


Re: Велико Търново
« Отговор #35 -: Юни 11, 2009, 13:27:46 pm »
Здравейте, момичета! И аз да се представя :) От Търново съм и се борим с мъжа ми за детенце, а може и две :oops: . Ние ходим в Плевен при д-р Стойков. Пожелавам успех на всички!
Re: Велико Търново
« Отговор #36 -: Юни 11, 2009, 14:35:15 pm »
Здравей и аз ходя в КИРМ Плевен. Правила ли си инсеминация при него?
Re: Велико Търново
« Отговор #37 -: Юни 11, 2009, 19:15:19 pm »
Малина79, не съм правила. С мъжки фактор сме. Олигозооспермия - тежка степен. Насочиха ни направо за инвитро. Подадохме документи към Фонда и сега ще чакаме.
Re: Велико Търново
« Отговор #38 -: Юни 17, 2009, 23:11:22 pm »
Здравейте,аз съм навита да си направим среща  :balk_83: ,много ще се радвам да се запознаем :balk_111: :balk_602:
Re: Велико Търново
« Отговор #39 -: Юли 05, 2009, 21:23:08 pm »
Такъв съм заплес ,че съм забравила за тази тема.Ако успеем въобще да се засечем тук в темата ,много бих се зарадвала да си заформим среща.Аз също съм пациентка на д-р Владимиров