0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Велико Търново
« -: Август 05, 2008, 09:01:07 am »
Има ли мацки от Велико Търново и региона , които бебеправят , но не се получава .Бих искала да се запознаем и обменяме опит ...
Не знам дали тук е мястото на тази тема , но в другите подфоруми някак не ми звучи !
*
Re: Велико Търново
« Отговор #1 -: Август 05, 2008, 09:14:16 am »
Има ли мацки от Велико Търново и региона , които бебеправят , но не се получава .Бих искала да се запознаем и обменяме опит ...
Не знам дали тук е мястото на тази тема , но в другите подфоруми някак не ми звучи !
Виж тук-
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=1&topic=19078.0
Re: Велико Търново
« Отговор #2 -: Август 05, 2008, 10:03:11 am »
Благодаря ти mpia , но аз търся мацки , които искат да забременеят , но нещо не се получава ... /да доуточня , че явно не съм се изказала правилно /
*
Re: Велико Търново
« Отговор #3 -: Август 05, 2008, 10:13:20 am »
Много добре си се изразила, Мими те е разбрала и затова ти е дала този линк.Всички мацки, писали там са с проблемно забременяване.Все пак това е Зачатие, не сайт за запознанства (в смисъл всички са с проблеми и никой не е тук за да си търси приятели...всъщност, има един такъв екземпляр, ама вече взехме да и свикваме  :lol:)
Re: Велико Търново
« Отговор #4 -: Август 05, 2008, 10:36:05 am »
Аз като прочетох линка , който mpia ми предостави го прочетох и останах с впечатлението , че всички писали там имат бебета ... явно съм се объркала ... , а може би след дългото ходене по мъките и те най- накрая са станали мами  :D!
Аз търся момичета , които сега имат такива проблеми !
Re: Велико Търново
« Отговор #5 -: Август 06, 2008, 21:53:38 pm »
evita1717, радвам се че повдигна темата. Наскоро с момичето с ник piera :hug2: си говорихме, че ще бъде хубаво да организираме една зачатска среща както правят в Пловдив, София, Русе, Варна... За съжаление от В. Търново лично познавам от форума само piera, дано и други момичета се включат в темата ти и ще помислим за една среща. :wink:
Обещах на Ganka:)
*
Re: Велико Търново
« Отговор #6 -: Август 06, 2008, 22:51:29 pm »
(в смисъл всички са с проблеми и никой не е тук за да си търси приятели...всъщност, има един такъв екземпляр, ама вече взехме да и свикваме  :lol:)

да познаваме ли кой е или шъ налучкваме :lol: :lol: :lol:
Re: Велико Търново
« Отговор #7 -: Август 07, 2008, 09:16:45 am »
evita1717, радвам се че повдигна темата. Наскоро с момичето с ник piera :hug2: си говорихме, че ще бъде хубаво да организираме една зачатска среща както правят в Пловдив, София, Русе, Варна... За съжаление от В. Търново лично познавам от форума само piera, дано и други момичета се включат в темата ти и ще помислим за една среща. :wink:

Здравей elma_gb , радвам се че ми отговори  :D :D :D!
Къде е piera @!@
Може ли малко инфо за нас да си разменим ако искаш и на лични ?!?
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Велико Търново
« Отговор #8 -: Август 07, 2008, 11:07:16 am »
Всички сме с проблеми :lol: Просто някои сме успели вече, други още не са. Можеш само опит да почерпиш от тези, които са успели :wink:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Велико Търново
« Отговор #9 -: Август 07, 2008, 11:38:52 am »
Еvita,аз по-принцип съм от Горна Оряховица,но сега живея в Казанлък,ако по време на срещата съм в Горна и аз ще се включа :wink:

Re: Велико Търново
« Отговор #10 -: Август 07, 2008, 13:10:32 pm »
Еvita1717, аз съм от Горна Оряховица, но в момента не живея в Бг, и аз като Хриска с радост бих присъствала на тази среща, ако съвпадне с моето пребиваване в Бг, за Коледа със сигурност ще си бъда в Г.О. Можеш да ми пишеш на лични, ако имаш желание.
Re: Велико Търново
« Отговор #11 -: Август 11, 2008, 09:19:15 am »
Сега , за да не разводнявам форума в същата си тема ще пусна нова .
Молбата ми е ако някой от Велико Търново знае за квартира но двустайна до 150 лв., или апартамент двустаен в Лясковец - за закупуване , но не чрез агенция и до 35 000 лв.ще се радвам ако ми пише , защото искаме да си купим , защото ми писна да даваме парички по квартири , но и за повече нямаме възможност !
Пускам темата тук , защото знам , че доста хора четат сайта и може случайно някой да помогне или да ме ориентира !
Re: Велико Търново
« Отговор #12 -: Август 13, 2008, 19:54:26 pm »
Аз също съм от Търново и имам проблем със забременяването , идеята за срещичка е чудесна,ако има организация аз с удоволствие бих се присъединила :)
Re: Велико Търново
« Отговор #13 -: Август 14, 2008, 09:14:53 am »
Никита изпращам ти ЛС !
Re: Велико Търново
« Отговор #14 -: Август 18, 2008, 19:21:51 pm »
Аз също съм от Търново,дайте да се съберем
Re: Велико Търново
« Отговор #15 -: Август 21, 2008, 14:27:48 pm »
ехо търновки ,горнооряховки и мацки от Лясковец редлагам среща на 31.08.2008г.
Включете се и потвърдете за да определим място.
Re: Велико Търново
« Отговор #16 -: Август 29, 2008, 18:31:31 pm »
Или всички търновки са на морето, или не искат среща.
Ако някой все пак се навие да се включи
Re: Велико Търново
« Отговор #17 -: Август 29, 2008, 22:35:22 pm »
Аз се записвам за евентуална среща.
В Търново съм до края на Октомври.
Re: Велико Търново
« Отговор #18 -: Септември 01, 2008, 17:18:17 pm »
Аз бях на море ...  :D Сега пак бачкам усилено !
Вие как сте със свободното време ...
Re: Велико Търново
« Отговор #19 -: Септември 01, 2008, 21:59:16 pm »
И аз бачкам усилено , но можем да измислим нещо за събота и неделя.