0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #920 -: Юни 10, 2011, 17:35:36 pm »
 :crossfingers: :cheerleader: :bighug:Галиииии,честито 2 сърчица и от мен миличка!Живи и здрави да сте всички!Желая ти до края да имаш само такива хубави моменти и такива страхотни преживявания :bighug: :cheerleader: :crossfingers:!
   
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #921 -: Юни 10, 2011, 20:09:14 pm »
Галюши честито миличка две най-сладки туптящи сърчица  :heartbeat: :heartbeat:  :drunk: :drunk:
това е най- велико усещане на света, няма второ такова.
Още в началото бях сигурна че ще са двенки  :kaos7: :biglove:
Вече спокойно мила я карай,никакви лоши мисли,предстои най-хубавото  :P
Желая ти прекрасно бременно лято !
Целувам те пази се много   :balk_21:

Вярвам!!!!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #922 -: Юни 11, 2011, 14:07:10 pm »
Благодаря ви милички, да ви се връща на всички и то много скоро!!
Ние с моя мъж още сме из облаците, събуждаме се сутрин и в един глас си повтаряме      "близнаци" !! Толкова години чакахме, сега радостта ни е двойна!
Аз само се моля всичко да е наред, че никакви признаци нямам! Дори и гърдите ми не са напрегнати вече. Доктор Александров каза, да не се притеснявам, че така е още по-добре - без признаци :)
В понеделник си летим обратно за Щатите, да си стигнем живи и здрави и бебчовците да са добре.. само това искам  :bighug:

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #923 -: Юни 12, 2011, 08:22:22 am »
Галенце мила аз съм изпуснала малко новините покрай вас :)
Честити ви биещи сърчица :) Да са винаги така и да се радвате много :) Знам и вярвам че всичко ще е така хубаво до момента в който ще прегръщате малките чудеса :) Обичам те и много ама много се радвам за вас :) Още веднъж Честито!!!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #924 -: Юни 12, 2011, 17:41:36 pm »
Ами да по-добре е .Не бързай Гале,ще дойдат и признаците.И мен не ме боляха гърдите,но пък драйфах до край :lol:

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #925 -: Юни 14, 2011, 14:21:25 pm »
Гале, страхотни новини. Ти за признаците не се притеснявай, не са задължителни. Важно е сега да си спокойна, щастлива и усмихната :)


*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #926 -: Юни 16, 2011, 19:39:17 pm »
Аз добре се оплаках, че нямам признаци, а то какво стана  :lol:.. Още преди да си тръгнем от Бг се започна великото гадене, а като се прибрахме се увеличи, та и до повръщане стигам ( особено ако се возя в кола)
Другата седмица трябва да мина на преглед при моя лекар тук, в Денвър, и тогава ще се запиша и в бременелската темичка, някакво ми е страхливо да се запиша там.. Не знам защо!  :oops:
Благодаря на всички за пожеланията, дано всичко е наред и да разкарам тази графикова тема, че 3 години почти, висях тук!!!  :biglove: :biglove: :biglove: Готова съм за "скок" из другите темички  preggo
Ще минавам да ви наглеждам редовно! Успех мили момичета!  :hello:

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #927 -: Юни 17, 2011, 05:57:03 am »
Казах ли ти, че ще се появят  :lol:
Мен също ме е страх да се разпиша, особено както още не съм чула сърчице
Галеееееееее този път всичко ще е наред и след 7 месеца ще се радваш на живи и здрави бебоци  :wink:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #928 -: Юни 17, 2011, 19:22:02 pm »
Галюша,честита лентичка душо!Не се страхувай,всичко ще бъде наред!Охххх,май ще има февруарчета ,като Тео.Ако знаеш как ти се радвам  :balk_21:

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #929 -: Януари 14, 2012, 09:49:28 am »
Гале,Честити ти бебоци-да са ти живи и здрави и много да те радват!
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #930 -: Януари 14, 2012, 10:08:33 am »
Лелее Галчее, :-)
честито миличка. да ти са живи и здрави малките принцове, да ви носят много раДОСТ  и щастие вкъщи :-)


Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #931 -: Януари 16, 2012, 17:56:24 pm »
Галенце да са ти живи и здрави малките ангелчета,миличка :balk_9: :balk_9: :cheerleader:. И да слушкат много мама и тати. Гушкам те :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: .
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #932 -: Януари 17, 2012, 02:48:28 am »
Оле, благодаря ви момичета :)
Гале, Маргаритка, да ви се връща много скоро и на вас това щастие!!
Ние още сме в процес на "влизане във ритъм" Аз съм гроги, свалила съм не знам колко килограма, много под преди бременните ми килограми.. Коремчето ми е почти изчезнало, но за сметка на това торбичките ми под очите са ми до брадата  :D
И ги гледам мамините сладки бебоци, и не мога да повярвам, че това наистина ми се случва.. Не знам как е възможно да обичаш някого толкова много, направо се разтапям от любов по синовете си, да са ми живи и здрави!
Дано всички момичета в тази темичка се преместят в най-приятната темичка на форума - бременелската!Нека 2012 е вашата! :crossfingers: :hug2:

*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #933 -: Януари 17, 2012, 08:27:41 am »
Лелееее колко много ми липсваше да чета нещо написано от теб Гале. Да ги нацелуваш тез мишлета, а пък аз ти изпращам и на теб една огрооомна торба с целувки . :bighug: :bighug: :bighug:


*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #934 -: Януари 17, 2012, 08:55:27 am »
Гале,честито мамче!!Нямам думи ,като чета за твоите трепети и любов към малките бебоци направо се разтапям!Много се радвам миличка!Са ти живи и здрави малките сладури! :balk_21:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #935 -: Януари 17, 2012, 11:23:08 am »
4ESTITO  6TASTIE MILA,DA  SA VI ZIVI  I ZDRVAI  MALKITE  ANGEL4ETA  :balk_16: :balk_16: :balk_7: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #936 -: Януари 30, 2012, 00:25:50 am »
Честито , да са ти живи и здрави малките сладури и да слушкат много мама и тати. :)