0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #760 -: Март 29, 2011, 17:04:17 pm »
Пречувствам ,че ще имаме скоро радост в тази темичка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #761 -: Март 29, 2011, 20:08:35 pm »
Тъкмо щях да питам какъв е този положителен ову тест и се върнах да прочета и разбрах :D Много силно ти стискам палци Гале!!!Целувки!
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #762 -: Март 29, 2011, 20:20:46 pm »
Галче миличка  :bighug: :bighug: :bighug:
пръстите ме заболяха от стискане  :)и продължавам докато не се покаже   :bfp:
аз просто го виждам на графиката ти вече,сън няма да ме хване тази нощ   :bighug: :bighug: :crossfingers: :bfp:

Вярвам!!!!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #763 -: Март 29, 2011, 20:37:07 pm »
Гале в тебе ни е надеждата този месец  yahoo_17 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Красиfile:///
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #764 -: Март 29, 2011, 22:42:46 pm »
Леле миличките ми, колко сте изписали само :)
Страхотни сте, благодаря ви за милите думи!
Сега обаче пускайте палчетата, защото и този месец няма да е нашия, се очертава.
Днес БТ падна, към обед ми зацапа, а и теста сутринта едвааам отчете 2ра бледа чертичка, което на мен не ми се случва за първи път!!
До утре ще съм си с М, след малко с моя мъж излизаме и аз отивам да си взема противозачатъчните, които трябва да пия преди процедурата..
Много се надявах да не се стигне до тук... но явно друго ми е писано!

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #765 -: Март 29, 2011, 22:50:24 pm »
дано е просто зацапване мила,а теста може е да не е отчел правилно направи си още един утре и дано поне тои е :bfp: силно ти стискам  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:,а и Т не е чак толкова спаднала, :bighug:
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #766 -: Март 29, 2011, 22:53:56 pm »
Щом искаш си вземи противозачатъчните, НО все пак - докато я няма М. нищо не е загубено !!! Що не вземеш да си направиш един тест за бременност ами се измъчваш с тези ову? Пък ние палчетата все още си ги стискаме, да знаеш  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #767 -: Март 29, 2011, 22:57:49 pm »
Гале, аз ли грешно разбрах? Не си ли направила тест за бременност, който е положителен? Ако тестът е положителен няма ли да отидеш на лекар? На много момичета с такова зацапване след като им изпишат лекарства всичко се оправя... Дано спре зацапването!!! Пожелавам ти го от сърце! Всички тук всъщност ти го пожелаваме!!!
 :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #768 -: Март 29, 2011, 23:28:09 pm »
Докато я няма  :witch:, винаги има надежда , все пак спада не е голям , а ти вземи направи един тест за браменност , а не бързай да отписваш месеца.
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #769 -: Март 29, 2011, 23:57:06 pm »
Гале въпреки зацапването направи един тест преди да ги почнеш тези противозачетъчни или изчакаи докато наистина е М тое организъм до последно нищо не се знае  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Красиfile:///
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #770 -: Март 30, 2011, 09:02:34 am »
Галче мила обади се в клиниката да им кажеш вероятно ще ти изпишат лекарства за задържане,уххх дано спре това кървене,моля се и не пускам палците  :cuddle: :cuddle:

Вярвам!!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #771 -: Март 30, 2011, 09:07:33 am »
.........но за съжаление ме заболя гърлото, за пореден път! Не мога повече, от 1 месец съм или с болно гърло, или кашлям и какво ли не ............
Пий Омега 3 + Коластра - засилват ИмС и дори са полезни за бебчо, ако има зачеване.
Стискам палци

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #772 -: Март 30, 2011, 09:35:33 am »
Гери, Галето е правила тест за Б, на него има втора чертичка, но както е писала доста често й се случва да има 2 чертички и после М. да идва.
Галенце миличка, наистина обади се в клиниката, не се предавай, нека ти изпишат нещо за задържане. Може да не е "фалшива" втора чертичка този път, моля те недей да бързаш с хапчетата.
Силно те прегръщам и неспирам да стискам палци
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #773 -: Март 30, 2011, 09:50:44 am »
Аз не разбрах какъв тест си направила - за овулация или бременност??
Бебешорчето е права - обади се в клиниката и виж какво ще ти кажат. Наистина докато я няма М, нищо не е загубено. Стискам палци много силно  :bighug: :crossfingers:
« Последна редакция: Март 30, 2011, 09:52:42 am от ivanita »


*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #774 -: Март 30, 2011, 10:56:16 am »
Гальонди, стискам ти палци този път втората чертичка да става все по-наситена и тази бременност да е успешна.  :goodluck: :goodluck: :goodluck:
Непременно се обади в клиниката и им кажи, може да имат някаква методика за задържане на много ранна бременност.
Късмет!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #775 -: Март 30, 2011, 11:33:59 am »
Гальонди  :goodluck: :goodluck: :goodluck:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #776 -: Март 30, 2011, 12:34:43 pm »
Галюши и при мен ставаше все така,но....ето че последния път  завърши след 9 мес.,  както и Жени е писала ходи при лекар,ако трябва да пиеш нещо!Гушкам те и дано всичко е ок.Ще чакам новини

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #777 -: Март 30, 2011, 12:46:46 pm »
И аз силно стискам палци и се надявам да не е отново "познатия сценарий" ..С теб сме миличка
ПП: И все пак отиди на лекар!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #778 -: Март 30, 2011, 13:11:50 pm »
Гальонди,  :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #779 -: Март 30, 2011, 13:18:25 pm »
Галенце мила иди на лекар.Всички тук сме на това мнение и те подкрепаме.
Искрено се надявам всичко да е наред и да завърши с едно сладко бебче.Но ти също трябва да си спокойна.
Много късмет и ще чакаме новини.