0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #580 -: Ноември 24, 2010, 10:38:27 am »
Гале,дано душко не спре да те "човърка" още няколко месеца!Ще чакам с теб :babyflips: :bighug: :crossfingers:

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #581 -: Ноември 24, 2010, 11:23:41 am »
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: чакаме Гали, успех  :wink:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #582 -: Ноември 28, 2010, 10:26:28 am »
Галенце, :hug2:

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #583 -: Ноември 28, 2010, 10:44:36 am »
Миличка, много се надявах този месец, че е твоят. Следващият път ще стискам двойно повече палчета :)


*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #584 -: Ноември 28, 2010, 12:32:18 pm »
Ех ама тая  :witch:не разбра ли че не е желана,я да се маха,пожелавам ти следващия месец да има с какво да се похвалиш. :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #585 -: Ноември 29, 2010, 01:55:16 am »
Благодаря ви милички.. И този месец не стана  :( поплаках си, поотупах се и пак наново.. Сега обаче не знам и аз накъде, защото ме засилиха за ин-витро/клинично изследване някакво, за което се квалифицирам. Само трябва да пуснем някои хормони на 3ти ден(утре)и да направим един видеозон -  да видим дали и там ще са наред нещата.. Ние сме пускали и друг път FSH, LH и не знам какво още.. досега не е имало проблеми. Да видим тоя път как ще е.
Накратко, лекаря ми се съмнява за тубарен фактор при мен.. Някак не се връзва, заради 6-те ми неуспешни бременностти (които завършиха много рано) Забременявам все пак? НО! вече няма да мисля и да премислям, ще се оставя по течението, и дано Господ има милост към нас поне веднъж, и ни дари с деца!
Този месец ще си взема почивка от БТ... от 2 години и нещо меря.. с мерене и без мерене, не стават нещата при нас.. Покрай празниците,рожденния ми ден идва... с пийване, хапване, сигурно няма и да е много достоверна БТ :)
На всички вас ще стискам палчоците, и ще се моля да ви навести чудото  :crossfingers: :hug2: :sucky:

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #586 -: Ноември 29, 2010, 10:30:21 am »
Гале,щом си решила дай си почивка,наистина идват хубави празници,стават чудеса.
Направи си и изследванията и дано всичко е наред и при тях.Все пак трябва да има причина.При мен като се случи двата  пъти,док.искаше да се правят и генетични ама аз ги отложих във времето и така....Пожелавам ти успех душко и следващите сълзи да са от радост :bighug:

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #587 -: Ноември 29, 2010, 11:06:03 am »
Гале почини си мила.
Ето задават се празници - отпусни си душичката, празнувай .
Пък между другото действайте - опитай се много да не мислиш за процедурата. Просто се остави в ръцете на докторите. Те ще те  водят мила.
Стискам многооооо силно палци, дано скоро твоето чудо се случи!!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
Прегръщам те душичко мила.  :bighug:
С теб съм да знаеш . :balk_21:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #588 -: Ноември 29, 2010, 11:29:16 am »
Гале, много добре си решила. И аз съм "ЗА". Даже си мисля че когато човек не мисли много много за нещата, те се случват по-бързо :wink: :bighug: yahoo_17


*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #589 -: Ноември 29, 2010, 12:04:05 pm »
С теб сме Гале каквото и да решиш,и все пак на коледа стават чудеса и аз ти пожелавам това чудо :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :babyflips: :grouphug2:тъй че  osi_9
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #590 -: Ноември 29, 2010, 14:18:45 pm »
Много добре ще направиш Гали да си починеш малко поне от меренето.И аз май този месец ще го пропусна,че и на мен ми писна вече 2г и 5 м. да меря!А дано чудото стане по Коледа! :bighug: :bighug: :crossfingers:
   
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #591 -: Ноември 29, 2010, 17:03:21 pm »
Галенце, толкова много празници ви предстоят, дано и подаръка ти да е най-мечтаният. Ще се надявам и ще се моля за теб да има на Коледа под твоето сърце още едно малко тупкащо бебешко такова.., а другата година на есен да си най-щастливата и сияеща майка на света!
Поздравявам те за решението да не мериш БТ..мисля и аз да го направя, ако и този месец не стане...
Целувам те !


Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #592 -: Ноември 30, 2010, 00:25:35 am »
Много хубаво си решила,Гале.Почини си малко,настрой се празнично,пък знаеш ли,може да си имате изненадка после  :babyflips: ;)
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
[/url]
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #593 -: Ноември 30, 2010, 08:44:23 am »
Галче дано почивката мила ти се отрази добре,почини си с тия температури.
Ето видя ли имаш си такива сладки фоликулчета,стискаме палци за изследванията да са ок  :crossfingers: и не мисли много за процедурата найстина вярвам че ще се получат нещата и ще си получиш най-желания подарък  :babyflips: :babyflips:
 :bighug: :bighug: :bighug:
И не забравяй ние сме с теб

Вярвам!!!!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #594 -: Ноември 30, 2010, 08:57:13 am »
Миличка дано всичко е наред с изследванията, пък да ... почини си и се наслаждавай на мъжа си  :D
 :bighug: :bighug: всичко ще се нареди милика, спокойно....
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #595 -: Ноември 30, 2010, 09:13:10 am »
Милите ми сладурки.. Благодаря ви, че ме мислите!
Всичко мина добре на прегледа вчера.. Като изключим как си умрях от срам, заради прегледа на вагинален видеозон, по време на цикъл (оле ужас) Да не говорим, че нямах време да правя кола маска предните дни, та отидох с леко окосмени крака  :oops: Абе чудо!!
На всичкото отгоре, с влизането в клиниката минах до WC-то, и докато ме приемат ми се пишкаше пак...ама си викам, айде, ще изтърпя сега.. И като се "започна" с видеозона, и моя доки каза.. "ами моето заключение е... че много ти се пишка" !!! Трябваше да отида пак до WC, защото доки каза, че освен моя пикучен мехур, на монитора не се вижда нищо!
После на излизане от WC, както си бях увита в чаршаф от кръста надолу.. се омотах коя беше стаята, в която сме ние.. влязох в друга.. по чорапи и ЧАРШАФ.. Доки ме видя да се разхождам в коридора, и ми посочи накъде.. и после като влязохме в стаята каза, дай да затворим вратата, че разни хора по чаршафи се разхождат в коридора..Моя мъж падна от смях!
Сега.. най-важното. Имаме си общо 24 антрални фоликулчета. 15 в единия и 9 в другия яйчник.. Доки ми направи комплимент, че това било много добре "за моята възраст" (Хммм) Сега чакаме резултатите от ФСХ, ЛХ, АМХ и ... ако всичко е наред и там, имаме зелена светлина за клиничното изследване за ин-витро.. Днес дори си подписах "докиментите" че на 13ти ставам на 34.. и трябваше да действаме преди РД-то ми..
Чувствам се в по-добро настроение, но да си призная много ме е страх! Благодаря на Бог, че ви имам и сте до мен в тези толкова трудни моменти. Обичам ви всичките, до една!!  :)

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #596 -: Ноември 30, 2010, 09:19:15 am »
Гали, радостни новини, браво.
До тук се справяш отлично, момиче  :)

Ех, какъв смях ще пада след време като разправяме на децата какви сме ги вършили, за да се появят - разходки с чаршафи и к`во ли още не ...  :lol:

Миличка, прегръщам те!
Да, малко е страшничко, но Човека до теб ще те държи за ръка, а пък не сме си тука със стиснати палци  :crossfingers: yahoo_17 stork-boy stork-girl
Вълнувам се с теб!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #597 -: Ноември 30, 2010, 09:22:10 am »
Успех Галче във всяко едно начинание!С теб сме :bighug: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #598 -: Ноември 30, 2010, 09:29:00 am »
Галче, в голямо приключение си се видяла с този преглед :wink:
Радвам се че всичко е минало добре. Пожелавам ти успех и те птегръщам силно  :bighug:


*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #599 -: Ноември 30, 2010, 11:07:54 am »
Гале ,браво .Радвам се за добрите новини на този етап при теб .Много скоро се надявам,че ще има и голяма радост ,която ще завърши с едно или две бебчета .Стискам силно  :crossfingers: :crossfingers: всичко да върви така чудесно при теб.
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 11:10:00 am от foveri »