0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #360 -: Юни 21, 2010, 23:20:42 pm »
Гале .... много силно те прегръщам и не спирам да стискам палчета и да се моля всичко да е наред... Не мога да ти кажа да си спокойна защото знам че те боли..Само искам да ти кажа бъди силна
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #361 -: Юни 21, 2010, 23:47:28 pm »
Галенце  :grouphug:
Според мен е време да направите някои изследвания, като тестове за съвместимост, антиовариални тела и генетични изследвания, прогестерон... Не знам какво сте правили, знам, че нищо не е в състояние да те успокои, затова само те прегръщам...
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #362 -: Юни 22, 2010, 00:50:11 am »
Галинце миличка дръж се,все още не ти е дошло а само ти зацапва-може пък и да се вдигне т'.Силно те прегръщам и ти стискам палци-дано не свъри така :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
   
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #363 -: Юни 22, 2010, 06:57:49 am »
Ох, Гале, много се страхувам заедно с теб.
Дано не дойде гадината мръсна, а е само зацапване, което понякога е нормално при ранна бременност и се дължи на прогестеронова недостатъчност. Уффф, дано! Ти все пак се консултирай с лекар, може да ти изпишат някакви медикаменти.
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #364 -: Юни 22, 2010, 07:17:46 am »
Напълно съм съгласна с казаното от Чоки!Често се кърви в ранен етап.Стискам палци мила :crossfingers: :hug2:

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #365 -: Юни 22, 2010, 07:43:01 am »
 Миличка имаш и моята безрезервна поддръжка.Дано престане кървенето и всичко да бъде наред. :crossfingers:
  <br />
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #366 -: Юни 22, 2010, 08:46:06 am »
Галенце,миличка имаш и моята подкрепа . :bighug: :bighug: :balk_21:
Дано отмине това кървене и всичко си е наред .
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #367 -: Юни 22, 2010, 08:55:29 am »
Галееее,хоре главата ,дано е нещо инцидентно,но пък бебо да е наред,има милион такива случай ,даже на Елина0102 беше такъв а я гледай ,вчера своя син ;)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #368 -: Юни 22, 2010, 09:14:51 am »
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:
дано всичко се оправи миличка и да е само инцидентно кървене
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #369 -: Юни 22, 2010, 09:34:29 am »
Дано отмине всичко и графиката тръгне на горе  :crossfingers:

Моята бременна графика изглеждаше досущ като твоята  :bighug:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #370 -: Юни 22, 2010, 10:44:25 am »
Гале, дано всичко е ОК! :crossfingers: :bighug:
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #371 -: Юни 22, 2010, 11:18:24 am »
Дано има шанс още, знам че това което преживяваш е истински кошмар  :bighug:  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #372 -: Юни 22, 2010, 14:20:01 pm »
Галенце миличка, дано има още надежда !
Прегръщам те много силно  :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #373 -: Юни 23, 2010, 00:42:32 am »
Няма надежда момичета, свърши се... Аз дори и на лекар не ходих този път, защото ми е до болка познат сценария!
От днес пък и съм в цикъл с пълна сила..вчера следобед започна още!
Не знам вече накъде и какво да направя.. Всичките ми генетични и кариотипи, и какво ли не, ми бяха наред! Имулогични не сме правили още.. Мислех да се изследваме догодина като си отидем в БГ, но моя мъж каза, че дотогава сигурно ще минем през този ад поне още 2 пъти... Та сега се разтърсих из интернета за друга клиника в Денвър и малко като се посъвзема ...  ще си запиша час..
Болно ми е много, от 2 дена ходя подпухнала като балон, изплаках си очите вече, направо не ми останаха силички да се боря.. И сме с една проходима тръба само, с 50% шанс за забремеяване, в сравнение с момчетата с 2 проходими тръби...и пак успяваме да свършм каквото трябва...ама пусто не ни иска това бебе и това е!!

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #374 -: Юни 23, 2010, 07:14:18 am »
Не мисли ,че не ви иска!Просто знам какво ти е и наистина ако можеш щях да те гушна ,знам ,че ти е много тежко Гале!Ще успеете знам го  :hug2: :balk_21:Хубаво ,е че  си решила да запишеш час

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #375 -: Юни 23, 2010, 07:47:32 am »
Галенце, знам, че не мога да те успокоя, знам, че много те боли, искам само да ти кажа, че всички тук сме с теб,че те подкрепяме и вярваме, че ще успеете! Много прегръдки и бъди силна!
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #376 -: Юни 23, 2010, 08:17:20 am »
Галенце  :(, миличка! :bighug:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #377 -: Юни 23, 2010, 08:36:02 am »
Галенце ,миличка разбирам как се чустваш ,и думите са излишни в момента .Много силно те  :bighug: :bighug:
Искренно вярвам ,че ще успеете .
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #378 -: Юни 23, 2010, 08:52:34 am »
Галенце, каквото и да напиша, съм сигурна че няма да е достатъчно, поплачи си, после се изправи и продължавай напред, дано в новата клиника има по-добри специалисти и ви обърнат достатъчно внимание  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #379 -: Юни 23, 2010, 09:37:36 am »
Миличка,  :bighug:
Много съжалявам за поредния ви неуспех!
Само не се отчайвай - на ДРЗ-то имах консултация с имунолог, препоръчаха ми я поради причини извън бебеправенето и с евентуална превенция. Беше много мила и ми каза, че понякога се налага само леко подтискане на имуннната система, за да могат бебчетата да се задържат.
Потъгувай си малко, но мъжът ти е прав. :balk_21:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho