0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #340 -: Юни 16, 2010, 00:12:17 am »
Миличка честити ви 2 чертички, моля се за вас и се надявам и вярвам, че този път всиииииииичко ще е наред, само спокойно и се пази, а ти не си ли се консултирала за тези неуспешни бременности  :ask: :oops: извинявай, ако си го обяснявала ама не помня. Няма да мислиш за лоши неща, а само за хубави  :D
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #341 -: Юни 16, 2010, 00:55:02 am »
Милички, благодаря ви, страхотни сте всички, не знам какво бих правила без вас!!!!!
Жени, няма доказана причина, правихме изследвания след последния неуспех през Декември и ... всичко било наред! Аз вече се бях отчаяла и се молех да ми намерят нещо, поне да знам, че е имало прична... А в крайна сметка ми казаха "всичко ти е ОК" И така...
Сега след днешните вълнения, се опитвам да съм по-спокойна и да дишам дълбоко :) Моля се дано всичко да си е на мястото и да се радваме на жив и здрав бебок след 9 месеца!!  :babyflips: :flower:

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #342 -: Юни 16, 2010, 01:36:11 am »
Гальонди-ти направо ме разби с прекрасната новина,сутринта ти писох и сега ве4ерта отварям графиката ти и виждам :bfp:.Дано-дано миличка Господ е с вас през цялото време този път,и наистина да изкараш една спокойна и безпроблемна бременност.Много се радвам за невероятната изненада,заплювам ти и графиката ПУ ПУ ПУ  и тихичко ЧЕСТИТО yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :crossfingers: :balk_16:-ще се моля всичко да е наред с теб и бебо,пази се много  :bighug:   ЕЕЕЕЕЙЙЙЙЙ дано да има още много такива прекрасни новини това лято! :)
« Последна редакция: Юни 16, 2010, 01:48:37 am от zyza »
   
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #343 -: Юни 16, 2010, 07:32:14 am »
Тихичко Честито и от мен :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #344 -: Юни 16, 2010, 07:44:49 am »
И от мен тихичко честито  :bighug: :cheerleader: и имаш много силно стиснатите ми палци за успешен финал!  :goodluck:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #345 -: Юни 16, 2010, 07:47:07 am »
Честито и тук Гале :cheerleader: :bighug:Ще бъде наред ,ще видиш само мисли позитивно и се радвайте :bighug:

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #346 -: Юни 16, 2010, 07:51:23 am »
Супер новина рано сутринта! :) Честито и от мен :)
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #347 -: Юни 16, 2010, 08:37:57 am »
Честито и тук, Гале! Всичко ще е ОК :D
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #348 -: Юни 16, 2010, 08:41:53 am »
Честито, мила! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и на финала едно здраво бебе. :bighug:

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #349 -: Юни 16, 2010, 09:17:25 am »
Галииииии, честито вълнение, мила!
Разбира се, залагам палчета този път да е успешния, че после трябва поне още едно, нали
:wink:
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #350 -: Юни 16, 2010, 12:54:15 pm »
Тихичко честито Гали !  :bighug:
Здраво бебче на финала :babyflips:
Радвай се на емоцията сега

Вярвам!!!!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #351 -: Юни 16, 2010, 16:06:16 pm »
 :bighug: дано този път всичко завърши успешно и се срещнеш с малкия човек навреме  :D преживях неуспешна бременност преди два месеца и мога да си представя страха ти, но трябва да насочиш всичките си сили и вяра в положителна посока защото те са ти толкова нужни сега!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #352 -: Юни 16, 2010, 17:47:15 pm »
Всичко ще е наред, обещавам...
:) Ти пази само краката топли и по-леко вече с мартинитата. :) Еххх ама и аз добре те наглеждам ... :)  :grouphug:
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #353 -: Юни 16, 2010, 18:45:42 pm »
Галееееее браво браво :) Тихичко честито и от мен. Радвай се на всички мигове от сега нататък и знай че всичко ще е наред :) спокойни месеци и много радостни дни мила :)
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #354 -: Юни 16, 2010, 20:36:46 pm »
Благодаря ви мили момичета :) Засега съм спокойна, дори чак другата седмица ще ходим на кръвен, малко да си дадем време да асимилираме нещата..Казахме на майките си само, и аз споделих с вас! Ще кротувам Чини, обещавам!!! От деня с мартинитата досега, все ми е лошо някаво!! Няма да пия поне още 9 месеца!!!! :)
Целувки 

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #355 -: Юни 17, 2010, 07:23:13 am »
Сега прочетох новината и много се зрадвах.
Честито Галенце, ти си заслужаваш това щастие, знам колко преживяхте.
Сега ти пожелавам лека и безпроблемна бременност. Дано този път бебока се закрепи добре и си остане на мястото пълни 9 месеца.  :goodluck: :babyflips: :crossfingers: :cloud9:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #356 -: Юни 18, 2010, 21:21:52 pm »
Гааали, страхоно приятна изненада  :balk_16:
Спокойствие и много позитивни мисли, и страхотно, сладко бебче след 8 месеца :balk_21:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #357 -: Юни 19, 2010, 08:01:34 am »
Чоки, миличка благодаря ти много!! Много се надявам всичко да е както трябва този път.. ама да си призня съм поизтръпнала!!В Понеденик сме на кръвен, успях да се измъкна от работа.. ще го повторим  в сряда и дано (Боже мили) всичко да е наред..
Оливче, благодаря и на теб мила, да ви се връща  :bfp: на всички до една!!!! :balk_21: :balk_21:

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #358 -: Юни 21, 2010, 22:12:56 pm »
Галее каквото и да става с теб съм душо :bighug:Ходи ли на лекар?Не се плаши ,моля те :( :hug2:

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #359 -: Юни 21, 2010, 22:21:46 pm »
Мила с теб сме всички .....дано всичко е наред.....само спокойно  миличка  :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

Вярвам!!!!