0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #120 -: Ноември 05, 2009, 10:51:42 am »
И аз днес си направих тест,но беше отрицателен,по принцип като ми спадне температурата и ми идва М,но като видях че и днес е висока си помислих,че може да имам :bfp:,но нямаше.Не съм си правила кръвен тест,ако не дойде до понеделник ще си направя,дано,дано,дано.
galiondi30 и аз се чувствам като теб напрегната.


Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #121 -: Ноември 05, 2009, 11:31:52 am »
Гале,стискам палци за кръвния тест,миличка!!!Графиката ти е страхотна!!! :D yahoo_17 stork-boy :crossfingers:
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #122 -: Ноември 05, 2009, 19:06:38 pm »
здравейте.Моля ви погледнете ми графиката и дайте някакво мнение-имам ли овулация или не.ТОЗИ МЕСЕЦ ДОРИ МИ ЗАКЪСНЯВА С 5 ДНИ.Пия дуфастон от 15 до 24 ден на цикъла и д-р ми каза че трябва да ми дойде 2 дни след като съм спряла лекарството,но не ми идва.Посъветвайте ме.Моля ви
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #123 -: Ноември 06, 2009, 06:41:53 am »
Едвам удържах фронта днес, да не направя още един тест сутринта! Направо съм за медал, това не беше лесна задача!  :)
Утре се надявам да чуя от лекарката ми за резултати от кръвния тест. И вчера и днес ме боляха яйчници сякаш ми идва всеки момент! БТ спадна малко сутринта... Много ми е трудно да се концентрирам, при най-малката болка изтръпвам и очаквам да пристигне М с гръм и трясък.. Днес забелязах, че ме болят зърната??? Усещах ги през целия ден супер чувствителни..това за мен не е нормално.
Меlody1, видях, че и ти си в очакване на  :bfp: много се надявам това да е твоят месец също  :crossfingers:
nikid, стискам палци, това "часоброене" е безкрайно! :BangHead:
dani_pz21, аз със скромния си опит мисля, че базирано на графиката ти, Ову е било на 15/16 ден и ако ЛФ ти е 14 дена, засега ти закъснява с 1 ден.

*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #124 -: Ноември 06, 2009, 10:55:56 am »
Здравейте,не ме е нагостила още М,температурата се е заковала на 37.2 от доста време,зърната ме боляха до преди 2-3 дни,но вече много по-малко.Тестовете са отрицателни а имам вече 2-3 дни закъснение. Същите лекарства приемам като предни месеци,само този ми правиха цветна снимка и боледувам,но не вярвамна това да се дължи закъснението.???


Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #125 -: Ноември 06, 2009, 11:13:47 am »
Стискам палци за високи стойности на ЧХГ  :D  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #126 -: Ноември 17, 2009, 17:50:14 pm »
Миличка успех в ловуването, виждам че си почнала тестчетата.Успех :crossfingers:
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #127 -: Ноември 19, 2009, 10:53:45 am »
Как вървят нещата при теб,миличка?Не попълваш нещо календара... :(
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #128 -: Ноември 28, 2009, 01:45:55 am »
Привет момичета,

Този месец почиваме с опитите, мисля, че ще почиваме цяла зима..много се изнервихме след толкова неуспехи..Но аз мерих БТ, защото пих "кломид" преди това и уж да видим дали "още си функционирам нормално" (не мога да разкарам навика osi_6 )
Ще се радвам ако ми погледнете графиката за мнения по деня на Ову.

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #129 -: Ноември 28, 2009, 08:13:28 am »
О. сигурно е била около 17 ден, поне такива изводи си вадя от графиката, но може и да не е било така, защото много си пътувала и си била под стрес. Не зная дали Т. стойности са верни.

Подкрепям решението ви за малко почивка.
И аз смятам, че непрестанните неуспешни опити водят до огромен стрес и разочарования.  osi_15
При мен е същото. Не знам какво да предприема - и аз ще си дам малко почивка, че имам чувството че ще изкукам  :BangHead:

Ще наминавам да те наглеждам от време на време - ще се радвам ако и ти хвърляш по едно оченце на графиката ми  :chart:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #130 -: Ноември 28, 2009, 23:42:28 pm »
Благодаря ти мила, Чоки.
Аз понеже не съм кой знае колко голяма разбирач, рядко си позволявам да коментирам графики, но се опитвам ... С удоволствие ще следя графиката ти :)
Почивката ми се отразява добре, все още си мисля за "дата на Ову, БТ" не знам си кво си...но се чувствам добре, не рабрах дори кога беше Ову(обикновено ме наболяват яйчниците, но с това пътуване, всичко ме болеше)  нямаше нерви като друг път, че пропускаме ценно време (в случаите когато съпруга ми не си е у нас)Сега по БТ разбирам кога е било О, след като е минало.. Опитвам се да се концентрирам върху други неща, и по малко успявам..Дано да се отпуснем покрай празниците и да си починем психически..

P.S Фертилити също ми показа 17ти ден..
http://www.fertilityfriend.com/home/22fcb3

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #131 -: Ноември 29, 2009, 11:05:26 am »
Графиката ти е чудесна  :D..дано е станало!!!Стискам плаци!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :D
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #132 -: Декември 04, 2009, 00:30:57 am »
Аз както не следих кой знае колко Ову и тн, сега с тази БТ започнах да си мечтая разни работи  :lol: Тези графики започнаха много често да ми се случват.. От термометъра нямам оплаквания...Само мога да се надявам тайничко..не смея да споделя с никой, че все напразни аларми вдигам. Добре,че сте вие да си "изкажа положението" Не знам какво щях да правя без вас! :bighug:

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #133 -: Декември 04, 2009, 08:12:59 am »
Ех, и тука витае нещо.... :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
<br />[/url][img]http://ticker
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #134 -: Декември 04, 2009, 10:11:41 am »
много стискам и на теб палци миличка  :bighug: :goodluck: мъничко остана и ще се разбере естествено ти желая да е  :bfp:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #135 -: Декември 04, 2009, 15:15:48 pm »
Гали дано миличка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bighug:
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #136 -: Декември 04, 2009, 23:20:26 pm »
stertje, как ме разсмя само... И аз витая - в облаците! :)
Мел, миличка, много хубава графика! Следя те отблизо, да знаеш :) Как се изкушавам и аз да се "тествам" но този месец ще се опитам да се въздържа. (трябва да помоля мъжа ми да изпокрие всички тестове!) osi_4

Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #137 -: Декември 05, 2009, 11:16:56 am »
Абе,много спите днес...и ти и Мелодийката не сте нанесли още нищо в календарчето... :lol:Дано това поспиване си има причина... :lol:
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #138 -: Декември 06, 2009, 12:54:52 pm »
 :crossfingers:  :bfp: :crossfingers: :goodluck: yahoo_17
*
Re: Моля ви погледнете ми графиката :)
« Отговор #139 -: Декември 06, 2009, 18:10:50 pm »
Страхотна графика  :D
 :crossfingers: :bfp:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!