0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lawyer

Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #260 -: Август 06, 2008, 14:05:22 pm »
Едно здрасти и от мен днес.
На успелите - ЧЕСТИТО!!! Пожелавам занапред само радостни мигове и много усмивки!

fatalwoman, понеже напоследък страня от форума, не разбрах какво точно ти се е случило, но като надникнах в графиката ти, гледката ми се отрази на настроението и се добави като още един негативен пласт върху мрачните облаци над главата ми - много съжалявам, прегръщам те.

Любче, съжалявам за резултатите от прегледа ти - силно се надявам, вече, щом знаеш с какво точно се бориш, да го пребориш в най-скоро време.

... е, до тук спирам... щото сега ставам само за емоционалната тема, ама и там дори не намирам сили и желание да споделям.

Успех, момичета, аз за сега се отказвам от надежди и очакване... пълна апатия
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #261 -: Август 06, 2008, 14:05:35 pm »
Миме!!!! :x Ти пак ли пропусна старата Мими на първа линия!??? Кви са тия глупости? Ти ли си най-голямата грешница???? Ами тия дето пият докато са бременни, или се друсат.., или дето правят аборти по-желание....и какво ли още не!! Да не те чувам повече да казваш такива неща, защото и аз ще дойда с групата за пердаха!
:balk_146: :balk_146: :balk_146:
Милички, просълзявате ме от обич и умиление.
Много ви обичам всички и знам, че не съм наказана от Бог, щом ми прати вас.
Обичам ви!


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #262 -: Август 06, 2008, 14:16:21 pm »
Здравейте мили мои кокичета сладурски!!!
Бисерчеее, :bighug: :bighug: мила честито, много леки още 6 месеца мила, твоето чудо стана, много много съм щастлива, лежи си и бъди спокойна, накрая ще има едно сладко готинко бебче!!!! :babyflips: :babyflips:
Любе, наистина много съжалявам за болката която си изпитала, но път ти си борец и ще се справиш с нещата, колко и сили да ти костват, оправяй се бързо, болката се забравя ще дойде най сладката болка на света за теб  :bighug:
Миме, кофти мила за лелката, а така бях сигурна че си ти, но пък това със църквата, права е Ивето, ще ядеш бой, не така, другите момичета добре са ти казали, няма да ги повтарям  :balk_21:
Аз също се пресъединявам към лошите момичета с цигари в ръка, особено когато имам трудност паля една че не се издържа, иначе само с кафето паля по една.
Обичам ви всичките !!!!
- Бисерче, така ми вдигна настроението днес, ОБИЧАМ ТЕ МНОГО, скоро да ни навестиш пак.

Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #263 -: Август 06, 2008, 14:21:49 pm »
Любе,много съжалявам за болката която си изпитала :bighug: Не губи надежда-знам що е болка и знам,че си заслужава цената!
Скоро ще станат почти четири години откокто се опитваме да си имаме детенце.Преди няколко години претърпях тежка коремна операция,вследствие на спукана киста на десния яйчник.До последно не знаеха какво ми има,отвориха ме за пертонит,при което се еу становило,че тръбите са тройно уголемени и трябва да се премахнат.Като по чудо се появи докторката която ме лекува и до днес и отървах и живота и тръбите.
По време на операцията излезли при родителите ми и им искали разрешение да премахнат тръбите.Докторът казал на майка ми "Да спасим момичето,пък за другото си има много начини"...
За щастие се отървах цяла,но при мен има много усложнения.Другия месец и аз сигурно съм на ЦС,готова съм за болката,защото се чувствам още по-готова да бъда майка...
Знам,че е тежко.Знам,че боли като гледаш как другите си забременяват от въздуха.
Знам,че на всички,както и на мен,понякога им идва да зарежат всичко...
Знам...
Ние ще имаме своите деца!Всяка цена си заслужава да бъде платена!Защото в момента в който гушнем своите деца,ще забравим и за болката и за мъката.Ще има само ЩАСТИЕ!!!
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #264 -: Август 06, 2008, 14:23:57 pm »
Любе,много съжалявам за болката която си изпитала :bighug: Не губи надежда-знам що е болка и знам,че си заслужава цената!
Скоро ще станат почти четири години откокто се опитваме да си имаме детенце.Преди няколко години претърпях тежка коремна операция,вследствие на спукана киста на десния яйчник.До последно не знаеха какво ми има,отвориха ме за пертонит,при което се еу становило,че тръбите са тройно уголемени и трябва да се премахнат.Като по чудо се появи докторката която ме лекува и до днес и отървах и живота и тръбите.
По време на операцията излезли при родителите ми и им искали разрешение да премахнат тръбите.Докторът казал на майка ми "Да спасим момичето,пък за другото си има много начини"...
За щастие се отървах цяла,но при мен има много усложнения.Другия месец и аз сигурно съм на ЦС,готова съм за болката,защото се чувствам още по-готова да бъда майка...
Знам,че е тежко.Знам,че боли като гледаш как другите си забременяват от въздуха.
Знам,че на всички,както и на мен,понякога им идва да зарежат всичко...
Знам...
Ние ще имаме своите деца!Всяка цена си заслужава да бъде платена!Защото в момента в който гушнем своите деца,ще забравим и за болката и за мъката.Ще има само ЩАСТИЕ!!!

:bighug:
*
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #265 -: Август 06, 2008, 14:26:12 pm »
Развалих мига на Бисерче.. :( Съжалявам.. Обичам ви и ви благодаря за всичко..
*
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #266 -: Август 06, 2008, 14:27:04 pm »
rositka13 е права!!!
Всяка болка, всяка сълза и всяка безсънна нощ си заслужават цената - когато накрая гушнем нашите бебоци!
А ние най-много ги заслужаваме!
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #267 -: Август 06, 2008, 14:32:16 pm »
biserche   , честито и леко бременеене !!!
           :bighug:
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #268 -: Август 06, 2008, 14:44:21 pm »

Миме!!!! :x Ти пак ли пропусна старата Мими на първа линия!??? Кви са тия глупости? Ти ли си най-голямата грешница???? Ами тия дето пият докато са бременни, или се друсат.., или дето правят аборти по-желание....и какво ли още не!! Да не те чувам повече да казваш такива неща, защото и аз ще дойда с групата за пердаха!


А ти защо мислиш, че тези правили аборт пожелание, заслужават да бъдет наказани. Моля, не се успокоявайте за сметка на жени за които незнаете нищо.
]
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #269 -: Август 06, 2008, 14:51:44 pm »

Миме!!!! :x Ти пак ли пропусна старата Мими на първа линия!??? Кви са тия глупости? Ти ли си най-голямата грешница???? Ами тия дето пият докато са бременни, или се друсат.., или дето правят аборти по-желание....и какво ли още не!! Да не те чувам повече да казваш такива неща, защото и аз ще дойда с групата за пердаха!


А ти защо мислиш, че тези правили аборт пожелание, заслужават да бъдет наказани. Моля, не се успокоявайте за сметка на жени за които незнаете нищо.
Ти май нещо не разбра.Тук никой никого не напада :)Разбира се че не знаем нищо за тях и че това си е техен личин избор,просто аз лично го приемам като убийство.
Малко да разведрим обстановката-Ала Погачова,решила че ще прави опит ин-витро.Тя е на 59 години,а ние дето можем да сме и внучки сме се затръшкали.Айде,горе главата! :D
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #270 -: Август 06, 2008, 14:54:18 pm »

Миме!!!! :x Ти пак ли пропусна старата Мими на първа линия!??? Кви са тия глупости? Ти ли си най-голямата грешница???? Ами тия дето пият докато са бременни, или се друсат.., или дето правят аборти по-желание....и какво ли още не!! Да не те чувам повече да казваш такива неща, защото и аз ще дойда с групата за пердаха!


А ти защо мислиш, че тези правили аборт пожелание, заслужават да бъдет наказани. Моля, не се успокоявайте за сметка на жени за които незнаете нищо.
Не съм искала да обидя никой, за това и написах "които го правят по желание", всеки си знае него си, но доколкото ми е известно църквата счита за грях аборта, а в случая ставаше въпрос за Църковен брак и каноните на църквата... Извинявам се ако съм обидила някого
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #271 -: Август 06, 2008, 14:54:41 pm »

Миме!!!! :x Ти пак ли пропусна старата Мими на първа линия!??? Кви са тия глупости? Ти ли си най-голямата грешница???? Ами тия дето пият докато са бременни, или се друсат.., или дето правят аборти по-желание....и какво ли още не!! Да не те чувам повече да казваш такива неща, защото и аз ще дойда с групата за пердаха!


А ти защо мислиш, че тези правили аборт пожелание, заслужават да бъдет наказани. Моля, не се успокоявайте за сметка на жени за които незнаете нищо.

Андрея - тя не е имала това предвид, сигурна съм - имала е предвид к....ичките, които правят безразборен секс още на 15-16 години и правят аборти, защото не са чували за презервативи...


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #272 -: Август 06, 2008, 14:57:43 pm »
Ало, момичета, кой разбрал кой не разбрал. Я стига. Всеки е свободен да прави каквото си иска и да говори каквото си иска. Ние сме си тук и се" караме" като между сестрички. Хайде усмихнете се,че ей сега ще прелетя с метлата. :lol:
Виксън ,довечера ще сваля снимки на Ричи, и клип има- по-точно алко клипче защото паднах в едни храсти заради него. Много е пораснал. :P
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #273 -: Август 06, 2008, 15:01:43 pm »
Сега и всички млъкнахте.  :x Мъцнете нещо деееее. Уффф, отивам да пафкам.
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #274 -: Август 06, 2008, 15:04:45 pm »
Миме,да ти се накарам и аз .Разбира се ,че Бог не те наказва.Има толкова хора дори без граждански брак и имат дечица.Аз също нямам църковен,защото моят мил като твоя Наско не влиза в църква,вярва но не влиза.Ще си имаме бебчета със или без ..
Любекс,миличка съжалявам за болката която си изпитала и за резултата,но знаеш ли важното е че и едната тръба е проходима ,била тя и нагъната.Щом докторите са казали опитайте инсе няколко пъти и дано всичко лошо скоро остане просто минал спомен. :bighug:
Мацки ,цигарите се отказват ,кой каза че научат ли се няма отказване.Трябва воля.А и помислете за бъдещите си дечица .
*
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #275 -: Август 06, 2008, 15:08:18 pm »
Олимпия, Асси, Тани77, Бисерче, честито на всичките  :ballons: Пожелавам ви щастлива бременност и най-пухкавите и здрави бебчовци :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips:
Любе, :bighug: Съжалявам, за това, което си преживяла днес, мила. Възстановявай се бързо и не забравяй, че невървежите и пречките не могат да продължават до безкрайност. Скоро всичко ще се подреди, ще видиш :bighug:
Миме, от поколението на родителите ни почти никой не е имал църковен брак в България, пък виж колко деца се народили... :wink: Хич не си насаждай чувства за вина, дето я нямаш :D
Мен сутринте ме събуди гадината, но друго не съм и очаквала... Този месец става една година от първата ми нечакана лелка. :witch: Поне не ми се изтърси на рождения ден без подарък като миналата година, а дойде по-раничко, та няма да успее да ми развали празника, мръсницата :cool: Махам се от списъчето, но само до ловния сезон  :00001754:

ОЧАКВАЩИ

   
       
                                     jesari                  10.07                                       
    siska_rs                01.08
zifri                     06.08
      tancheto                    11.08
ЛОВУВАЩИ   
                     
 
          nimika         
  rossy*
   еvita1717
   djina76
   eli_v
   biby21
   anastacia682
   malkoto_dqvolche
   vulpecula_m
   bobi2
   viki_vat
   tangra
   hriska
*
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #276 -: Август 06, 2008, 15:13:25 pm »
Аз от моите глезни,нямах време да напиша нищо смислено..

Вили ,дай го тоя пролактин да му избия зъбите па на тоо простак.. Къде е ръгнал да ходи?!

Новилке,пък тебе те е срам да кажеш секс,па не та е срам да го правиш а ?! ;) :)

Фаталче,ние инсе ще пробваме ,ма ако има материал, че и той е кът :)

Момичета,аборта е нещо ,което го е имало,има го сега и ще го има винаги,така че него го оставете на мира..Важното е да се отглеждат читави деца,когато не са желани ,те го усещат и става още по- зле.. Но не изпитвайте гняв към момичета които искат да направят аборт.. Зачеването е чудо и никой никога няма да разбере защо при едни става лесно,а при други не.. Аз съм абсолютно убедена,че всички до една тук ще имаме деца и ще си изпълним дълга към природата..
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #277 -: Август 06, 2008, 15:23:51 pm »
Любе
Между другото май ще е друга датата на която ще идвам , но чакам да се обадят кога точно.Вчера казаха или 16-17 или към 31.Де да знам и аз вече кога,но живи умрели с теб требе да се видим,шъ знайш.Ще ти донеса и пролактина да му видиш сметката,пък аз може да им покажа някоя и друга фатка на твойте тръби
Ей ся си записах час и във вторник съм при д-р Даскалов,да видим кво ще прайм и по точно колко шепи лекарства ще пия.Май-май ще си изпия антибиотика за 120лв дето седи в шкафа.

П.П.Вижте кво,момичета,мнооооо ми е криво,ама дайте да го оправим малко тва настроение щот така не се живее.Егати и тая крива нива.

И между другото отваря ли ви се от време на време някъв прозорец такъв черен с грозни картинки.Да няма някой хакер пак?!?Вече 2 пъти откакто съм в сайта!
« Последна редакция: Август 06, 2008, 15:27:34 pm от ВиЛиЛи »
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #278 -: Август 06, 2008, 15:28:36 pm »
Аз от моите глезни,нямах време да напиша нищо смислено..
Миличката ми  :bighug:
Какви глезни, та ти си ми толкова силна и смела.
Обичкам те! :balk_21:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #279 -: Август 06, 2008, 15:28:53 pm »
Рали-Пат , срам ме е да пиша "секс" и затова пиша "кекс".
Да бе да, айде сега моля моля.... Тук си знаем и кътните зъби, поради естеството на проблемите ни, думата секс я притеснявала...  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!