0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #240 -: Август 06, 2008, 13:15:10 pm »
Ядосах се пак - отивам да пушаа. :D :D :o
Не се ядосвай така де!!!
Къде живееш, че си близо до Централна гара?!
Аз съм на Лъвов мост! :D

Работя Близо. Ааааа, аз съм си ядосана от сутринта, ама Мимчето ще й дърпам ушите,че така се отчайва. 8)
Момичета, честно- незнам какво става ниско долу. Такива болки,че не мога да стоя на едно място. Само се кекерча на стола и се чудя каква поза да заема. 8O
*
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #241 -: Август 06, 2008, 13:16:38 pm »
Здравейте момичета!

Бисерче,не съм спорала да мисля за теб от последната ти инсеминация.. По принцип съм забелязала,че когато някоя от нас се покрие,след това идва с бомбата.. Много се радвам за теб и ти пожелавам от тук нататък,проблемите да са ти свързани с образованието и гаджетата на децата ти ;) Лека бременност и много щастие :)

Аз се прибрах преди малко от цветната снимка и съм страшно разстроена..Знам че ще се оправя,защото и други проблеми съм имала и съм минавала през тях ,като хала,но за сега съм съсипана.. Тръбите ми са хванали на майка си в гъза и никакви ги няма... Лявата не пропусна ,ама грам течност,все едно я няма.. Дясната е много крива и дълга и още незнам си какво.. Тя пропусна ,ма е с "дълъг път" Като цяло и двете въобще не са си на местата,където трябва а са,но д-р Персенска ме помоли да не се отказвам от дясната,защото аз и казах направо да ги махат и да знам че нямам тръби и да не ме ядосват.. Обеща да ме стимулира и много да гледа ,какво можем да вземем от нея,до инвитрото.. Каза ми че има чувството че с инсе имам голям шанс.. От днес официално сме със смесен фактор и нещата са мнооого зле(за сега) Иначе какво да ви кажа за самата процедура.. ПО-ГОЛЯМА БОЛКА В ЖИВОТА МИ НЕ Е ИМАЛО!!! Щях да повърна и припадна на масата,пищах като заклана и исках да умра..Още тогава ми светна ,че нещата не са добре..Болката беше все едно ме оперират без упойка.Сега кървя и изкарвам гадости.. Чувствам се зле и психически и физически,но не ме съжалявайте,защото ще се изправя много бързо и ще разкатая фамилиите на всички ядове.. Аз не съм минала през всички помиив живота ми за нищо и смятам скоро да оправдая мъките си с по- щастлив живот..

Програмата от тук нататък е следната.. От цикъла през Октомври месец ще ме стимулират и ако Бойко докара някакъв читав материал,ще правим инсеминация.Ако няма материал или е неуспешна процедурата,цикълът през Ноември или най-късно Декември ще стартираме първия си опит ин витро или икси(в зависимост от материала)

Това е от мен. Ако ви звуча шашаво,не ми се чудете. Ако някога съм наранила някой или съм била груба,моля за извинение. Благодарна съм на вас и на живота ,че все пак имам сила и вяра!
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #242 -: Август 06, 2008, 13:21:12 pm »
Аз току що се връщам от почивка и хубавичко се разхладих с една бирка beer::
Да ви кажа,срамувам се от себе си,ама тука няколко дни много ми се насъбра и...
...пак пропуших :oops: Ми какво да направя-няма отказали се пушачи.Веднъж като си ги научил...
Така че,Иве,да знаеш че сега пуша заено с теб :oops: Да ни ... в гадните пушачки :)
офффф!
Мимка,да знаеш че така не се говори душке.Да знаеш,че накрая наистина ще се съберем и дружно ще те нашляпаме!Вдигни главата горе,пък за коремите не се съмнявай че дружно ще си ги пъчим preggo Особено ти,квато си мъничка,ще се цялата само един корем :) Само не ме ядосвайте,че ще хвана бързия и...
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #243 -: Август 06, 2008, 13:21:56 pm »
Любекса така душата. Съжалявам само,че си усетила болка. Все пак аз съм преживяла много операции без упойка- не ме хвана- и знам какво е чувството. Ти си силна, ще минеш като танк през баирите гадни на живота и ще достигнеш така мечтаното щастие.Прегръщам те силно.
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #244 -: Август 06, 2008, 13:23:48 pm »
naskomimi  мила не си вкарвай сама такива мисли в главата. Аз въобще нямам брак и от време на време съм си мислила да не би това да е моя грях. Ама като се сетя за всички други, дето имат деца, а пък нямат брак или са само с граждански. Тъй че споко и нас ще ни огрее някой ден  :sunshine:
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #245 -: Август 06, 2008, 13:29:59 pm »
rositka13 , за съжаление и аз пропуших отново. Проблема ми е , че наистина ми се пуши... :oops: :x
*
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #246 -: Август 06, 2008, 13:30:37 pm »
Бисерче, честито!  :bighug:
Много се радвам за теб, подозирах, че се криеш за добро  :wink:
Спокойна бременност и леко раждане!
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #247 -: Август 06, 2008, 13:36:20 pm »
Любе, миличка - прегръщам те силно и съм с теб!
Оле, миличка, чак ме разплака - представих си болката ти и настръхнах и се разплаках ( то аз сега само плача  :().
Но знам, че си страшно силна и ще се справиш, за да гушнеш своето бебче.
Почивай си и се възстановявай, а после ще му мислиш.
Недей така да се затормозяваш - сега имаш нужда от почивка. Щом д-р Персенска ти е казала така да не отписваш тръбата - няма. Може и лапаро да направите и да се оправят нещата. ТРЯБВА да вярваме, миличка.
Много те обичкам и прегръщам силно!


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #248 -: Август 06, 2008, 13:38:40 pm »

 Дясната е много крива и дълга и още незнам си какво.. Тя пропусна ,ма е с "дълъг път" Като цяло и двете въобще не са си на местата,където трябва а са,но д-р Персенска ме помоли да не се отказвам от дясната,защото аз и казах направо да ги махат и да знам че нямам тръби и да не ме ядосват.

Програмата от тук нататък е следната.. От цикъла през Октомври месец ще ме стимулират и ако Бойко докара някакъв читав материал,ще правим инсеминация.Ако няма материал или е неуспешна процедурата,цикълът през Ноември или най-късно Декември ще стартираме първия си опит ин витро или икси(в зависимост от материала)

Любче и аз така, с тая разлика, че лява въобще нямам. Дясната - дълга и овъртяна като свинска опашка, иначе пропусна. Затова ме насочиха и към инвитрото - то с таз тръба закъде, ставали чудеса, ама мене нещо ме подминават. И аз съм ноември при д-р Персенска, може да се засечем  :)
А пък за болките - съжалявам! Всичко минава и се забравя, дано да има сладък резултат мъката ти!
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #249 -: Август 06, 2008, 13:40:56 pm »
 Любе, щом са казали , че е възможно да стане с инсе, защо не опитате с едно - две , ами се хвърляте на ин витро?
 Възстановявай се бързо и хайде , успех!
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #250 -: Август 06, 2008, 13:43:28 pm »
Абе момичета, сигурно ще ми теглите една, ама и аз се замислих директно за ин-витро.  :?
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #251 -: Август 06, 2008, 13:45:46 pm »
rositka13 , за съжаление и аз пропуших отново. Проблема ми е , че наистина ми се пуши... :oops: :x
:oops: и аз си признавам  :oops:
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #252 -: Август 06, 2008, 13:46:23 pm »
Любе и аз настръхнах като четях поста ти. Неприятни са новините, но трябва да намериш надежда, за да имаш сили да се справиш. Щом лекарката е казала да не я отписваш тръбата - значи има  надежда, в краен случай пак има решение. Ще успееш душа, ще видиш - приличаш ми като борбеност на една вече успяла мама след една 11 годишна борба, просто е невъзможно да не стане.
« Последна редакция: Август 06, 2008, 13:48:53 pm от bobi 2 »
*
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #253 -: Август 06, 2008, 13:49:31 pm »
Любе, много съжалявам за ЦС!
Сигурно ти е тежко, но трябва бързо да се съвземеш и да гледаш само напред!
Радвам се, че си силна и съм сигурна, че ще преодолееш всички проблеми и скоро ще гушнеш един или двама малки сладура!
 :bighug:
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #254 -: Август 06, 2008, 13:50:05 pm »
naskomimi, като не върви нещо все се питаме дали не ни наказва дядо Боже.
И аз си имам мои виждания за църква, свещеници и посредническата им роля, но си намерихме една малка и чиста (говоря за духовния аспект на думата)църквичка. Много ми хареса церемонията и всичко мина без много шум и суетня, но се чувствахме безкрайно щастливи от целия си сватбен ден. А това вашето не е наказание, клетва или каквото и да е друго. Просто имаме някои неща, през които трябва да преминем (за съжаление пътищата на някои от нас са по-стръмни). А и дядо Боже вижда всичко и без църква.
Много харесах "Пилешка супа за душата". Авторът и учавства в "Тайната". Там пише да визуализираме мечтите си. Та сложих наша снимка с едномесечното бебе на едни приятели и редовно си я гледах и си казвах, че се моля така да изглеждаме и с наше дете. Не знам дали това помогна, но само след 5 месеца бях бременна. Е, сигурно не е универсална рецепта (особено ако има нужда от дълго и сложно лечение), но дава надежда. Извинявам се за дългия пост, но нещо не ми идва отвътре късият разказ :oops:
*
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #255 -: Август 06, 2008, 13:54:14 pm »
Бисерче Честито мила! Лека и безпроблемна бременност ти желая и здраво бебче на финала!  :goodluck: :goodluck: :goodluck:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #256 -: Август 06, 2008, 13:59:23 pm »
Любе, съжалявам за болката която си изпитала.... знам щото и мен ме боля на ХТ, при все че моите тръби пропуснаха и двете... мога само да си представям какво ти е. Надявам се че не си на работа и можеш вкъщи да си легнеш и да събереш сили. Болката ще отшуми, до ден-два надявам се - ти пий нещо обезболяващо, после е важно да си силна и да не се отказваш! Знам че ти е трудно в някои моменти да го вярваш - но ще стане!!!!! Аз анли ви разказвах преди вереме за една позната дето... записаха се за инвитро и докато чакаха следващия месец за процедурата... тя девойката забременя и то след години опити. Половината от проблема ни е в главите на нас, и чак после другата половина е здравословна. Но ще им разкатаем фамилията на всички проблеми и гадни процедури, ще видиш, и за нас има две чертички!!! Много те обичам и те Гушкам сиииииииилно!

Миме!!!! :x Ти пак ли пропусна старата Мими на първа линия!??? Кви са тия глупости? Ти ли си най-голямата грешница???? Ами тия дето пият докато са бременни, или се друсат.., или дето правят аборти по-желание....и какво ли още не!! Да не те чувам повече да казваш такива неща, защото и аз ще дойда с групата за пердаха!

Иве, мацко, с тия болки много ми напомняш на мен преди 2 седмици... точно след ову-то ме сви пустата киста... и ето до къде я докарах... Можеш ли да отидеш на лекар да измерят колко е голяма кистата сега????
« Последна редакция: Август 06, 2008, 14:00:59 pm от Vickson »
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #257 -: Август 06, 2008, 14:01:42 pm »
Любе,нямам думи,но като се видим(което ще е много скоро)силно ще те намачкам,да знаеш.
Аман,вече!Писна ми от проблеми!Ама много ми писна!Не съм нито тъжна,нито притеснена,а адски ядосана.На всичко!На чакането,на мъките,на празните надежди,на ниския инсулин и високия пролактин.
Че ще им разкажем играта на всички проблеми и пречки,е ясно,ама защо е нужно :(
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #258 -: Август 06, 2008, 14:03:06 pm »
naskomimi.........
Благодаря ти, миличка, знам, че си права, както и всички момичета, но важното е аз как го чувствам, а истината е, че наистина ми тежи...
Знам, че напоследък съм страшно психясала и изнервена - дори и на морето не спрях да меря температури и да броя дните - да отпусна малко душата и съзнанието...
Момичета, бъдещи мами - уверих се вече, че става щом  се откажеш и спреш да мислиш и се тормозиш- моля ви кажете ми как успяхте да отхвърлите тези мисли - аз не мога да избягам от тях. Дори мисля, че ще полудея. :?
Извинявам се за дългия пост, но нещо не ми идва отвътре късият разказ :oops:[/color]
И аз съм така  с постовете :D


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #259 -: Август 06, 2008, 14:03:40 pm »
Любе, съжалявам за болката която си изпитала.... знам щото и мен ме боля на ХТ, при все че моите тръби пропуснаха и двете... мога само да си представям какво ти е. Надявам се че не си на работа и можеш вкъщи да си легнеш и да събереш сили. Болката ще отшуми, до ден-два надявам се - ти пий нещо обезболяващо, после е важно да си силна и да не се отказваш! Знам че ти е трудно в някои моменти да го вярваш - но ще стане!!!!! Аз анли ви разказвах преди вереме за една позната дето... записаха се за инвитро и докато чакаха следващия месец за процедурата... тя девойката забременя и то след години опити. Половината от проблема ни е в главите на нас, и чак после другата половина е здравословна. Но ще им разкатаем фамилията на всички проблеми и гадни процедури, ще видиш, и за нас има две чертички!!! Много те обичам и те Гушкам сиииииииилно!

Миме!!!! :x Ти пак ли пропусна старата Мими на първа линия!??? Кви са тия глупости? Ти ли си най-голямата грешница???? Ами тия дето пият докато са бременни, или се друсат.., или дето правят аборти по-желание....и какво ли още не!! Да не те чувам повече да казваш такива неща, защото и аз ще дойда с групата за пердаха!

Иве, мацко, с тия болки много ми напомняш на мен преди 2 седмици... точно след ову-то ме сви пустата киста... и ето до къде я докарах... Можеш ли да отидеш на лекар да измерят колко е голяма кистата сега????

Никъде не ходя, зарита съм с работа. Болката е от време на време. Абе първо мислих че съм в ову, ама като не я следя.....