0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #620 -: Август 09, 2008, 23:15:40 pm »
Здрасти мацета
Само набързо пък минавам да кажа че вече сме се изнесли от таванчето долу при зълвата
В понеделник събарят ама вече нищо няма горе така че още от днес сме тук.Естествен първото което направих е да пусна компа и да чета
Меги мила липсваше ни.Дано да имате успех още с първото инвитро щом дотам стигнахте.
Софче не ти знам предчувствията, ама аз си имах цисккълче , което свърши вчера и днес усетих че ми се гади.
Но ще видим...
Мацки, батето ме припира че иска да си ляга а съм се разположила на неговата част от леглото.
Утре ще намина пак по някое време да ви видя и да пиша повече.
Цунки сега
*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #621 -: Август 10, 2008, 00:29:02 am »
Мегито се появи най-накрая. Ей да ни навестяваш по-често.
Еми Вили да видим какво ще каже доки. И ти ли ходеше при Даскалов. Че ние с Роузи се си обменяме информацийка. Даже лекуваме едни и същи работи.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #622 -: Август 10, 2008, 07:02:38 am »
Айде сега пък ДОБРО УТРО!! :lol:
Дано да ви е хубава неделятя,ако не друго то поне май ще е прохладна!

Мишанче,да Даскалов ми назначи една камара изследвания,но не съм ходила от 2 месеца при него,защото исках първо да ги направя.Но сега във вторник с всичките резултати съм при него.

Ей,Светле,разкара го тоя багаж най-накрая.И хайде,преди започването на ремонта да ти пожелая,да свърши колкото е възможно по-бързо и да стане прекрасно!!!

Чао за сега момичета и до довечера! :D
*
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #623 -: Август 10, 2008, 09:07:47 am »
Добрутро, банда!
Нали обещах да пиша повечеко и сега имам да наваксвам :-). Днес заминаваме за Плевен, утре сме на док, но ще използваме ходенето до там да си топнем големите дупета в един басейн. Решихме, че така или иначе ще бием път до там да вземем да преспим една вечер в едно хотелче с басейнче, че не се очертават скоро отпуски и тази година досега никъде не сме излизали извън Русе (освен по доктори, разбира се, но то не се брои). Така че ще съчетаем полезното с приятното. Айде утре вечер като се върна ще пиша как е  минало.
Целувки на всички Ви.
Меги
 
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #624 -: Август 10, 2008, 09:14:04 am »
Добро ви утрооооо! Аз като една оправена булка, днес съм много ранобудна!
Меггинцее, дойде най-накрая, а!? Ей сега ще прескоча и до твойта тема да те изчета! Дано вече да намираш повече време за тука. Открадвай си по 30 мин. на ден, че много ни липсваш!
Вили, душа, давай го по-лежерно! Ти ли ще си най-съвестния служител? Аз като съм спирала да си взимам нещо от ОМВ, все намусени мадами ми се падат, а пък аз съм един келеш и като видя нацупена муцуна, гледам още повече й да скофтя положението... Срам ме е от себе  си!
Викс, не знам дали ще имаш време да погледнеш темата, ама да знаеш, че утре ще те мисля цял ден! Стискам палци всичко да мине леко и операцията да е успешна! Бързо възстановяване, мацко! Обичам те, ама ти си го знаеш!
Аз пък да ви кажа снощи каква я направих... Свалих си гипса, ама за малко. В четвъртък като бях на превръзка ми сложиха гипсова кора отгоре и другото е бинт. Снощи успях да се намокря хубаво като си взимах душ, не издържах на напъна и се развих... мъжо като ме видя, ме навря... да не казвам къде! Искала съм да ми зарастне на криво ръката, да трябва на ново да ми я чупят... все ей такива. Днес съвестно ще си купя нов бинт от аптеката и ще се омотая на ново, че снощи май хлабавко съм се превързала... Ама сега като го няма мъжо мога да го свалям поне за 20-30 мин. на ден да ми отпочива ръчицата  :lol:
« Последна редакция: Август 10, 2008, 09:17:21 am от sof »

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #625 -: Август 10, 2008, 09:25:33 am »
Добро утро, милички!
Как сте днес?
Аз днес се успах - за пръв път от толкова време :D
Снощи бяхме нагости у един много готин приятел и опатках 6-7-8- крилца и биричкаааа :D :D :D
Прибрахме се късно и не посмях да ви прочета какво сте правили, че милото щеше да ми се скара.
Амам много ме ядосва - така и не свикна да ме дели с вас, а пък аз не мога без вас - вие сте ми моето семейство. :grouphug: :grouphug: :grouphug:
И така.
Мегииииии - така се радвам, че си тук, мила - аз влизах в графиката ти онзи ден, но само пишеше, че ще изследваш СГ нещо си, ама аз не разбрах за какво става въпрос. Е, сега вече разбрах. Стискам ти толкова много палци, миличка. Стискам палци и ще се моля това да е първото ти и единствено ин-витро в живота, то да е най-успешното и с най-прекрасния резултат newsm04 newsm04 newsm04 Ти го заслужаваш и го изстрада толкова много и съм сигурна, че Бог е видял всичко и ще те възнагради за търпението  и надеждата. Много те обичкам и не съм спряла да мисля за теб. Целувам те, миличка и не ни оставяй така - че всички много те обичаме и ни липсваш много.
Ей, Светалчи, миличка, така се моля предчувствието на Соф да се сбъдне.. Ох, ама какъв ти беше този цикъл, нормален ли, ох и с това гадене... Ама нищо не ти пречи да направиш тестче, нали? Стискам палци, миличка, толкова много! Прегръщам те и пиши.
Виленце, пак ли на работа, мила? Какви са тези твои луди смени? Нали уж трябва да сте дневна, нощна и два дни почивка? Или си вземаш смените заради София? Ако е така - добре, ама ако не е ще идвам да се карам на шефовете ти. Не 200, ами незнам колко да ти дадат, че са доволни от тебе, не може така - няма да си ми те преуморяват. :bighug: Ох, най-сетне направи изследванията и ще ходиш при Даскалов. От това, което съм чела за него всички момичета казват, че си в най-добрите ръце, надявам се да решите заедно проблема и още този месец да се похвалиш с най-хубавия резултат. И ще ти се карам, ей, стига с тези лоши предчувствия и проблеми! Сякаш не ти бяха достатъчно тези месеци. Няма да има повече и не се притеснявай така! Че нали знаеш- от притеснение става още по-лошо.
Викиииии, утре всички сме с теб, миличка!
Всички момичета, много ви обичкам и ви прегръщам толкова силно! :bighug: :bighug: :bighug:
Ох, ама и аз съм една - не мога без вас. Сега уж правя закуска на милото, ама все съм тука и сложа една палачинка, пиша, после пак така и незнам накрая какво ще излезе... :oops:
Айде, после пак ще ви видя как сте. :wink:
Цунки!
:balk_21:



"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #626 -: Август 10, 2008, 11:13:53 am »
Добро утро и от мен. Ама Миме как си се успала? Беше писала в 9,25.
Соф, никакво такова сваляне - само като се къпеш може, ама пак не е добре, з-то после дали го слагаш правилно, а?
Меги, весело изкарване.
А Вили, и ние сме така - с цял куп изследвания.
Ама на нас ни останаха генетичните за др. месец и тогава вече ще отиваме.
Светалчу, най-сетне сте прилючили, а? Айде че ни липсваше.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #627 -: Август 10, 2008, 12:28:17 pm »
Виксънче,стискам палци за утре. :crossfingers:
Ей Соф,недей така мила,знам че е неприятно с гипс ,но бъди предпазлива.
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #628 -: Август 10, 2008, 13:31:41 pm »
Здравейте мили мои приятелки!
Мегги здравей и много се радвам че отново си сред нас и не си ни забравила, навестявай ни по-често, щото много ми липсваше!
Софи, мацко, и аз те обичам  :lol:, и ще се взимаме, нали се уточнихме вече.  :lol: Благодаря ти че не спираш да мислиш за мен. А ти не дей да сваляш гипса!!! Моля те, да не стане някой беля.
Вили, душо ти пак бачкаш яко :? Много ще се радвам да се видим, смятам че до петъка вече ще съм супер и ще гледам да дойда на срещата. Мацки - едно предложение, вместо на пилоните  :wink:, защо не пробвате да направите резервация в Мола срещу х-л Хемус (където ще отседне Вили) там на втория или третия етаж има една много приятна пицария :) хем близо, хем удобно, хем на централно място и кухнята им си я бива :) само предлагам
Миме, слънце,  :bighug:
Иве, и за теб мацко една голяма прегръдка  :hug2:
Роузи - благодаря ти миличка! Бибица – и на теб също!
Росси, Вики, Хриси и всички останали които хадят в Щерев.... искам само да ви кажа че аз година и нещо ходя там и уж ме следят и ме лекуват... и т.н.... но в крайна сметка се оказа че явно просто са ми взимали парите през цялото време, а нищо не са направила както трябва. Дори когато отидох със много силните болки Юнакова ми каза че нищо ми няма и ме прати вкъщи, а през ноща после ходих в Пирогов. Просто ви го казвам да си имате едно на ум, не знам дали аз съм попаднала на кофти лекар... или политиката на клиниката е да се размотават колкото се може повече пациентките зада се изръсят повече пари... но за мен докторите там...не са специалисти и повече няма да ходя там.

Ох, айде аз ви оставям, няма да мога пак да вляза, така че аз сега започвам да пия очистителното  :balk_133: ... подготвям се за утре. Почва бавно да ме хваща страх, но ще се оправя. Стискайте палци и при първа възможност ще ви кажа какво е положението.
Обичам ви всичките и ви целувам много  :)
*
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #629 -: Август 10, 2008, 14:00:36 pm »
Vickson стиснати палци за утре и късмет!
Не се страхувай всичко ще е наред!
*
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #630 -: Август 10, 2008, 15:37:18 pm »
Вики,не се страхувай миличка.На мен утре ще ми свалят конците и вече се чувствам все   едно нищо не е било.Ще видиш че всичко ще мине ок/не включвам очистителното/

Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #631 -: Август 10, 2008, 16:16:07 pm »
Вики много късмет и успешна операция утре!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Бързо възстановяване и после  +++ резултат
*
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #632 -: Август 10, 2008, 17:54:10 pm »
Здравейте ! Аз се бях подготвила за много четене ,ма вас никакви ви няма..Ние снощи спахме на вилата и сега се прибрахме..

Меги добре дошла мила..Да знаеш че инвитрото ще ти е първо и последно защото ще си много бременна како :)

Вики,иска ми се да съм с теб утре през цялото време.. Пиши ми ако искаш колко време ще си там и къде е това,за да дойда да те видя.. Целувам те!

Софке, ш'та маана та прибия како..За какво си сваляла гипса?! Стисни малко и изтрай де ееееееееееееее ама сииииииииии ;) :)


Виле плювай на тия софиянци в пазвта да не ги урочасаш ;)

Ай стига съм се лигавила.Чао за сега,отивам да се къпя че лепна от пот и мириша на катастрофирали катерици..
« Последна редакция: Август 10, 2008, 17:55:54 pm от luba_boiko »
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #633 -: Август 10, 2008, 18:19:33 pm »

ОЧАКВАЩИ   :bfp:

   
   
                                       jesari                  10.07                                       
    tancheto                11.08
ЛОВУВАЩИ    :00001754:

                     
 
          nimika         
   rossy*
   еvita1717
   djina76
   eli_v
   biby21
   anastacia682
   malkoto_dqvolche
   vulpecula_m
   bobi2
   viki_vat
   tangra
   hriska
   mikivl
   rositka13

   

Оле, милички - колко сме се занемарили със списъка.
Направо не мога да повярвам - колко назад беше останал...
Ама давайте да го актуализираме - какъв е този малък списък с очакващи?
Роузи - ти кога чакаш  :bfp:, миличка, няма ли да си вече в очакващи?
Ей, не се крийте, ей! Нали трябва да ви наблюдавам и да ме направите най-щастлива!
Прегръщам ви сииииииилно! :bighug: :bighug: :bighug:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #634 -: Август 10, 2008, 18:49:25 pm »
Миме,в нито е дин списък не съм душко.Пия АБ и направо :xСледващият месец може би :D
Любче,само душче  ли ,а нещо друго няма ли... :bed:
*
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #635 -: Август 10, 2008, 19:00:08 pm »
Мименце и аз като Рози не съм в нито един този месец.Ще потърпим до следващия,вие ще ни изпреварите,пък ние веднага ще ви настигнем. :D

*
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #636 -: Август 10, 2008, 21:02:02 pm »
Лека нощ момичета.Аз отивам да си лягам че утре ще ми махат конците.Вики още веднъж успех и ще те мисля кукле. :bighug:

*
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #637 -: Август 10, 2008, 21:46:37 pm »
Меги , радвам се ,че се появи и дано първото ти ин витро да  е успешно. :D
Вики  :crossfingers: за утре. Всичко ще е ОК.  :balk_602:
Соф, мила недей да сваляш гипса. :balk_77:
Любе,нормално е да ти зацапва след ЦС. И дейстайте със Бойко сега имаш голям шанс да направите бебо :D
Миме, мила можеш да ме преместиш във очакващите -24.08
« Последна редакция: Август 10, 2008, 22:13:48 pm от mikivl »
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #638 -: Август 10, 2008, 22:31:50 pm »
Ама наистина никви ви няма днес! Ааааа, дойде малко хладно време и се не спирате, а!? Аз съм се зазяпала в "Смело сърце"... Малиии, много го обичам тоя филм... пък Мел Гибсън... само да ми падне! А пък как рева на края... като магаре!
На всички, дето ми размахвате пръста - свалих гипса за малко, щото яко го намокрих снощи и не можах да заспя такава мокра... ми гадно ми беше! Ама веднага се пових после! Сега решението е, че ще се къпя без него и после ще го слагам обратно! Ама ми е много измършавяла ръчичката... Ще съм съвестна до 21-ви - тогава ще го махат окончателно и обещавам, че няма да се къпя повече от два пъти на ден!  :lol:
Хубава вечер на всички! Правете повече любоввввв!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #639 -: Август 10, 2008, 22:34:20 pm »
ОЧАКВАЩИ   :bfp:

   
   
                                       jesari                  10.07                                       
    tancheto                11.08
    mikivl                   24.08
ЛОВУВАЩИ    :00001754:

                     
 
          nimika         
   rossy*
   еvita1717
   djina76
   eli_v
   biby21
   anastacia682
   malkoto_dqvolche
   vulpecula_m
   bobi2
   viki_vat
   tangra
   hriska
   rositka13

   

Мики, успех, миличка!
Дано съм ти на късмет - желая ти го отцялото си сърце
! :blowingdust: :bfp1:



"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза