0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #280 -: Август 06, 2008, 15:32:46 pm »
Ами тъй като във всеки 3-ти пост става дума за това,ще изглежда много брутално от нейна страна,та затова го замаскира малко.
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #281 -: Август 06, 2008, 15:34:02 pm »
Рали-Пат , срам ме е да пиша "секс" и затова пиша "кекс".
Да бе да, айде сега моля моля.... Тук си знаем и кътните зъби, поради естеството на проблемите ни, думата секс я притеснявала...  :lol:
:jump12: :jump12: :jump12:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #282 -: Август 06, 2008, 15:36:50 pm »
Ами тъй като във всеки 3-ти пост става дума за това,ще изглежда много брутално от нейна страна,та затова го замаскира малко.
Аха, :D - Ивето е нашата кекс-тигрица :D - то не бяха пози, не бяха инструктори и феи - много ми е сладка и ни разведрява  :D :D :D
Ивееее- стига пуши, душко - за тебе говорим - ела да се посмеем - стига сме плакали....


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #283 -: Август 06, 2008, 15:37:12 pm »
Рали-Пат , срам ме е да пиша "секс" и затова пиша "кекс".
Да бе да, айде сега моля моля.... Тук си знаем и кътните зъби, поради естеството на проблемите ни, думата секс я притеснявала...  :lol:
Да бе да. Тука всеки знае за другия кой какво правил, кога правил кекс. Мани - мани. Вили и аз искааам на среща
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #284 -: Август 06, 2008, 15:38:53 pm »
Боби,само да разбера със сигурност кога ще е.Даже ако искате ще ви водя в студиото да гледате на живо! :D
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #285 -: Август 06, 2008, 15:39:52 pm »
Момичета- нещо много весело ви стана на мой гръб? Радвам се. :lol: :P
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #286 -: Август 06, 2008, 15:40:37 pm »
Суперрр  mf_bounce8 :balk_46: :balk_46:
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #287 -: Август 06, 2008, 15:41:24 pm »
Момичета- нещо много весело ви стана на мой гръб? Радвам се. :lol: :P
:bighug: :bighug: :bighug:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #288 -: Август 06, 2008, 15:43:31 pm »
МИме,да не ти вкарвам нови филми в главата,ама нали разбра ,че аз имам токсоплазмоза.И ти с твойте котки ,марш към някоя лаборатория да си пуснеш изследване.Моя мъж каза ,че до края на живота ни няма да имаме в къщата коте или куче.
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #289 -: Август 06, 2008, 16:15:52 pm »
МИме,да не ти вкарвам нови филми в главата,ама нали разбра ,че аз имам токсоплазмоза.И ти с твойте котки ,марш към някоя лаборатория да си пуснеш изследване.Моя мъж каза ,че до края на живота ни няма да имаме в къщата коте или куче.

Ами можеш да му кажеш, че ще е след дъжд качулка. Щом си положителна за изкарана инфекция, даже още по-добре. Няма да ти създава проблеми по време на потенциална бременност.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #290 -: Август 06, 2008, 16:22:12 pm »
Здравейте момичета!

Бисерче,не съм спорала да мисля за теб от последната ти инсеминация.. По принцип съм забелязала,че когато някоя от нас се покрие,след това идва с бомбата.. Много се радвам за теб и ти пожелавам от тук нататък,проблемите да са ти свързани с образованието и гаджетата на децата ти ;) Лека бременност и много щастие :)

Аз се прибрах преди малко от цветната снимка и съм страшно разстроена..Знам че ще се оправя,защото и други проблеми съм имала и съм минавала през тях ,като хала,но за сега съм съсипана.. Тръбите ми са хванали на майка си в гъза и никакви ги няма... Лявата не пропусна ,ама грам течност,все едно я няма.. Дясната е много крива и дълга и още незнам си какво.. Тя пропусна ,ма е с "дълъг път" Като цяло и двете въобще не са си на местата,където трябва а са,но д-р Персенска ме помоли да не се отказвам от дясната,защото аз и казах направо да ги махат и да знам че нямам тръби и да не ме ядосват.. Обеща да ме стимулира и много да гледа ,какво можем да вземем от нея,до инвитрото.. Каза ми че има чувството че с инсе имам голям шанс.. От днес официално сме със смесен фактор и нещата са мнооого зле(за сега) Иначе какво да ви кажа за самата процедура.. ПО-ГОЛЯМА БОЛКА В ЖИВОТА МИ НЕ Е ИМАЛО!!! Щях да повърна и припадна на масата,пищах като заклана и исках да умра..Още тогава ми светна ,че нещата не са добре..Болката беше все едно ме оперират без упойка.Сега кървя и изкарвам гадости.. Чувствам се зле и психически и физически,но не ме съжалявайте,защото ще се изправя много бързо и ще разкатая фамилиите на всички ядове.. Аз не съм минала през всички помиив живота ми за нищо и смятам скоро да оправдая мъките си с по- щастлив живот..

Програмата от тук нататък е следната.. От цикъла през Октомври месец ще ме стимулират и ако Бойко докара някакъв читав материал,ще правим инсеминация.Ако няма материал или е неуспешна процедурата,цикълът през Ноември или най-късно Декември ще стартираме първия си опит ин витро или икси(в зависимост от материала)

Това е от мен. Ако ви звуча шашаво,не ми се чудете. Ако някога съм наранила някой или съм била груба,моля за извинение. Благодарна съм на вас и на живота ,че все пак имам сила и вяра!

Любе, благодаря за пожеланията, да ти се връща и на теб!
Не си ми развалила нищо. Само исках да ти кажа, че си силна и си издържала болката,сега има шанс нещо и да се е поотпушило, защото при по-леки запушвания течността може да премине след известно време все пак и да отпуши /то затова те е боляло и изкарваш гадости/.Не ги отписвай миличките тръбички,има винаги шанс. Колкото до инсетата и ин-витрото - подкрепям те напълно.Ние минахме по този път и не съжалявам за нищо.
Направихме две инсета /неуспешни/ докато чакаме да ни одобрят от здравната каса за ин-витро. През април ни одобриха и през май направихме ин-витрото /СЛАВА БОГУ успешно/.
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #291 -: Август 06, 2008, 16:28:20 pm »
Бисерче, честито мила!!!  Много се радвам за теб! Желая ти здраве и спокойствие, в оставащите 6 месеца, изпълнени само с хубави емоции от тук нататък. Ако не те притеснявам много би ли ни разказала какво се случи, ще ни бъде от помощ, всяка от нас изживява своите проблеми всеки месец.
Благодаря ти че не си ни забравила и си носила списъчето с теб.
Сега си почивай, пази леглото и се наслаждавай на бременността си.
Виксънче, Вили,
По повод това, че ме питахте за "патилата", случи се така:
 На мен ми "процапа" на 10 ден след ембриотрансфера /ЕТ/, започнах да пия лекарства /по съвет на доки/, но въпреки това на 13 ден от ЕТ си прокървих и си продължи това почти като една нормална лелка /въпреки всички лекарства/.Съвсем случайно на 12 ден от трансфера се наложи /по-рано от предвиденото/ да направя кръвен тест, за да пътувам спокойно в чужбина и ооо, чудо ++ тест, после направих още два и те ++,но въпреки това при кървенето реших,че тестовете са фалшиви. Но вместо в петзвезден хотел в чужбина се озовах на 10-ти етаж на Майчин дом.
Казаха ми да лежа непрекъснато, но аз се отнесох много несериозно и 10 дена след като ме изписаха, отново ме приеха по спешност с частично отлепване на ембриона, това беше причината да не казвам нищо - не знаех дали ще се задържи беби. Сега съм много сериозна и въпреки, че се чувствам добре, не си позволявам да ставам много от леглото, ще трябва да лежа до деветия месец.
Исках да ви кажа, че особено след процедури, дори да прокървите - няма гаранция за нищо и е по-добре да се уверите със сигурност дали има бременност.Ако ви се случи така - бегом веднага към болницата /по най-бързият начин, не утре или в понеделник, а веднага/,защото понякога това е направо борба "на живот и смърт".
Дано по-рядко да се случват моите патила, а всички вие скоро да си бременеете безпроблемно!!
Не забравяйте секса, той е прекрасно нещо  :lol:
Ще ви наглеждам,  :bighug:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #292 -: Август 06, 2008, 16:29:34 pm »
Здравейте на всички!
Бисе, честита ти тримесечна бременност! Сега щом трябва - охранявай леглото, а пък след 6 месеца ти пожелавам да гушкаш един разкошен бебо! Наминавай от тук!
Момичета, днес бях на църква (мама ме заведе) и запалих свещичка за всички от "Зачатие".
Любекс, аз не знам какво точно да кажа. Май повече клоня към настръхналия пост на Вили. Не съм тъжна, не плача, просто съм ядосана. Яд ме е на всички гадости, през които трябва да преминем, за да гушвем и ние нашите бебета. Яд ме е, че до сега сме видели много, но не знаем кога точно ще му видим края и колко още ще се налага да изтърпим. Просто много ме е яд!


Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #293 -: Август 06, 2008, 16:31:50 pm »
МИме,да не ти вкарвам нови филми в главата,ама нали разбра ,че аз имам токсоплазмоза.И ти с твойте котки ,марш към някоя лаборатория да си пуснеш изследване.Моя мъж каза ,че до края на живота ни няма да имаме в къщата коте или куче.

Ами можеш да му кажеш, че ще е след дъжд качулка. Щом си положителна за изкарана инфекция, даже още по-добре. Няма да ти създава проблеми по време на потенциална бременност.

Изследванията са положителни,че в момента имам токсоплазмоза,а не че е вече прекарана.Знаеш ли само с антибиотик ли се лекува и колко време трае лечението???

Бисерче,благодаря ти и много се радвам,че всичко сега е ОК.

Соф,душицо,мерси за свещичката.И да ти кажа аз се чувствам по-добре ядосана,отколкото отчаяна.
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #294 -: Август 06, 2008, 16:38:08 pm »
признавам си, че не изчетох всичко, но знам най-важното :wink:
Бисерче - честито, дано всичко лошо е останало зад теб и оставащите 6 месеца да се леки и безпроблемни и накрая едно здраво бебе
Любе - щом доки не се е отказал и ти няма да се отказваш
Миме и Ивето - я горе главите и вие никакво отказване
целувки и прегръдки на всички



*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #295 -: Август 06, 2008, 16:38:28 pm »
МИме,да не ти вкарвам нови филми в главата,ама нали разбра ,че аз имам токсоплазмоза.И ти с твойте котки ,марш към някоя лаборатория да си пуснеш изследване.Моя мъж каза ,че до края на живота ни няма да имаме в къщата коте или куче.
Ох, миличка, тъкмо днес питах личната за това.
Тя каза, че можела да ми направи токсото, ама аз питах за котешка тения :? Сигурна съм, че беше това - аз я познавам - пък у намерих снимки в нета...
Майка ми има много котки и ние нали й бяхме нагости - имаше и мънички котенца - аз толкова ги гушкам и галя......
Ама един ден бялата котка ( тя не им е майка, ние имаме много котки :)) повърна котешка тения  8O 8O 8O
Направо ми стана лошо...
Така се уплаших..., защото аз нея не съм пипала, ама тя яде от купичката на малките, а аз тока ги гушкам, ако има как ще ги цункам, опирам си нослето до тяхното :oops: :oops: :oops:
Много се уплаших, защото прочетох страшни неща за котешката тения и ще ида в ХЕИ - ще пусна и токсото...
Страх ме е, ама не мога да се откажа от любовта си към котките и не мога- обожавам ги.
Е, вече не си опирам нослето у тяхното....


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #296 -: Август 06, 2008, 16:38:47 pm »
Ако говорим кой е ядосан- аз съм с две ръце. Току що сърцето ми /мъжо/ се обади да ми каже че е напуснал и тази фирмица/ той нали е вече в частния сектор/ и сега щял да си седи в къщи докато не намери заплата не по малка от 1500 лв. Тоя е луд.  8O :x :x
*
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #297 -: Август 06, 2008, 16:39:25 pm »
На всички ни е трудно!!!
На всички ни е писнало!!!
На всички ни се струва прекалено дълго и нечестно!!!
но край ще има....и то скоро.....
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #298 -: Август 06, 2008, 16:42:00 pm »
На всички ни е трудно!!!
На всички ни е писнало!!!
На всички ни се струва прекалено дълго и нечестно!!!
но край ще има....и то скоро.....

Надявам се края да е скоро!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Време за сбъднати желания (04.08.2008 - 10.08.0-2008)
« Отговор #299 -: Август 06, 2008, 16:42:16 pm »
На всички ни е трудно!!!
На всички ни е писнало!!!
На всички ни се струва прекалено дълго и нечестно!!!
но край ще има....и то скоро.....

Аз вече в нищо не виждам край или щастие. След разговора с моя,направо ми прегря главата. Със сигурност и кръвно вдигнах. Ей, човек не може да се отпусне и за 1 ден дори. Все трябва да имам някакви нерви. :(