0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: В 9г.с. и пак прокървих
« Отговор #60 -: Август 19, 2008, 20:13:58 pm »
Bobbie , съжалявам миличка! Търсете причината!
*
Re: В 9г.с. и пак прокървих
« Отговор #61 -: Август 19, 2008, 20:30:55 pm »
Ех,Боби,трудно ми е да чета за това,което ти се е случило,защото то се случи и на мен преди 2 седмици...Знам как се чувстваш и ми се иска да ти кажа нещо утешително,но знам,че в момента утеха няма.Боли ,когато се случи един път,боли ,когато се случи втори път,всеки път боли все повече!Няма  дума,която да опише адското,чувство,което те изгаря отвътре и ужаса,който изживяваш!Плачи сега ,Боби,плачи и аз ще плача с теб!Но след ден-два събери всичките си сили и започни всичко отново!Дай си почивка ,а след това направи всичко възможно мечтата ти да стане реалност.Колкото повече сили си даваш,толкова по-близо си до успеха!Прегръщам те силно :bighug:

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: В 9г.с. и пак прокървих
« Отговор #62 -: Август 19, 2008, 22:04:23 pm »
Bobbie, искрено съжалявам!  :( Надявам се това да е последният ти неуспешен опит и следващата ти бременност да се увенчае с бебе!

Съдречни поздрави,
Нина
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: В 9г.с. и пак прокървих
« Отговор #63 -: Август 20, 2008, 04:05:14 am »
Благодаря ви много момичета. Аз преди няколко часа се върнах от болницата и сега лежа пред телевизора,защото още ме боли, но станах за малко и отговарям. Много съм ви благодарна на всички за подкрепата.

Прегръщам ви. :bighug:


Боби


  
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: В 9г.с. и пак прокървих
« Отговор #64 -: Август 20, 2008, 07:52:04 am »
Боби, съжалявам за случващото ти се  :(
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: В 9г.с. и пак прокървих
« Отговор #65 -: Август 20, 2008, 09:24:56 am »
Боби, съжалявам за това, което ти се случва  :?
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: В 9г.с. и пак прокървих
« Отговор #66 -: Август 20, 2008, 09:44:34 am »
Боби, много е неприятно това което ти се случва. бъди и силна и направи мечтите си реалност. кураж
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: В 9г.с. и пак прокървих
« Отговор #67 -: Август 20, 2008, 11:01:13 am »
Bobbie, искрено съжалявам!   :(

и все пак, неможе това да е присъда. търси причината. щом ти се случва вече три пъти явно има такава. имаш ли имунологични,генетични и тромбофилия? все си мисля, че е някъде там проблема. направи и хистерото.
имай вяра и кураж! всичко ще се оправи!
Re: В 9г.с. и пак прокървих
« Отговор #68 -: Август 22, 2008, 16:08:25 pm »
Боби много съжалявам но не се отчаиваи аз съм минала по същия път като теб.Преди година след инвитро ,първо прокървяване на 2 месеца ,второ прокървяване на 3м,в болница на легло даже и до тоалетната не ходих на леглото/ужас/ след 15-20 дена трето прокървяване пак на легло в болницата става това. накрая в 22гседмиц серклаж ,след още 1седмица болки и тревоги изтекоха водите и кюрта.Бях с близнаци.Неможеш да си представишболката тогава,но искам дати кажа да не се предаваш.бъди силна за да се пребориш с болката.
Re: В 9г.с. и пак прокървих
« Отговор #69 -: Август 22, 2008, 17:53:25 pm »
Боби,бъди силна,мила!Много съжалявам за случилото,знам колко ти е тежко сега и аз съм го изживяла два пъти!Не се предавай-търси причината,защото такава определено има-имунологична,генетична,хормонална!Ти такива изследвания пускала ли си?
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: В 9г.с. и пак прокървих
« Отговор #70 -: Август 22, 2008, 19:54:10 pm »
Боби, съжалявам за случилото се! Безмислено е да казвам каквото и да било... :(
Пожелавам ти бързо възстановяване и много късмет занапред! :bighug:
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: В 9г.с. и пак прокървих
« Отговор #71 -: Август 23, 2008, 07:40:03 am »
Благодаря на всички за подкрепата.
За тези, които ме попитахте - единственото нещо, което още не съм направила е хистероскопия да влезнат да разгледат самата матка. Иначе няма никакви имунологични или генетични причини. Всички изследвания са ми нормални.
За сега плана е да направим хистероскопия след 2 месеца и ако се види нещо да се отстрани.

Боби


  
*
Re: В 9г.с. и пак прокървих
« Отговор #72 -: Август 24, 2008, 02:33:30 am »
Боби,знам че си в САЩ аз тук си купувам едно списание -conceive,сигурно го знаеш но ако не си си го взела вече вземи си го има интересна информация в него.Аз вчера си купих последния брой и има голяма статия за спонтанните аборти и се сетих за теб,може да намериш нещо.Желая ти следващата бременност да е докрай,успех!
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: В 9г.с. и пак прокървих
« Отговор #73 -: Август 25, 2008, 09:45:01 am »
Боби,знам че си в САЩ аз тук си купувам едно списание -conceive,сигурно го знаеш но ако не си си го взела вече вземи си го има интересна информация в него.Аз вчера си купих последния брой и има голяма статия за спонтанните аборти и се сетих за теб,може да намериш нещо.Желая ти следващата бременност да е докрай,успех!
Благодаря. Никога не съм го чувала до сега. Ще го потърся.

Боби


  
Re: В 9г.с. и пак прокървих
« Отговор #74 -: Август 28, 2008, 15:05:31 pm »
Днес бях на консултация и до тук всичко е наред и трябва до една седмица да спирам утрогестана. Вече влизам в 13г.с. До тук беше добре,но трябва да започвам с изследванията за бебчо. Много ме е страх да неоткрият нещо. А и щитовидната жлеза е дала някаква лоша стойност,но за бременноста не било страшно.  :(
Re: В 9г.с. и пак прокървих
« Отговор #75 -: Август 28, 2008, 15:21:22 pm »
austriana,тъкмо се чудех какво ли се случва с теб.радвам се че си добре,премина успешно през първото препядствие-12сте седмици.Мисли положително,и всичко ще е наред. :goodluck: :bighug:
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
Re: В 9г.с. и пак прокървих
« Отговор #76 -: Август 28, 2008, 18:48:49 pm »
Благодаря raia123   :bighug: дано дано :)
 
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: В 9г.с. и пак прокървих
« Отговор #77 -: Август 29, 2008, 03:46:17 am »
Днес бях на консултация и до тук всичко е наред и трябва до една седмица да спирам утрогестана. Вече влизам в 13г.с. До тук беше добре,но трябва да започвам с изследванията за бебчо. Много ме е страх да неоткрият нещо. А и щитовидната жлеза е дала някаква лоша стойност,но за бременноста не било страшно.  :(

Мила всичко ще е наред. Минала си вече най-страшният период. След като са казали, че това на щитовидната не е страшно, зачи не е.
Прегръщам те. :bighug:

Боби


  
Re: В 9г.с. и пак прокървих
« Отговор #78 -: Септември 03, 2008, 15:04:03 pm »
Днес бях на ендокринолог и излезе, че това което не беше страшно е TSH завишен. Изобщо не ми се струва безобидно. Така се изплаших. изписаха ми хормони eutirox 50
Така се отчаях. По принцип не бях имала до сега проблем с хормоните или с щитовидната жлеза. Това е някакъв ужс. Опитвам се да търся инфо за жени, които са го пили при бременност но нищо не откривам. Ако някой знае за какво става въпрос нека ми пише моля ви!
*
Re: В 9г.с. и пак прокървих
« Отговор #79 -: Септември 03, 2008, 15:07:38 pm »
На мен също по време на бременноста ми се повиши ТСХ и от тогава съм на Л-тироксин.