0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #440 -: Август 01, 2008, 12:21:40 pm »
Мили момичета,
благодаря ви за подкрепата.Място за отчаяние няма,както за мен ,така и за всички вас   :grouphug2:
Няма да се даваме лесно,я!!!
Честно д ви кажа аз си бях вътрешно подготвена,че не са в ред нещата,та май си го изживях предварително...
Едно нещо ме терзае и ми се ще да ви питам.
Дали ако не бях се ошашкала в понеделник,че имам извънматочна и си бях седяла на дупето/дори лежала/,а не да хукна по доктори в друг град,щях да успея да го запазя.
И дали,ако лекаря ми не беше ми казал за тая вероятност,а беше наблегнал на другото-че трябва да се пазя и да бъда оптимист.настроена,както направи втория,всичко щеше да бъде различно...?
И що за реплика от лекар е "Е ти поне не си валат,нали имаш едно дете?"
Аз ще си сменя доктора все пак !!!
А иначе твърдо вярвам в успех си,и във вашия :D :D :D
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #441 -: Август 01, 2008, 12:22:27 pm »
Вети,добре си ни дошла.
Лейди,съжалявам  :(миличка.Бъди силна.
Кайли,Елена стискам ви палци,късмет на прегледите.
Краси,дано тестовете ти грешат :crossfingers:
Ей Соф,къде се загуби :ask:
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #442 -: Август 01, 2008, 12:41:38 pm »
ladytoni , вярно заради подхода наистина да си смениш лекаря с някой по-ангажиран и човечен. А за това дали си си седяла на дупето или не, едва ли е било решаващо. При толкова ранна бременност други фактори имат значение при загуба на плода.
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #443 -: Август 01, 2008, 12:57:54 pm »
здравейте момичета,искам да ви кажа че вчера на обяд имах едно бледо розово петно кръв и от тогава до сега нямам нищо,въжможно лие дае стонало нещо,знам че трябва да изчакам още няколко дни,но пък нямам никаква кръв
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #444 -: Август 01, 2008, 13:13:32 pm »
ladytoni,съгласна съм с Бубето - едва ли това е причината.Сега не се самообвинявай, а направи консултация с лекар. :bighug:
maktub и аз вчера си го мислех това за мен. Аз чесно казано нямам смелост да отида на лекар и да се окаже кой знае какво, явно не съм достатъчно силна :( Ти обаче събери смелост и отиди, ако има проблем няма да се реши от само себе си :crossfingers:
Kylie успех на прегледа днес :grouphug:
« Последна редакция: Август 01, 2008, 13:18:00 pm от bobi 2 »
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #445 -: Август 01, 2008, 13:33:06 pm »
Menche, това нормален цикъл ли ти е 50 дни. Не си ли ходила на лекар? Много е странно.
]
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #446 -: Август 01, 2008, 13:41:04 pm »
Благодаря ви момичета за подкрепата  :bighug:
Колкото повече наближава 5 толкова повече ми се свива стомаха на топка  :?
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #447 -: Август 01, 2008, 13:44:09 pm »
Кайли,спокойно милч,всичко ще е наред.
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #448 -: Август 01, 2008, 13:44:40 pm »
Menche, това нормален цикъл ли ти е 50 дни. Не си ли ходила на лекар? Много е странно.
не мие нормален,никога не мие закъснявало толкова,но пък си правих тест преди една седмица и е отрицателен,имам час при гинеколога чак за септември месец-до тогава не мога да направя нищо
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #449 -: Август 01, 2008, 13:46:31 pm »
Кайли  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #450 -: Август 01, 2008, 13:57:56 pm »
Кайли, мила, ако нещата не бяха добре, щеше да усетиш отдавна!
Опитай се да се успокоиш (знам, лесно е да се каже  :() и пиши след прегледа.
Успех!
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #451 -: Август 01, 2008, 14:00:49 pm »
Saule_Nova и аз на това се надявам, че нямам никакви оплаквания или кървене. Моля се много да имам повод да ви се похваля  :wink:
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #452 -: Август 01, 2008, 14:01:56 pm »
Saule_Nova и аз на това се надявам, че нямам никакви оплаквания или кървене. Моля се много да имам повод да ви се похваля  :wink:
Ще имаш-ще те чакаме с нетърпение.
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #453 -: Август 01, 2008, 15:29:58 pm »
 Здравейте момичета и аз го чакам :bfp: тези дни до понеделник са ми много важни ,стискайте палци....а иначе искам да ви кажа за един филм за който ми каза моят гинеколог филма се казва -The Secret изтеглих си го от интернет и ми подейства много окуражаващо пожелавам това усещане и на вас.... :goodluck:
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #454 -: Август 01, 2008, 15:32:29 pm »
an_manisto гледала съм го този филм и има доста верни неща в него ;)
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #455 -: Август 01, 2008, 15:36:06 pm »
Ехеееее, мацки размазана съм от работа. А ми се спииииии :? :(
И обувките си скъсах- по-точно ми се счупи тока и сега съм с едни чехали и с костюм.Голяма съм картинка. Изпих 2 двойни кафета и ми трепери душата вече. Развеселете ме нещо,че ще откача и ще заспя.

Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #456 -: Август 01, 2008, 15:40:03 pm »
ladytoni  - съжелявам за това което ти се е случило, следващият път ще е успешно
Кайли- успокой се, знам че е трудно, ама бебо ще е добре, само трябва  ти да си добре. Стискам ти палци.
Аз нямам нищо ново- бебето си е там, добре е, закрепено е, да си седи и да си разсте :wink: В понеделник ще ида да си взема болничния и след две седмици ще ида пак да ме види.
След лекаря се видях с една приятелка и нейния сладур- на 9 месеца, Мартин. Много го обичам това хлапенце.
Щастлива съм, сега си лежа.
Целувки и прегръдки и смело напред.



Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #457 -: Август 01, 2008, 15:45:23 pm »
Иве и мен ме е хванала една сънна болест,стана вече две седмици,ама нали избягвам кафето...Ей ся набързо ще се разсъня :P Ний с колежките практикуваме офис алкохолизъм-всеки петък следобед,си сипваме по едно за Бог да прости :P -пък и нали съм ви казвала за поверието,че който работел в петък следобед,шефът му гушвал букета :wink:
Че такива ми ти работи при мен.Едната колежка дори ходи да купува домати и краставици и сега ще режем салатка-ми чи то ши ни приседне инак...
Недейте да работите много момета,взимайте пример от Росита и щракайте с пръсти,пък тя работата няма да избяга :)
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #458 -: Август 01, 2008, 16:05:10 pm »
Иве,спиш ли вече? :D

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #459 -: Август 01, 2008, 16:18:07 pm »
Кайли - спокойно мила, всичко ще е наред, ние сме с теб!!!

Иве, мацко, що така си се размекнала?! Ние с колежката цял следобед лаф-моабет, почти нищо не сме свършили  :lol: искам да си хоооодяяяя!
 :balk_177: