0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #360 -: Юли 31, 2008, 13:51:21 pm »
Кога ще ти е готов резултата от кръвния-да пишеш веднага.А,и при кой доктор ходиш,надежден ли е достатъчно???Сега е много важно да ти е добър лекаря,да знаеш.Защото,ако трябва да се направи нещо-той трябва да го направи!!!!!!Ако трябва отиди и на друг.
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #361 -: Юли 31, 2008, 13:52:35 pm »
Лейдитони, ще стискам палци втория кръвен да се е удвоил  :crossfingers:
А доктора какво ти каза за следващ преглед? Не трябва ли да те проследи пак в идните няколко дни? Това кървене... дано всичко да е наред, дръж ни в течение утре с новите резултати!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #362 -: Юли 31, 2008, 13:54:59 pm »
Краси,и аз се мъча да си втълпя,че не е свършил света,ама дано ако е писано пак да ми дойде,да не се бави...аз последните месеци все на 1-во число съм гушнала лелката...Глупаво е ,ама само се ослушвам-болят ли ме сега гърдите или не,щото той коремът ми си е с еднакво усещане от сума време...Пък като капак на всичко,днес и свекито ме ядоса...

При мен интересното е, че гърдите ми бяха страшно напрегнати и чувствителни преди 4-5 дни, но сега не са. Яйчниците ме болят също от 4-5 дни без да спрат. Гледам всякакви симптоми под лупа, и се моля лелката да не идва. Ще чакаме още малко, няма начин.


*

    maktub

  • *
  • 49
  • Било е писано !
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #363 -: Юли 31, 2008, 13:58:53 pm »
Защо утре като се събудим,не е направо 3ти...И да сме с Краси 2 дни закъснение...еха!!!!
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #364 -: Юли 31, 2008, 14:02:39 pm »
При мен интересното е, че гърдите ми бяха страшно напрегнати и чувствителни преди 4-5 дни, но сега не са. Яйчниците ме болят също от 4-5 дни без да спрат. Гледам всякакви симптоми под лупа, и се моля лелката да не идва. Ще чакаме още малко, няма начин.
Миличка, ти кога ще правиш тест?
Нали вече ти закъснява?
Ох, нямам търпение...
Така тръпна с теб и стискам палци, мила!
  :crossfingers: :blowingdust: :bfp1:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #365 -: Юли 31, 2008, 14:08:05 pm »
Да ви кажа и аз не знам какво да правя.
Естествено отидох и при втори лекар,в друг град,с голямо реноме.
Точно той ми каза да чакам и ще се видим на 09.08.
Местния ми лекар искаше да ме види днес,обаче се чудя дали има смисъл,като се има пред вид,че трябва да ми дойде в понеделник.
Втория доктор,каза,че за някакъв резултат трябва да се изчака поне 5 -6 дни закъснение.
Страх ми е да ида и да ми каже "Ми да,сигурно е извънматочно ,но трябва да чакаме още, и така през два дни...
Мисля да ида чак в понеделник.
Вие как смятате ? :?
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #366 -: Юли 31, 2008, 14:13:16 pm »
При мен интересното е, че гърдите ми бяха страшно напрегнати и чувствителни преди 4-5 дни, но сега не са. Яйчниците ме болят също от 4-5 дни без да спрат. Гледам всякакви симптоми под лупа, и се моля лелката да не идва. Ще чакаме още малко, няма начин.
Миличка, ти кога ще правиш тест?
Нали вече ти закъснява?
Ох, нямам търпение...
Така тръпна с теб и стискам палци, мила!
  :crossfingers: :blowingdust: :bfp1:

По принцип док ми е казала утре да правя. Аз обаче направих тази сутрин, и беше отрицателен. Моят цикъл много рядко издържа повече от 13 дни след овулация, най-малкото прокървявам леко 1-2 дни по-рано, и после идва на 14-тия най-късно. Днес ми е 15-ти ден след овулация, но за първи път съм на утрогестан вагинално, плюс дуфастон. Знам, че това също забавя. Утрогестанът го спрях преди 24 часа, защото бях убедена че до тази сутрин ще ми дойде. Дуфастонът още го взимам. Най-вероятно още няма лелка заради високия прогестерон.


Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #367 -: Юли 31, 2008, 14:17:08 pm »
ladytoni ти някакви болки имаш ли, освен кървенето? Аз съм била с извънматочна, след + тест ми започна кафяво зацапване, пих Дуфастон, но то се засили и помислих, че правя спонтанен аборт. На около 4-5 ден от започване на кървенето, почнаха силни болки от ляво, ниско долу, ама силни /два пъти виках Бърза помощ и на третия вече ме закараха в болницата/.
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #368 -: Юли 31, 2008, 14:17:38 pm »
Да и аз си мисля,че по-рано от понеделник няма смисъл. :crossfingers: всичко да е наред.
Maktub аз пък искам да е 21.08. :lol: Точно това си мисля тези дни, че живея за 2 дена от месеца - 1 ден датата на овулацията,2 ден датата на теста и всички други дни просто нямам търпение да минат.
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #369 -: Юли 31, 2008, 14:29:37 pm »
Нямам болки ,все още :(
Снеже - ти имала ли си съсиреци?И при мен май се засилва :(
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #370 -: Юли 31, 2008, 14:35:16 pm »
Точно това си мисля тези дни, че живея за 2 дена от месеца - 1 ден датата на овулацията,2 ден датата на теста и всички други дни просто нямам търпение да минат.

Колко добре си се изразила ако знаеш... По- точно никой не се е изказвал напоследък :)

Относно лейди тони.. Трябва да изчакаш до понеделник,но аз си мисля че тестовете за ову,не си ги разчела правилно нещо.. Те почти винаги имат 2 черти ,но не са положителни..Мисля че си имала ранна овулация.. Надявам се всичко да е наред..
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #371 -: Юли 31, 2008, 14:35:57 pm »
Нямаше съсиреци, беше рядка кафеникава кръв
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #372 -: Юли 31, 2008, 14:39:52 pm »
Точно това си мисля тези дни, че живея за 2 дена от месеца - 1 ден датата на овулацията,2 ден датата на теста и всички други дни просто нямам търпение да минат.

Колко добре си се изразила ако знаеш... По- точно никой не се е изказвал напоследък :)

Относно лейди тони.. Трябва да изчакаш до понеделник,но аз си мисля че тестовете за ову,не си ги разчела правилно нещо.. Те почти винаги имат 2 черти ,но не са положителни..Мисля че си имала ранна овулация.. Надявам се всичко да е наред..
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #373 -: Юли 31, 2008, 14:41:42 pm »
Точно това си мисля тези дни, че живея за 2 дена от месеца - 1 ден датата на овулацията,2 ден датата на теста и всички други дни просто нямам търпение да минат.

Колко добре си се изразила ако знаеш... По- точно никой не се е изказвал напоследък :)

Относно лейди тони.. Трябва да изчакаш до понеделник,но аз си мисля че тестовете за ову,не си ги разчела правилно нещо.. Те почти винаги имат 2 черти ,но не са положителни..Мисля че си имала ранна овулация.. Надявам се всичко да е наред..
Любе виках и милото да гледа,тестовата беше винаги доста по -тъмна . 8O
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #374 -: Юли 31, 2008, 14:43:42 pm »
Нямаше съсиреци, беше рядка кафеникава кръв
При мен е наистина рядка ,но с малки тотчици съсиречета,а на 2 пъти ми падна по един голям черен съсирек.
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #375 -: Юли 31, 2008, 14:47:10 pm »
Незнам,но си мисля че не е извън маточна бременност,мисля че може да си имала някакъв хормонален дисбаланс и съм на мнението и на Вили за двата фоликула.. Но много се надявам да завърши всичко с една хубава бременност.. Виж в бременните графики за подобни случаи,може да се успокоиш много..
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #376 -: Юли 31, 2008, 14:51:41 pm »
Любе,
както се казва:" От твоите уста , в божиите уши".  :D
*

    maktub

  • *
  • 49
  • Било е писано !
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #377 -: Юли 31, 2008, 14:55:24 pm »
Добре,де,bobi 2,и 21.08.да е,пак няма да се сърдя,ако ми го няма лелището...
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #378 -: Юли 31, 2008, 15:00:43 pm »
Елфита,честито.Леки 9 и на финал най-сладкия бебок.
Краси,maktub,Наскомими,ladytoni и всички които тръпнат в очакване ,стискам ви палци .
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #379 -: Юли 31, 2008, 15:06:59 pm »
Стискаме си ръцете на 21.08 :lol: Между другото от тебе чакаме новини - като гледам вече можеш да си направиш едно тестче :D
Любе, :bighug: Знам,че и други момичета са като мен. Хайде да свършва това чакане вече.
Момичета kak мислите може ли само заради психологическия фактор да не може да се забременее?
« Последна редакция: Юли 31, 2008, 15:08:46 pm от bobi 2 »