0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #340 -: Юли 31, 2008, 12:25:34 pm »
elenakg страхотна новина дано да е така и за напред  :bighug:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #341 -: Юли 31, 2008, 12:27:59 pm »
Ели, браво, това е чудесно!!! Дай боже на всяка от нас такова щастие!!!  :lol:
Ти си почивай и се наслаждавай на бременността!! И да не ни забравиш ей! Наглеждай ни от време на време :)
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #342 -: Юли 31, 2008, 12:34:01 pm »
а дано скоро и вие така като мене
и да знаете- няма отърване сега от мене, ше си вися нон стоп тук :wink:



Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #343 -: Юли 31, 2008, 12:34:57 pm »
Здравейте момичета,
не се появявам често при вас,но следя седмичните теми и вече ви чувствам така все едно ви познавам лично.
Страхотни сте. :D
Искам да ви помоля да погледнете графиката ми и ако можете да коментирате  :oops:
Накратко:много ранен положителен тест с непреставащо кафеникаво зацапване.
Пия дуфастон четвърти ден и нещо кървя и толкова.
Доста съм притеснена  :(.
Моля,за подкрепа и евентуално съвет.
 :balk_172:
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #344 -: Юли 31, 2008, 12:37:55 pm »
Kylie  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: за утре.
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #345 -: Юли 31, 2008, 12:39:56 pm »
Първо-тия положителни тестове сигурна ли си,че са положителни???Да не са ти били Прегнил?Някакви хапчета пиеш ли?Много странна работа?Това зацапване ми прилича на едно мое от миналия месец,но дай малко повече информация?Колко дни ти е цикъла,имаш ли някакви установени проблеми.Абе напиши всичко,за което се сетиш,пък дано да можем да помогнем с някакъв съвет!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #346 -: Юли 31, 2008, 12:56:45 pm »
elenakg пу пу пу  :lol:
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #347 -: Юли 31, 2008, 13:01:18 pm »
ladytoni и аз ще те питам за прегнил, слаган ли ти е? Ако да, от него може да са двете чертички, щото иначе толкоз рано да се отчете бременност, не знам. А пък и тия положителни ову тестове 6 дни....
« Последна редакция: Юли 31, 2008, 13:03:06 pm от snejka_7 »
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #348 -: Юли 31, 2008, 13:05:40 pm »
ladytoni - я ни кажи кога евентуално ти е била ову-то. щото имаш 5 или 6 положителни теста за овулация, пък на следващия ден имаш положителен за бременност  :ask: нещо не се връзва.
Колко дни ти е мензиса попринцип, този месец бил ли е по-различен от другите ти преди това? Възможно ли е да има цветна бременност от минария месец, а не от този? С лекар говорила ли си? Това кървене не е добре!
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #349 -: Юли 31, 2008, 13:07:18 pm »
Цитат
Първо-тия положителни тестове сигурна ли си,че са положителни
Явно наистина са положителни, щом и кръвния и е над 130.
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #350 -: Юли 31, 2008, 13:15:54 pm »
Никога не съм пила или пък да са ми инжектирали някакъв медикамент.
Отидох на лекар заради зацапването,помислих,че нещо не съм в ред.
Доктора вида киста в яйчника,за която после каза ,че сигурно е жълто тяло.
Направи ми тест ей така,защото знае ,че бебеправя.
Този ми е трет месец за опити,иначе имам една нормална брименност преди 8 години,завършила по най- прекрасния начин с раждането на сина ми :D.
Така...,теста показа една мноого бледа черта.
Той каза ,че май имам извънматочна.
Полудях!Правих си после още 3 теста у нас,два на същия ден и още един на следващия - положителни.
Четох какво сте писали и отидох на кръвен - 134,14 ,т.е. пак положителен.
От четири дни пия дуфастон,кървенето не спира  :(.
Ходих и  вчера,при друг лекар - той каза ,че е много рано за каквото и да е,но каза да продължавам да пия Дуфастона + Но-шпа.
Пия ги,но днес продължавам да зацапвам,а сношти имах един големичък почти черен съсирек ,и направо не съм на себе си ...
Кажете вие... 8O
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #351 -: Юли 31, 2008, 13:17:58 pm »
Elfita, честити чертички :ballons: Пожелавам ти след няколко дни да видиш и една(две) хубави точки при доки, а след 9 месеца - най-сладкото бонбонче :bori_007: :bori_002: Наистина, ако не ти представлява трудност, сподели показателите, при които стана чудото  :sperm:

Ели, много се радвам за резултата, спокойна и щастлива бременност ти желая  preggo

Аз тези дни се скъсвам от работа и въпреки, че сайта си ми стои отворен, едва успявам да надникна от време на време... Няма ли новини от Fatalwoman?
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #352 -: Юли 31, 2008, 13:21:46 pm »
Ladytoni, всичко звучи много странно. За мен единственото обяснение би било, че зацапването не е било цикъл, а имплантация. Но и в това няма много логика. Сигурно си много объркана и притеснена. Дано скоро всичко се изясни.


Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #353 -: Юли 31, 2008, 13:28:47 pm »
Сега,мойта смахната теория по въпроса е следната-според мен е възможно да си имала 2 доминантни фуликула,от които единият да се е спукал веднага след цикъла и да е имало оплождане,заради което вече има положителен тест.А втория е овулирал,когато си го засякла с тестовете за овулация-жълтото тяло,което е видял доктора.Или пък не се е спукал,въпреки че е имало високо LH ,което е подлъгъло теста за ову.Така че ако имаш задържан втори фоликул,въпреки оплодения първи се е получило това зацапване.
Аз така си ги обяснявам нещата,знам че звучи малко налудничаво,ама за друго обяснение не се сещам.Мисля,че 2 дни след първия трябва да пуснеш втори кръвен,за да видиш как нарастват стойностите.
Момичета не ми се смейте на теорията,а ме поправете където мислите че много греша.Или дайте друго обяснение!
Миличка,дано да не е извънматочна и всичко да е наред.Каквото и да се окаже,дръж ни в течение,моля те!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #354 -: Юли 31, 2008, 13:40:08 pm »
Вили, според мен си ти е много логично обяснението, и е много вероятно да е така!


Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #355 -: Юли 31, 2008, 13:40:46 pm »
Милички,миналия месец се скъсах от тестове за бременност - отрицателни.Бях правила и ову тест рна 14- ден положителн.На 29-я ден ми дойде кървях 3-4 дни.
Този месец реших,че ще направя тест за овулация и след като получа положителен резултат,за да мого да преценя кога точно ще е овулацията.
Още на третия положителен се шашнах,а пък после взех да търся обяснение и от това от което прочетох от форумите сметнах че сигурно имам киста.Другият вариант беше бременност.
Обаче заради кървенето си бях поставила диагноза - киста.Бях доста поуплашена и като отидох на доктор,вече окончателно бях сразена.
Той видя киста,както ви казах,но после като излезе положителен тест,каза че това ще е жълто тяло.
Та така,,, 8O
*

    maktub

  • *
  • 49
  • Било е писано !
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #356 -: Юли 31, 2008, 13:43:09 pm »
Краси,и аз се мъча да си втълпя,че не е свършил света,ама дано ако е писано пак да ми дойде,да не се бави...аз последните месеци все на 1-во число съм гушнала лелката...Глупаво е ,ама само се ослушвам-болят ли ме сега гърдите или не,щото той коремът ми си е с еднакво усещане от сума време...Пък като капак на всичко,днес и свекито ме ядоса...
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #357 -: Юли 31, 2008, 13:46:24 pm »
Лейдитони,по принцип реших,че е по-вероятно да е ранна овулация,отколкото цветна бременност,защото ако беше цветна,то вече можеше да се види плодно сакче.Така че,каквото и да има е от този месец,според мен.
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #358 -: Юли 31, 2008, 13:48:18 pm »
ladytoni защо не повториш кръвния тест след 48 часа, мисля, че ще даде отговор на повечето ти въпроси ;)
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #359 -: Юли 31, 2008, 13:48:54 pm »
Вили,
и аз имах подобна на твоята теория. :wink:
И да ти кажа искрено се надявам да си права,защото това значи - Няма извънматочна,УРА!
Тази вечер ще си пусна нов тест и се надявам стойностите да са удвоени,което ще ме ме даде надежда,че нещата са нормални.
Относително де ,при това кървене. :wink: