0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Време е за сбъднати желания
« Отговор #80 -: Юли 28, 2008, 18:12:18 pm »
Здравейте момичета, аз днес не пиша, че ме избиват нервите яко.
Спрях цигарите и е ад някакъв....ям през 2 минути.
Време е за сбъднати желания
« Отговор #81 -: Юли 28, 2008, 18:34:31 pm »
Фиброаденом на млечната жлеза е доброкачествен тумор най - често при млади жени. Опипва се като добре оформено силно подвижно топче, може да бъде болезнено при натиск. Лечението е хирургично, като се изследва тумора хистологично.
цитирам от една страница,утре съм на ехограф да го видим колко е голям,желателно да се махне -така каза лекаря.. :balk_145:,дали ще е проблем ако забременея,сега съм купищша мисли и главата ми пуши от тях. :help1:
ще търся някой форумче за тези работи ,да не ви натоварвам с моите проблеми :?
 


Leila мила, съжалявам. Ако ще ти послужи като утеха една моя приятелка миналата година октомври я оперираха с такава диагноза, бързо се възстанови, при хистологията всичко се оказа доброкачествено, а тази година март забременя. Не си спомням да е споменавала да са й казвали лекарите, че не може да забременее, още повече, че и никакви лекарства не е пила след операцията. Просто са й казали да ходи на профилактични прегледи през 6 месеца. Стискам палци и успех  :goodluck:
*
Време е за сбъднати желания
« Отговор #82 -: Юли 28, 2008, 20:52:28 pm »
Краси   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: за 30.07  Преди малко ходих до манастира и запалих една свещичка за теб ! Дано да имаш   най-яркият :bfp: :bighug:
КАйли , не се отчайвай мила! Всичко ще е наред в петък! Ние сме с теб!

Роситка, Лайър
  :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bfp:
Време е за сбъднати желания
« Отговор #83 -: Юли 28, 2008, 21:53:11 pm »
Лейла,съжалявам миличка.Стискам ти палци за утре и дано нещата не са толкова страшни колкото изглеждат.Успех.
Кайли,знам колко си притеснена,но да се надяваме всичко с бебчо да е наред.Защо не потърсиш и второ мнение .
Роситка,Вики,пожелавам ви утре по две хубави чертички .
Виксънче, :crossfingers:
Адашке,ти как си?Ходиш ли отново на кални бани?
Време е за сбъднати желания
« Отговор #84 -: Юли 28, 2008, 22:06:06 pm »
Благодаря ти, Роска!  :bighug:

Много е пуста темата днес...


*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Време е за сбъднати желания
« Отговор #85 -: Юли 28, 2008, 22:45:12 pm »
Здравейте. Ама наистина темата изглежда абсолютно объркана, ама разбрах вече защо.
Lelia, спокойно мила, ще се оправят нещата.
Кайли, не се притеснявай и мисли само позитивно. Моят съвет е да потърсиш второ мнение. Всичко ще се оправи.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Време е за сбъднати желания
« Отговор #86 -: Юли 29, 2008, 07:00:50 am »
Добро утро, дами!
Аз днес съм твърде ранобудна, ама кво да се прави. През деня няма да ме има, но ще стискам палци на всички!
Виксънче, надявам се като се прибера довечера да прочета за последните новини около теб. Стискам ти палци, мацко!
Кайли, не се притеснявай, всичко ще бъде наред, миличка. В петък ще имаш нашата подкрепа и стиснати палци!
Лейла, съжалявам за резултатите, дано всичко да се нареди.
Ивето ми се губи нещо...
Успешен ден на всички!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Време е за сбъднати желания
« Отговор #87 -: Юли 29, 2008, 07:13:59 am »
Добро утро,момичета!
Дано днес ви се случва само това,което желаете!
*
Време е за сбъднати желания
« Отговор #88 -: Юли 29, 2008, 07:19:06 am »
Добро утро и от мен ! Бъдете щастливи и усмихнти въпреки всичко :) Лек ден !
Време е за сбъднати желания
« Отговор #89 -: Юли 29, 2008, 07:26:46 am »
Добро утро и от мен!
Стискам палци на всички,които днес трябва да се похвалят с  :bfp:
На тези ,които им предстоят процедури или са на док  :crossfingers: :grouphug:
Аз днес съм на преглед и ще видим какво ще каже док.Дано вече яйчниците ми да са придобили нормален вид.Ще ми гледа и графиката на БТ и ще разбера как варвят нещата.Така съм се притеснила нещо,че цялата треперя,ама няма начин.
Приятен ден на всички!!!
*
Време е за сбъднати желания
« Отговор #90 -: Юли 29, 2008, 08:03:06 am »
Добро утро!Денят е прекрасен и настроението ми също-желая го и на вас.
Вики,всичко ще бъде наред ще видиш.Мен като ме оперираха много се бях притеснила защото док каза,че като отвори тогава може да каже вида на кистата.И така тя се оказа напълно безобидна.Ще стискам палци за добри новини при теб.

Аз вчера бях при доки и пуснахме хормоналните.Приемане в Понеделник,операция във Вторник.И...надявам се после бебе в най скоро време :D.
Приятен ден!




Време е за сбъднати желания
« Отговор #91 -: Юли 29, 2008, 08:11:59 am »
Добро утро и от мен момиченца. Най-после мога да пиша.
Вики с теб съм мила. Не се притеснявай, всичко ще мина. Знаеш ли, аз претърпях 13 операции- много болезнени за 3 години и знаеш ли какво си казвах преди всяка? "ВСЯКО НАЧАЛО СИ ИМА КРАЙ". Така че, докато влезеш в операционната и ще излезеш.
Роси- днес май ще трябва да ни се похвалиш.Хайде препишкай го този тест,че от доста време ти стискам палци.
Лейла- спокойно мила. Няма нищо страшно, щом имаш толкова много приятелки тук във форума. Ние сме едно голямо семейство. :P
Аз вчера бях на лекар. Вече ме побъркаха. Ходих при една моя позната- специалист гинеколог точно по тия кистици. Жената ме намаза отвътре с някакъв жълт разтвор от ампула- това било още в експериментална фаза-немско лекарство. Каза ми ,че до 3 часа трябва да усетя леко затопляне и лекъ кървене. Вечерта бях към 20.00 пак при нея- момичета.......кистата беше започнала да се смалява. 8O 8OНе повярвах на очите си. Гарантира ми че с този мезис всичко ще се изчисти.  :D На седмото небе съм от щастие.

Соф- как си миличка?
*
Време е за сбъднати желания
« Отговор #92 -: Юли 29, 2008, 08:23:14 am »
Добро утро и от мен момиченца. Най-после мога да пиша.
Вики с теб съм мила. Не се притеснявай, всичко ще мина. Знаеш ли, аз претърпях 13 операции- много болезнени за 3 години и знаеш ли какво си казвах преди всяка? "ВСЯКО НАЧАЛО СИ ИМА КРАЙ". Така че, докато влезеш в операционната и ще излезеш.
Роси- днес май ще трябва да ни се похвалиш.Хайде препишкай го този тест,че от доста време ти стискам палци.
Лейла- спокойно мила. Няма нищо страшно, щом имаш толкова много приятелки тук във форума. Ние сме едно голямо семейство. :P
Аз вчера бях на лекар. Вече ме побъркаха. Ходих при една моя позната- специалист гинеколог точно по тия кистици. Жената ме намаза отвътре с някакъв жълт разтвор от ампула- това било още в експериментална фаза-немско лекарство. Каза ми ,че до 3 часа трябва да усетя леко затопляне и лекъ кървене. Вечерта бях към 20.00 пак при нея- момичета.......кистата беше започнала да се смалява. 8O 8OНе повярвах на очите си. Гарантира ми че с този мезис всичко ще се изчисти.  :D На седмото небе съм от щастие.
Много се радвам за теб слънце.Дано скоро от тая киста да няма и следа.Желая ти успешно лечение и после вече да се похвалиш,че ти е ред,пък ти се и пада :D



Време е за сбъднати желания
« Отговор #93 -: Юли 29, 2008, 08:35:41 am »
здравейте сладуранки
стискам ви палци за + тестчета

аз съм ок, утре вече ще идем на доктор, вече нямам търпение да го видя. Днес свекара има РД, но ще празнуваме утре, даже и мойта мама ще дойде и ще си говорят за сватбата. Ох много съм щастлива.
Пожелавам ви същото щастие като моето на всички, умножено по 100. Толкова много заслужавате да станете мами.
Целувки и прегръдки



Време е за сбъднати желания
« Отговор #94 -: Юли 29, 2008, 08:37:17 am »
Добро утро!
Отпускайте палци всичките-няма смисъл.Бебе няма,лелка също няма!Закъснява ми вече осми ден.Направо не зная какво се случва с мен :( На всичкото отгоре тази седмица е невъзможно да си взема ден за да отида на лекар,защото всички са в отпуски.
Не съм разочарована-ядосана съм на себе си,задето толкова се навивах :(
Снощи цяла вечер съм сънувала само тестове бебета и подобни простотии.Събудих се около 3ч.,препишках теста и вече не можах да заспя :(
Стига толкова за мен.Вие как сте?
Кой още стеше да си праве тестче днес сутринта,а?Да не се спотайва,ами бързо да се покаже и да пуска бомбата :)
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Време е за сбъднати желания
« Отговор #95 -: Юли 29, 2008, 08:43:12 am »
Добро уто и от мен,
Момичета може ли някой да ми даде съвет.......Тази сутрин си измерих БТ и излезе 36,4 а всичко друго показва че съм в овулация..........Не знам какво да мислия,по принцип нормална ли е такава температура???????????????? :balk_159:


*
Време е за сбъднати желания
« Отговор #96 -: Юли 29, 2008, 08:53:53 am »
Нормалана е за преди овулация..
Време е за сбъднати желания
« Отговор #97 -: Юли 29, 2008, 09:09:59 am »
Фиброаденом на млечната жлеза е доброкачествен тумор най - често при млади жени. Опипва се като добре оформено силно подвижно топче, може да бъде болезнено при натиск. Лечението е хирургично, като се изследва тумора хистологично.
цитирам от една страница,утре съм на ехограф да го видим колко е голям,желателно да се махне -така каза лекаря.. :balk_145:,дали ще е проблем ако забременея,сега съм купищша мисли и главата ми пуши от тях. :help1:
ще търся някой форумче за тези работи ,да не ви натоварвам с моите проблеми :?
 



Лейла, спокойно. По-добре да ти го махнат да не го мислиш. Аз съм оперирана от такова нещо когато бях на 18 год. Сега съм на 26. Операцията беше само с местна опойка и мина бързо. После само белег ще си имаш. Не се тревожи, ще мине бързо.
]
*

    zifri

  • *
  • 18
  • няма да се откажа да те чакам...
Време е за сбъднати желания
« Отговор #98 -: Юли 29, 2008, 09:23:27 am »
Добро утро,момичета!Пожелавам ви успешен и ползотворен ден!
Ние този месец до никъде не я докарахме-мъжа ми отиде в командировка,а по-късно се оказа,че именно този ден съм в овулация :balk_146:Как да не се изядеш :(Та така-сега ще си чакам лелката,то друго не остава.Много ме е яд,чак ми иде да го  :balk_198:

Време е за сбъднати желания
« Отговор #99 -: Юли 29, 2008, 09:39:54 am »
не се тревожи zifriр видях ти графиката. Може и да имаш късмета.При мен вероятността беше доста по-малко,но ми закъснява 4,5 дни но още не съм направила тест. :ask: :ask:
« Последна редакция: Юли 29, 2008, 09:44:12 am от eillien »