0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #540 -: Август 03, 2008, 00:42:45 am »
Мацки, ние приключихме рожденния ден.
Беше ни много хубаво, но милият е изморен и мноооого искаше да се потопи във възглавницата. осатвих го и минах да ви видя.
Фаталче , и всички, които имате отрицателни тестове и доказани проблеми- моля се за всички,знам че това не е  никаква утеха за вас.Но се надявам силно много скоро да станем мами всички. Защото тая мъка не е честна.Не смятам че сме я заслужили и искам да се маха.
С много обич- Светла.
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #541 -: Август 03, 2008, 10:04:36 am »
здравейте,
весел и усмихнат ден :wink:



Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #542 -: Август 03, 2008, 10:10:13 am »
 Здравейте , момичета! Наспах се и сега пия кафенце. Лошото е , че и цигарка си запалих... Този месец ще съм на противозачатъчни(Регулон) като дойде МЦ и се чудя мога ли да пия паралелно с тях Табекс? И по принцип като се пият противозачатъчни ,витамини и други хранителни добавки пречат ли?
 Днес мисля , че е ред на biby21 да се отчете! Стискам палци , поне тя да ни зарадва! :goodluck:
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #543 -: Август 03, 2008, 10:20:37 am »
Фаталче, мисля че със противозачатъчни няма проблем да си се пият витаминки, само съм чела, че чайове и препарати с жълт кантарион да не се употребяват. Намалявали действието на противозачатъчните.

Успешен ден и от мен и като за последно тази седмица чакам някой да се похвали!  :D
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #544 -: Август 03, 2008, 10:36:49 am »
 Да. Това за жълтия кантарион съм го чувала.За витамините , мисля да си купя нещо от рода на Калмацин и селен и да ги пием с мъжа ми.За него пък съм подготвила и мед от магарешки бодил - 2 буркана. :lol:
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #545 -: Август 03, 2008, 11:02:02 am »
Е-е, вие сте на мед, ние - разбирай мъжо - сме на ракийка от магарешки бодил. Забележи - от свекъра е правена и редовно му допълва запасите, като я свърши. Грижи се за семейното щастие човека  :lol:
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #546 -: Август 03, 2008, 11:03:21 am »
Фаталче, мисля че със противозачатъчни няма проблем да си се пият витаминки, само съм чела, че чайове и препарати с жълт кантарион да не се употребяват. Намалявали действието на противозачатъчните.

Успешен ден и от мен и като за последно тази седмица чакам някой да се похвали! 
Доколкото знам, при прием на противозачатъчни не трябва се пуши. Иначе за витаминките - мисля, че няма противопоказания :)
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #547 -: Август 03, 2008, 11:41:48 am »
 Защо не трябва да се пуши при прием на противозачатъчни?
 За първи път чувам за ракия от магарешки бодил.Сигурно е много полезна. :lol:
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #548 -: Август 03, 2008, 11:58:57 am »
Добро утро, милички!
Как сте днес?
Аз така съм се опушила в едни огъни, тави, правя си лютеничка за зимата.
И бая работа ще имам по нея.
Ама да ви видя набързо.
Стискам палци на Биби.
Дано тя ни зарадва.
Иначе мен днес адски ме боли корема :( :( :(, пак отрано взеха да ми умират надеждичките.
И температурата така ми се е закотвила на 37 градуса - това незнам добре или зле, но след два дни ще се чуе.
Гушкам ви и ви целувам.
До после.


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #549 -: Август 03, 2008, 12:21:45 pm »
здравейте,момичета!

fatalwoman,много съжалявам за лошите новини.Дръж се. С теб сме.

Аси ,честито и леки 9 месеца!

Аз днес заминавам за София и ще се върна чак в петък посред нощ.Няма да мога да ви чета нито пък да пиша  :( ама ще видя дали ще мога да се докопам до някой компютър.
Много ме е яд,че другата седмица ми е овуто,ако има такова и няма да мога да ловувам,язък...

да знаете много ще ми липсвате всички!   :bighug: :bighug: :bighug: :blowingdust:

07.10.2009
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #550 -: Август 03, 2008, 13:18:00 pm »
Пауарче - приятно пътуване  :wink:, не се ядосвай за овуто, може пък да ти закъснее и да е точно като се прибереш. Успех
Наскомни- много обичам домашна лютеница. Особенно като е още топла. Ще кажа на бабата на Илия да ми направи. :wink:



*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #551 -: Август 03, 2008, 16:13:55 pm »
Здравейте, мацки!
Аси, честито! Да ти е честита точката и след девет месеца много да ви радва!
Фаталче, съжалявам много, но дано предположенията се окажат неверни.
Мими, обожавам домашна лютеница!
Аз пък да ви се оплача с какво се върнах от шопинг - със счупена лява китка! В Капана се изтърсих много ефектно и паднах върху лявата си ръка. Тази сутрин се събудих с двойна китка - бърза помощ, рентген и диагноза "счупена лъчева кост" и гипс за 20 дни. Един месец ще съм в болнични... И нищо не си купих! Много ме е яд!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #552 -: Август 03, 2008, 16:25:00 pm »
абе защо не виждам постовете след поста на ВиЛиЛи от вчера? момичета нещо става с темичката или проблема е при мен??? :balk_113: :dontknow:
а когато отворя да пиша отгоре ми изписва:
Внимание - 70 нови отговора бяха публикувани докато ти преглеждаше тази тема.:dontknow:
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #553 -: Август 03, 2008, 16:26:43 pm »
ето отново ....само до 25 страница,явно нещо при мен става ,от тук като пиша отдолу ми излизат новите отговори
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #554 -: Август 03, 2008, 16:32:21 pm »
Бебенце,при мен няма проблем :)
Соф,миличка ,съжалявам за счупената китка.Дано се възстановиш бързо.Е поне като е лявата ще можеш да пишеш  :)Разбира се това е шега.
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #555 -: Август 03, 2008, 16:36:14 pm »
аз сега виждам че в целия форум е така....ох незнам...искам се форумчето :ask:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #556 -: Август 03, 2008, 16:38:04 pm »
Бебе, и аз нямам проблем с форума, явно при тебе нещо става.
Рози, и аз на това се кефя - дясната е свободна за писане! Все пак се налага мъжо да ми закопчава сутиена, да ми сервира и отсервира, ама ще го преживее  :lol:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #557 -: Август 03, 2008, 16:47:09 pm »
оправи се... :balk_46: :balk_46: :balk_46:
Вчера забелязах че смаия компютър сам е сменил датата си от август ина септември...аз го оправих и сега се сетих че може от това да е и пак го направих на септември и стана....незнам защо :dontknow: но ще си вървя с един месец напред в имео на форумчето ми... и аз вчера и днес влизам непрекъснато и гледам никой не е писал-стори ми се невъзможно но важното е че вече всичко е наред и ще съм си при вас... а сега се връщам да прочета,каквото съм изтървала :balk_172:
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #558 -: Август 03, 2008, 17:37:45 pm »
къде се изгубихте мацки???аз прочетох...видях че имаме нова бременелка-Честито Аси пожелавам ти най-спокойната бременност и най-сладкия и здрав бебок на финала!!! И да поплюеш мацките тук че да събирате опит и като дойде и моето време да ми помагате :lol:
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #559 -: Август 03, 2008, 17:50:50 pm »
Здравейте, мацки!
Аси, честито! Да ти е честита точката и след девет месеца много да ви радва!
Фаталче, съжалявам много, но дано предположенията се окажат неверни.
Мими, обожавам домашна лютеница!
Аз пък да ви се оплача с какво се върнах от шопинг - със счупена лява китка! В Капана се изтърсих много ефектно и паднах върху лявата си ръка. Тази сутрин се събудих с двойна китка - бърза помощ, рентген и диагноза "счупена лъчева кост" и гипс за 20 дни. Един месец ще съм в болнични... И нищо не си купих! Много ме е яд!

Соф, миличка, съжалявам много. :( Как стана, миличка? Ей, това паданията от безобидни могат да станат опасни. Е, поне милото ще ти послугува малко - знам, че  е за лошо, но поне да те поглези ако не го прави иначе. Аз моето мило много го обичам, ама мръсна чиния пипа само ако много го помоля или съм си порязала пръст :(
Да се пазиш, миличка, пък и ще си починеш малко - 20 дни далеч от работата.
Така ме е яд, че не можах да дойда. :x
Вчера имахме куп неща - клахме и пилета и ги оправяхме ( много ми беше жал  :( :( :(), после ходихме на селото на дядо му на събор и не можах дори и да ти звънна, че не си взех телефона ти с мен. :(
Прегръщам те, миличка, и почивай и се пази много.
:balk_21:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза