0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #480 -: Август 01, 2008, 19:07:13 pm »
Здравейте момичета и аз го чакам :bfp: тези дни до понеделник са ми много важни ,стискайте палци....а иначе искам да ви кажа за един филм за който ми каза моят гинеколог филма се казва -The Secret изтеглих си го от интернет и ми подейства много окуражаващо пожелавам това усещане и на вас.... :goodluck:
Я ми кажи от каде да си го изтегля,искам да го гледам;а що се отнася за мен щом имаш веднаж записан час си го чакаш да дойде,немога да направя нищо:онзи ден ходих да проверя за изследванията на кръвта дали са готови;и ми казаха че немогат да ми кажат а трябва да изчакам до часа когато имам с гинекогога;попитах ги дали са добри или лоши но неискаха да ми кажат;викат че ако ев било нещо лошо досега да са ми се обадили да говорят с мен
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #481 -: Август 01, 2008, 19:15:26 pm »
Сесил,дано да не ти дойде и след 2 дни пак направи тестче,ама сутринта с първа урина,щот то така  в 12,30 ....
Менче,те тез в Испания големи идиоти.То и наща Здравно система не я бива хич,ама това тяхното на нищо не прилича.Ти на частно ли ще ходиш там и ли де да знам как става.Кви са тия часове за след 100 месеца?!?!?! 8O
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #482 -: Август 01, 2008, 19:56:12 pm »
Ей, Виленце хубаво, с тези селски истории ще ме накараш да ти дойдем на гости. :wink: Ей го къде е Белозем - Наско го знае - направо идваме на салатка и ракийка - то се е видяло. :D Да ни направиш една хубава салатка от градинката.
А пък айде, от нас да мине - ще донесем ракийката - че нали сега си бяхме на Сс на село и варихме ракийка - кайсиевка - ей, ама много хубавка стана и такава ароматнааааа  :D :D :D
:coke: :wine: :drunk:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #483 -: Август 01, 2008, 19:58:18 pm »
Дадено бе,Миме,само да се нацелим с моя мъж да сме си по едно и също време у нас,че така са ни подпукали да работим,неам думи :?
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #484 -: Август 01, 2008, 20:00:58 pm »
Сесил,дано да не ти дойде и след 2 дни пак направи тестче,ама сутринта с първа урина,щот то така  в 12,30 ....
Менче,те тез в Испания големи идиоти.То и наща Здравно система не я бива хич,ама това тяхното на нищо не прилича.Ти на частно ли ще ходиш там и ли де да знам как става.Кви са тия часове за след 100 месеца?!?!?! 8O
Аз съм осигурена тук,като ходя на работа;когато ми пуснаха изсл.на кръвта ми кажаха че трябва да чакам 1мес.и половина и искаха да ми запи6ат час за август но не могат да микажат точен ден и да чакам да ми дойде писмото на адреса;но аз като след 10дена пътувам за България,ре6их че е най-добре за септември,на частен ми излиза доста скъпо само един преглед е 50Е
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #485 -: Август 01, 2008, 20:01:59 pm »
Менче, наистина ли няма наблизо някаква частна клиника, където да отидеш да те прегледат?! На такъв 50-дневен цикъл (към момента) трябва сериозно да се погледне! Няма ли начин да звъннеш лично на този лекар, при който имаш час и да му кажеш, че СЕГА имаш нужда да те прегледа, защото обстоятелствата са такива и такива?! Ония час за септември да си стои?! То, че и тука се чака за специалист - чака се, ама винаги има алтернатива да отидеш някъде на частно.
Възмутих се от испанските порядки! А навремето исках да отивам там да живея при бившия си приятел!
Вили, мацко, само двете ли се чудим какво да правим тая вечер?! Моят хубостник още не се е прибрал от път и на мен ми е нещо скучно  :?

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #486 -: Август 01, 2008, 20:04:48 pm »
Менче,ми щом след няколко дни си идвате в Българийка,що тук не идеш на лекар.ОТ кой град си.То тва не може да продължава до септември!Я дай да измислим нещо.
Соф,муцуно,аре в чата,че ще лудна от скука! :wink:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #487 -: Август 01, 2008, 20:14:33 pm »
АЙДЕ В ЧАТА!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #488 -: Август 01, 2008, 20:21:33 pm »
Момичета,не се шашкайте.Тука със Соф прайм едни проби.
Проба едно-такааааааа и проба две-
« Последна редакция: Август 01, 2008, 20:45:05 pm от ВиЛиЛи »
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #489 -: Август 02, 2008, 00:24:36 am »
Вие вече сигурно спинкате,затова-Приятни сънища.Сега и аз,след като изгледах един филм отивам да
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #490 -: Август 02, 2008, 07:10:59 am »
Добро утро,мили мои!
Три дни не съм влизала и вие сте изписали толкова много страници,не знам кога ще ви изчета.Видях,че Елфита има новина, така че Елфитааааааааа честитооооооооооо!!!Много хубави изживявания по време на бременността и накрая едно прекрасно и здраво бебче!!!
Аз да ви кажа,че след последния преглед напълно съм се отчаяла.Тази нощ сънувах,че съм в болница за нещо и ми взимат кръв и идва една докторка и ми казва,ама ти си бременна.Леле какво щастие изживях в този сън.Знам,че като сънува човек такива неща не е на хубаво,ама така се радвах поне на сън,че не ми се искаше да се събуждам.
Пожелавам ви един прекрасен и изпълнен с радости ден!Целувки на всички!!!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #491 -: Август 02, 2008, 08:35:27 am »
Добро утро момичета!
Шуше това със сънищата си е гадничка работа. Ей на наскоро сънувах, че раждам - ама с напъните с всичко - и накрая си държах едно бебче в ръцете  :(  Пък колко бебета и малки деца съм сънувала.....
Днес чакам Кайли да се похвали от вчерашния преглед  :crossfingers:
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #492 -: Август 02, 2008, 08:37:31 am »
здравейте
и аз чакам Кайли да се похвали.
Аз да ви се оплача, че съм със страшно сутрешно гадене.
Прегръдки и целувки



Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #493 -: Август 02, 2008, 08:45:17 am »
Аз да ви се оплача, че съм със страшно сутрешно гадене.
Да ти имам проблемите  :D
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #494 -: Август 02, 2008, 08:46:37 am »
Добро утро, милички!
Пихте ли вече кафенце?
Усещате ли как мирише?

Пожелавам ви най-прекрасното събуждане и още по-прекрасен съботен ден!
Никакви мрачни мисли и сънища - не давам!
Усмихнете се на прекрасното утро и слънчево и лятно временце!
Обичам ви много и ви целувам за добро утро, сестрички милички!


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #495 -: Август 02, 2008, 08:47:15 am »
Аз да ви се оплача, че съм със страшно сутрешно гадене.
Да ти имам проблемите  :D
И аз така - дай ги на мен :D :D :D


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #496 -: Август 02, 2008, 09:07:13 am »
ДОБРО УТРО, БАНДА!!!
Аз днес се учудвам на себе си - ама много съъъм ранобудна!
Мимка, благодаря за кафенцето! Таман като едно зомби се насочих към кафемашината! Ле-ле, колко съм зависима от сутришното кафе!!! Добре, че си оставам само с това, че иначе... малииии, като пича от клипчето!
Eли, да ти имам сутрешното гадене, душицо!Метни го насам!
Хубав ден ви пожелавам! Аз отивам да оръся джобовете на мъжа в къщи!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #497 -: Август 02, 2008, 09:38:32 am »
Добро утро и да ти е сладко кафенцето, Соф!
И аз така се радвам, че все пак оставам с едното сутрешно кафе за деня, ама все пак ме притеснява тази скорошна зависимост.
Аааа, между другото - имам смайлцентъра в модзила и има много готини работи - има и различни курсорчета - много са сладки.


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #498 -: Август 02, 2008, 10:19:49 am »
ха дано и вие скоро със сутрешно гадене  :D няма да се цепите от колектива я

най-сърдечно ви го пожелавам :lol:



*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #499 -: Август 02, 2008, 10:40:33 am »
Здравейте! Днес свекъра има рожден ден. Почерпете се моля :)

Ето за хапване:
 

а ето и за пийване:

ако пиенето свърши, няма страшно, погрижила съм се за още :)

« Последна редакция: Август 02, 2008, 10:43:36 am от malkoto_dqvolche »
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...