0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #420 -: Август 01, 2008, 09:29:15 am »
Момичета,
загубих го.... :(
Втория ми кръвен вчера беше с намалени стойности,вместо с удвоени.
Но и без него ми стана ясно какво е положението,защото ми кръвна яко с доста съсиреци.
Днес лекаря потвърди,че съм абортирала.
Ще чакам до понеделник,ако не се изчистя сама - кюртаж.
Сигурно знаете какво ми е. :(
:bighug: :balk_145:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #421 -: Август 01, 2008, 09:31:08 am »
Ladytoni - много съжалявам за това което се е случило!!  :( не знам какво да кажа... гушкам те силно  :bighug: бъди силна, ще стане следващия месец.

Кайли, и теб гушкам и ще стискам палци да ни донесеш една хубава снимка на твоята точица!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #422 -: Август 01, 2008, 09:31:29 am »
Момичета,
загубих го.... :(
Втория ми кръвен вчера беше с намалени стойности,вместо с удвоени.
Но и без него ми стана ясно какво е положението,защото ми кръвна яко с доста съсиреци.
Днес лекаря потвърди,че съм абортирала.
Ще чакам до понеделник,ако не се изчистя сама - кюртаж.
Сигурно знаете какво ми е. :(

Мила - много съжалявам.
*

    maktub

  • *
  • 49
  • Било е писано !
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #423 -: Август 01, 2008, 09:38:16 am »
Съжалявам,мила!
На мен пък още снощи  ми дойде... :(
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #424 -: Август 01, 2008, 09:39:25 am »
Ladytoni, съжалявам! :bighug:
Надявам се да се оправиш и без усложненията. Това не значи, че следващия път няма да успееш, но е добре да говориш със свестен лекар за възможните причини нещата да се развият така. Ако трябва да се пускат изследвания.
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #425 -: Август 01, 2008, 09:43:57 am »
Ladytoni много съжалявам мила много добре знам как се чустваш ... преживяла съм го  :( но съм с теб и силно те гушкам  :grouphug2:
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #426 -: Август 01, 2008, 09:49:47 am »
Момичета,
загубих го.... :(
Втория ми кръвен вчера беше с намалени стойности,вместо с удвоени.
Но и без него ми стана ясно какво е положението,защото ми кръвна яко с доста съсиреци.
Днес лекаря потвърди,че съм абортирала.
Ще чакам до понеделник,ако не се изчистя сама - кюртаж.
Сигурно знаете какво ми е. :(
Много съжалявам мила , ужасно е  :balk_144: :balk_144:

Кайли , Елена  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: за днес!

Роситка така ми стана смешно за този термометър  :lol: , добре че не се е счупил  :D

Крачееееее хайде мила , зарадвай ни  с  :bfp:
Любе приятно прекарване на почивката - хубаво си отдъхни , че след ЦС те чака работа
  :wink:
« Последна редакция: Август 01, 2008, 09:51:27 am от rossy * »
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #427 -: Август 01, 2008, 09:59:52 am »
Благодаря ви на всички,държа се.
Моля ви посъветвайте ме какво се прави в такъв случай.
Мога ли да пробвам пак следващия месец,или трябва да чакам?
Да пускам ли изследвания,абе изобщо какво да правя?
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #428 -: Август 01, 2008, 10:05:33 am »
Благодаря ви на всички,държа се.
Моля ви посъветвайте ме какво се прави в такъв случай.
Мога ли да пробвам пак следващия месец,или трябва да чакам?
Да пускам ли изследвания,абе изобщо какво да правя?
най-добре питай док. ! Най -добре ще те насочи какви изследвания да пуснеш! Мисля че след аботр е добре да се изчака 1-2 месеца преди новите опити , но все пак не съм лекар и не искам да те подвеждам! Радвам се че се държиш! Само така ти си смело момиче и ще си много добра мама скоро!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #429 -: Август 01, 2008, 10:06:11 am »
Ще се наложи да изчакате да минат няколко месеца след кюртажа и тогава да започнете отново с опитите.Съжалявам миличка :bighug:
Всички сме с теб!Не се съмявай,че ще успееш следващия път!
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #430 -: Август 01, 2008, 10:10:11 am »
Благодаря ви на всички,държа се.
Моля ви посъветвайте ме какво се прави в такъв случай.
Мога ли да пробвам пак следващия месец,или трябва да чакам?
Да пускам ли изследвания,абе изобщо какво да правя?

Ladytoni, много съжалява че си преживяла този ад - поне за мен беше такъв. Много те прегръщам. Преди всичко трябва да се успокоиш (ако ти се плаче, сега е момента). На мен ми направиха кюртаж в 9г.с. и доки каза да се пазим 3 цикъла и после да ида на преглед, и ако всичко е наред тогава, да действаме пак. Ти с какво закъснение беше? При теб организмът ти сам е изхвърлил плода, а при мен имаше само леко прокървяване. Според мен доки трябва да те прегледа и да ти каже какво да се прави.
Пожелавам ти късмет и пиши как си.

*

    maktub

  • *
  • 49
  • Било е писано !
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #431 -: Август 01, 2008, 10:33:28 am »
Животът е много гаден...след всичките ми надежди да съм бременна,лелята дойде,а днес,понеже ми е кофти,все бременни срещам...Едва се сдържам да не заплача...!Сигурно плащам за греха си преди 2 год.,когато ми се наложи да направя аборт,защото то имах силно и упорито кървене...Не знам какво да кажа,напълно се отчаях...повече от 6 мес.нищо не става,а първият и втория път стана от раз...какво ли не пробвах...може би имам някакъв проблем след аборта или след тежката операция,която преживях преди година и половина-перитонитис тоталис пурулента.Дали нещо не се е объркало в мен...а може никога да не мога да имам повече деца...!
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #432 -: Август 01, 2008, 10:42:38 am »
миличка не се настройвай отрицателно - чудесата се случват! Ще видиш че и твоето малко ччудо е напът да се случи!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #433 -: Август 01, 2008, 10:44:08 am »
 biby21 ,не ми беше закъсняло още,на по хормонални стойности съм била някъде в четварта седмица.
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #434 -: Август 01, 2008, 10:45:56 am »
maktub , едно от нещата, които един гинеколог първо пита е дали си имала коремни операции. Още повече-перитонит. Това задължително трябва да го обсъдиш с добър специалист по репродуктивно здраве.
А за наказанието за някой грях, аз какво да си мисля като загубих две бебета наведнъж... И на мен ми мина подобна мисъл през главата, ама като се замисля колко по-грешни хора има наоколо, а никой от тях не мисли, че проблемите му са възмездие за нещо. Просто се е случило. И ако можем да научим нещо от дадена ситуация, добре.
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #435 -: Август 01, 2008, 10:50:42 am »
Алелее момичета как тръгна деня  8O направо се плаша как ще завърши  :?
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #436 -: Август 01, 2008, 11:06:59 am »
Ladytoni и maktub, много съжалявам за лошите новини! Не се отчайвайте, момичета!

Още няма лелка при мен, но тестът тази сутрин по-отрицателен не можеше и да бъде. Почти на всички момичета им е закъснявало при прием на утрогестан, на някои дори с по седмица, така че закъснението при мен си е от това, друго обяснение нямам. Това е положението - борбата продължава.


Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #437 -: Август 01, 2008, 11:14:51 am »
Красита, след стимулациите всеки път пиех утрогестан. На определената от лекря дата правех тест. Ако беше отрицателен, имахме уговорка да спирам Утрогестана. До два дни ми идваше. Така че, скоро ще разбереш как се развиват нещата при теб.
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #438 -: Август 01, 2008, 11:40:26 am »
Добро утро момичета.То май си е добър ден ама карай.Миличка Бубеи аз си мисля че немога заради гадната коремна операция миналата година.И при мен първия и втория път стана докато се "пазехме" :D.За съжаление второто го загубих.Та аз нямам кой знае какви грехове пък виж и на мен какво ми поднася съдбата.Не се самообвинявай.Просто явно на всяка една от нас ще й дойде времето и това е някакво изпитание което  бог ни изпраща на пътя.
Ladytoni съжалявам за това което ти се е случило и се радвам че продължаваш с нови сили напред,а не се предаваш.
Момичета,хайде...хвалете се... :D

Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #439 -: Август 01, 2008, 11:56:56 am »
Здравейте, мили мои!
След едномесечно отсъствие поради смяна на местожителство и ремонтни дейности, в следствие на които липса на Интернет (лелее, че сложно се изразих...!  :wink:) се появявам отново сред вас, за което много се радвам (сигурно можеше и по-дълго изречение да се получи...). Надявам се да не сте ме забравили много, пък ако сте, ще се опитам да напомня за себе си (не че съм толкова важна).
Та така, искам да честитя първо на всички нови мами поименно: Честито мили: Hrisig, Svetid, STL, nin4eto76, Valyoka, beny13, Ели, Кайли и на най-новата мама Елфи! Лека и усмихната бременност ви желая и щастлив, ревящ финал, когато му дойде времето :bighug:! Радвам се, че има толкова нови мами и най-вече се радвам, че някои от тях са от старите (стари във форума, не на възраст  :P) ни момичета.
Лейдитони, съжалявам, мила, за това, което си преживяла  :hug2:! Възхищавам се на силата ти!
Кайли, стискам палци днес на прегледа, всичко да е наред.
На всички останали момичета успех, на коя с какво се е захванала! Аз още не съм баш в час какво се случва, че имам доста да наваксвам - за 4 седмици назад - ама след малко се впускам в четене...
При мен нищо ново - все съм си същата небременна, каквото бях и преди месец  :x, ама работим по въпроса нещата да се променят, ДАНО!
Прегръдки за всички и се извинявам за дългия пост  :oops:
Don't worry, be hippy