0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #400 -: Юли 31, 2008, 20:00:47 pm »
И аз съм така,ма то се знае.. Не може току така да спреш да се надяваш и да мислиш кога е най-вероятно да стане.. Пък и аз съм имала доста месеци ,в които не съм мислела дали,или.. Ако е имало да става ,що не е станало..?! Ма карай,все някога ще се радваме и ние :)
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #401 -: Юли 31, 2008, 20:05:38 pm »
Цитат
Да не забравям, че от 3 месеца и половина не съм виждала свекито, откакто се изнесохме
Ето къде бил"ключа от бараката" :wink:
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #402 -: Юли 31, 2008, 20:13:57 pm »
здравейте ,момичета!

Ели,страхотна точица си имаш-БРАВО!

Аз днес разбрах,че другата седмица ме пращат в София -от 4,08 до 8,08 и често да си кажа мнооого ме е яд,защото тогава ми се пада овуто,ако въобще има такова и ще  го пропусна  :x Явно и този месец няма да направим бебе.

много :bighug: на всички!
07.10.2009
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #403 -: Юли 31, 2008, 20:53:19 pm »
ОЧАКВАЩИ   :bfp:                     
 
    jesari                        10.07                     
    fatalwoman                    29.07
    krassita                      31.07
    siska_rs                      01.08
    biby21                        03.08
    svetal4y                      05.08
    naskomimi                    05-06.08
    jael                          07.08
       

  ЛОВУВАЩИ   :00001754: 
                     
   nimika         
   rossy*
   еvita1717
   djina76
   eli_v
   biby21
   ВиЛиЛи
   anastacia682
   malkoto_dqvolche
   vulpecula_m
   bobi2


Миме, мисията е изпълнена.Стискам палци на всички ,които чакат +++.
Любе, не ме разбирай погрешно, нямам предвид "успокой се и ще стане".
В никакъв случай, просто сега се замислям как е минало времето тези дни, какво съм
правила, мислила, планирала.
Аз нито за миг не съм спирала да мисля за това, невъзможно е.
Между другото, понеже мъжлето ще се забави, викнах неволята и снимките са вече в албума, може да видите стойностите.
« Последна редакция: Юли 31, 2008, 20:58:35 pm от _Elfita_ »
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #404 -: Юли 31, 2008, 21:11:49 pm »
Eейййййй ама сме едни - как не се сетихме да се снимаме заедно  :? уф[/color]
И мен така ме е яд. :x
Ама този ден бяхме забравили апарата..
Пфуууу, ама сме едни...
Ама пак ще се видим. То догодина уж съм си казала, че няма да има море, че ще има бебе :wink: по това време  :D, ама ще се видим и защо не в най-скоро време да се снимаме с надути шкембенца 
:hug2: preggo preggo
ами ти нямаше , ама аз имах апарт бе...ама съм....няма да коментирам! Добре разбрано - скоро ще се снимаме с коремчетата  :D
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #405 -: Юли 31, 2008, 21:28:43 pm »
Ели много слдка малка точица! Пожелавам на всяка една от нас скоро да види това чудо!
Красчееееееее стискам всички възможни пръсти  нали знаеш?
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #406 -: Юли 31, 2008, 21:32:30 pm »
Ели много слдка малка точица! Пожелавам на всяка една от нас скоро да види това чудо!
Красчееееееее стискам всички възможни пръсти  нали знаеш?


Благодаря, Роска! Аз още тръпна и се пържа. Утре пак ще се отчета - дано не е с лелище!


*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #407 -: Юли 31, 2008, 22:34:37 pm »
Елфи,не се притеснявай ,това не беше коментар от тип "а при мен кога ще стане" И даже напоследък наистина си мисля ,че хората ще вземат да излязат прави с фразата си..ма какво да правя като е трудно изведнъж да спреш да мислиш за това.. Ти се наслаждавай сега на моментите ,които ти предстоят.Аз вярвам ,че скоро и ние ще разберем що е то бременност.. Лека нощ на всички и много целувки от мен.. :)
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #408 -: Юли 31, 2008, 23:22:29 pm »
Елфи,не се притеснявай ,това не беше коментар от тип "а при мен кога ще стане" И даже напоследък наистина си мисля ,че хората ще вземат да излязат прави с фразата си..ма какво да правя като е трудно изведнъж да спреш да мислиш за това.. Ти се наслаждавай сега на моментите ,които ти предстоят.Аз вярвам ,че скоро и ние ще разберем що е то бременност.. Лека нощ на всички и много целувки от мен.. :)

Аз също вярвам, лека нощ и от мен.
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #409 -: Август 01, 2008, 07:00:43 am »
Ехоо,добро утрооо :) Аз днес съм с особено добро настроение,защото отивам на родното си място :) На СЕЛОООООООО :) Там е толкова красиво.. Ще си почина,ще си поспя и ще се разхождам...

Пожелавам ви много весел петък и да не вземете да се преработите, днес е половин ден :)

Обичам ви !
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #410 -: Август 01, 2008, 07:36:21 am »
сладури, добро утро и от мен  :wink:
аз след малко отивам на доки пак.
Целувки и прегръдки :wink:
« Последна редакция: Август 01, 2008, 08:33:08 am от elenakg »



Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #411 -: Август 01, 2008, 08:04:11 am »
Добро утро красавици. Как сте петъчно? Аз съм изцедена. Днес станах с 300 зора от леглото. Сега съм си взела 3 кафета в една чаша и пия за да се събудя.А и при нас в петък има най-много рааабота. :(
Днес чакам да се появят още мнооогоооо++++. Ще ви следя да знаете. :D
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #412 -: Август 01, 2008, 08:51:34 am »
Добро утро милички :)
Аз малко се поуспах,ама никой май не ме е усетил.Да ви се оплача-сутринта си слагам аз термометъра в дупето,да я видя ква е хавата с тази температура и съм заспала :oops:Как съм се въртяла,как не ми се е счупил тоз термометър в задницата...направо ужас!
Смятам да си взема днес още един тест,защото ми е дванайсти ден закъснение и съм подута като плондер.Впонеделник вече може би ще успея да отида на доктор,но дотогава ще се побъркам :( Егати кошмара!
Желая ви усмихнат ден милички :)Надявам се и моя да стане такъв,щото съм крива от сутринта.
Цунки на всички  :balk_21:
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #413 -: Август 01, 2008, 08:53:20 am »
Добро утро!
На Еленка и Кайли - успехи на прегледите днес и да пишете после!  :) Кайли дано всичко бъде наред при вас с бебо!

На всички, които им е ред и им се пада - успехи с тестването  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #414 -: Август 01, 2008, 09:03:01 am »
Добро утро, красавици!
Елфита, мила много много се радвам за теб, сори че се повтарям, ама... много се вълнувам :)
Ели, и за теб душа, ще чакам вести след док. :)
Роситка - добре че не се счупил термоменъра.....  8O и все пак каква беше температурата?
Крассита - мацко къде си? Чакаме новине от теб? Теста направи ли го?  :crossfingers:
Иве, Иве..... аз и ти сме най-работните май... мразя петъците, щото обикновенно ми стопяват лагерите именно тогава... дано днес не е така, че ми идва в момента и ме боли и ми е криво....  :?
Виленце, добре че живея отделно от моята "свекърва", но все пак я виждам в месеца по два пъти..... почвам вече да мисля как да разредя тия срещи до една на 3-4 месеца  :lol: :lol: :lol: щото туку виж заради нея било тва терзание хихихи  :lol:
Соф, къде си бе мацко? Светалчи също?!?!?  :ask: Мегги, Симони, Роузи-Анна и всички останали които се спотайвате :)

Айде милички хубав ден ви желая, аз ТРЯБВА да се трудя...
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #415 -: Август 01, 2008, 09:06:07 am »
Добро утро мацки  :wink:
Аз днес цял ден ще съм на тръни до 5 когато ще дойде моя да ме вземе :? Много се моля и се надявам всичко да е наред, но имам лошо причуствие и само сънувам кошмари  :(
Много ви благодаря, че мислите за мен  :bighug:
Пожелавам ви усминах и слънчев петък  :)
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #416 -: Август 01, 2008, 09:08:19 am »
Kylie всичко ще е наред-не се претиснявай!
Късмет!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #417 -: Август 01, 2008, 09:17:04 am »
Добро утро на вас момичета,а аз ей сега отивам да се гмуркам при възглавницата,че беше егати и кривата нощ.МНого ми беше нервозно,чак един олигофрен-клиент ми идваше да го застрелям.Ейййййй много тъп народ има по тая земя да знаете.А на колегите на ум ги благослових да им дойдат днес 85 рейса и половин София,задето дойдоха да ме сменят вместо в 8,в 8,30.Душицата ми окапа от чакане,ама сега съм на работа чак в събота през ноща,така че ще се размажа от почивка 2 дни и неотлъчно ще наглеждам темата,защото мъжлето ми пак е по работа на морето и съм сам самичка.И така.
Айде,пък после като стана към следобед да намеря мноооооооооого хубави новинки тук!!!
И приятен и усмихнат ден ви желая! :D
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #418 -: Август 01, 2008, 09:23:31 am »
Kylie, ако имаше нещо нередно, вероятно щеше да получиш сигнал от тялото си. И аз снощи се разревах като си помислих, че бебето не мърда, ама те тревогите ни са нормални. Късмет на прегледа днес и да поискаш снимка :D
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #419 -: Август 01, 2008, 09:26:52 am »
Момичета,
загубих го.... :(
Втория ми кръвен вчера беше с намалени стойности,вместо с удвоени.
Но и без него ми стана ясно какво е положението,защото ми кръвна яко с доста съсиреци.
Днес лекаря потвърди,че съм абортирала.
Ще чакам до понеделник,ако не се изчистя сама - кюртаж.
Сигурно знаете какво ми е. :(