0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #320 -: Юли 31, 2008, 11:39:53 am »
Здрасти банда!
Аз довечера нали съм нощна и днес се търкалях до 11 в леглото.Много е готино така,ама не може всеки ден.Ама като надуем тумбаците ще си се излежаваме всеки ден на воля и то месеци наред.А дано да е по-скоро,че като гледам никой тук не е особено голям роботохолик :D
Обаче забелязахте ли вчера кво беше някво никво настроението и след бомбата на Елфитка,как се развеселихме всички и светна слънцето и в нашата тема!
Еленка,вчера трябва да си била на лекар,казвай какво ти каза?!
Иве с тоя мъж цял живот няма да скучаеш.Представи си го след години,вече пенсионери и той да ти се измъква по пенюар и да си гони бабата та да я сгъне!Страшна картинка! :lol:
Ся като се паразсъня малко ще се сетя още нещо,ама в момента нещо още зациклям!
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #321 -: Юли 31, 2008, 11:42:17 am »
Няма я Елена и аз час по час проверявам дали е дала отчет за прегледа.  :lol:Хайде някой друг да се похвали дее
« Последна редакция: Юли 31, 2008, 11:45:11 am от bobi 2 »
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #322 -: Юли 31, 2008, 11:45:07 am »
Боби,Виксън,Любе,Парси вие около 23 в София ли ще сте си???Че аз нали май тогава ще идвам,та да заформим срещичка! :wink:И другите софиянки де,че ни се сещам кои бяха всички столичанки! :D
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #323 -: Юли 31, 2008, 11:47:07 am »
Няма я Елена и аз час по час проверявам дали е дала отчет за прегледа.  :lol:Хайде някой друг да се похвали дее
И аз това се питам какво ли стана с Елена ?

maktub, naskomimi хич не се връзвайте на селянията, някои хора могат да избягат от село ама селото няма да избяга от тях!

P.S. Само да допълня да не се обиди някой, обожавам извън ситито, но немога да понасям селски поряви  :wink:
« Последна редакция: Юли 31, 2008, 11:48:55 am от Kylie »
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #324 -: Юли 31, 2008, 11:49:25 am »
Ние ще пътуваме до Солун или на 23.08. или предната седмица. Дано е предната седмица и аз да мога да дойда :( Много ще ме е яд, ако не мога да съм с вас. Накрая ще ми писне и ще дойда до Пловдив да се запознаем :D
Kylie, как си днес остана малко до прегледа :bighug: :crossfingers:
« Последна редакция: Юли 31, 2008, 11:52:34 am от bobi 2 »
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #325 -: Юли 31, 2008, 11:51:37 am »
МИ идвай кво чакаш :D

Ей,банда, ся ми дойде и друга идея - за новата седмична!!!!

Елфитка,айде душицо ако можеш в понеделник сутрин ти да пуснеш новата  седмична,а?!?
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #326 -: Юли 31, 2008, 11:54:07 am »
Ей Вили, аз мацко още не знам, всичко зависи от операцията кога ще е, после кво може и кво не може да правя, колко болничен ще ми дадът... и така. Ние имаме уж резервация за Гърция от 18 до 24, ама де да видим де, доктора ще каже. И ако съм тук, за нищо на света НЯМА ДА ПРОПУСНА ТАЯ СРЕЩА - ДА ЗНАЕШ!!!!   :lol: :lol: :lol:
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #327 -: Юли 31, 2008, 11:55:35 am »
bobi 2 благодаря душко добре съм и тръпна в очакване какво ще ми кажат утре  :? Чакането е убииствено направо, но нямам избор. Спокойна съм защото моя приятел е с мен и ме подкрепя и успокоява  :)
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #328 -: Юли 31, 2008, 11:56:21 am »
Боби,Виксън,Любе,Парси вие около 23 в София ли ще сте си???Че аз нали май тогава ще идвам,та да заформим срещичка! :wink:И другите софиянки де,че ни се сещам кои бяха всички столичанки! :D
Аз ще съм в София /за сега/ и искам да участвам!!! :D
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #329 -: Юли 31, 2008, 11:58:58 am »
Vickson ще ти стискам палци за операцията много и се надявам да мине добре. Сигурна съм, че в Гърция ще си починете добре, ще се откъснете от всичко и туко виж сте се върнали трима  :wink:
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #330 -: Юли 31, 2008, 11:59:48 am »
Ей,ама и аз все ги нацелвам едни дати,ама кво да се прай!Но то има време до тогава ще се уточним допълнително,но дано да сме повече!Вики,всички които сме в Софето по това време ще участваме да знаеш!!! :D
Кайли,миличка както се пее в песеннта от Козия рог(любима ми е) ...Допрат ли рамо в една борба,в тях грейва пламък за цял живот....Или нещо такова беше.
Еленка,видях те!Казвай какво стана вчера!
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #331 -: Юли 31, 2008, 12:05:31 pm »
ВиЛиЛи точно така е  :wink: Онзи ден като се събурих от един кошмарен съм и се разплаках, защото вече адски съм изнервена, той ме гушна и ми каза "Няма да се предаваме, защото на нас двамата ни предстои дълъг път да извървим заедно" и аз съответно още повече се разревах  :lol: ма нали съм си ревла  :lol:
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #332 -: Юли 31, 2008, 12:06:30 pm »
Нали живеят,за да тровят...!Вие как мислите(малко ми е тъпичък въпроса),ама наистина ли и този месец няма да има нищо...защо не ще да става...?Болят ме само зърната,и то при допир,вчера целите гърди ме боляха,дали не е било от сутиена?А днес и някаква гадна кашлица ми се явява,а болките в корема остават вече близо 2 седмици...Утре ше  се мре!!!Дано ме пропусне гадината!

Ние с теб сме имали овулация абсолютно в един и същи ден. Аз правих инсеминация на 16-ти и реинсеминация на 18-ти. И аз се пържа, да знаеш. Това напрежение ще ни съсипе. Хем видях отрицателния тест тази сутрин, и си имам всички симптоми че ще текне, хем пуста надежда не умира!


*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #333 -: Юли 31, 2008, 12:10:58 pm »
ЕЛЕНА - чакаме душко! Казвай колко са точките!!!!!!!!  :lol:

Краси мила, точно така, няма да се предаваш, каквото и да става :)

Кайли, Вилили, - благодаря ви!!!  :bighug:
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #334 -: Юли 31, 2008, 12:12:52 pm »
Краси и добре,че не умира надеждичката ни ,щото какво щяхме да правим без нея?!?Само тя и мъжете до нас са ни останали да ни крепят в тая борба!!!
« Последна редакция: Юли 31, 2008, 12:15:35 pm от ВиЛиЛи »
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #335 -: Юли 31, 2008, 12:18:47 pm »
Лелее как ви завиждам че ще ходите на моренце  :wink: аз само на картинка това лято ще го гледам  :? но мислено съм ето тука:
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #336 -: Юли 31, 2008, 12:20:02 pm »
Eейййййй ама сме едни - как не се сетихме да се снимаме заедно  :? уф[/color]
И мен така ме е яд. :x
Ама този ден бяхме забравили апарата..
Пфуууу, ама сме едни...
Ама пак ще се видим. То догодина уж съм си казала, че няма да има море, че ще има бебе :wink: по това време  :D, ама ще се видим и защо не в най-скоро време да се снимаме с надути шкембенца 
:hug2: preggo preggo


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #337 -: Юли 31, 2008, 12:21:36 pm »
тук съм но нещо нета ми е скапан
здравейте и честито на Елфита
бяхме на доки- бебо се видя, 1.05 см, 6г.с - за сега е 1 точка
таткото е на 7 небе, аз вече съм болничен
утре пак съм на доки да си видя резултатите от изследванията иначе съм ок, лежа си
невероятно шастливи сме ш ви го пожелавам и на вас
« Последна редакция: Юли 31, 2008, 12:24:15 pm от elenakg »



Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #338 -: Юли 31, 2008, 12:22:27 pm »
Краси и добре,че не умира надеждичката ни ,щото какво щяхме да правим без нея?!?Само тя и мъжете до нас са ни останали да ни крепят в тая борба!!!

Абсолютно съм съгласна! Това са двете неща, които крепят и мен!  :bighug:


Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #339 -: Юли 31, 2008, 12:23:30 pm »
тук съм но нещо нета ми е скапан
здравейте и честито на Елфита
бяхме на доки- бебо се вия, 1.05 см, 6г.с
таткото е на 7 небе, аз вече съм болничен
утре пак съм на доки да си видя резултатите от изследванията иначе съм ок, лежа си
невероятно шастливи сме ш ви го пожелавам и на вас

Чудесни новини! Радвайте си се на щастието и се обичайте!  :dance2: