0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #300 -: Юли 31, 2008, 10:08:15 am »
biby, като отидеш в аптеката и питаш, те ще ти кажат дали е вреден нимезил и ако не става и но-шпа ще ти помогне

Благодаря ти  :balk_21:

*

    maktub

  • *
  • 49
  • Било е писано !
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #301 -: Юли 31, 2008, 10:13:30 am »
Елфита,честито и от мен!!!Ох,де да беше заразна!!!Аз съм лекинко отчаяна и в лошо настроение днес-болката в гърдите ми като че ли намаля...Дали гадното лелище няма да потропа  още утре на вратата?Писна ми вече...!
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #302 -: Юли 31, 2008, 10:18:10 am »
Добро утро, милички!
Ако знаете колко много си ви обичкам и как ме просълзихте с това топло посрещане и като чета назад, че сте се сещали за мен...
Много сте ми милички.
Роси - снощи те търсих на скайп, ама те нямаше. Върнахме се, да и от мама и ми беше много хубаво и чак не ми се тръгваше, ама нали ме чакахте :wink:
От днес съм на работа и така ме мързи :( Ама сега шефа ме изненадал приятно с това увеличение - не че е нещо, но ми беше казал 356, а на договора видях 370. Пак е нещо и ще се надявам другите месеци да се оправят нещата.
Вики, Иве, вие ще ме скъсате с вашите мъжленца - ама много са сладки - разведряват и вас, пък вие нас така. Да ги обичкате и целувате много, че са ви такива сладури.
Гушкам ви и ви цункам всички, милички и ви желая най-прекрасния и усмихнат слънчев ден.


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #303 -: Юли 31, 2008, 10:23:25 am »
Миме!! ЕЙ, сладурано!  :lol: :lol: :lol:
Я кажи ти кога не чакаш лелкате и не трябва ли да се преместиш в списъка в Очакващите а не в лолуващите?
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #304 -: Юли 31, 2008, 10:26:05 am »
Елфита ЧЕСТИТО ! леки 9 месеца и на финала здраво  и сладко бебеце! И плюй моля теееееееее - дано да е заразно!

Красчеееееее  :( :( :( :( :( :( Само горе главата нали? Аз ще те чакам -нали тярбва да сме по план! :wink: Прегръщам те силно!

Мимка с пояс ли плува бе душа  :lol: ? Сля се с дечурлигата а? А така като ти гледам графиката ......сигурно ще се похвалиш с някое морско чудо! ПОжелавам ти го!

power съжалявам за диагнозата , но ако искаш да ти дам един съвет - и аз имам хидросалпингс на едната тръба. Сега правих процедури - кални бани и физиотерапия . Мислех си че няма ефект ,но ИМА вярвяй ми ! Вчера на прегледа онази болка , която имах преди това я нямаше. оснало ми е едно уплътнение (ама малко ) на тръбата , д-ра каза че това е защото работата е стара от Балканската война! Ако имаш възможност защо не опиташ с кални бани? Нищо не губиш! НЯма да ти навреди , пък дай Боже това да помогне и да не се налага чак отстраняване на тръбата ! Ако искаш ми пиши на ЛС !
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #305 -: Юли 31, 2008, 10:32:16 am »
Честито Елфита!!!
Ето момичета, чудеса се случват!!!
Пиши моля те Елфита какви са били показателите?!
Привет на завърналите се!!!
От днес меря БТ :wink:
*

    Assi

  • **
  • 119
  • Вярвам, че ще ни се случи най-хубавото
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #306 -: Юли 31, 2008, 10:44:04 am »
Здравейте!
Още веднъж честито на Елфита и на другите скорошни бремелки. Ако не се лъжа, май имаше още през последните седмици.  :wink:

Отправям призив към тях да се включат в темата "Първи признаци на бременност" и да ни разкажат за своите симптоми и трепети.  :)

Лек и според ден на трудещите се!

*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #307 -: Юли 31, 2008, 10:57:26 am »
Ей, Росииии, ами с поясчето си джитках - хич не ми пука. :D
Това му харесвам на почивката на море- чувствам се изцяло освободена и не ми пука от нищо..
Ами да, слях се с децата - то с моя ръст и всичко, че те и малките момиченца нямат нищо, а пък с горнище - та и аз така  :D :D :D
Ама да знаеш как ме заглеждат малките момченца на плажа  :D :D :D :D :D
Те така - с пояса ми е най-готино - няма да се мъча да плувам и да си мокря косата и така си се разпльоквам :D :D :D


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #308 -: Юли 31, 2008, 11:06:08 am »
Тъй като ми е за първи път да меря БТ, кажете ми какво да гледам и как да разбера кога е ову?!
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #309 -: Юли 31, 2008, 11:07:22 am »
Ей, Росииии, ами с поясчето си джитках - хич не ми пука. :D
Това му харесвам на почивката на море- чувствам се изцяло освободена и не ми пука от нищо..
Ами да, слях се с децата - то с моя ръст и всичко, че те и малките момиченца нямат нищо, а пък с горнище - та и аз така  :D :D :D
Ама да знаеш как ме заглеждат малките момченца на плажа  :D :D :D :D :D
Те така - с пояса ми е най-готино - няма да се мъча да плувам и да си мокря косата и така си се разпльоквам :D :D :D

Мимка хахахха кефиш ме! Много поздрави на НАско!Eейййййй ама сме едни - как не се сетихме да се снимаме заедно  :? уф
« Последна редакция: Юли 31, 2008, 11:09:58 am от rossy * »
*

    maktub

  • *
  • 49
  • Било е писано !
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #310 -: Юли 31, 2008, 11:08:05 am »
Мерси!!!Аз понеже реших,че вече ще ми идва,крива съм и отидох да си купя подарък-малко шопинг терапия може би ще ми оправи настроението...и там тотално ми го скапаха...     :balk_145:
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #311 -: Юли 31, 2008, 11:09:04 am »
Тъй като ми е за първи път да меря БТ, кажете ми какво да гледам и как да разбера кога е ову?!
виж тук
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=413&Itemid=13
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #312 -: Юли 31, 2008, 11:14:11 am »
Мерси!!!Аз понеже реших,че вече ще ми идва,крива съм и отидох да си купя подарък-малко шопинг терапия може би ще ми оправи настроението...и там тотално ми го скапаха...     :balk_145:
Що бе maktub какво стана? Някоя крива продавачка?
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #313 -: Юли 31, 2008, 11:15:51 am »
Тъй като ми е за първи път да меря БТ, кажете ми какво да гледам и как да разбера кога е ову?!
виж тук
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=413&Itemid=13
Мерси!
Сега ще почета малко!!!
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #314 -: Юли 31, 2008, 11:20:33 am »
Мимка хахаха спасителката ( и после с пояс...) супер! И за какво му се цупиш на НАско??? Толкова те слуша  :wink:
*

    maktub

  • *
  • 49
  • Било е писано !
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #315 -: Юли 31, 2008, 11:23:06 am »
Не,познати ме ядосаха,а и вс.път ме питат,няма ли да правим бебе...и т.н.
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #316 -: Юли 31, 2008, 11:24:24 am »
Мерси!!!Аз понеже реших,че вече ще ми идва,крива съм и отидох да си купя подарък-малко шопинг терапия може би ще ми оправи настроението...и там тотално ми го скапаха...     :balk_145:

Я не им обръщай внимание. Тегли им една благородна зад гърба или ги прати при мен. :x :x
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #317 -: Юли 31, 2008, 11:25:44 am »
Не,познати ме ядосаха,а и вс.път ме питат,няма ли да правим бебе...и т.н.
Ейййй как ги мразя такива  :x Защо винаги има някой който да се бърка в работите на другите немога да разбера  :x
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #318 -: Юли 31, 2008, 11:35:08 am »
Не,познати ме ядосаха,а и вс.път ме питат,няма ли да правим бебе...и т.н.
Ейййй как ги мразя такива  :x Защо винаги има някой който да се бърка в работите на другите немога да разбера  :x
Абсолютно. Много ме дразнят такива :x :x :x
Като че ли на теб не ти е достатъчно гадно и болно.
Аз нали и като живея на село колкото и да е хубаво и спокойно, толкова и ме дразнят селските клюкарки.
Кой знае как ме говорят - дори някой подучва детето - племенника и все ми ги говори едни...
Къде съм щяла да сложа креватчето в новата къща - и аз го питам - кое креватче, а той - на бебенцето. То детето не го прави с умисъл - но тези дето го карат, само да ги разбера кои са
  :fighting: :fighting: :fighting:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    maktub

  • *
  • 49
  • Било е писано !
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #319 -: Юли 31, 2008, 11:37:21 am »
Нали живеят,за да тровят...!Вие как мислите(малко ми е тъпичък въпроса),ама наистина ли и този месец няма да има нищо...защо не ще да става...?Болят ме само зърната,и то при допир,вчера целите гърди ме боляха,дали не е било от сутиена?А днес и някаква гадна кашлица ми се явява,а болките в корема остават вече близо 2 седмици...Утре ше  се мре!!!Дано ме пропусне гадината!