0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #280 -: Юли 30, 2008, 23:08:21 pm »
Елфита, мила, Честити ти чертички! Ей на това му се казва прекрасна новина! Пожелавам ти много лека бременност!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #281 -: Юли 30, 2008, 23:58:57 pm »
То човек да не излезе от тук за малко :D Такава динамика.
Елфита, да ти е честита заветната чертичка и да ти донесе едни леки и прекрасни 9 месеца!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #282 -: Юли 31, 2008, 06:14:25 am »
Elfita , честита бременност !Пожелавам ти  успешно и безпроблемно износване на малкото съкровище !!!

Аз се присъединявам към чакащите за пореден път ....
Искам да ви попитам случвало ли ви се е гърдите ви да се стегнат и да започнат да ви болят още след ову-то . При мен този месец е така и се чудя дали е нормално . :?
« Последна редакция: Юли 31, 2008, 06:16:19 am от prettily »
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #283 -: Юли 31, 2008, 07:44:09 am »
Добро утро ! Е такова събуждане чаках :) Елфита,честита ти радост ! Пожелавам ти една спокойна и щастлива бременност и много здраво бебе да си отгледате!
Ииии бързичко да казваш с какви показатели стана чудото.. (може и на лични) :)

Момичета ,виждате ли как леко полека, и старите момичета започват да се изнасят?! Ха дано скоро и ние се намърдаме в тази категория.. :) Пожелавам ви един много хубав Четвъртък и ви обиииичааам :)
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #284 -: Юли 31, 2008, 08:03:39 am »
Добро утро! Честита бременност, Елфита! Ето че и ти доказа, че тези неща стават когато най-малко ги очакваме.

При мен лелка още няма и сутринта не се стърпях и направих тест - по-отрицателен не можеше и да бъде. Спрях утрогестана, та поне да ми идва.

Приятен ден на всички, и дано чуем още добри новини до края на деня!


Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #285 -: Юли 31, 2008, 08:16:38 am »
Аз не мога да повярвам. 8O

Елфита - честито миличка. Пожелавам ти това да е началото на един райски и прекрасен семеен живот. Милата, незнам какво да кажа от вълнение и радост. :youwoman: :bighug: :bighug: :bighug: :ballons: Извинявай мила- развълнувана съм. ЧЕСТИТООООООО :blowingdust2: :party:


Наскомими- оооооооооооооо, душице златна. Ти си следващата мама. С тази графика ако ти дойде лелището направо.... ще изям монитора и клавиатурата. Няма да я пускаш, пращай я при мен.
Момичета- да се оплача. :( Моя "сексуален маниак" снощи ме протри направо. :oops: :oops: Реших да го оставя да си гледа телевизия и отивам да си легна. Тоя намерил някаква моя рокля с воали, незнам как се е натъпкал в нея. 8OИзведнъж лампата в спалнята светва и виждаммммм........ не,не ще ви напиша точните реплики:" Фейчо е тук сладичка моя невесто". Облече с рокля да приличал на фея. Притеснявам се сериозно за него вече. mf_bounce8 То не беше кексене, то повтаряне. Тази вечер имам час с моя инструктор, абе аз сили нямам. :balk_48:
Хубав ден милички.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #286 -: Юли 31, 2008, 08:25:30 am »
Добро утро! Иве, тва на нищо не прилича! Ти да се оплакваш от кекс! Ааааа ма ха! Не така! Фейчо даже и разнообразие в семейното... ложе влага! Е, няма как да не му ръкопляскаме за идейката! По-добре морна и оправена, отколкото хем изморена, хем неоправена! Моя снощи пак се тръшна на леглото рано-рано и отцепи геройски! Бил изморен! А на мен ми дойде и сега още поне 4-5 дена ще съм на сух режим!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #287 -: Юли 31, 2008, 08:28:35 am »
Добро утро! Иве, тва на нищо не прилича! Ти да се оплакваш от кекс! Ааааа ма ха! Не така! Фейчо даже и разнообразие в семейното... ложе влага! Е, няма как да не му ръкопляскаме за идейката! По-добре морна и оправена, отколкото хем изморена, хем неоправена! Моя снощи пак се тръшна на леглото рано-рано и отцепи геройски! Бил изморен! А на мен ми дойде и сега още поне 4-5 дена ще съм на сух режим!

Ако искаш да ти услужа с роклята на моя мъж?  :lol: Оххх,и аз искам да си почина. Ама аз се оплакам в добрия смисъл.
Преди малко ми звъня и ме питаше дали ще ходя на фитнес! Аз му казах,че след работа ще отивам, а той ми вика- "Ааааа първо нашата работа, после ако можеш иди на фитнес." :lol: :lol:
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #288 -: Юли 31, 2008, 08:37:58 am »
Добро утро на всички :)
Елфитка,честито и лека бременност :bighug:
Много добро начало на деня :)
Иве,ще ме сгънеш ти с разказите за твоя елфчо :lol: Замисляла ли си се след време да се ориентираш към писането на розови романчета.Ми гарантирам ти че ще са направо бестселъри-само ние ще изкупим първите тиражи :)
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #289 -: Юли 31, 2008, 09:00:28 am »
ЕЛФИТА, ЧЕСТИТО МИЛИЧКА!
:jump12: :blowingdust: :blowingdust2:
Желая ти лека бременност и на финала красиво, здраво и щастливо бебче(дай боже две:))! Плюй на воля, че много сме се наредили на опашката за заразата "бременност" :)
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #290 -: Юли 31, 2008, 09:02:22 am »
Добро утро сладуранки.Елфи, честито миличка! Лека бременност и много хубаво бебченце на финала.Мими, добре дошла след почивката.Много сте сладки с твоята любов.Прегръщам ви всички :bighug: :bighug: :bighug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #291 -: Юли 31, 2008, 09:11:56 am »
Айде добро утро и от мен! Много хубав и успешен ден!
А ето нещо за разсънване:

http://www.vbox7.com/play:012a7806
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #292 -: Юли 31, 2008, 09:15:25 am »
Елфита, честито мила.  :D Пожелавам ти леко бременеене и здраво бебче на финала.

Мен ме нямаше за малко. С мъжо си взехме пон. и вторник и ходихме на планина край Смолян. Беше много хубаво. Вчера колегите така ме затрупаха с работа, че не успях да ви чета. Днес вече съм на линия.
Имам един въпрос. Болиме десния бъбрек, не е болка за умиране, но е неприятно защото е постоянно. Дали но-шпато ще ми подейства за него :ask: Не мога да ида при личната, чак утре когато ще има напровление. Какво ще ме посъветвате?

Прегръщав ви  :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #293 -: Юли 31, 2008, 09:21:04 am »
biby, но-шпа ще ти помогне,но временно.Аз като боледувах от бъбреци за успокоение взимах нимезил прахчета, че действат по-бързо и са по-безвредни от аулин и но-шпа.Дано ти помогне :bighug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #294 -: Юли 31, 2008, 09:24:40 am »
ЕЛФИТА!Ех, че хубава новина!!!!!!!Честито мила, толкова се радва за теб!! Лека бременност и здрво бебче на финала!

Добро утро мацки!
Как сте днес? ООООО Мимееее, добре дошла мацко!!! Липсваше ми! Снимките ви са страхотни и вие сте толкова сладки!!! Ти си следващата сега :)
Иве, Иве, Иве.... Ти мацко ще се скъсаш от смях!!!! Твоя фейчо е направо невероятен!!! Моя вчера сутринта за да ми докаже че полата която съм облякла прозира и не трябва да излизам с нея - ме накара да я сваля и я облече той. Отиде пред прозореца и ми вика "Е, кво ше кажеш? Всичко ли се вижда?"  :lol: верно се виждаше всичко и не я облякох  :P
Ей такива м ити работи :) Айде хубав ви ден, аз трябва да се трудя 8)
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #295 -: Юли 31, 2008, 09:31:03 am »
Добро утро момичета  :bighug:
Ето това утро чаках  :lol: Ефита честото  :cheerleader: и леки  :cloud9: и накрая едно сладко  :babyflips:
Пожелавам ви един успешен ден, а той няма как да не е такъв като гледам как започна  :wink:
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #296 -: Юли 31, 2008, 09:45:29 am »
Добро утро на всички!

Мимкааааааааааа добре завърнала се!!! КАк си мила?

*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #297 -: Юли 31, 2008, 09:50:19 am »
biby, но-шпа ще ти помогне,но временно.Аз като боледувах от бъбреци за успокоение взимах нимезил прахчета, че действат по-бързо и са по-безвредни от аулин и но-шпа.Дано ти помогне :bighug:


Благодаря ти за бързия отговор  :bighug:
Идеята за но-шпато е че се предписва и по време на бременност, а ако сме успели този месец не ми се ще да пия други лекарства.

*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #298 -: Юли 31, 2008, 09:58:57 am »
Каква хубава новина са сутрешно събуждане - честоти Елфита, ти си още едно доказателство че мечтите се свъбдават, а чудесата съществуват. Много много леки 9 месеца, бъи много спокойна и щастлива  :bighug:, много съм щастлива за теб, ей тука пускам сълзици вече от щастие.
Миме, добре си дошли, много сте сладки, хайде ти си следваща, че с тази графика, защо пък не и две  :bighug:
Иве, Иве, ще ме скъша от смях, е днес ще е един весел ден, благодарение на теб мила.  :balk_21: едно голямо БЛАГОДАРЯ, за веселата сутрин.
krassita  :bighug: :bighug: аа нали се разбраме без лелки, на пратия на мен че ми трябва.
Хайде успешен ден, то какъв ден само радости . Целувки на всички от мен момичета много ви ОБИЧАММММММ.
ЕЕЕ Вили, аз ще съм на морето на 23, ех яд ме е много.
« Последна редакция: Юли 31, 2008, 10:00:29 am от bibica »

Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #299 -: Юли 31, 2008, 10:03:28 am »
biby, като отидеш в аптеката и питаш, те ще ти кажат дали е вреден нимезил и ако не става и но-шпа ще ти помогне
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]