0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #200 -: Юли 30, 2008, 11:22:23 am »
Вики, съжалявам мила!!!  :bighug: дано другия месец вече да няма разочарования.
И на останалите, мацки, няма да се отчайвате, ей!!
Тука всичките ще бъдем мами!!!!

Светалчи, щото мацко, взеха ни парите, окепазиха всичко майсторите и си отидоха... колко още след тях поправяме и дооправяме.... още има да дооправяме поне 2 месеца... та за това се ядосвам. Ние ги извикахме за да ни изправят стените и да изравнят пода.... Ела да видиш сега дали имам права стена с прав ъгъл у нас?!? И дали има място без буци и дупки по пода! Абе ужас! ДА не ти влиза майстор в къщата! На вас успех, дано всичко стане както си го искате!
Абе тая Мими, къде се изгуби толкова време?!!?!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #201 -: Юли 30, 2008, 11:30:59 am »
момичета, я горе главите
никакво отказване :bighug:



Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #202 -: Юли 30, 2008, 11:35:05 am »
Момичета- ГОРЕ ГЛАВИТЕ- НИКАКВО ОТКАЗВАНЕ. Съжалявам за лелището ,че ви е навестило. :( Ще отмине и хващайте мъжовците си и не им позволявайте да стават от леглото.
Абе моя сега звъни и ми вика: " Жена, ще си купя Трибестан , че много си ненаситна и ме изморяваш"! :oops: :oops: :oops: 8O 8O 8O
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #203 -: Юли 30, 2008, 11:36:05 am »
Лелееее, ама много лоши новини днес! Аз сутринта станах с мисълта, че ще прочета за поне 2 положителни теста, а то....  :(

Любе, благодаря ти за оптимизма! Да видим до края на деня дали и аз няма да се "похваля" като останалите, както е тръгнало...


*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #204 -: Юли 30, 2008, 12:16:12 pm »
Стига лоши мисли!!!!
Горе главите и само напред към заветната мечта!!!
Живота продължава, чудеса стават, надежда винаги има!!!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #205 -: Юли 30, 2008, 12:17:31 pm »
Момичета, така хубаво се подкрепяте. Никакво отказване!
Сами знаете, че тук има цели епопеи в борбата за бебе и накрая не един happy end.
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #206 -: Юли 30, 2008, 12:18:52 pm »
http://snimki.info/details.php?image_id=115451Добро утро и от мен,аз сега ставам и съм на кафе
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #207 -: Юли 30, 2008, 12:24:08 pm »
Много гадни новини днес.. Ма няма да се отказваме ей,ше ви трепа по врачански :)
*

    maktub

  • *
  • 49
  • Било е писано !
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #208 -: Юли 30, 2008, 12:27:34 pm »
Не се сдържах,естествено,и направих тест и е отрицателен...Ама тея горещи вълни,може ли да са ПМС? 8O Вероятно избързах,а и на мен на Шуър чек не ми върви...В аптеката питам какви марки тестове има и тая-Сур Шек,аз първо си помислям,че това е от онези,китайските,по 0,90 ст.,а то...преводач ти трябва един прост тест да си купиш... 8O
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #209 -: Юли 30, 2008, 12:33:27 pm »
http://snimki.info/details.php?image_id=115451Добро утро и от мен,аз сега ставам и съм на кафе

Оооо,поспаланке, как си мила? Гледам на графиката ти че я няма лелката още?Как си?
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #210 -: Юли 30, 2008, 12:34:28 pm »
http://snimki.info/details.php?image_id=115451Добро утро и от мен,аз сега ставам и съм на кафе

Страхотна закуска!  :eat:


Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #211 -: Юли 30, 2008, 12:35:23 pm »
Не се сдържах,естествено,и направих тест и е отрицателен...Ама тея горещи вълни,може ли да са ПМС? 8O Вероятно избързах,а и на мен на Шуър чек не ми върви...В аптеката питам какви марки тестове има и тая-Сур Шек,аз първо си помислям,че това е от онези,китайските,по 0,90 ст.,а то...преводач ти трябва един прост тест да си купиш... 8O

Не искам да те отчайвам, но аз преди да ми дойде имам горещи вълни като в критическата. Е ,това не означава че и ти си като мен. Стискам палци. Кой ден ти закъснява?
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #212 -: Юли 30, 2008, 12:38:22 pm »
http://snimki.info/details.php?image_id=115451Добро утро и от мен,аз сега ставам и съм на кафе

Оооо,поспаланке, как си мила? Гледам на графиката ти че я няма лелката още?Как си?
[/quo
аз съм добре и все още нямам признаци да ми дойде,малко се чуствам отпаднала,но това е че чак сега съм почивка
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #213 -: Юли 30, 2008, 12:41:47 pm »
да ви се оплача
яко ми се гади, едвам издържам. А вчера си говорехме с приятелки за това, че не ми става лошо. Сега е нетърпимо, даже не мога да обядвам. Карам само на сок и плодове.

Ама най- искренно ви го пожелавам и на вас. Успокоява ме мисалтта, че ще имам бебе.



Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #214 -: Юли 30, 2008, 12:56:11 pm »
Елена аз съм готава за това само и само да си имаме бебе,знам много добре как си в момента,искренно ти пожелавам лека бременност,това ще отмине след като минеш третия месец,така мисля че при мен беше така
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #215 -: Юли 30, 2008, 13:00:23 pm »
Елена аз съм готава за това само и само да си имаме бебе,знам много добре как си в момента,искренно ти пожелавам лека бременност,това ще отмине след като минеш третия месец,така мисля че при мен беше така

връщам ти пожеланията следващия тест да е с две чертички



Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #216 -: Юли 30, 2008, 13:00:35 pm »
да ви се оплача
яко ми се гади, едвам издържам. А вчера си говорехме с приятелки за това, че не ми става лошо. Сега е нетърпимо, даже не мога да обядвам. Карам само на сок и плодове.

Не бой се :D Те бебетата са предвидени да оцеляват при такива екстремни условия. На мен малко по малко ми се намалиха часовете на гадене до два-три на ден, а в четвъртия месец съвсем изчезна. Но се приготви за вталяване :)
Иначе казват, че солети помагали, ама нямам спомен нещо да ми е помогнало ефикасно. Е, поне не повръщах.
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #217 -: Юли 30, 2008, 13:04:30 pm »
мерси много Елена,дано дано дано.....
Момичета саге ви оставам,че трябва да си стягам багажа,на 11август пътуваме за България до тогава незнам кога ми се пада следващата почивка и трябва да си постегна нещата,ще се върна след около 2 часа
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #218 -: Юли 30, 2008, 13:05:15 pm »
да ви се оплача
яко ми се гади, едвам издържам. А вчера си говорехме с приятелки за това, че не ми става лошо. Сега е нетърпимо, даже не мога да обядвам. Карам само на сок и плодове.

Не бой се :D Те бебетата са предвидени да оцеляват при такива екстремни условия. На мен малко по малко ми се намалиха часовете на гадене до два-три на ден, а в четвъртия месец съвсем изчезна. Но се приготви за вталяване :)
Иначе казват, че солети помагали, ама нямам спомен нещо да ми е помогнало ефикасно. Е, поне не повръщах.


знам аз за солетите, ама кофтито е че съм на работа. Сега звъннах на мъжлето да идва да ме прибира. Незнам как ще го караме, аз съм от яшните и само на плодчета ще ми се изстърже коремчето  8O ама карай. Важното е бебо да е добре.



*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #219 -: Юли 30, 2008, 13:10:42 pm »
Елена, беше ли на доки, мила? Колко са ви точките? :)