0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #40 -: Септември 07, 2008, 19:55:22 pm »
Не се притеснявай може да е нещо инцидентно :) желая ти успех...
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #41 -: Септември 07, 2008, 21:08:20 pm »
Благодаря ти,Saraap!Дано да е така.Утре ако вси4ко е нормално,6те си направя тест4е пак дано :bfp:
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #42 -: Септември 07, 2008, 21:20:56 pm »
Благодаря ти,Saraap!Дано да е така.Утре ако вси4ко е нормално,6те си направя тест4е пак дано :bfp:

Пожелавам ти го най-искрено... аз много се радвах когато разбрах че съм бременна..Но за съжаление не и успешно..сега се готвя с нови сили и дано успеем :) успех и дано Утре е твоя ден :)
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #43 -: Септември 08, 2008, 14:23:52 pm »
Не се разтройвай за ниската БТ дано да е инцидентна но ако и утре е ниска БТ не храни надежди че сигурно ще дойде гадината. Дано да не съм прва все пак и дано този спад е от имплантация.


Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #44 -: Септември 08, 2008, 18:38:43 pm »
Здравйте,моми4ета!Благодаря ви,4е ми давате кураж.За сажеление ТТ ми днес спадна о6те пове4е,но направих тест4е,който бе6е отново :bfn:,о все о6те я няма гадината.Не мога да ги разбера тия доктори,моята ми каза като запо4нах да пия дуфастона,ако не ми дойде до 2-3 дни зна4и сам бременна,а сега 4е може да сам задаржала фоликул.За6то дават напразни надежди,за6то правихме тази лапароскопия,вооб6те някога дали 6те мога да изпитам май4инското 4увство?!Вярно е ,4е сам в 4ужбина и не могат да ме наблюдават,но...Извинявайте моми4ета,4е ви занимавам с моите проблеми.Днес ходих и се регистрирах в тука6на клиника.Скоро трябва да ми дадат дата за GP.Желая ви на вси4ки ви успе6на нова седмица и няма да се предаваме!Прегра6там ви!
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #45 -: Септември 08, 2008, 21:43:56 pm »

Гали не се отчайвай миличка, днам че е трудно но знам и че ще успееш дори съм сигурна ако сега нее станала, макар че още нищо не се знае то дано много скоро да изпиташ наистина маи(инското чувство пожелавам ти го от сърце.


Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #46 -: Септември 09, 2008, 12:21:18 pm »
Гали виждам че Т. спада, съжалявам, ама докато няма лелка има надежда, нали. Ако не този месец, пожелавам ти другия.

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #47 -: Септември 09, 2008, 16:28:04 pm »
Здравеите,моми4ета!За сажеление ми дойде отново :(.Благодаря ви на вси4ки,4е ми вдахвате сили.Пожелавам ви го най-сарде4но скоро да е ва6ия ден за сбаднати ме4ти и пове4е никой да не се разо4арова.Знам,4е вси4ки далго 4акаме,но какво да се прави -понякога хубавите не6та ставали бавно :D.Прегра6там ви вси4ки и  не забравяйте да ми хварляте по едно око!
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #48 -: Септември 10, 2008, 13:01:59 pm »
Радвам се че в думите ти звучи интусиазъм и амбиция да продължиш напред, пожелавам и на тебе да се сбъднат много скоро мечтите. ПУ-ПУ-ПУ


Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #49 -: Септември 10, 2008, 19:52:19 pm »
Здравеей,Вени!За интусиазма-вие ми го предавате,както и мьжа ми.Той е главната при4ина да изтривам салзите от о4ите и да продьлжавам напред.Не е лесно,но трябва!От този месец сам на стимулация с клостил и дуфастон и така...
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #50 -: Септември 29, 2008, 17:46:21 pm »
Здравеите,моми4ета!Може ли да коментирате графиката ми!
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #51 -: Септември 29, 2008, 21:09:04 pm »
Според мен ОВ е била на 17 ден сърца имате, макар че са много и така също не е много добре, но дано да стане бебо. Дано и бт да се покачи още до няколко дни,успех.


Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #52 -: Септември 30, 2008, 12:02:05 pm »
Мерси,Вени!Какво зна4и,4е сьрцата не са на много добре :oops:.Дано наистина поне имам ов!Благодаря ти много за барзия отговор!
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #53 -: Септември 30, 2008, 18:05:14 pm »
Не се стряскай от думите нама страшно. Просто спермата в първите сърца е по ефективна и всеки следвашщ ден сперматузоидите стават по неефективни но все пак и това е начин като не пропускате. Няма страшно не е проблем.Друг вариянт е с тестове като правиш и два три дни преди ОВ да почивате за да закрепнат играчите.


*
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #54 -: Септември 30, 2008, 18:31:01 pm »
Гали и аз се изненадах на думите на Вени, което до сега незнаех, :oops: но нали човек докъто е жив се учи  :)И за това се поразрових из форума и намерих мн.полезни съвети, като:
Честите опити (полови контакти) могат да навредят повече, отколкото да помогнат. Не опитвайте всяка вечер. Така може да се уморите и разраните, да изсушите цервикалната слуз и да прекратите с опитите прекалено рано, изпускайки важния момент. През ден е съвсем нормално, като половите контакти всяка вечер са необходими единствено по време на дните с най-високата фертилност. По този начин можете да си осигурите добър резултат;

*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #55 -: Септември 30, 2008, 18:33:41 pm »
Браво Заяна поздравявам те за добрия отговор.


*
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #56 -: Септември 30, 2008, 18:55:25 pm »
 :D:oops:  :lol:
Дано и Гали го прочете  :)
И аз мислех и тази вечер да слагам сърце, но няма  :lol:
« Последна редакция: Септември 30, 2008, 18:58:17 pm от zayana »
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #57 -: Септември 30, 2008, 20:57:55 pm »
Благодаря ви,моми4ета за из4ерпателните отговори!Пьк аз си мислех,4е без пропускане 6те олу4им момента :oops: и при6порвам милото :lol: .Абе какво да направим,то това да е-дано поне наистина си имам ов,4е ве4е незнам.Хиляди благодарности на вси4ки ви и недейте да правите като мен :wink:
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #58 -: Октомври 01, 2008, 14:28:41 pm »
Мила нали не се притесни за това което ти казах за сърцата не е проблем, мисля че Ов е била на 14 ден, но БТ е малко ниска, такава лити е винаги или само сега, а цикъла колко ти е дълъг.Възможно е Бт да се покачи до края на цикъла не се притеснявай.


Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #59 -: Октомври 01, 2008, 16:14:56 pm »
Здравеи мила,Вени!Няма за6то да се притеснявам,за това-нали 4овек се у4и докато е жив :D!Ами да ти кажа 4естно и аз ве4е незнам какво става с мен!По принцип до преди 2 месеца ов ми бе6е на 13 ден при цикал 24 дни,при условие,4е сам на дуфастон и след като го спра до 3 дни ми идва.Миналия месец за 1-ви пат ми закасня след прием на дуфастон и цикала ми се увели4и 33 дни.Когато се обадих на доки,тя ми каза от тоя месец на клостил(5дни-2*1) и дуфастон(от 14 ден 10дни-2*1).Аз сам малко претеснена,за6тото сам с поликистозни яй4ници,но имам направена лапаро февруари и така.Денис ми бе6е казала,4е може да страдам от синдрома на ЛУФ,за което силно се надявам да не е така.Правя опити да ходя на лекар тук(в англия),но засега много бавно напредвам.Надявам се тука за инвитро,за6тото 1-те 3 пати е безплатно.Пак дано стане!По принцип тт ми е малко по-висока,но това бе6е преди 2 мес,последния месец даже бе6е по-ниска.Благодаря ти,Вени и силно те прегра6там!