0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #80 -: Октомври 21, 2008, 12:16:04 pm »
Здравейте,моми4ета!Благодаря на вси4ки ви!Днес малко се пока4и,дали от днес да го пия?Знам,4е трябват тестове,но тук  ми е малко сложно,но днес 6те се поразтърся тук.Пак ако не от др.месец-обе6тавам!Моля ви кажете да го по4вам ли дуфастона от днес,сяка6 има леко пока4ване,но за6то е толкова ниска и аз не знам?!6те се радвам на всяко мнение!
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #81 -: Октомври 21, 2008, 15:12:31 pm »
Мила според мен не го почвай дуфастона сега виж каква ще е БТ утре ако се покачи ще видим тогава, а ако и в други ден се покачи може да го почнеш тогава, но иначе сърца си слагайте за секи случай и днес и утре.Успех и ще те следя ако не те притеснява това.


Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #82 -: Октомври 21, 2008, 18:44:33 pm »
Здравей,Вени!Сагласна сам да видим и тези дни как 6те е и тогава.Вооб6те не ме притеснявате,даже много ми помагате вси4ки и ми давате кураж,за което ви благодаря сарде4но на вси4ки!
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #83 -: Октомври 22, 2008, 19:46:24 pm »
Здравйте,моми4ета!Помагайте,утре е 17-ия ден да по4вам ли дуфастона?Вие как мислите?
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #84 -: Октомври 23, 2008, 14:22:30 pm »
Според мен е възможно да е минала ОВ да е била на 14 ден звачи почвай го дуфастона, даже може и от днес, дано само да не те убъркам и да не е минала ОВ, но според мен е минала, ще видим утре как ще е БТдано да е още по висока. Започвай го пък дано да сте успели да я хванете.Сложете и днес сърце за секи случай.


Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #85 -: Октомври 23, 2008, 17:10:56 pm »
Здравей,мила.Пф ве4е незнам,тя вместо да ми се вдига ТТ,сяка6 се понижава.О6те не сам по4нала да пия дуфастона.Ти какво мисли6,а да го по4вам ли?
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #86 -: Октомври 24, 2008, 09:36:43 am »
Ако наистина днес имаш такава ЦС каквато си отбелязала и БТ пада вмисто да се вдига не го почвай днес, но сложете сърце дане би ОВ да е днес или утре, аз ще следя какво става и ще ти кажа какво мисля а ти ще решиш сама кое най добре да направиш, но за днес и утре може да не го пиеш мисля.


Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #87 -: Октомври 24, 2008, 09:41:56 am »
Изчакай с дуфастона. може О да е днес, утре или в други ден.Дуфастона можеш да започнеш като имаш 2 -3 дена повишение на БТ.тогава ще си се ориентирала , че евентуално О е минала.
 Къде мериш БТ?
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #88 -: Октомври 24, 2008, 17:14:52 pm »
Благодаря ви,моми4ета!6те ви послу6ам,6те из4акам малко.не мога да разбера,за6то е толкова ниска тази тт.Ина4е ТТ я меря с жива4ен термометар по едно и са6то време сутрин(10 мин).Може би имам проблем или....незнам!Благодаря ви отново fatalwoman i veni!Pregra6tam wi sarde4no!
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #89 -: Октомври 24, 2008, 17:17:54 pm »
Миличка не се притеснявай за преди Ов това не е ниска БТ ниска е ако е минала ОВ а тя си остане такава, мисля че ОВ още не е минала така че ,спех.


Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #90 -: Октомври 25, 2008, 13:24:30 pm »
Мерси,мила!Незнам,ама не6то се закова тая ТТ.Сяка6 да по4вам дуфастона от днес ,за6тото много 6те си удалжа цикала,а пак без него не ми идва6е преди операцията и ме е страх да го спирам.Вени да те попитам не6то,вярно ли е ,4е от др,година има6 право на безплатно инвитро.Мерси мила.6те 4акам да ми погледне6 графиката,преди да по4на дуфастона.
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #91 -: Октомври 26, 2008, 08:55:54 am »
Ами мила ако днес БТ е повисока от вчера и оня ден ако искаш почвай го Дуфастона, за да не те е проблем после цикъла, ако обаче е по ниска изчакай да тръгне нагоре,, относно въпроса за инвитрото аз не съм много зъпозната с тези работи, знам че отпуснаха някакви пари за безплатно инвитро но те мисля че се оказаха твърде малко и не се знае за колко жени и колко опита ще стигнат, по принцип можеш да кандидатстваш за инвитро и ако те одобрят за безплатно още по добре но ти тъй като си в чужбина  не мисля че ще си сред одобрените поне на този етап, потърси в интернет новините може да има нещо, или попитай като тема във форума може да ти каже някой аз не съм запозната. Целувки и щепиша пак.


Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #92 -: Октомври 26, 2008, 18:37:06 pm »
Здравей,мила!ТТ ми е все о6те права линия,имам 4увството,4е няма да се пока4и вооб6те.Относно дуфастона,о6те не сам го изпила,6те из4акам и утре да видя и ако може заедно да ре6им какво да правя.Утре е 21 ден от цикала.Имам нужда от помо6та ви.Благодаря ти мила,4е ме наблудава6!Прегра6там те сарде4но!
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #93 -: Октомври 27, 2008, 06:36:06 am »
 Защо не отидеш на една фоликулометрия?Хубаво е да се види има ли фоликул и размерите ми. Така по - лесно ще си прецениш кога ще е ову и кога да започнеш дуфастона.
 Иначе Дуфастона приет 2-3 дни преди ову не би трябвало да подтисне овулацията.
 Дано днес вече БТ да е по - висока!
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #94 -: Октомври 27, 2008, 08:34:28 am »
Здравей,fatalwoman!И аз искам да отида на фоликумерия,но сам в 4ужбина и скоро се преместихме в др.град,а изисква време,за6тото трябва 1-во JP,после да ти насро4ат дата за гинеколог и тогава 4ак за видеозон,абе далга и 6ирока.Броя дните да се прибера в BG и да ми обарнат пове4е внимание!Днес 6те се обадя на моята лекарка в BG и 6те я попитам какво да правя.Благодаря ти мила за отговора,надявам се да ме наблудава6 ти и останалите моми4ета.Желая ти успе6на седмица!
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #95 -: Октомври 27, 2008, 09:01:54 am »
Здравей мила мисля че можеш да започнеш дуфастона от днес Бт е тръгнала леко нагоре, задължително днес и утре сърца в графиката да сложите и успех.


Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #96 -: Октомври 27, 2008, 10:13:09 am »
Мерси,Вени!По4вам го!Успе6на седмица!
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #97 -: Октомври 28, 2008, 08:43:08 am »
 Днес също сложете сърчице за всеки случай, защото гледам , че имаш фертилна слуз. :wink:
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #98 -: Октомври 28, 2008, 09:12:52 am »
Мила и аз подкрепям мнението на Фаталуоман да сложите днес сърце а и утре може ако все още ЦС е подходяща, а и не се знае точно кога ще е ОВ така че и утре и можете да почивате и дано да успеете мила.


Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #99 -: Октомври 28, 2008, 12:03:17 pm »
Благодаря ви,моми4ета!6те се постараем да има сарца.Моята лекарка ми разби всякакви надежди в4ера.Обадих и се по телефона и без да ме е гледала на узи,нито графиката ми каза:"Няма6 ов нали?!"И аз ами...не.И тя:"Ами 6те трябва инвитро като се прибере6"Незнам....от4аяна сам.Аз наистина искам да опитам инвитро,ама...